>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Temat z analizami Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Polska, Szwecja [11.01 - 29.01.2023]

Status
Zamknięty.
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Algieria - Niemcy
Algieria Handicap +9.5 bramek @ 1.90 Superbet

Nie dokładam już żadnych typów na dzisiaj, bo ostatnio zazwyczaj źle się to skończyło, dlatego skupię się już na jutrze, na ostatnim dniu fazy wstępnej. Zacznę od meczu Algieri z Niemcami, gdzie gram w stronę drużyny z Afryki. Niemcy bardzo dobrze wypełniły swoje założenia, bo wygrali i z Katarem na otwarcie i w ostatnim spotkaniu z Serbią, zabiorą ze sobą 4 punkty i będą jednymi z faworytów do zagrania w ćwierćfinale (stąd też nie rozumiem te kursy przed MŚ na 1-8 w okolicach 2.00), przed tym jednak trzeba jeszcze odbębnić ostatnie spotkanie z Algierią, która nie powinna sprawić za dużych problemów. Algieria długo trzymała kroku Serbii w pierwszym spotkaniu, jednak wystarczyło kilka przestojów i wynik nie wahał się już w okolicach 3-4 bramek przewago Serbii a 9-10, ostatecznie kończąc się na tych 9, z Katarem też długo prowadzili wyrównaną grę, by w końcowej fazie meczu dać sobie odjechać, jednak koniec końców w obu meczach pokazali się z dobrej strony. Taki handicap w stronę Niemiec bałbym się zagrać nawet, gdyby był to pierwszy mecz w grupie, bo Niemcy potrafią wypuścić wynik, teraz są po dwóch ciężkich spotkaniach i zagrają w meczu o nic, dlatego tak wysokiego handicapu żal nie spróbować w stronę Algierii.

Macedonia Północna - Argentyna
Under 56.5 bramek @ 1.85 Superbet

W tym meczu zagram też na pewno ilość wykluczeń dwuminutowych, no chyba, że linie będą zbyt wysokie, jednak uważam, że warto zagrać tu też under. Wysoka linia, a jest kilka przesłanek, że nie zostanie przekroczona. Pierwsza to waga spotkania, bo mimo, że obie drużyny nie mają za dużych szans to wywalczenia czegokolwiek w fazie zasadniczej, to jednak lepiej zagrać w niej z Niemcami, Serbią i Katarem, niż grać w Pucharze Prezydenta z drużynami pokroju Urugwaju czy Chile. Druga sprawa to słaba ofensywa Argentyny, w sparingach przed mistrzostwami rozegrali trzy mecze i trafiali w tych spotkaniach 31 bramek z Bahrajnem, 26 bramek z Rumunią i 20 bramek z Hiszpanią, na MŚ ofensywnie grający Holendrzy pozwolili im trafić tylko 19 bramek, zaś tak samo grający Norwegowie pozwolili na 21 bramek, więc ewidentnie coś tu nie gra. Macedonia to całkiem inna drużyna, bo i w sparingach przed MŚ rzucali 38 i 30 bramek Czarnogórze, 34 bramki Chorwacji czy 38 bramek Izraelowi, potrafili też już tutaj rzucić 27 bramek Norwegii, ale znowu Holendrzy zatrzymali ich na 24 bramkach, jednak czy są w stanie rzucić chociażby ponad 30 bramek Argentynie, skoro ta traciła 29 bramek z Holendrami i 32 bramki z Norwegami, a więc dwiema o wiele lepszymi ofensywami? Moim zdaniem nie, podobnie jak nie stać na to Argentyny, myślę, że spokojnie wynik z obu stron zakręci się w okolicach poniżej 28 trafionych bramek.

Myślałem jeszcze nad handicapem w stronę USA, jednak Egipt już ostatni mecz z Maroko zagrał na stojąco i wygrał go 11 bramkami, tu mogą chcieć "rozprostować kości", a i przecież wynik z USA zabiorą ze sobą do kolejnej rundy, także ten handicap +16.5 bramek kuszący, jednak coś mi mówi "nie".
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Rombel w wywiadzie właśnie powiedział, że nie gra dziś Moryto także karne powinien rzucać Daszek a także pewnie dostanie grę na skrzydle i mimo naszej fatalnej gry do skrzydeł z Arabią powinno coś wpaść, do tego kontry.

Michał Daszek powyżej 2.5 @ 1.60 Etoto
Daszek powyżej 3.5 @ 2.02 Totalbet

EDIT: Rombel mówi, że Gębala i Moryto dzsiaj nie grają. Gębala faktycznie na trybunach a Moryto prawie cały mecz na boisku, a Daszek cała pierwsza połowa na ławie. Kabaret.
 
Ostatnia edycja:
E 1,1K

evnt

Użytkownik
Algieria - Niemcy
Algieria Handicap +9.5 bramek @ 1.90 Superbet

Nie dokładam już żadnych typów na dzisiaj, bo ostatnio zazwyczaj źle się to skończyło, dlatego skupię się już na jutrze, na ostatnim dniu fazy wstępnej. Zacznę od meczu Algieri z Niemcami, gdzie gram w stronę drużyny z Afryki. Niemcy bardzo dobrze wypełniły swoje założenia, bo wygrali i z Katarem na otwarcie i w ostatnim spotkaniu z Serbią, zabiorą ze sobą 4 punkty i będą jednymi z faworytów do zagrania w ćwierćfinale (stąd też nie rozumiem te kursy przed MŚ na 1-8 w okolicach 2.00), przed tym jednak trzeba jeszcze odbębnić ostatnie spotkanie z Algierią, która nie powinna sprawić za dużych problemów. Algieria długo trzymała kroku Serbii w pierwszym spotkaniu, jednak wystarczyło kilka przestojów i wynik nie wahał się już w okolicach 3-4 bramek przewago Serbii a 9-10, ostatecznie kończąc się na tych 9, z Katarem też długo prowadzili wyrównaną grę, by w końcowej fazie meczu dać sobie odjechać, jednak koniec końców w obu meczach pokazali się z dobrej strony. Taki handicap w stronę Niemiec bałbym się zagrać nawet, gdyby był to pierwszy mecz w grupie, bo Niemcy potrafią wypuścić wynik, teraz są po dwóch ciężkich spotkaniach i zagrają w meczu o nic, dlatego tak wysokiego handicapu żal nie spróbować w stronę Algierii.

Macedonia Północna - Argentyna
Under 56.5 bramek @ 1.85 Superbet

W tym meczu zagram też na pewno ilość wykluczeń dwuminutowych, no chyba, że linie będą zbyt wysokie, jednak uważam, że warto zagrać tu też under. Wysoka linia, a jest kilka przesłanek, że nie zostanie przekroczona. Pierwsza to waga spotkania, bo mimo, że obie drużyny nie mają za dużych szans to wywalczenia czegokolwiek w fazie zasadniczej, to jednak lepiej zagrać w niej z Niemcami, Serbią i Katarem, niż grać w Pucharze Prezydenta z drużynami pokroju Urugwaju czy Chile. Druga sprawa to słaba ofensywa Argentyny, w sparingach przed mistrzostwami rozegrali trzy mecze i trafiali w tych spotkaniach 31 bramek z Bahrajnem, 26 bramek z Rumunią i 20 bramek z Hiszpanią, na MŚ ofensywnie grający Holendrzy pozwolili im trafić tylko 19 bramek, zaś tak samo grający Norwegowie pozwolili na 21 bramek, więc ewidentnie coś tu nie gra. Macedonia to całkiem inna drużyna, bo i w sparingach przed MŚ rzucali 38 i 30 bramek Czarnogórze, 34 bramki Chorwacji czy 38 bramek Izraelowi, potrafili też już tutaj rzucić 27 bramek Norwegii, ale znowu Holendrzy zatrzymali ich na 24 bramkach, jednak czy są w stanie rzucić chociażby ponad 30 bramek Argentynie, skoro ta traciła 29 bramek z Holendrami i 32 bramki z Norwegami, a więc dwiema o wiele lepszymi ofensywami? Moim zdaniem nie, podobnie jak nie stać na to Argentyny, myślę, że spokojnie wynik z obu stron zakręci się w okolicach poniżej 28 trafionych bramek.

Myślałem jeszcze nad handicapem w stronę USA, jednak Egipt już ostatni mecz z Maroko zagrał na stojąco i wygrał go 11 bramkami, tu mogą chcieć "rozprostować kości", a i przecież wynik z USA zabiorą ze sobą do kolejnej rundy, także ten handicap +16.5 bramek kuszący, jednak coś mi mówi "nie".
Linia 7,5 na wykluczenia wysoka? czy do grania?
 
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Rombel w wywiadzie właśnie powiedział, że nie gra dziś Moryto także karne powinien rzucać Daszek a także pewnie dostanie grę na skrzydle i mimo naszej fatalnej gry do skrzydeł z Arabią powinno coś wpaść, do tego kontry.

Michał Daszek powyżej 2.5 @ 1.60 Etoto
Daszek powyżej 3.5 @ 2.02 Totalbet

EDIT: Rombel mówi, że Gębala i Moryto dzsiaj nie grają. Gębala faktycznie na trybunach a Moryto prawie cały mecz na boisku, a Daszek cała pierwsza połowa na ławie. Kabaret.
Ten trener to kabaret pod każdym względem. Cieszmy się, że Moryto grał, bo inaczej by nas Arabia zlała.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Inna sprawa jest taka, że my w ogóle nie gramy ze skrzydłami. Gro bramek, które ma zdobyte Moryto, to nie są bramki z gry, tylko z rzutów karnych. Pchamy się środkiem cały czas, kompletnie bez pomysłu. A ilość kar dwuminutowych w meczu z Arabią, to jakiś nieśmieszny żart.
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Inna sprawa jest taka, że my w ogóle nie gramy ze skrzydłami. Gro bramek, które ma zdobyte Moryto, to nie są bramki z gry, tylko z rzutów karnych. Pchamy się środkiem cały czas, kompletnie bez pomysłu. A ilość kar dwuminutowych w meczu z Arabią, to jakiś nieśmieszny żart.
Nie interesuje sie zbytnio ale my chyba nigdy nie gralismy skrzydłami, obojetnie kto gral i kto nas trenował
 
A 39,8K

Adamm99

Użytkownik
Macedonia - Argentyna over 52,5 bramek 1,45 STS

Macedonia w każdym spotkaniu pokrywa wysokie overy. Tym razem nie powinno być inaczej, tym bardziej, że 53 bramki to nie jest jakoś dużo, biorąc pod uwagę styl gry tej drużyny. Bukmacher z pewnością sugerował się wynikami Argentyńczyków. Typ spokojnie powinien się zazielenić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +61
H 46,7K

halacik96

Użytkownik
Belgia - Bahrajn
TYP: REMIS
KURS: 9:40

Oj śmierdzi mi ten mecz remisem. Bahrajn takowy jeden na koncie już ma, remisując w dość ciekawych okolicznościach z Tunezją.
A ciekawych dlatego, że najpierw prowadzili 6:0 by później w drugiej połowie doprowadzić do stanu 23:27 dla Tunezji po czym kolejny zwrot akcji, cztery bramki Bahrajnu i finalnie remis 27:27 co dało drużynom po jednym punkcie. I to właśnie ten jeden punkt może dziś mieć znaczenie, ponieważ remisując - przy założeniu,że Dania zgodnie z przewidywaniami wygra z Tunezją - obie drużyny zameldują się w drugiej fazie mistrzostw. Dla Belgii nie będzie to być może najkorzystniejsze rozwiązanie, ponieważ mają oni 2pkt za zwycięstwo z Tunezją, ale myślę,że awans do drugiej fazy mistrzostw nawet z jednym punktem na koncie przed rozpoczęciem braliby w ciemno dlatego remisowy scenariusz w dzisiejszym meczu uważam za realny, a jak będzie przekonamy się przed godziną 20:00.
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Macedonia - Argentyna

Macedonia @2,77

Wrzucam kurs z dziś, choć wczoraj zagrałem to jeszcze po @3,31, choć i ten dzisiejszy kurs moim zdaniem interesujący, do tego można też do dubla pograć jakieś +3,5 @1,39, +2,5 @1,61. Od początku ten kurs mnie zaskakuje, dziwi, może ktoś kto bardziej zyje piłką ręczną jeszcze coś tutaj dorzuci i wyprowadzi mnie z błędu, ale ciągle nie mogę się nadziwić, dlaczego Argentyna faworytem w tym spotkaniu? Dla mnie mecz 50/50 i kursy powinny być jak w Belgia - Bahrajn. Obie ekipy zaprezentowały się słabo do tej pory, dwie wyraźne porażki, z Norwegią bez zaskoczeń, z Holandią tak wysoko to jednak trochę zaskoczenie. Więc dziś gra o wyjście z grupy i jeszcze pogranie w fazie głównej mistrzostw. Obie ekipy też marny okres przed mistrzostwami, bez wyników. Argentyńczycy w większości grają w Hiszpanii. Macedończycy u siebie, duża część w Vardarze. Nie ma tam wielkich nazwisk, ale myślę że tutaj przy meczu jak dla mnie 50/50 a takim kursie trzeba tego spróbować.

e: Jeśli ktoś coś z tego zagrał to przepraszam nie spodziewałem się, że na tle Argentyny Macedonia zaprezentuje się tak żenująco... To chyba właściwy przeciwnik dla nas...
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Chile - Arabia
Arabia powyżej 25.5 bramek
@1.62
Fortuna
Linia co prawda jeszcze nieosiągnięta na tych MŚ przez Arabów, ale teraz okazja ku temu wydaje się być spora, bo rywale to ekipa, która traci dość dużo bramek. Chile mierzyło się na tych MŚ z drużyną porównywalną poziomem do Arabii, czyli Iranem i tam Azjatom zabrakło jednej bramki do pokrycia tej linii. Teraz jednak mamy rozgrywki o Puchar Prezydenta, po których spodziewałbym się jednak bardziej otwartej gry. Zresztą Chile i bez tego w większości spotkań na imprezach mistrzowskich było w stanie zapewnić kibicom overowe mecze. Arabia po wczorajszym spotkaniu nie ma się czego wstydzić i wydaje mi się, że podejdzie do tego meczu w nieco lepszych nastrojach niż Chile, które wcale nie było skazywane przed turniejem na ostatnie miejsce w grupie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom