>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata w Argentynie U-20 [20.05 - 11.06.2023]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2023-05-20 o 11.17.26.png
Zrzut ekranu 2023-05-20 o 11.17.40.png

Zrzut ekranu 2023-05-20 o 11.16.51.png
Nie masz konta w Betters, nic straconego - załóż je wchodząc na betters.pl lub klikając w baner i odbierz pakiet do 345 PLN
1000X200_FORUMBUK.jpg

GRUPA A

– sobota 20.05.2023


20:00 Gwatemala – Nowa Zelandia

23:00 Argentyna – Uzbekistan

– wtorek 23.05.2023

20:00 Uzbekistan – Nowa Zelandia

23:00 Argentyna – Gwatemala

– piątek 26.05.2023

23:00 Uzbekistan – Gwatemala

23:00 Nowa ZelandiaArgentyna

GRUPA B

– sobota 20.05.2023


20:00 USA – Ekwador

23:00 Fidżi – Słowacja

– wtorek 23.05.2023

20:00 USA – Fidżi

23:00 Ekwador – Słowacja

– piątek 26.05.2023

20:00 Słowacja – USA

20:00 Ekwador – Fidżi

GRUPA C

– niedziela 21.05.2023


20:00 IzraelKolumbia

23:00 Senegal – Japonia

– środa 24.05.2023

20:00 Senegal – Izrael

23:00 JaponiaKolumbia

– sobota 27.05.2023

23:00 Kolumba – Senegal

23:00 JaponiaIzrael

GRUPA D

– niedziela 21.05.2023


20:00 Nigeria – Dominikana

23:00 WłochyBrazylia

– środa 24.05.2023

20:00 Włochy - Nigeria TRANSMISJA W TVP

23:00 Brazylia – Dominikana

– sobota 27.05.2023

20:00 Dominikana – Włochy

20:00 Brazylia – Nigeria

GRUPA E

– poniedziałek 22.05.2023


20:00 Anglia – Tunezja

23:00 Urugwaj – Irak

– czwartek 25.05.2023

20:00 Urugwaj – Anglia

23:00 Irak – Tunezja

– niedziela 28.05.2023

20:00 Tunezja – Urugwaj

20:00 Irak – Anglia

GRUPA F

– poniedziałek 22.05.2023


20:00 FrancjaKorea Południowa

23:00 Gambia – Honduras

– czwartek 25.05.2023

20:00 Francja – Gambia

23:00 Korea Południowa – Honduras

– niedziela 28.05.2023

23:00 Honduras – Francja

23:00 Korea Południowa – Gambia

1/8 FINAŁU

– wtorek 30.05.2023


1B – 3ACD

2A – 2C – transmisja w TVP

– środa 31.05.2023


1D – 3BEF – transmisja w TVP

1C – 3ABF

1E – 2D – transmisja w TVP

1A – 3 CDE

– czwartek 1.06.2023

1F – 2E

2B – 2F

1/4 FINAŁU

– sobota 3.06.2023


2A/2C – 1D/3BEF

1C/3ABF – 1B/3ACD – transmisja w TVP

– niedziela 4.06.2023


2B/2F – 1A/3CDE

1B/3ACD – 1F/2E – transmisja w TVP

1/2 FINAŁU

– czwartek, 8.06.2023


1B/3ACD/1F/2E – 2A/2C/1D/3BEF – transmisja w TVP

1C/3ABF/1B/3ACD – 2B/2F/1A/3CDE – transmisja w TVP

MECZ O 3. MIEJSCE


– niedziela, 11.06.2023 – transmisja w TVP

FINAŁ


– niedziela, 11.06.2023 – transmisja w TVP



Nie masz konta w Betters, nic straconego - załóż je wchodząc na betters.pl lub klikając w baner i odbierz pakiet do 345 PLN
1000X200_FORUMBUK.jpg

 
Otrzymane punkty reputacji: +330
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dobra spróbujmy coś pograć w tym turnieju
Puszczone 2 kupony na początek

Gwatemala - Nowa Zelandia
Typ: 1X Kurs: 1.56


Fidżi - Słowacja
Typ: DW INNY Kurs: 5.00

fortuna

Gwatemala - Nowa Zelandia
Typ: 1X Kurs: 1.61


Argentyna - Uzbekistan
Typ: 2 nie strzeli Kurs: 1.67

Fidżi - Słowacja
Typ: ov 4.5 gola Kurs: 2.04

STS

Cóż nie błysnę nie wiadomo jaką wiedzą na temat składów i sytuacji kadrowych. To są tylko takie moje przemyślenia na dzisiejszy pierwszy dzień turnieju. Największy problem miałem z rozgryzieniem meczu Gwatemali ale przeważyło H2H w miarę świeże bo zagrali w lutym i Gwatemala wygrała dość wyraźnie aczkolwiek ciężko powiedzieć czy to te same ekipy grały.
Argentyna u siebie więc liczę na dobre otwarcie i wynik do 0 z młodymi Uzbekami
3 mecz - Fidżi nie Tahiti (mea culpa) co nie zmienia faktu , że Słowacy powinni potrenować strzelanie

P.S Kursy są z wczoraj
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam!

Już dziś! już za niespełna godzinkę rozpoczynamy turniej Mistrzostw Świata w piłce nożnej U20 w Argentynie - przypomnę, że Argentyna jest gospodarzem za Indonezję, które zostały odwołane w 2021 roku z powodu Pandemii.


Faworyci turnieju?
Według bukmacherów są to - Brazylia, Argentyna, Anglia i Francja.
Według mnie? Brazylia i Anglia
Kto może być czarnym koniem turnieju? Według mnie może być to USA, Włosi, Urugwaj

Jest to oczywiście tylko i wyłącznie moje zdanie :)

Typy długoterminowe:

Brazylia win 4,50
Anglia win 9,00

Tak jak wspomniałem uważam, że te dwie drużyny powalczą ze sobą o Mistrza Świata do lat 20. Mają niesamowitą młodzież widać zresztą szczególnie u Anglików, że w dorosłej reprezentacji Anglii gra wielu zawodników młodych. Oczywiście trzeba to napisać, że w tym turnieju nie będziemy oglądać żadnej gwiazdy światowego futbolu z tych znanych zawodników można wspomnieć m.in. C. Chukwuemeka (Chelsea), T. Baldanzi (Empoli), S. Edozie (Southampton), M. Soule (Juventus).

Nowa Zelandia 1-2 3,00

Tutaj króciutko. Uważam, że Nowa Zelandia ma szansę na zajęcia tego 2 miejsca prócz Argentyny ma Uzbekistan i Gwatemale. Na poprzednich MŚ Nowa Zelandia wygrała 2 mecze w swojej grupie pokonując sensacyjnie Norwegię 2:0 (gdzie grała gwiazda Halaand) i 5:0 Honduras. W 1/8 przegrali po świetnym meczu i walce po rzutach karnych z Kolumbią. Gwatemala naturalnie to kopciuszek tego turnieju tak jak Uzbekistan jednak tej drużynie daje się większe szanse ale w sumie nie ma się czemu dziwić w końcu w tym roku wygrali AFC Championship U20.

USA V 2,40

Tak jak wspomniałem uważam, że USA może być czarnym koniem tego turnieju, raczej nikt na nich nie liczy a Oni mają naprawdę doskonałą młodzież. Ich kadra oceniana jest na prawie 40 mln i jest to 4 drużyna w tej ocenie. Oczywistą sprawą jest to, że przygotowują się do następnych MŚ, które odbędą się u nich i ten turniej jest małą weryfikacją dla młodych piłkarzy. Myślę, że o 1 miejsce w grupie powalczą z Ekwadorem.

Kolumbia 1-2 1,45

Są 3 drużyny w tej grupie, które powinni powalczyć o awans Kolumbia, Japonia i Senegal jest jeszcze Izrael sensacyjny zwycięzca Mistrzostw Europy do lat 19 w 2022 roku. Kolumbia na poprzednich MŚ odpadła w ćwierćfinale z Ukrainą 0:1.

Włochy 1-2 1,75

Szczerze? nie rozumiem kursów za bardzo bo niby Nigeria jest faworytem do 2 miejsca a dlaczego? Sam nie wiem, Włosi mają niesamowitą młodzież, zawsze byli znani z tego, że wychowują sporo młodzieży grających na wysokim poziomie w piłkę. Włosi to 4 drużyna poprzednich MŚ.

Anglia V 1,70

Króciutko tutaj Anglicy powalczą o 1 miejsce z Urugwajem. Irak i Tunezja jest raczej bez szans na wyrównaną walkę z tymi drużynami.

Korea 1-2 1,55

Korea to wice mistrz świata i powinni zając w grupie 1 lub 2 miejsce - raczej 2 bo grają jeszcze tutaj Francuzi. Po za nimi Gambia, która raczej nie powinna zagrozić.

Należy jednak pamiętać, że jest to piłka nożna młodzieżowa i tutaj jest o wiele więcej niespodzianek niż w turnieju dorosłych reprezentacji - przykład prościutki z poprzednich MŚ mało kto spodziewał się, że Mistrzem Świata zostanie Ukraina, wice mistrzem Korea czy 3 Ekwador.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
USA - Ekwador 1:0 Ajj, mogłem pójść jednak w stronę USA

obie strzelą 1,80

Uważam, że warto w tym meczu wejść w bramki. Obie drużyny na pewno są faworytem w tej grupie oczywiście może też być tak, że remis będzie ich zadowalał jednak liczę, że będzie tutaj gra do przodu. USA to bardzo zdolna młodzież co pokazuje nawet ocena kadry (4 miejsce) Ekwador to 3 drużyna poprzednich MŚ. Grali już 2 razy na MŚ U20 i 2 krotnie był BTTS - oczywiście to tylko informacyjnie.

Gwatemala - Nowa Zelandia 0:1

Nowa Zelandia
2,27

Liczę na zwycięstwo Nowej Zelandii, ostatnio grali mecz towarzyski i to Gwatemala wygrała 3:1 jednak Nowa Zelandia potem wygrała np 1:0 z Ekwadorem.
Kursy są mocno wyrównane oczywiście jest to 1 mecz w turnieju jest bardzo dużo niewiadomych co zagrają poszczególne drużyny jednak ja sercem i rozumem idę w stronę Nowej Zelandii, mam nadzieję, że to ich doświadczenie z turnieju wniesie w nich pewność siebie.​
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
W dniu dzisiejszym typuję:

Nigeria - Dominikana 2:1

Nigeria strz +2,5
1,73
Nigeria strz +3,5 2,80
Nigeria -1,5 1,40
Nigeria -2,5 2,06
Nigeria strzeli gola w obu połowach 1,61

Nigeria -5 10,75
Nigeria -4 5,25

Dla mnie Dominikana jest jedną z najsłabszych drużyn na całym turnieju, ja ich oceniam poziomem podobnym do Fidżi , którzy dzisiaj dostają baty 0:4 ale Słowacja sytuacji miała ogromnie. Liczę, że Nigeria ten turniej rozpocznie z wysokiego C i te 3 bramki co najmniej strzeli a nie zdziwię się jeśli wygrają ten mecz dużo wyżej.

Kurs olbrzymi ale czy to nie ma szans wejścia? Od kilku dni zapatrywałem się na to spotkanie, kurs były o wiele wyższe ale bukmacherzy jeszcze nie podawali wysokich handicapów dlatego trzeba było czekać, w dodatku byłem jeszcze zaciekawiony meczu Fidżi - Słowacja ponieważ uważam, że Dominikana stoi właśnie blisko poziomu Fidżi - oczywiście jest to tylko moje zdanie i każdy może mieć inne.
Nigeria według bukmacherów jest faworytem do zajęcia 2 miejsca w grupie tuż za Brazylia a przed Włochami co mnie osobiście lekko zaskoczyło bo wydaje mi się, że to Włosi są faworytem do zajęcia 2 miejsca no ale zajmijmy się tym spotkaniem.

Według transfermarktu Dominikana jest wyceniana na 1,20 mln euro (co jest jeszcze niższą wyceną niż Fidżi). Nigeria jest na poziomie Słowacji troszkę mniej bo 2,73 a Słowacja na 3,04 - oczywiście jest to informacyjnie. Ja jednak wyżej oceniam Nigerię aniżeli Słowację.

Nigeria rozegrała 1 mecz towarzyski przed MŚ z Kolumbią - wynik 3:3.
Dominikana rozegrała 5 spotkań towarzyskich w tym roku i wszystkie 5 przegrali - 0:3 z Ekwadorem, 0:4 z Argentyną, 0:3 z Uzbekistanem i 2:3 z Irakiem - oczywiście można powiedzieć, że w żadnym meczu nie przegrali tak wysoko.
Nigeria zajęła 3 miejsce AFRYKA: Africa Cup of Nations U20 wygrywając aż 4:0 z Tunezją, w półfinale dość pechowo przegrali z Gambią 0:1 ( Nigeria nie wykorzystała rzutu karnego)
Dominikana potrafiła przegrać aż 0:6 w AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Mistrzostwa CONCACAF U20 z USA co widać różnicę poziomu.

Mam nadzieję, że Nigeria nie zawiedzie ale dziś mocno w nią wchodzę - oczywiście jak już kilka razy wspomniałem, jest to młodzież i to są moje typy i moje zdanie - każdy niech gra z głową i co sam uważa :)

Izrael - Kolumbia 1:2

Kolumbia
1,88

Izrael do sensacyjny zwycięzca Euro U19 jednakże dziś to już inny etap, drużyny z Ameryki są mocne widać to było w poprzednich MŚ także liczę, że Kolumbia wygra ten mecz po bardzo dobrym kursie.

Włochy - Brazylia 3:2

Brazylia
1,90
powyżej 2,5 1,78

Tak jak wspomniałem wyżej, dla mnie Brazylia jest jednym z 2óch głównych faworytów do zdobycia Mistrza Świata i najlepiej było by rozpocząć turniej od zwycięstwa.
Włosi co prawda wymagająca drużyna dlatego też idę w bramki bo obie drużyny potrafią strzelać. Brazylia w tym roku jeszcze nie przegrała meczu a rozegrała ich już aż 12. Włosi w tym roku rozegrali tylko 2 mecze i 2 razy zremisowali chociaż także na ostatnie 10 meczy przegrali tylko 1 mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +163
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Anglia - Tunezja 1:0

Anglia -2,5 + powyżej 8,5 rzutów rożnych
4,00

Wczorajszy dzień zupełnie nie wyszedł jeśli chodzi o typy na MŚ do lat 20. Szczególnie Nigeria mocno mnie rozczarowała ale również i Brazylia - Gdyby wygrali odrobił bym straty na Nigerii bo reszta meczów na tym kuponie mi weszła no nic trudno, lecimy dalej.
Dziś stawiam na zdecydowane zwycięstwo Anglików, którzy są według mnie jednym z głównych faworytów do wygrania całych Mistrzostw.

Anglicy na ten turniej przywieźli kilku zawodników już nieco ogranych na boiskach Premier League czy Championship - A. Scott (Bristol), S. Edozie (Southampton), L. Delap (Preston). Szkoda, że trener Anglii nie skorzystał jeszcze chociażby z S. Illing Junior z Juventusu, który coraz częściej gra w I składzie. jednak i tak uważam, że mają jeden z mocniejszych składów na tym turnieju. No i przede wszystkim kontrowersyjna decyzja F. Lamparda, który nie wyraził zgody na udział w turnieju C. Chukwuemeka - dla mnie ta decyzja jest skandaliczna patrząc na grę Chelsea i to, że w sumie nie grają już o nic... Jest to na pewno spore osłabienie Anglików.
W 2022 i 2023 roku Anglicy rozegrali 8 meczów wygrywając 6 z nich pokonując m.in. 2:0 Niemcy, 4:2 USA czy 3:0 Chile. Z Francuzami zremisowali 1:1.

O Tunezji nie wiele napiszę, ostatnie ich mecze to 0:4 z Nigerią, 0:3 z Senegalem czy remisy z Beninem, Kongo raczej nie napawają optymizmem aby coś ugrać w tej grupie gdzie jest jeszcze mocny Urugwaj.

Do wysokiego zwycięstwa Anglików dokładam rzuty rożne - mimo osłabienia Anglii i tak dzieli przepaść między obiema drużynami a jeśli jest dużą różnica to widać było w poprzednich meczach gdzie Słowacja z Fidżi zdobyła aż 18 rożnych, Nigeria mimo słabego wyniku 10 rożnych.

Dla mniej odważnych uważam, że warto również postawić:

Anglia strz +1,5 + powyżej 7,5 rzutów rożnych 1,70

Francja - Korea Płd. 1:2

Ojjj gdyby Francuzi przywieźli wszystko co mają najlepszego wtedy był by skład mocarny (oczywiście jak na U20). Na tym turnieju nie zagrają tacy piłkarze jak - E. Wahi, który robi furorę w Montpellier ostatnio 4 bramki w meczu z Lyonem, H. Ekitike (Paris SG), G. Rutter (Leeds), C. Lukeba (Lyon) - wartość tych 4 zawodników jest wyceniana na ponad 90 mln a wartość kadry na ten turniej to nieco ponad 20 mln. Oczywiście Francja nadal jest mocna, nie można powiedzieć, że są bez szans na tym turnieju jednak oczywiście moc w ataku jest zupełnie inna niż mogła być.
Ogólnie trochę nie rozumiem po co w turniejach przed mundiale grać piłkarzami, którzy nie przyjechali tutaj.
Turniej rozpoczynają od meczu z Koreą czyli sensacyjnym vice mistrzem świata z poprzedniego mundialu gdzie w finale ulegli 1:3 Ukrainie.
Czy Korea ma szansę na powtórzenie tego sukcesu? Nie odpowiem ani tak ani nie ponieważ na tamtym turnieju również nikt nie liczył na nich.
Na turnieju AFC Championship U20 Azja nie mieli sobie równych aż do finału gdzie niespodziewanie przegrali z Uzbekistanem po rzutach karnych a na tym turnieju strzelali mnóstwo bramek.
Francuzi widać, że również lubią iść na wymianę ciosów bo na 15 spotkań w 2022 i 2023 roku tylko 5 razy kończyli mecz na 0 z tyłu.
Liczę, że ten mecz będzie obfitował w bramki - tutaj Francja może strzelić 3 gole spokojnie ale i Korea może zaskoczyć i strzelić Francji, która nie wygląda w obronie zbyt mocno.

powyżej 2,5 1,60
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +363
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Włochy - Nigeria 0:2
mimo iż typ nie wszedł, jeden z lepszych meczów na tym turnieju. Fajnie się oglądało obie drużyny.

Włosi doskonale rozpoczęli ten turniej od zwycięstwa nad Brazylia 3:2, już do przerwy prowadzili 3:0 za sprawą przede wszystkim kapitalnego ustawienia drużyny przez trenera Włochów. W I połowie Włosi z kontra wychodzili genialnie z tego padła gol i rzut karny zamieniony na gola. Przede wszystkim w środku Baldanzi i na boku Casacei strzelec 2 bramek grali genialnie. 2 połowa to pości Brazylii niestety dla nich nie do końca udany bo strzelili tylko 2 gole.
Nigeria wygrała w I meczu z Dominikana ale tylko 2:1. Bramka dla Dominikany oczywiście z rzutu karnego, szczerze Dominikana z gry nie miała za wiele to Nigeria kontrolowała przebieg gry jednak celów oki w tym meczu mieli ustawione słabiutko. Oddali bardzo dużą ilość strzałów ale koniec końców to piłkarz Dominikany ich uratował podając do gracza Nigerii. Mimo wszystko uważam, że Nigeria ma potencjał.
W typach długoterminowych polecałem grać awans Włochów po bardzo fajnym kursie (mimo tego nie spodziewałem się zwycięstwa nad Brazylia) a teraz im w sumie wystarczy remis do awansu. Nigeria w tym meczu potrzebuje zwycięstwa bo pozostanie im mecz z Brazylia.

Liczę, że Włosi i dziś zagrają tak dobrze w ofensywie natomiast liczę, że Nigeria w tej ofensywie się zdecydowanie poprawi.

obie strzelą 1,90

Brazylia - Dominikana 6:0

Mimo porażki Brazylii z Włochami 2:3 nie zmieniam zdania, że mają ogromny potencjał przede wszystkim w ataku, może potrzeba grać więcej drużynowo a nie chcieć wygrać akcje/mecz w pojedynkę tak jak to miało miejsce w I połowie tamtego meczu.
Przede wszystkim warto skupić uwagę na napastnika Santosu M. Leandro strzelca 2 och goli. Moim zdaniem długo nie pogra w Santosie tylko zostanie ściągnięty do Europy czy od razu do wielkiego klubu? Zobaczymy.
Również mimo minimalnej przegranej Dominikany z Nigeria nie zmieniam zdanie, że są jednym ze słabszych ekip na tym turnieju i Brazylia powinna tutaj już wszystkie braki Dominikany mocno naruszyć. Mam tylko nadzieję, że Brazylia dość szybko napocznie rywali a powinniśmy obejrzeć kilka goli.
Zastanawiałem się długo czy zaryzykować na wysokie handi ale póki co postawie w dublu z poprzednim meczem...
Szkoda, że w ofercie nie ma rzutów rożnych.

Brazylia -3,5 1,47
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Francja - Gambia 1:2

Francuzi w swoim pierwszym meczu dość niespodziewanie przegrali 1:2 z Koreą. Mimo iż było drużyną w tym meczu przeważająca to do przerwy przegrywali 0:1 po przerwie dali sobie wbić bramkę na 0:2 i dopiero strzelili gola honorowego. O grze Francji nie można napisać, że była słaba bo oddali w tym meczu aż 23 strzały jednak obrona strasznie kulała i Korea to dostrzętnie wykorzystała. Francuzi w tym meczu mieli aż 11 rzutów rożnych. Jednak dla nich nie jest jeszcze nic straconego mimo porażki.
Gambia wygrała 2:1 z Hondurasem i był to chyba najbardziej ofensywny mecz na tym turnieju bowiem obie drużyny oddały prawie 50 strzałów na bramkę. Honduras przed końcem meczu miał okazję wyrównać na 2:2 jednak minimalny spalony zabrał im tego gole.
Francja dziś nie może tego meczu przegrać a Gambia widać, że jest drużyna wesoło grającą nie kalkulująca i jeżeli Honduras potrafił oddać prawie 20 strzałów to Francja powinna w tym meczu pokazać jednak dobra ofensywę.

Francja + powyżej 1,5 1,50
Francja strzeli gola w obu połowach 2,01
Francja + powyżej 8,5 rzutów rożnych 1,80
Francja strzeli gola w obu połowach + powyżej 8,5 rzutów rożnych 2,95

Anglia - Urugwaj 3:2

Anglia w 1 meczu mnie rozczarowała co prawda wygrali ale tylko 1:0 miałem nadzieję, że wygrają wyżej ten mecz z Tunezja mimo wszystko nadal uważam, że są Oni faworytem do finału. Urugwaj pokazał klasę w meczu z Irakiem wygrywając aż 4:0 a ich największą bronią w tym meczu okazały się stale fragmenty gry. Strzelili 2 gole po rzutach różnych a ogółem strzelili 3 gole po strzale głową.
Obie drużyny mimo dość łatwego meczu to często faulowali swoich rywali bo Urugwaj 13 razy a Anglia 12 a dziś mecz o 1 miejsce i może być ostro.

obie strzelą 1,74
powyżej 23,5 fauli 1,60

Korea - Honduras 2:2

Korea wykonała swoje zadanie w meczu z Francją idealnie, wychodziły im kontry ale ten mecz jest już całkiem inny i to Oni powinni prowadzić grę.
Honduras jak wspomniałem wyżej poszedł na małą wymianę z Gambia i całkiem fajnie się to oglądało, było bardzo dużo sytuacji podbramkowych.
Liczę, że ten mecz będzie podobny bo Honduras w obronie grać po prostu nie potrafi, na poprzednich MŚ było to samo.

Korea 1,41
powyżej 8,5 rzutów rożnych 1,61
Korea + powyżej 7,5 rzutów rożnych 1,90


Irak - Tunezja 0:3

Tunezja w tym meczu jest faworytem a ja się nie do końca zgodzę ale nie postawie na Irak postawie coś w stronę Iraku.
Mimo wszystko Irak ograł Japonię 3:2 i uległ nieznacznie Uzbekistanowi 0:1.
Irak mimo porażki aż 0: kilka swoich okazji miał i wykonał 3 rzuty rożne. Obie drużyny raczej bez większych szans na awans i liczę, że ten mecz będzie dla nich gra o zwycięstwo.

obie strzelą 1,82
Irak powyżej 3,5 rzutów rożnych 1,51
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Słowacja - USA 0:2

Teoretycznie USA wystarczy remis do zajęcia 1 miejsca w tej grupie ale ja liczę na ich zwycięstwo. Na pewno są drużyna lepszą od Słowacji i jeśli zagrają na pełnych obrotach to powinni ten mecz wygrać. Skoro USA zmieniła 5/6 zawodników na mecz z Fidżi to dziś powinni wyjść najmocniejszym składem, oby tak się stało.
Słowacja z 3 punktami zajmuje 2 miejsce w grupie ale na 99% bez wygranej dziś spadną na 3 miejsce bo wyprzedzi ich Ekwador z l, którymi przegrali 1:2.

USA 2,04
USA + powyżej 2,5 3,25
USA lub remis + powyżej 1,5 1,50
USA lub remis + powyżej 8,5 rzutów rożnych 1,74

Ekwador - Fidżi 9:0

Ekwadorowi prawdopodobnie wystarczy zwycięstwo w tym meczu do zajęcia 1 miejsca ale w razie np wygranej Słowacji nad USA robi się już mała komplikacja i najlepiej dla niego CH wtedy wygrać różnicą co najmniej 4 bramek.
Na pewno jest to do zrobienia bo Fidżi nie istnieje i nie zmieni tego nawet ostatni mecz z USA gdzie do przerwy remisowali sensacyjnie 0:0. Jest to 3 spotkanie o takie Fidżi mogą już czuć zmęczenie wiem to wydaje się śmieszne ale Oni rzadko kiedy mogą grać 3 mecze na dużym turnieju a może trener da pograć zawodnikom, którzy siedzą na ławce? W końcu na sukces mało kto liczy a zagrać na MŚ dla każdego zawodnika u nich to na pewno coś dużego.
Na pewno warto poczekać na składy i wtedy może zaatakować mocniej?

Ekwador -4,5 1,65

Uzbekistan - Gwatemala 2:0

Gwatemala rozegrała 2 mecze oba przegrała. 0:1 z Nową Zelandią i 0:3 z Argentyna natomiast Uzbekistan przegrał 1:2 z Argentyną i zremisował 2:2 z Nową Zelandią. Ten mecz był dość ciekawy do oglądania bo Nowa Zelandia prowadziła już 2:0 do przerwy by dać sobie wyrwać zwycięstwo w końcówce meczu. Mimo tego w tym meczu to Uzbekistan grał lepiej, częściej atakował i widać u nich naprawdę dobrą grę. ( swoją drogą szkoda bo wpadło by mi już Nową Zelandia 1-2 w grupie po świetnym kursie).
Gra Uzbeków wygląda dużo lepiej niż Gwatemali i potrzebują zwycięstwa aby walczyć o 2 miejsce w grupie.

Uzbekistan 1,38
Uzbekistan + powyżej 8,5 rzutów rożnych 1,86

Nowa Zelandia - Argentyna 0:5

Jeszcze jeden typ na późny wieczór. Argentyna wystawia mocno rezerwowy skład - oczywiście nadal są faworytem tego meczu ale to daje jakieś większe pole manewru dla Nowej Zelandii. Kursy nie powalają na ten mecz ale spróbuję zagrać na co najmniej 3 rożne Nowej Zelandii po bardzo fajnym kursie.

Nowa Zelandia powyżej 2,5 rzutów rożnych 1,82
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Kolumbia - Senegal 1:1

Kolumbia jest już pewna awansu z 1 miejsca po 2óch wygranych z Izraelem oraz z Japonią oba te mecze wygrali 2:1. Dziś myślę, że trener Kolumbii może dać odpocząć tym najlepszym i tutaj upatruję szans dla Senegalu, które co by nie mówić walczą o awans nawet jeśli mają zaledwie 1 punkt po remisie 1:1 z Izraelem.
Mecz z Japonią przegrali 0:1.
Kurs bardzo zachęca na postawienie czegoś w stronę Senegalu.

Senegal 2,40

Brazylia - Nigeria 2:0

Bardzo prawdopodobne jest to, że w tej grupie 3 drużyny będą mieć po 6 punktów jeśli tylko Brazylia pokona Nigerię i o losach będą decydować gole.
Brazylia jest na dużym plusie ale Włosi mają mecz z Dominikaną i mogą dogonić ich.
Stawiam w tym meczu na bramki bo Brazylia po 1 ma ogromny potencjał w ataku ale w obronie bardzo często się potrafią gubić - przykład mecz z Włochami gdzie już do przerwy stracili 3 bramki.
Nigeria po świetnym meczu pokonała 2:0 Włochy więc w ataku również wyglądają solidnie.

powyżej 2,5 1,65

Dominikana - Włochy 0:3

Tak jak wspomniałem wyżej o losach mogą decydować bramki a te Włosi mają póki co najsłabiej bilans. Jednak w tym meczu muszą poprawić a a by tak się stało muszą wygrać te 4/5 do 0.
Dominika jak już wspomniałem jedna ze słabszych ekip bo pokazał mecz z Brazylią gdzie zostali rozbici aż 0:6.
Jest to 3 mecz więc sił jest coraz mniej tak jak wczoraj Fidżi pokazało, że mogą również zrobić kilka korekt w składzie gdzie wyjdzie im to in minus na pewno bo zagrają słabsi zawodnicy a Włosi mają zawodników o dużym potencjale.

Włochy -3,5 1,51
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Honduras - Francja 1:3

Zacznę od tego, że Francuzi są ogromnym rozczarowaniem - 2 mecze i 2 porażki, 1:2 z Koreą i 1:2 z Gambią mimo, że zajmują ostatnie miejsce z 0 dorobkiem punkowym nadal mają szansę na awans z 3 miejsca ale aby tak się stało z tego co widzę muszą wygrać co najmniej 3 bramkami każdy inny wynik raczej nie da im zwycięstwa. Jest jeszcze szansa, że Tunezja może przegrać wysoko i wynik 2 bramkami także da im awans jednak myślę, że należy najpierw patrzeć na siebie a potem na rywali - z drugiej strony będą znać już wynik Tunezji więc zobaczymy.
Honduras porażka 1:2 z Gambią i remis 2:2 z Koreą chociaż prowadzili już 2:0 to dali sobie wydrzeć zwycięstwo.
Tak jak mówię, jeśli Francja chce jeszcze grać dalej musi dziś zagrać zdecydowanie lepiej niż poprzedni mecze a nie ukrywajmy Honduras nie jest drużyną, która powinna im zagrozić - oczywiście Gambia też nie była.

Francja -1,5 1,64
Francja strzeli +2,5 1,84
Francja -2,5 2,60 -
jeśli po meczu Tunezji będą nadal musieli wygrać co najmniej 3 bramkami

Tunezja - Urugwaj 0:1

Obie drużyny po 2óch meczach mają po 3 punkty a więc mecz o awans teoretycznie bo praktycznie to Urugwaj pokazał się a - z dużo lepszej strony b - są drużyną po prostu zdecydowanie lepszą. Mecz Anglia vs Urugwaj był jednym z ciekawszych meczy na tym turnieju a Tunezja mimo, że wygrała z Irakiem 3:0 to po statystykach można stwierdzić, że Irak miał mnóstwo okazji do strzelenia gola.

Urugwaj 1,45


 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +832
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Przed nami już faza pucharowa. Mecze grupowe raczej nie wyszły mi na dobre jednak typy długoterminowe już zdecydowanie poprawiły sytuację 5/6 trafione.

USA - Nowa Zelandia 4:0

No ja po prostu nie widzę tutaj niespodzianki. USA zagrała w grupie tak jak powinna zagrać, z kompletem 9 punktów bez straconej bramki - można chcieć coś więcej?
Przede wszystkim ich gra wyglądała bardzo dobrze na tle dzisiejszego przeciwnika? To wręcz fantastycznie.
O Nowej Zelandii nie można tego powiedzieć. Porażka z Argentyna aż 0:5 pokazała ich poziom.
Czy bawić się w handicapy już w fazie pucharowej? No to niech każdy sam oceni czy warto, dla mnie tutaj zdecydowany faworyt to USA.
Jeżeli USA dość szybko strzeli gola bo zapewne to Oni będą atakować, Nowa Zelandia spróbuje się bronić na początku to po stracie gola Nowa Zelandia już nie będzie mieć czego bronić i zaatakują odważniej to USA może ich skarcić dlatego warto pomyśleć nad handi - moim zdaniem im szybciej bramka dla USA tym lepiej dla handi bo z przodu to Oni mają świetnych zawodników.

USA 1,30
USA -1,5 1,85

Uzbekistan - Izrael 0:1

Mecz najbardziej wyrównany patrząc na kursy wystawione przez bukmacherów.
Szczerze, nie spodziewałem się, że Izrael wyjdzie z tej grupy a jednak zaskoczyli in plus.
Porażka, remis i zwycięstwo i to w jakich okolicznościach! Uzbekistan identycznie porażka, remis i zwycięstwo.
Oglądałem mecz Uzbekistanu i powiem szczerze, podobali mi się dużo lepiej niż Nowa Zelandia, mecz z Argentyną także nie był jednostronny.
Izrael strzelał gola w każdym meczu a miał naprawdę solidnych przeciwników Kolumbia, Senegal, Japonia.
Ciężko wskazać faworyta w tym meczu 50/50 zdecydowanie - pomijam typowanie tego meczu.

Brazylia - Tunezja 4:1

No nic odkrywczego nie napiszę, Brazylia, Brazylia i jeszcze raz Brazylia. Ten mecz musi wygrać. Są zdecydowanym faworytem bo takim po prostu muszą być.
Tunezja porażki 0:1 z Anglią i 0:1 z Urugwajem to najniższy wymiar kary jaki mogli mieć, z Irakiem co prawda 3:0 zwycięstwo i weszli dalej.
Kurs mizerny na Brazylię. 10 bramek strzelonych w grupie robi wrażenie i myślę, że tutaj strzelą te co najmniej 2 bramki co i tak jest małym kursem.

Brazylia 1,22
Brazylia 1,5 1,45

Kolumbia - Słowacja 5:1

Słowacja to drużyna, która wyszła z grupy z 3 miejsca z 3 punktami bo tak naprawdę musiała wyjść mając na rozkładzie Fidżi a i tak wyszli z dużym szczęściem.
Mecz z USA to zdecydowanie przewaga USA gdzie USA nie musiała wygrać, mecz z Ekwadorem również przegrany 1:2.
Kolumbia wyrzuciła Senegal w ostatnich minutach strzelając gola na 1:1 w ostatnim meczu w 95 minucie + 2 zwycięstwa z Izraelem 2:1 i Japonią 2:1. Byli zdecydowanie najlepsi w tej grupie no i ich gra może się podobać. Są w tym meczu faworytem i słusznym, awans Słowacji dla mnie były dużą niespodzianką.

Kolumbia 1,50

Argentyna - Nigeria 0:2

Argentyna - gospodarz tego turnieju awansował z grupy z 3 zwycięstwami, Nigeria wyszła z grupy z 2 zwycięstwami. Zdecydowanym faworytem jest Argentyna ale czy słusznie? Tak naprawdę Argentyny na tym turnieju nie powinno być gdyby nie to, że są gospodarzem i ja uważam, że kurs jest zdecydowanie zaniżony. Nigeria nie jest aż tak słabą drużyną i myślę, że mają Oni szanse powalczyć. Z Włochami zagrali świetnie wygrywając 2:0 z Brazylią przegrali 0:2 ale mieli swoje sytuację.
Ja pokuszę się o małą niespodziankę w tym meczu.

Nigeria +1,5 1,55
Nigeria lub remis 2,50

Anglia - Włochy 1:2

Przede wszystkim do składu Anglii powrócił Chukwuemeka i jest to mocne wzmocnienie Anglików, którzy i tak są mocni. 2 zwycięstwa i remis w ostatnim meczu gdzie wystarczał im do zajęcia 1 miejsca. Włosi 2 miejsce z lepszym bilansem bramkowym minęli Nigerię z którą przegrali ale wygrali z Brazylią znowu 3:2.
Moim zdaniem tutaj Anglicy są faworytem mimo, że Włosi mają w składzie Baldanzi czy Casadei strzelca już 4 goli.
Anglia ma dużo bardziej wyrównany skład i to może być kluczowe.

Anglia (A) 1,55
Anglia 2,08

Gambia - Urugwaj 0:1

Spotykają się 2 drużyny, które w grupie mi się bardzo podobały, Gambia to zdecydowanie największy in plus w fazie grupowej ich gra wyglądała imponująco naprawdę mało kto spodziewać by się mógł, że taka Gambia może grać taki futbol. Zwycięstwo 2:1 z Francją zrobiło ogromną niespodziankę ale mecz z Koreą mimo, że 0:0 to potwierdził tę grę, w tym meczu Gambia mogła strzelić spokojnie 3/4 bramki.
Urugwaj jak wspomniałem w typach długoterminowych według mnie zaliczany był do grona czarnego konia. Piłkarsko są na wyższym poziomie i mecz z Anglią pokazał, że mogą walczyć z najlepszymi.
Ciężko mi typować ten mecz bo Gambia zrobiła na mnie ogromne wrażenie ale jednak uważam, że to Urugwaj przejdzie dalej.
Obie drużyny na tym turnieju grają świetnie w ataku i życzę sobie meczu ofensywnego!

Urugwaj 1,61
powyżej 2,5 1,90

Ekwador - Korea 2:3

Po meczu z Francją zastanawiałem się czy Korea może powtórzyć ten znakomity wynik z ostatnich MŚ ale po meczu z Gambią już raczej twierdzę, że nie.
W meczu z Francją nie mogę powiedzieć, że Korea była drużyną lepszą - lepiej wykorzystała swoje szanse na kontry i to było kluczem.
Ekwador przegrał 0:1 z USA ale pokonał 2:1 Słowację i rozbił wręcz zdemolował Fidżi 9:0.
Uważam, że na papierze faworytem jest Ekwador, Korea nic wielkiego w grupie nie pokazała.

Ekwador (A) 1,52
Ekwador 2,04
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1110
Psychosocial 775,3K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Argentyna-Nigeria TYP BTS kurs 1,75 6/10 g.23.00 0:2 BOX

PS: Oglądam skróty meczów na tych mistrzostwach i uważam że Argentyna mimo że gospodarz to żaden faworyt. Nigeria to solidna ekipa i twarde chłopy. grają dla mnie fajną piłkę. Gola mogą spokojnie bachnąć natomiast co do bramki dla Argentyny to bądźmy poważni. Sędziowie są raczej z nimi.

Za Wikipedią:

"W 2019 roku złożono pięć kandydatur na organizację turnieju w 2021 roku[1]. 24 października 2019 roku ogłoszono, że Indonezja zorganizuje wydarzenie[2]. W grudniu 2020 ogłoszono, że turniej zostaje przeniesiony na rok 2023, a Indonezja pozostanie gospodarzem[3].

29 marca 2023 roku, Indonezja została pozbawiona organizacji mistrzostw z powodu protestów przeciwko udziałowi w wydarzeniu reprezentacji Izraela, po czym Peru, Argentyna i Katar potwierdziły swoje zainteresowanie organizacją turnieju. Tylko Argentyna złożyła oficjalną kandydaturę.

17 kwietnia 2023 roku potwierdzono, że Argentyna zostanie gospodarzem turnieju."

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Przed nami już ćwierćfinały - Najlepsze 8 drużyn na świecie do lat 20 a w nich nadal gra mój faworyt - zwycięzca Brazylia i w sumie 3 czarnych koni USA, Urugwaj, Włochy i jedno już pewne, mój czarny koń zawita w półfinale! A może dwóch? Zobaczymy.

Izrael - Brazylia 1:1

No tutaj wielkie brawa dla Izraela za awans do ćwierćfinału! W sumie nie wierzyłem, że wyjdą z trudnej grupy a tutaj proszę pokonali Uzbekistan 1:0 strzelając gola w 95 minucie meczu. Brazylia prócz porażki z Włochami w 1 kolejce 2:3 same zwycięstwa 6:0 z Dominikaną, 2:0 z Nigerią i 4:1 z Tunezją gdzie już od 1 połowy grali w 10.
No tutaj jest tak naprawdę 1 faworyt i jest nim Brazylia, kurs nie zachwyca bo strasznie mały jednak nie ma się czemu dziwić.

Brazylia + powyżej 9,5 rzutów rożnych 1,70

Kolumbia - Włochy 1:3

Kolumbia gra kapitalnie na tym turnieju - 2:1 z Izraelem, 2:1 z Japonią, 1:1 z Senegalem gdzie nie musieli wygrać i 6:1 ze Słowacją - wszędzie BTTS. Włosi sprawili niespodziankę pokonując Anglię 2:1 ale w tym meczu zagrali dużo lepiej niż Anglia i w pełni zasłużyli na awans. Mecz bardzo wyrównany i w sumie zastanawiam się czy nie zagrać czegoś w stronę drużyny z Ameryki - oglądałem ich mecze i naprawdę wygląda to bardzo dobrze ale właśnie czy to wystarczy na świetnie dysponowanych Włochów? A może kolejny BTTS w końcu Włosi strzelają dużo bramek na tym turnieju.

Kolumbia (A) 1,80
obie strzelą 1,70

Korea - Nigeria 0:0

Korea dalej gra! Ach tego się nie spodziewałem i myślałem, że Ekwador wygra z nimi a tutaj proszę, Korea jeszcze nie przegrała meczu na tym turnieju i są blisko po raz kolejny zagrać o medale jednak w tym meczu idę w stronę Nigerii! Zaimponowali mi w meczu z gospodarzami mimo, że Argentyna prowadziła grę, miała dużo więcej strzałów - chociaż tak naprawdę Argentyna nie miała 100% sytuacji. Nigeria co miała wykorzystać to wykorzystała i 2:0 i awans pewny.
Póki co lepiej mi się ogląda Nigerię grają naprawdę bardzo dobrą piłkę, oczywiście Korea także ale bliżej mi do Nigerii i to właśnie na nich postawię.

Nigeria 1,90
Nigeria (A) 1,45

USA - Urugwaj 0:2

No i na samym końcu moje "czarne konie". Oglądałem wszystkie mecze USA i wyglądają Oni znakomicie na ten moment - oczywiście przeciwnicy nie należeli do najmocniejszych, najmocniejszym był Ekwador, który odpadł z Koreą. NA pewno są mocni.
Urugwaj oglądałem z Anglią, Tunezją i Gambią, o ile z Anglią zagrali dobrze to i tak przegrali. Z Gambią mimo, że wygrali, grali w przewadze od początku praktycznie to Gambia miała większe posiadanie piłki, stwarzała sobie jakieś tam sytuacje to Urugwaj na środku boiska zrobił głupi faul i również dostał czerwoną kartę. W tym meczu Urugwaj mi się nie podobał. Oczywiście mecz bardzo wyrównany i nie zdziwię się jak to Urugwaj wygra ale ja idę w stronę USA.
USA na tym turnieju nie straciło jeszcze gola! Może to pora właśnie na 1 straconą bramkę? Urugwaj także tylko w 1 meczu stracił gola więc spotykają się 2 drużyny dobre w ofensywie jednak Urugwaj w meczu z Anglią stracił ich aż 3.

USA (A) 1,85
obie strzelą 1,60

 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Jesteśmy już praktycznie na samym końcu tego turnieju gdzie powiedzmy sobie szczerze, całkowicie mi nie poszedł. Były momenty dobrego typowania jednak przeważały to gorsze typy co jest widoczne u góry, kilka drużyn mnie zupełnie zaskoczyło a są to na pewno Izrael i Korea.
Ale by było gdybyśmy oglądali taki finał właśnie Izrael vs Korea. Raczej nikt nie stawiał takiego finału przed turniejem.
O ile Urugwaj czy Włochów można było się spodziewać w półfinale o tyle tej pozostałej 2ójki już nie.

Urugwaj U20 - Izrael U20 1:0

Izrael zagrał kapitalne spotkanie z Brazylią, przegrywali 2krotnie a mimo to zdołali bardzo szybko wyrównać i koniec końców zwyciężyć. Urugwaj pokonał zaś USA 2:0.
Ogólnie Urugwaj 4 zwycięstwa i porażka na tym turnieju natomiast Izrael 2 zwycięstwa, 2 remisy i porażka.
Jako, że jest to półfinał to nie bawię się w BTTS, overy po prostu stawiam na drużynę, która według mnie powinna wygrać a jest to Urugwaj.

Urugwaj 1,90

Włochy - Korea 2:1

Włosi pokonali na tym turnieju Brazylię, Anglię - czyli 2óch największych faworytów tego turnieju. Pokonali również pewnie bo 3:1 Kolumbię a przyznam się szczerze, oglądałem Kolumbię i byłem pod wrażeniem ich gry - mega zdolną młodzież mają. Włosi zaimponowali bardzo zwłaszcza Baldanzi i Casadei, który będzie królem strzelców tego turnieju. Bez tych graczy Włosi na pewno nie grali by w półfinale.
Korea jako jedyny zespół nie przegrał jeszcze meczu na tym turnieju, 3 remisy i 2 zwycięstwa. Jednak uważam, że właśnie to Włosi zawitają w finale, są na takiej fali, że Korea nie powinna ich zatrzymać.

Włochy 1,65
 
Ostatnia edycja:
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Ja to widzę inaczej, bo gdybym grał takie duble w półfinałach to raczej miałbym bilans na minusie po próbie 1000+.
Daje to @3.13 wątpię, żeby była skuteczność 33%.

Nie mówiąc o singlach.

Mogą wejść oba, ale myślę, że oba dogi mają szansę. Pokazały wcześniej, że z tej pozycji gra im się łatwiej.

Lżej polecam dnb oba stawka płaska niższa i odpowiednio do wyceny wartości i różnicy w kursie stawka wyższa na azjatyckie handi w kursie nie niższym niż @2.

Izrael jeśli ktoś oglądał euro tylko potwierdził, że mają te roczniki dobre i w dodatku bez swojego lidera zameldowanie w półfinale brawo.
Korea też może nie musi jedynie minus to dogrywki obu dogow w ćwierćfinale, ale... myślę, że kursy to uwzględniają i dlatego są tak niskie na faworytów.
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Urugwaj vs Izrael
typ: Izrael
kurs: 5,20
bukmacher: sts


Moim skromnym zdaniem piłkarze Izraela zrobią wszystko by awansować do finału, a w finale wygrać
Oni mają mentalność zwycięzców co poparte gruntownym szkoleniem powinno przynieść efekt na tych mistrzostwach. liga juniorów hula w Izraelu, kraj bez sukcesów piłkarskich stąd mój typ; bardzo będą chcieli i sądzę że młodym Izraelczykom się uda

Podział stawek w efortuna: 2,7% na Izrael, 6,4% na remis i 90,9 na Urugwaj przy czym kurs z 5,60 spadł na 4,70 na Izrael

https://www.oddsportal.com/football/world/world-cup-u20/uruguay-israel-jmdXM4uP/#1X2;2 - 1% daje na Izrael 7% na remis i 92% na Urugwaj


transmisja w TVP Sport

Pozdrawiam
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No i pięknie! Oba półfinały weszły!
Przed nami 2 ostatnie mecze na tym turnieju, najważniejsze mecze.

Izrael - Korea 3:1

Obie drużyny jeśli zdobędą brązowy medal będą za pewne szczęśliwe, Izrael zdobył by historyczny medal a Korea zdobyła by 2gi z rzędu medal na MŚ.
Ja nie wchodzę w zwycięstwo ja gram od kilku lat na takich imprezach w meczach o 3 miejsce na punkty, bramki - w zależności o sportu i tego nie zmieniam. Jest coś takiego, że po półfinałach - przegranych to ciśnienie w dużej mierze schodzi i liczę, że dziś będzie podobnie.
Izrael strzelał co najmniej 1 bramkę w 5 na 6 meczach na tych MŚ
Korea strzelała w 4 meczach co najmniej 1 bramkę.

obie strzelą 1,58

Urugwaj - Włochy

Meczu nie tykam, finał jest do oglądania :) A tak to naprawdę ciężko wskazach faworyta, Włosi mają swoich genialnych 2óch zawodników Baldanzi i Casadei natomiast Urugwaj również ma ekipę. Obie drużyny po 1 porażce na tym turnieju.
 
Ostatnia edycja:
B 7,8K

bunio

Użytkownik
4 bts na 6 meczy kurs ustawiony prawidłowo w obu przypadkach zaklamales statystykę pewnie nie celowo, patrzymy na mecze całościowo, a nie wybiórczo 😉
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom