>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy 2007

Status
Zamknięty.
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Mistrzostwa wkraczają w kolejną decydującą już faze. Do grup E i F awansowały po 3 najlepsze zespoły w grupach. Niestety po 3 porażkach Polacy pojechali do domu. W tej fazie rozgrywek awansują po 4 najlepsze zespoły. Dotychczasowe wyniki przechodzą dalej. Jednak odejmuje sie wynik spotkania z najsłabszą drużyną w pierwszej fazie. W grupie E grają zespoły z grup A i B zaś w grupie F drużyny z C i D. Założyłem jeden temat by nie skakać i wszystkie przemyślenia, typy i inne rzeczy pisać tutaj.
Każda z drużyn rozegra 3 spotkania - tzn nie odbędą się spotkania identyczne co były w grupie np. Hiszpania nie zagra już z Chorwacją... Czyli drużyna z grupy B gra 3 spotkania z drużynami z grupy A :mrgreen:


Grupa E:
1. Russia 2/0 4
2. Croatia 2/0 4
3. Spain 1/1 3
4. Greece 1/1 3
5. Israel 0/2 2
6. Portugal 0/2 2


Grupa F:
1. Lithuania 2/0 4
2. Slovenia 2/0 4
3. Germany 1/1 3
4. France 1/1 3
5. Italy 0/2 2
6. Turkey 0/2 2
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
7.09.2007
Na parkiecie w Madrycie odbędą się 3 spotkania:

Portugal 16:30 Russia

Israel 19:00 Croatia

Spain 21:30 Greece


Jakoś nie przekonuje mnie gra reprezentacji Rosji w tym turnieju. Portugalia to waleczny zespół i liczę że powalczą by nie przegrać aż 20 punktami. W drugim spotkaniu liczę na dobry wynik Izraela, ale boję się o to że Chorwaci uwierzyli w siebie po wygranym spotkaniu z Hiszpanią i będą grali na bardzo wysokim poziomie. W ostatnim spotkaniu inny wynik niż zwycięstwo Hiszpanii będzie dla mnie dużym zaskoczenie. Po porażce w ostatnim meczu w grupie to Hiszpanie muszą teraz wygrywać i oszczędzanie zawodników już tutaj nie wchodzi w grę oczywiście przy dużym prowadzeniu będzie to miało miejsce...

Typy:
Rosja - Portugalia (+19.5) 2 1.80
Chorwacja - Izrael (+4.5) [1 kwarta] 2 1.80
Hiszpania - Grecja 1 1.30


sts
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Zupelnie sie nie zgodze, to wogole nieporozumienie ze Portugalia jest na tych ME a co dopiero ze przeszla dalej :mrgreen: Rosja jest w gazie i na pewno wygra tylko ciekawi mnie czy 20pkt.
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
8.09.2007
Dzisiaj kolejne 3 spotkania:

France 16:30 Germany

Italy 19:00 Lithuania

Turkey 21:30 Slovenia



Napisałem długiego posta ale mi sie komp zresetował sam :/ W skrócie: Wczoraj 100% skuteczność. Zobaczymy jak będzie dzisiaj... Każde spotkanie ciekawe i wyniki moga być różne.

Typy:
Litwa - Włochy (+2.5) [1 kwarta] 1 1.80
Francja - Niemcy (33.5) [1 kwarta] 2 1.80
Słowenia - Turcja (+5.5) 2 1.80
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Hiszpania - Rosja (+7,5)
Typ: 2 Kurs: 1,90 ⛔
Ruski to moi faworyci na tych mistrzostwach, oni podobnie jak hiszpanie nie zanotowali jeszcze porazki, jednak dzis sie to zmieni. Hiszpanie narazie nie grali z trudnymi rywalami, ostatni mecz wygrali ze slaba Grecja. Rosjanie natomiast graja dobrze w obronie i z meczu na mecz sie rozkrecaja a szczegolnie Kirilienko. Uwazam ze bedzie to wyrownany mecz i nawet jak ruski przegraja to mniejsza roznica niz 7,5pkt.


Izrael - Portugalia
Typ: 2 Kurs: 5,05 ✅

Ogladalem ostatni mecz Portugali z Rosja, w 1 polowie grali beznadziejnie, jednak w drugiej poprawili swoja defensywe i styl gry, zdołali odrobic straty i zblizyc sie na 11pkt.Wtedy dobry mecz rozegrali Miranda i Jordao. Izrael szczesliwie pokonal slabo spisujaca sie Chorwacje , jednak mysle ze zlekcewaza Portugalie uwazana za najslabsza w tej fazie mistrzostw. Jesli Portugalia dzisiaj rozegra caly mecz jak z Rosja w drugiej polowie to spokojnie powinni to wygrac.
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
10.09.2007
Kolejne spotkania:

Italy 16:30 Turkey

Lithuania 19:00 France

Germany 21:30 Slovenia



Pierwsze spotkanie decyduje która drużyna pozostanie jeszcze w grze a która odpadnie już na pewno. Lepsi wydają się być Włosi i to właśnie na nich stawiam. Grają mądrzej i naprawde czasami mają troche pecha. Drugie spotkanie to jak dla mnie bezapelacyjna wygrana Litwinów. Mają szansę daleko zajść i myślę że i w tym spotkaniu pokaża klase. Ostatnie spotkanie to myśle że nie ma co kalkulować. Reprezentacja Niemiec nie moze pozwolić sobie przegrać tego spotkania bo potem zostaje mecz z Włochami i może się to dla nich źle skończyć.

Typy:
Wlochy-Turcja (+5,5) 1 1.70
Niemcy-Slowenia 1 2.21
Litwa-Francja 1 1.67


prof
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Załamka co robia Niemcy , tylko fauluja, juz nie moge zliczyc ile wolnych maja Słowency w 1 połowie, poza Nowitzkim reszta graja jak Polacy. Widac ze Dirk sam druzyny nie pociagnie a na pewno jest juz zmeczony po tylu meczach co widac dziś. Wynik 1 połowy 22-45 mowi sam za siebie, szkoda bo sam na nich tez zagralem :;/:
Miejmy nadzieje ze w drugiej czesci trener Słowencow wpusci rezerwowych i stanie sie cud.
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
11.09.2007
Ostatnie spotkania w grupie E:

Croatia 16:30 Russia

Greece 19:00 Portugal

Spain 21:30 Israel



Najciekawsze spotkanie rozegra się o godzinie 19. Decyduje o tym kto awansuje do następnej fazy rozgrywek. Hiszpanie i Rosjanie pewni awansu, teraz jednak okaże się z którego miejsca.

Typy:
Hiszpania -Izrael +19,5 2 1.80
Grecja-Portugalia +15,5 2 1.80
Chorwacja +5.5 -Rosja 2 1.80


profesjonal
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Grecja-Portugalia
Zalezy jak Portugalia podejdzie do tego meczu. Jesli beda mieli ochote powalczyc i wyprzedzic w tabeli Izrael zeby nie byc ostatni to spokojnie handi wejdzie. Grecja juz wie ze zajmie 3 lub 4 miejsce bo Ruski wygraly i w takim przypadku trafia na Litwe lub Słowencow, dlatego tez beda oszczedzac sily na 1/4, wynik z Portugalczykami to bedzie minimalnie -/+ 5.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom