>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata - Sapporo(K-120) 24-02-2007

Status
Zamknięty.
daimler 14

daimler

Forum VIP
Witam ;-)

Zapraszam do udziału w ankiecie oraz do pisania komentarzy ;-)

Kursy wystawione (Bwin) prezentują sie nastepująco :

Anders Jacobsen (NOR) 3.50
Gregor Schlierenzauer (AUT) 5.00
Adam Małysz (POL) 5.50
Roar Ljökelsöy (NOR) 13.00
Andreas Kuttel (SUI) 15.00
Thomas Morgenstern (AUT) 16.00
Michael Uhrmann (GER) 17.00
Janne Ahonen (FIN) 18.00
Simon Ammann (SUI) 19.00
Sigurd Pettersen (NOR) 21.00
Andreas Kofler (AUT) 26.00
Matti Hautamaki (FIN) 26.00
Dmitri Vassiliev (RUS) 26.00
Mario Innauer (AUT) 41.00
Martin Hoellwarth (AUT) 51.00
Takanobu Okabe (JPN) 51.00
Jakub Janda (CZE) 51.00
Wolfgang Loitzl (AUT) 51.00
Arttu Lappi (FIN) 51.00
Noriaki Kasai (JPN) 67.00
Daiki Ito (JPN) 67.00
Anders Bardal (NOR) 81.00
Denis Kornilov (RUS) 81.00
Tom Hilde (NOR) 81.00
Martin Schmitt (GER) 81.00


Oficjalna Strona MŚ http://www.sapporo2007.com/

 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
patriotycznie na Małysza oczywiście... Małysz znajduje się w znakomitej formie... ostatni konkurs PŚ nie wyszedł mu nalepiej ale dalej powinien znajdować się w wysokiej formie, gdyż jest to zawodnik który raz łapiąc forme utrzymuje ją na długi czas...
 
W 2

wislak

Forum VIP
Mysle ze Małysz jest w stranie wygrac i ogromnie w niego wierze, ale Jaco bedzie baaardzo trudny do pokonania... jest niesamowity!
 
C 174

cezi77

Użytkownik
Ja mysle ze na duzej Adas nie ma szans. Mimo to bd mu kibicowal jak nigdy ???? Moj typ to Jacobsen, Malysz na pudle;). Za to na malej skoczni uwazam ze nie bedzie mial sobie rownych ???? ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Mała skocznia:

1. A. Małysz
2. D. Vasiliev
3. A. Kuettel

Duża skocznia:
1. A. Jacobsen
2. R Ljoekelsoey
3. G. Schlierenzauer
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Zauważyliście może ze jak przychodzi w skokach jakaś ważna impreza np. Mistrzostwa Świata to zawsze jest jakaś niespodzianka np jak poprzednio BENKOVIC Rok. Przyszła forma i wygrał a teraz na 60 miejscu w Pucharze Świata i nie potrafi się zakwalifikować do konkursu. I w tych MŚ moim zdanie rówineż bedzię jakaś niespodzianka.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Faworytami są napewno Jacobsen,Schlierenzauer i Małysz.Oczywiście chciałbym żeby Mistrzem Swiata został Adam Małysz(Małysz jest w świetnej formie)ale Joacobsen tak samo.Do grona tych którzy mogą zwyciężyć dodałbym jeszcze Sigurda Petersena,ostatnio trenował,oddzilony od zespołu,On może namieszać.Ale trzymam kciuki za Adama :mrgreen: :spokodfhgfh:
 
majsterpl 0

majsterpl

Użytkownik
W tym konkursie wiele bedzie zalezało od warunkow panujacych na skoczni. Z tego co wiadomo na tej skocznie czesto wieja silne wiatry i szybko zmieniaja sie warunki. Uwazam,ze jesli to sie potwierdzi to bedzie mogł wygrac niemalze kazdy. Najlepiej dla naszego orła :mrgreen: byłoby jakby nie wialo, ewntualnie lekko z tyłu w takim układzie stawiałbym na Małysz. Oprocz niego napewno do walki wlaczyliby sie Jacobsen, Ahonen. Ammann, Kuettel i kilku zawodnikow austryjackich(Schlierenzauer, Morgenstern. Kofler).
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
Jeśli warunki pogodaowe na skoczni będa nierówne to wszyscy wiemy że Małysz nie wygra i znając życie i poprzednie mistrzostwa to wygra ktos przypadkowy ! Natomiast jeśli warunki będa dla wszystkich skoczków takie same to Adam napewno będzie na podium z którymś z młodych skoczków którzy są przed nim w klasyfikacji ogólnej ! Myśle że młody austryjak Schlierenzauer nie wytrzyma presji co da duże szanse dla Jacobsena !
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
gdyby japończycy wymyślili zamkniętą skocznię to może bym postawił na te zawody, ale właśnie przez to że są one strasznie nierówne nie stawiam skoków od... zawsze. Jakby nie patrzeć trudno cokolwiek zrobić lecąc przez 5 sek. Z tego co wiem Małysz jest faworytem ale Mistrzostwa - niemal jak derby - rządzą się swoimi prawami.
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
24.02.2007 09:00
Adam Małysz wygra MŚ
Typ: TAK
Kurs: 3.05
Buk: Betsson
Rozgrywki: Skoki narciarskie - Mistrzostwa Swiata 2007


Po piątkowych kwalifikacjach w Sapporo, szkoleniowcy polskiej kadry mogą mieć powody do zadowolenia. Adam Małysz zdeklasował rywali, a Kamil Stoch był drugi.

&quot;Jak najbardziej możemy mieć powody do optymizmu po udanych kwalifikacjach. Mimo to nadal patrzymy w niebo, bo pogoda na razie się tutaj nie sprawdza&quot; - mówi Łukasz Kruczek.

&quot;Skoki Adama Małysza są naprawdę dobre. Wiatr podczas kwalifikacji był podobny dla wszystkich zawodników, różnice były niewielkie. Cały czas wiało mocno pod narty. Pierwszy krótszy skok treningowy Adama był wynikiem tego, że wiało mocno pod narty i jury zdecydowało się na obniżenie belki startowej dla ostatnich trzech zawodników. Wtedy wiatr ucichł. Taki kaprys pogodowy&quot; - opowiada asystent Hannu Lepistoe.

&quot;Od drugiego skoku na tej skoczni wszystkie skoki Małysza są bardzo zbliżone do siebie&quot; - ocenia Kruczek.


Po fenomenalnych piątkowych skokach, Adam Małysz awansował do miana zdecydowanego faworyta bukmacherów sobotnich zmagań o tytuł Mistrza Świata na dużej skoczni.

Jeszcze do wczoraj największe szanse bukmacherzy dawali Andersowi Jacobsenowi. Dziś nikt nie ma już cienia wątpliwości, że ze światowej czołówki w najlepszej dyspozycji wydaje się być Adam Małysz.

Widziałem skoki i myśle, że Adam pokarze, że nadal jest tych z najlepszych na świecie i w historii skoczków. Szególnie że głównie na MŚ dobrze wypadał gdyż w sezonie były zawsze to jego najważniejsze zawody.
Bez wątpienia beda emocje uwazam iz jest w najwyzszej formie sposrod wszytskich startujacych zawodnikow dzisiejsze kwalifikacje to potwierdzaja a wiec dzisiaj o 12. Bedzie wszytsko jasne...
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Witam ;-)

No prosze i mamy Mistrz Świata 2007 !!! jest nim
Simon Ammann !!!!
W naszej ankiecie nikt na niego nei zaglosował a tu prosze ! niespodzianka !
Adam Małysz niestety na 4 miejscu...

pzdr
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
Siema ;-)
I ja coś dodam o dzisiejszym konkursie. Nie tylko daimler Ammann jest niespodzianką, cała pierwszą 3 jest wielką niespodzianką. Przeczytajcie mój post wcześniejszy. Zawsze w takich imprezach jest jakaś niespodzianka, w tych MŚ jest nią Harri Olli, bo dla mnie Ammann nie jest największą niespodzianką. Jest w pierwszej piątce w generalnej klasyfikacji pucharu świata, a Harri?? Szkoda tez naszego Adama ;/.
 
D 0

damian591

Użytkownik
gdyby japończycy wymyślili zamkniętą skocznię to może bym postawił na te zawody, ale właśnie przez to że są one strasznie nierówne nie stawiam skoków od... zawsze. Jakby nie patrzeć trudno cokolwiek zrobić lecąc przez 5 sek. Z tego co wiem Małysz jest faworytem ale Mistrzostwa - niemal jak derby - rządzą się swoimi prawami.
Hm. Szkoda, żę tego przed zakładem nie przeczytałem. Dzisiejsze wyniki i dzisiejsze typy mówią, jasno, że Skoki to jest czysta loteria i już lepiej puśćić w dużego lotka niż na skoki narciarskie. Od dzisiaj kończe z graniem skoków.

Szkoda, że Małysz zając najgorsze jak dla zawodnika czołowej klasy - 4 miejsce. Niestety nie wyszedł mu zabardzo pierwszy skok i dlatego tak to wygląda a nie inaczej. Brawa nalezą się dla młodego fina, który dzisiaj został wicemistrzem świata, a największe brawa wiadomo dla kogo - SIMONA AMMANA ???? ????
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
Czy ja wiem, czy Ammann i Olli to niespodzianki. Jak dokładnie przeanalizujecie wyniki treningów to napewno zauważycie ich równą formę. Zgodzę się co do tego, że niespodzianką jest Ljoekelsoey, który w treningach skakał dobrze i miał szansę na piewrszą 10., ale nie dawałem mu żadnych szans na podium (w przeciwieństwie do Olliego). Poza tym zaskoczyła mnie trochę obecność w 10. Vassilieva i Schlierenzauera, którzy na treningach nie błyszczeli. Jak piszecie, że ktoś jest zaskoczeniem to nie analizujcie całego sezonu, lecz wyniki treningów i kwalifikacji, bo np. Olli nie skakał dość długo, bo przygotowywał się razem z reprezentacją Finlandii do MŚ. Analizując, bierzcie też pod uwagę, że MŚ rządzą sie swoimi prawami (wielu skoczków szykuje formę docelowo na tą imprezę), a szczególnie te w Japonii (gdzie wszyscy mają problemy z aklimatyzacją, a o dziwo Azjaci, tj. Japończycy, Kazachowie czy Koreańczycy skaczą przyzwoicie).
 
D 0

damian591

Użytkownik
Czy ja wiem, czy Ammann i Olli to niespodzianki. Jak dokładnie przeanalizujecie wyniki treningów to napewno zauważycie ich równą formę. Zgodzę się co do tego, że niespodzianką jest Ljoekelsoey, który w treningach skakał dobrze i miał szansę na piewrszą 10., ale nie dawałem mu żadnych szans na podium (w przeciwieństwie do Olliego). Poza tym zaskoczyła mnie trochę obecność w 10. Vassilieva i Schlierenzauera, którzy na treningach nie błyszczeli. Jak piszecie, że ktoś jest zaskoczeniem to nie analizujcie całego sezonu, lecz wyniki treningów i kwalifikacji, bo np. Olli nie skakał dość długo, bo przygotowywał się razem z reprezentacją Finlandii do MŚ. Analizując, bierzcie też pod uwagę, że MŚ rządzą sie swoimi prawami (wielu skoczków szykuje formę docelowo na tą imprezę), a szczególnie te w Japonii (gdzie wszyscy mają problemy z aklimatyzacją, a o dziwo Azjaci, tj. Japończycy, Kazachowie czy Koreańczycy skaczą przyzwoicie).
Tylko mi nie mów, że pozycja Olli&#39;ego to nie była niespodzianka, bo była i to wielką. Wiedziałeś przed skokami, że Olli będzie na podium ?? Pewnie NIE. Niespodzianką również jest brak podium dla Adama Małysza... Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom