>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mistrzostwa Świata kobiet

Status
Zamknięty.
daxx 0

daxx

Użytkownik
Jakies Podsumowanie
Male Podsumowanie

Dzisiaj dzien przerwy mistrzostwa dla dziewczyn juz praktycznie zakonczone zostal mecz z Hiszpankami niestety zakonczne... przed mistrzostwami pewnie nikogo nie zdziwily by takie wyniki ale.. ale po meczach z Rumunkami , Wegierkami , Koreankami czy nawet Niemkami kiedy odrobilismy spora strate po pierwszej polowie pozostaje spory niedosyt jak o meczach z Koreankami i Niemkami nie moge sie wypowiedziec bo niestety ich nie ogladalem to dwa pierwsze spotkania dla mnie tragedia jezeli chodzi o mysl taktyczna w drugiej polowie wypada sobie zadac pytania czy Polki w drugiej połowie mialy trenera ? Panie Łakomy jak mozna tak nie czytac gry na boisku, rozumiem przeciwniczki otrzasaly sie po pierwszych polowach kiedy myslaly ze latwo pokonaja Polki i drugie 30 minut graly lepiej ale jezeli potrafily wyprowadzic dobry wynik w pierwszej polowie to powinny byc w stanie go utrzymac. Dlaczego Wolska grala na lewej polowce w meczu z Wegierkami kiedy bylo widac ze im tam nie idzie a wyraznie potrzebowalismy dobrego rzutu z dystansu dlacze Kinga Polenz nie zostala zmieniona kiedy bylo widac ze jej nie idzie. Coz po tych Mistrzostwach pozostaje wieli niedosyt przynajmniej dla mnie byla wielka szansa na bardzo dobry wystep no. Na koniec chcialem pochwalic kibicow Polski ( Montex Lublin ) piekny doping od poczatku do konca. Ale do tego zdarzylismy sie jzu przyzwyczaic slaba gra reprezentacji doping klasa swiatowa miejmy nadzije ze na nastepnej duzej imprezie bedzie lepiej.

Pozdrawiam Daxx i sorry za bledy ???? szybko pisane :p
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Rumunia - Niemcy
Typ: Rumunia
Kurs: 1,75 ✅

Kurs na Rumunki bardzo spada... Jeszcze godzinkę temu na Betgun było 1,87. Myślę, że do wieczora jeszcze o 10 gr buki obniżą... Niemki nie zachwycają w tym turnieju, w spotkaniu z Polkami dały się dojść z 10 bramek przewagi po pierwszej połowie na praktycznie 1-2 i tylko nieskuteczność &quot;naszych&quot; i późniejsze błędy w defensywie sprawiły, że Niemki zwyciężyły...
Rumunki - hmmm... widziałem ich cały mecz tylko z Polską. I co? Bez rewelacji, gra zbliżona do poziomu niemieckiego, ale ... wykorzystywanie gry w przewadze to domena ekipy z Bałkanów - doskonale rozpracowany rywal, kiedy gra w osłabieniu - tego można się uczyć od Rumunek.
Niemki grają szybki handball, dosyć skuteczny, ale często zdarzają im się przestoje w grze i na to bardzo liczę. Kilka nieudanych rzutów i nasze sąsiadki mogą zwątpić w zwycięstwo.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Rumunia - Francja ⛔
Typ: Rumunia -1,5 (I połowa)
Kurs: 1,85

Zagrałem na Rumunki -1,5 do pierwszej połowy, bo w drugiej części one trochę siadają i mogą dać się dojść. To ryzykowny typ, bo dwie bramki przewagi do połowy trudno jest sobie wypracować, ale gra Rumunek z Niemkami zrobiła na mnie kolosalne wrażenie i uważam ten zespół za bliski ideału. Znakomite bramkarki (wczoraj broniła Paslaru, która jest niby rezerwową, a Niemki miały z nią wielkie problemy, nawet Jurack...), doskonała kołowa Galca (świetna jest ta zawodniczka) i niezawodna z 9. metra Maier. Do tego doskonałe skrzydła i szybki kontratak. Francuzki na pewno nie mają tyle zalet, grają nierówno, miejmy nadzieję, że dziś wypadnie na słabszy dzień ;)

Rosja - Węgry ⛔
Typ: Rosja -1,5 (I połowa)
Kurs: 1,55

Handi na Rosję też jest trudny i dziś trochę żałuję (kupon zagrałem wczoraj), że nie dałem handi na Norwegię tylko na Rosjanki... Podkusił mnie nieco wyższy kurs. Pomimo to myślę, że i Rosjanki do połowy zagrają ładnie zwłaszcza, że Węgierki mają piorunującą końcówkę, udowodniły to z Polską, a przede wszystkim z Rumunią. Ale atak Madziarek optymistycznie mnie nastraja, bo zawodniczki węgierskie notorycznie pudłują z bardzo dogodnych sytuacji ???? Ponadto Węgierki często łapią 2-minutowe kary, a doświadczone zawodniczki rosyjskie na pewno będą wiedziały jak takie przewagi wykorzystać.
Jedynie niezwykle bramkostrzelna Gorbicz (50 bramek :/) może przeszkodzić obrończyniom tytułu w awansie do półfinału.

Norwegia - Korea ⛔
Typ: under 58,5 ????????????
Kurs: 1,8

Norweżki zbyt dużego handicapu tu nie ugrają, bo trener doskonale wie, że jeszcze dwa trudne mecze przed nimi i da pograć innym. Ale to dopiero po uzyskaniu przewagi :wink: Dobrym typem na ten mecz wydaje mi się być under 57,5, ponieważ nawet przy wyrównanym meczu gra nie powinna być zbyt szybka. Norweżki grają uważnie w obronie i pomimo, że często wyprowadzają kontrataki próg 30 bramek nie powinien dzisiaj zostać przekroczony... Korea - max 25 trafień.
 
konrado 215

konrado

Użytkownik
panowie mam pytanie, poniewaz wczorajszy mecz rumunii z francja zostal mi policzony jako zwrot, a postawilem
rumunia-francja (money line) typ:1
chcialem zapytac czy typ w formie money line nie oznacza zwyciestwa w meczu i powinienem wygrac ten zaklad??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom