>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Europy do lat 18 mężczyzn

malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
niestety nie miałem czasu ogarnąć dobrze turnieju, choć rozgrywany blisko domu, ale...
Francja - Polska w doxxbet wisi jeszcze po 1.42 (unibet 1.33) ✅ 34:18...
Dla Polaków dużym sukcesem jest wyjście z grupy i spokojna kwalifikacja do MŚ. Teraz z jednej strony nie są już specjalnie spięci ale z drugiej ich umiejętności raczej okażą się zbyt małe na takiego rywala. Francja co prawda przegrała jedno spotkanie z Węgrami ale ogólnie to bardzo mocna drużyna, która chce walczyć o medale a do tego potrzebna jest dziś wygrana. Według mnie ten kurs jest bardzo atrakcyjny, teraz równolegle rozgrywany jest mecz Węgrów z Niemcami i Węgrzy prowadzą bardzo pewnie cały mecz (przewaga 10 bramek obecnie). Nasi ledwo wygrali z Białorusinami i długo męczyli się z Czechami, gdzie nam do Francuzów jak nas Niemcy zlali jak chcieli dziewięcioma bramkami...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Islandia - Macedonia 1 1.55 unibet ✅ 26:25 choć od poczatku wysokie prowadzenie, w końcówce słabiej zagrali.

Islandia ma dwie wygrane i jest jednym z głównych faworytów do kwalifikacji na mistrzostwa świata. Gdyby dziś grali po a nie przed meczem Rosji mogliby na dobrą sprawę kalkulować, ale w tych okolicznościach jakie są pewne jest, że zagrają dziś o wygraną. Pokonali Serbów 29:24 i Rosjan 40:36 oba te mecze rozstrzygając w drugiej połowie, mają na koncie też remis ze Szwedami i nikłą porażkę ze Szwajcarami, którzy radzą sobie w tym turnieju znakomicie. Macedonia natomiast wygrała z zupełnie rozbitymi już w tym turnieju Serbami, którzy zagrali bardzo słabo w tym meczu, powalczyli też z Rosjanami, natomiast z Duńczykami i Hiszpanami przegrali bardzo wysoko. Zdecydowanym faworytem są Islandczycy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
jeśli ktoś będzie chciał coś pograć w najważniejszej fazie turnieju to mistrzostwa te grać można w: marathonbet (pierwszy ofertę ma, często szybko linie się zmieniają i to o kilka ;) dużo pomyłek), unibet, doxxbet.
tu oficjalna strona mistrzostw, na której można znaleźć sporo statystyk, informacji ważnych... http://eurohandballpoland2014.pl/
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Szwajcaria - Polska 1.65 Unibet W tym miejscu o godzinie 16:07 bodajże był minus, ale nieprawdopodobna końcówka, Szwajcarzy odrabiają aż 6 goli i mamy ✅✅✅

Dziwię się takiemu kursowi na Szwajcarów, którzy osiągają dobre wyniki na tym turnieju. Dość powiedzieć, że o mały włos, a zagraliby w półfinale. Na rozkładzie mają przecież Duńczyków, czyli zespół, który dostał się do strefy medalowej. Ponadto nieznaczna porażka z jednym z faworytów do złota - Hiszpanami.

A Polacy? Grają u siebie i chyba to by było na tyle z atutów naszego zespołu. Nasi pokonali wprawdzie na turnieju dwie reprezentacje - Białoruś i Czechy - jednak te nie odegrały żadnej większej roli na imprezie. Ponadto trzy wysokie porażki z Niemcami, Francuzami i Węgrami.

Gram to bez zastanowienia. Oby na plus!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
19nowik45 19,7K

19nowik45

Użytkownik
Nieładnie rozliczać mecz, póki piłka w grze, wszystko jest możliwe. Nie znasz Polaków ???? ? Tylko oni potrafią przegrać mecz, prowadząc parę minut przed końcem 5 bramkami xD.
 
crisoo 398

crisoo

Użytkownik
Po prostu nie wierzę w to, co się stało ???? W mniej więcej 45 minucie wyłączyłem streama i chyba tym czynem przyniosłem Szwajcarom szczęście ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
też grałem ten ewidentny typ, jednak problemem było to, ze tak naprawdę był to mecz o nic, jednak Szwajcarzy w końcówce wyszli z wydawałoby się tragicznej sytuacji i ostatecznie wygrali ✅
na wieczór oczywiście Węgrzy, teraz na nich 1.55, którzy rozbili w pył Francuzów i Niemców, czyli bardzo mocne zespoły, nie pozostawiając im złudzeń, 34:26 i 30:20. Trenerzy tych zespołów nie mogli nachwalić się tego jak świetnie gra zespół Węgierski, natomiast Duńczycy się bardzo szczęśliwie dostali do półfinału pomimo aż dwóch porażek z Hiszpanią i Szwajcarią, szykuje się pewna wygrana Węgrów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Jutro finał. Młodzi Węgrzy kontra młodzi Francuzi. Nie ma się co doszukiwać moim zdaniem jakiś dziwnych teorii tylko brać Węgrów póki kurs jeszcze możliwy. Leją wszystkich na tym turnieju jak popadnie. Ewidentnie jest to najlepsza ekipa tych mistrzostw. Z Francją spotkali się już na tym turnieju i skończyło się na 8 bramkowej wygranej. Marathon oferuje nam 1,37 jednak o Unibet ma ciut lepszą propozycję:
Węgry @ 1,45 Unibet
 
borys91 60

borys91

Użytkownik
Nie wiem jak określić to co zrobili młodzi Węgrzy. Pierwsza połowa wygrana dwiema bramkami, w drugiej praktycznie cały czas prowadzili grę i to co zrobili w ostatnich 10 minutach po prostu nie mieści mi się w głowie. Jednak na wszystkie reprezentacje młodzieżowe trzeba brać poprawkę, bo często gotują im się głowy i przegrywają mecze, w których zwycięstwo jest na wyciągnięcie ręki.
 
Do góry Bottom