>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata Kobiet - Hiszpania (02.12 - 19.12.2021)

Status
Zamknięty.
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
Ja Szwedki under 45.5 kurs 1.67 Fortuna w parze Polska over 20.5 kurs 1.6 oraz solo spróbuję Uzbekistan win kurs 2.6 Fortuna....dziś bez analizy no mecze za chwilkę...reszta na live może
P.s no więc jak jednak jest trochę czasu to Szwedki po mega wyczerpującym meczu są i dlatego under tym bardziej że na tym etapie mogą zacząć się lekkie kalkulacje jak i odczuwalne trudy turnieju...
Polska narazie 3 mecze i 3 celne typy co do meczów naszych pań...nadal podtrzymuje to co pisałem o nich więc dlaczego over?hmm wydaje mi się że linia jest na tyle niska że warto skorzystać...to 10 bramek na połowę...z okładem...jeśli słabe ekipy potrafią rzucać mocarzom po 17czy18 goli to nasze tym bardziej powinny chociaż fragmentami postraszyć Francuzki...
 
Ostatnia edycja:
M 420

milosz_komar

Użytkownik
Ja Szwedki under 45.5 kurs 1.67 Fortuna w parze Polska over 20.5 kurs 1.6 oraz solo spróbuję Uzbekistan win kurs 2.6 Fortuna....dziś bez analizy no mecze za chwilkę...reszta na live może
P.s no więc jak jednak jest trochę czasu to Szwedki po mega wyczerpującym meczu są i dlatego under tym bardziej że na tym etapie mogą zacząć się lekkie kalkulacje jak i odczuwalne trudy turnieju...
Polska narazie 3 mecze i 3 celne typy co do meczów naszych pań...nadal podtrzymuje to co pisałem o nich więc dlaczego over?hmm wydaje mi się że linia jest na tyle niska że warto skorzystać...to 10 bramek na połowę...z okładem...jeśli słabe ekipy potrafią rzucać mocarzom po 17czy18 goli to nasze tym bardziej powinny chociaż fragmentami postraszyć Francuzki...
Ja znowu też idę tym tropem, że Szwedki mogą być zmęczone dlatego over Kazachstanu na 16.5
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Przecież Polska dostała dziką kartę na tą imprezę, zamiast ganić to raczej trzeba podziękować że choć z Kamerunem odniosły
zwycięstwo, europejsko moglibyśmy tylko ze Słowacją ugrać może z Austrią.

A poważnie mówiąc, ciekawe jakie otwarcie kursów będzie na Słowenia - Polska.

e: Ok, 1,37 liczyłem że może koło 1,50
 
Ostatnia edycja:
T 0

tomek1990

Użytkownik
Mecz z soboty i kurs na Uzbekistan co najmniej kusi w starciu z Kamerunem.
Ja napewno to zagram,wydaje się że Uzbekistan jest nieco lepszy a ten kurs około 11 to jakiś żart 😁
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Kamerun- Uzbiekistan
Uzbiekistan +8.5 handi 1.85 @superbet


Buki to usuwaja albo kursy juz niskie, ja mam takie info:

„MADRID : Spanish police are investigating the disappearance of four members of the Cameroon women's handball team, who apparently absconded from a hotel in Valencia, where they were competing in the World Championships.”

Wedlug moich źródeł to są te zawodniczki, rozpisałem sobie ile minut w danym meczu zagrały, a w nawiasach rzuty trafione/ ogólne.
Jest to koncowka Mistrzostw, a zostaje Kamerunowi 9 zawodniczek z pola ? Nie wiem jak kondycja, ale biore to handi, jutro juz moze byc wieksza linia.

301FD279-F0CE-4A23-8459-2170974A706B.jpeg
 
K 0

Krugerrand

Użytkownik
Czy ktoś ze znawców ręcznej mógłby wypowiedzieć się czy rzeczywiście Uzbekistan jest na tym poziomie co Kamerun? Abstrahując od ewentualnych absencji.
 
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Co do Kamerunu to 4 zawodniczki wyparowały z hotelu i szuka je policja. Pewnie postanowiły nie wracać do Afryki i uciekły.

Widzę overy 57.5 w meczach o Puchar prezydenta czyli Uzbekistan-Kamerun i Angola-Iran. Spodziewam się tu radosnego szczypiorniaka, oby tylko bramkarki nie miały swojego dnia.

Rumunki powinny ogarnąć over 39.5 z Portoryko. Szans na awans do 1/4 już nie mają, więc oszczędzać się nie muszą za bardzo, a Portorykanki mogą siąść bo już któryś mecz za nimi.
 
Z 139

zegarmistrz

Użytkownik
Czołem Panowie. A mi dziś śmierdzi,że nasze gwiazdy się 'przebudzą'. Kursy nieadekwatne,tak uważam. Słowenia dużym faworytem, przed mistrzostwami kursy byłyby pewnie zupełnie inne. Polska 4,15 F fortuna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Czołem Panowie. A mi dziś śmierdzi,że nasze gwiazdy się 'przebudzą'. Kursy nieadekwatne,tak uważam. Słowenia dużym faworytem, przed mistrzostwami kursy byłyby pewnie zupełnie inne. Polska 4,15 F fortuna.
Trzeba to równać kursami do meczu Polek z Serbkami. Tam niewidomą była kadra Serbii i rosło bodajże do 1.8. O Słowenii tyle wiadomo że wygląda lepiej niż się sądziło, miały nawet wygraną na tacy z solidną kadrą Rosji. Mają fajnie przydzielone osoby w składzie gdzie każda za coś innego odpowiada. Jest lider Gross są rzucające Stanko i Zulijc, niezłe skrzydła. Na pewno są lepsze na dziś od naszych ale też się zastanawiam nad sensem betowania 1.35. Liczyłem co najmniej na 1.50. Znaczy obstawione i tak mam ale nie za taką stawkę żeby być w pełni usatysfakcjonowanym. W stronę Polek złamanego grosza żal postawić.

e: przychodzi live i można mieć na dzień dobry 2,45 Słowenię i 20 minutową zapaść umysłową Polek
 
Ostatnia edycja:
Z 139

zegarmistrz

Użytkownik
Trzeba to równać kursami do meczu Polek z Serbkami. Tam niewidomą była kadra Serbii i rosło bodajże do 1.8. O Słowenii tyle wiadomo że wygląda lepiej niż się sądziło, miały nawet wygraną na tacy z solidną kadrą Rosji. Mają fajnie przydzielone osoby w składzie gdzie każda za coś innego odpowiada. Jest lider Gross są rzucające Stanko i Zulijc, niezłe skrzydła. Na pewno są lepsze na dziś od naszych ale też się zastanawiam nad sensem betowania 1.35. Liczyłem co najmniej na 1.50. Znaczy obstawione i tak mam ale nie za taką stawkę żeby być w pełni usatysfakcjonowanym. W stronę Polek złamanego grosza żal postawić.

e: przychodzi live i można mieć na dzień dobry 2,45 Słowenię i 20 minutową zapaść umysłową Polek
Taka właśnie gra Pań. Lepiej łapać kursy live,bo to z minuty na minutę to stan umysłu. Dziś z tarczą, oby jutro też. Ogólnie długo przeglądam forum i Twoje komentarze, i kilku jeszcze użytkowników zawsze chętnie czytam i analizuję 👍 z fartem koledzy👍
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Panie i Panowie to nie jest dział do podawania suchych Typów.
Kolejne takie posty lecą do kosza. Wyzwiska jak i obrazy innych użytkowników również.
Pozdrawiam i miłej niedzieli.
 
E 0

elmago13

Użytkownik
Siemanderos hazardzisci!

Mam pytanie trochę z regulaminu co by się upewnić co robić, jako, że pograłem grubiej Szwedki do złota po kursie 13 czy Norweżki z Holenderkami przy wysokim remisie wchodzą? Regulamin jak czytam:

Rules for classification: 1) points; 2) head-to-head points; 3) head-to-head goal difference; 4) head-to-head number of goals scored; 5) goal difference

Mowilby, że tak, chyba, że go źle rozumie, pkt 4 wskazywałby że remis 32-32 lub wyższy daje im awans?

Czy ja to dobrze rozumie, a jeśli tak, to jak się zapatrujecie na taki scenariusz?

Dziękuję i pozdrawiam!
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam Typerów,cisza w temacie więc ja spróbuje cos skrobąć.
Wszystkich dzisiejszych meczy nie typuję bo i tak nie wejdą ,wybrałem 3 i tak. Kongo-Czechy over 52.5 po kursie 1.85,obie ekipy stać na szybkie tempo meczu a co za tym idzie dużo rzutów,oby bramkarki nie miały dnia konia.
Korea-Węgry tu także gram over 58.8 po kursie 1.7, koreanki to wiadomo że to mocno overowa ekipa grająca Run and gun,a Węgierki grają u siebie to powinny się dostosowac do tempa i zobaczymy tutaj ładny overek.
I na koniec Hiszpania-Brazylia under 50.5 po kursie 1.75,tu z kolei gram under,mecz o 1 miejsce w grupie,Hiszpanki to drużyna która powoli rozgrywa swoje akcje a Brazylie też do takich bym zaliczył a więc wychodzi mi tutaj niski wynik. Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +275
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Panowie.

Dzisiejsza oferta uboga i piłka ręczna wydaje się ciekawą opcją. Jednak wiedza mała u mnie na ten temat- same opieranie się na tabelach itd.

Pytanko co na dziś ciekawego? Kto gra jeszcze o coś?

Polki jak dobrze rozumiem to mecz o nic ale może one na ambicji znowu zrobią psikusa i wygrają? Fajne kursy tam na 1 lub 2.

Co w innych meczach?
Straszna umieralnia się robi w większości tematów i to mimo MŚ w danej dyscyplinie czy dużych zawodów.

Jest ktoś kto dobrze kuma ten sport i coś podrzuci lub opisze dzisiejsze mecze jaka sytuacja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +256
P 0

pavlinho

Gość
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nadszedł czas na pokrycie linii przez Nore Mork over 4.5 (wykończy mnie Nora nerwowo hehe ale siedzi w 50 minucie), liczę, że w końcu nie spudłuje pierwszego rzutu karnego i wykona ich w meczu kilka a nie jeden jak to ma ostatnio miejsce. W poprzednim meczu zaczęła w końcu oddawać więcej rzutów z gry, więc jest nutka optymizmu. W poprzednich meczach z Holandią pokrywała ta linię na miękko.

Hagman ze szwecji over 4.5 (45 minuta i do kasy) też do gry, oddaje masę rzutów i trafia mase bramek.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
gram dzisiaj na under w ostatnim meczu Naszych reprezentantek w fazie grupowej. po dość niespodziewanej wygranej nad Słowenkami dzisiaj gramy z Czarnogórą, która punktów w tej fazie rozgrywek nie zdobyła, na początku myślałem, żeby zagrać na zwycięstwo Polek, lecz potem zmieniłem zdanie i po głębszej analizie doszedłem do wniosku, że zapowiada nam się underowe spotkanie. obie ekipy nie grają jakoś spektakularnie, co zresztą odzwierciedla ich pozycja w grupie, natomiast nikt nie będzie chciał być ostatni, a już na pewno nie będzie chciał przegrać wysoko, mecz moim zdaniem będzie oscylował w granicach remisu i raczej żadna ekipa nie odjedzie na kilka punktów przewagi. będzie wg mnie dużo zwalniania gry i dużo jakichś fauli, niedokładnych podań, niecelnych rzutów, ekipy mają braki w ataku i dzisiaj również takie błędy będą popełniane, oczywiście błędy w obronie też będą i co za tym idzie kilka prostych bramek, natomiast błędy w obronie trzeba też umieć wykorzystać i dzisiaj na pewno wszystkie prezenty nie zostaną zamienione na bramkę. Jest jeszcze dla mnie jeden ważny argument na poparcie mojego typu, a mianowicie Pani Adrianna Płaczek, czyli Nasza bramkarka, która kilka razy pokazała klasę światową przy swoich interwencjach, Na koniec garść suchych statystyk, średnia Polek to 47,5 bramki na mecz (średnia zdobytych i straconych). zdobytych średnio prawie 28 a straconych niecałe 26. Czarnogóra również rzuciła ponad 27 bramek na mecz (dokładnie 27,75 tyle samo co Polki), straciły natomiast 27,5 bramki na mecz co daje średnią zdobytych i straconych 49,75. Patrząc po liczbach to linia na styk, dlatego też główna linia była na 51,5 wystawiona przez buków, ja jednak liczę, że dzisiaj zarówno Polki i jak Czarnogórzanki (?) będą dzisiaj się myliły w ataku i mecz będzie na poziomie 24 bramek max po każdej ze stronie.


Polska vs Czarnogóra
under 50,5
@2,05
fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +257
K 18,5K

Kocur_88_

Użytkownik
Ja mocniej gram over 38.5 Kamerunek. Gdyby to był początek turnieju to bym takiej linii nie ruszał, ale w tej fazie Iranki już fizycznie siadają. Widziałem ich mecz z Angolą i obrona to tam nie istniała. Kamerun jest słabszy niż Angola ale mają dobre warunki fizyczne i to powinno wystarczyć. Irankom nawet Uzbekistan rzucił 37 bramek. Jak bramkarka nie będzie miała dobrego dnia to spokojnie over zostanie pokryty.

Kamerun over 38.5 @ 2.24 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +257
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom