>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Mistrzostwa Świata juniorów - Czechy 2020

Status
Zamknięty.
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Dobra ruszmy temat.Stawki oczywiście delikatne bo póki co nie wiadomo na co stać ekipy ale wydaje się,że faworyci są z góry znani jak i Ci którzy będą się bronić przed spadkiem z elity.
OK,po lekturze "prasy fachowej" pierwsze dwa mecze z godziny 15:00

Czechy - Rosja

Typ: 2     Kurs: 1.52     STS    

Typ: 2(-1)    Kurs: 1.80  STS    

Cóż po tym wszystkim co wyczytałem to Czesi mimo,że grają u siebie to wcale łatwiej nie będą mieć.
Rosjanie przywieźli bardzo mocny skład który jest jednym z kandydatów do tytułu i z takim zamiarem przyjechali.
Wedle wszystkich gwiazd na niebie to dziś powinni rozpocząć od spokojnego zwycięstwa dlatego moim zdaniem 2 w RT jest na dziś "pewniakiem" ale delikatnie również spróbuje pograć handi w strone młodych "putinowców"

Co do drugiego meczu dzisiejszego dnia

Szwajcaria - Kazachstan

Typ: u6.5 gola     Kurs: 1.85     STS    

Fachowcy twierdzą,żę Kazachowie będą walczyć o utrzymanie w elicie ale czy aby faktycznie?!
No cóż nie próbuje typować kto wygra ale wchodze w u6.5 gola. Początek turnieju trzeba się przyzwyczaić do otoczenia.Poza tym zbytnie otwarcie się może okazać się zgubne a to raczej obie ekipy będą outsaiderami grupy tak więc licze na szczelną obronę choć wiadomo,że dyscyplina taktyczna w młodzieżowych rocznikach to jest często utopia ale zobaczymy.Mecze za 2 godziny

 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dobrze ze kolega wrzucił temat U20 , troche sie poudzielam w tym turnieju, ( mam nadzieje ze bedzie czas)
Po lekturze fachowej i po pierwszym obejrzanym dniu juz jestem, teraz trzeba to przełozyc na typy oby z sensem
Dzis dwa mecze z których wybieram głównie jeden, mianowiecie mecz Słowaków z Kazachami.
Wczoraj obejrzałem sobie w znacznej czesci mecz Szwajcarów, którzy moga tutaj napsuc krwi faworytam z reprezentacja Kazachstanu  i powiem ze jestem pod wrazeniem, szybkiej i składnej gry Kazachów, toczyli oni wyrównany bój z helvetami i fajnie kreaowali sobie sytuacje do strzelenia goli, cóz porazka ostatecznie ale bardzo dobre wrazenie sprawili. Dzis mecz ze Słowacja i kto wie czy in nie zdecyduje o czwartym miejscu i jka wcale nie odbieram tutaj szans Kazachom bo stac ich na wyrownana walke a to ze graja mecz po meczu moze nawet pomóc bo juz maja za soba pierwszy mecz i weszli w te mistrzostwa, obieram dzis kierunek walecznych Kazachów, o kursach nie wspomne bo te tym bardziej zachecaja, a w młodziezowym hokeju juz i znacznie wyzsze wchodziły , wiec kilka typów

Kazachstan handi plus 3,5 kurs 1,7    
Kazachstan z x kurs 5    
Kazachstan RT kurs 11,5    
i z punktacji kanadyjskiej bardzo aktywny, szukajacy krazka Musorow over 0,5 pkt kurs 2,05    

W drugim meczu USA zmierzy sie z reprezentacja Niemiec. Amerykanie wczoraj ciezki prestizowy mecz z Kanadą gdzie byli w niebie a spadli do piekla niemniej jedna w ataku potrafia zrobic wszystko, w obronie mówiac delikatniej sporo luzów i tu widze szanse dla naszych zachodnich sasiadów , kursy na Niemców bym powiedział kosmos, i pewnie dla samego spokoju sumiena to zagram i pierwsza tercje tez. Chcialem zwrócic uwage na kilku niemieckich zawodnikow, przede wszystkim na siedemnastoletniego Timo Stutzla, którego juz porownuje sie do Leo Draisaitla a wystepujacego w barwach mistrza Niemiec Mannheim w pierwszym ataku i majacego na swoim koncie juz 22 pkt w 25 meczach DEL, jest to chłopak o ogromnym talencie i licze ze pokaze sie tutaj z dobrej strony , dwaj kolejni to gracze punktujacy dla Munchen Justin Schutz (19 lat) i Jason Peterka( 17 lat), odpowiednio 10 i 9 pkt obaj graja w jednym linku i  mysle ze tutaj tez cos ciekawego pokażą. I tutaj takie typy

Stutzle over 0,5 pkt kurs 3,15    
Schutz over 0,5 pkt kurs 3,35    
Peterka over 0,5 pkt kurs 3,35    
Niemcy over 1,5 gola kurs 2,05    
wsjo z fortuny

EDIT : Po namysle dorzucam typ w kieunku Niemcow bo nie spodziewam sie pogromu
Niemcy plus 4,5 kurs 1,82     
Jak bedzie sie zobaczy
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +291
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis cztery mecze niby z oczyswistymi faworytami ale zobaczymy
Najbardzoej elektryzuje wszystkich mecz odwiecznych rywali czyli Kanady i Rosji, takie mecze to zawsze klasyki i pełna mobilizacja z obu stron. Miałem okazje ogadac i jednych i drugich. Rosjanom mecz połozył po czesci Aksarov, nieststy nie wyciągnął tego co powinien a z kolei Czesi zagrali bardzo mądrze , dobrze operowali krązkiem i kiedy była okazja oddawali strzały. Rosjanie musza zmienic wiele w swojej grze bo nie za bardzo mieli pomysł jak przedrzec sie przez obrone. Inna rzecz ze Czesi zawsze tak graja z ruskimi cofaja sie i kontratakuja. Kanadyjczycy z kolei pokazali charakter w meczu z USA przegrywali dwoma golami ale zdołali odwrócic mecz. Ekipa klonowego lisca przywiozła na ten turniej bardzo mocnych zawodników, to zawodnicy wydraftowani w pierwszych i drugich rundach , maja tez w swoich szeregach przyszły nr1 draftu Alexa Lafrenier, kanadyjczycy widzą w nim talent na miare Gretzkyego, Cosbyego czy McDavida, w kazdej formacji jest kilka przyszłych gwiazd NHL. Jakiego meczu mozna sie spodziewać? Wg mnie otwartego . Paradoksalnie Rosjanom napewno bedzie łatwiej grac z Kanadą niz z Czechami, bo to rywal moze prowadzic gre i dawac okazje do skontrowanie, niew iem tylko czy defensywa rosjan nadąży za szybkimi kanadyjskimi zawodnikami, swietnie wyszkolonymi. Rok temu na tym etapie ro Rosja była ale i wygladała lepiej i wg mnie miała solidniejszych graczy a przede wszystkim linie bramkarzy, w tym roku Kanada przywiozła mocna ekipe i mam wrazenie ze jutro rosjanie bede mieli bardzo ciezko 

Kanada RT kurs 1,65     Chyba nikt nie spodziewał sie takiego meczu, sam nie wiem co myśleć,
w Rosji odżyły nadzieje na złoto

z punktacji kanadyjskiej proponuje takich graczy
Byram    
Lafrenier    
Denisenko      

Inny mecz który bede chciał zobaczyc to mecz Helvetów ze Szwedami. Tak sie sklada ze sympatyzuje i przygladam postepom ekip szwajcarskich na kazdym etapie. Wsrod graczy ktorzy przyjachali na mistrzostwa nie brak talentów Sopa, Gross, Schmidt, Nussnaumer to juz bardzo dobrzy ograni gracze, któzy beda asporowali do najlepszej ligi swiata w pierwszym meczu dosc niespodziewanie posawil im sie Kazachstan, troche w bramce nabarłożył Hollenstein( drugi bramkarz Zugu) ale ostatecznie było zwyciestwo ktore nie przyszło łatwo. Ich rywal Szwedzi jak co roku bardzo mocna ekipa , rowniez i w tym przywiezli graczy ktorzy sa wybrani w wysokich rundach w drafcie lub asporuja do tego, mocna linia obrony i bramkarz , artak w zasadzie moze rozpracowac nawet najlepsza obrone, co uczyniki w meczu z Finami, nawałnica szwedzka szalała i w koncu złamali bardzo doswiadczoną finska obrone. W tym meczu mimo ze serce za Helvetami wg wygraja szwedzi, którzy maja swoje porachunki ze szwajcarami, którzy rok temu pokonali szwedów 2-0 , jednak trzea oddac ze szwedzi byli pograzeni klopotami jelitowymi . 
Szwedzi po Kanadzie pki co zrobli na mnie najwieksze wrazenie  to na nich stawiam

Szwecja RT kurs 1,22     - do zagrania raczej w dublu z Kanadą
Z graczy punktujacych widze 
Rasmus Sandin    
NIls Lundqvist    
Alex Holtz    
Nils Hoglander      
Dadid Gustaffson    

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jeszcze wrzucam kilka nazwisk do punktacji kanadyjskiej. 
Powtarzam całe trio z reprezentacji Niemiec bo jak są na lodzie to robią mnóstwo zamieszania co było wczoraj widać w meczu z USA 
Peterka,     Stutzle,     Schulz     powyżej 0.5 punktu
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Przyznam , że niedoceniłem siły rosyjskiej ekipy. Po wczorajszym łopocie jaki Rosjanie sprawili Kanadzie ,bo chyba nikt sie nie spodziewał takiego wyniku, owszem wygrana Rosjan moze nie dziwic ale jej rozmiary juz tak i teraz ciężko sie zastanawiam co sie dzis moze wydarzyć w meczu USA-Rosja.
Kolejny klasyk, mecz odwiecznych rywali , mecz z podtekstami, to wszystko trzeba miec w głowie. Ale nasuwa mi sie taka myśl, że mecz Kanady z USA niestety zamazał obraz moze nie tyle potencjału obu zespołów co poszczególnych ich formacji. Mam wrazenie ze obie ekipy( i Kanada i USA) bardziej nastawione sa na atak, niestety z całym szacunkiem dla nich formacje obronne i bramkarz to słabsze ogniwa tych zespołów. Jak ktos ogladał mecz USA-Niemcy to mielismy taki moment ze Niemcy wyszli na prowadzenie 3-2 i wtedy popełnili bład taktyczny, przestali grac do przodu i cisnąć a próbowali skupic sie bardziej na obronie i szkoda bo jakby poszli za ciosem i parli do przodu to kto wie, mecz mógł miec inny przebeg. Dzis młodziez z Rosji napewno bedzie podbudowana zwyciestwem nad Kanadą z kolei sztab trenerski amerykanów napewno wnikliwie przeanalizował ich mecz. Czy to ze Rosja gra mecz po meczu to kłopot? mysle ze wcale, wrecz moze zadziałac na korzyść Rosjan, wiele moze dzis sie zdarzyc i trzeba to zobaczyc , wyniki moga byc skrajne, bo czy golie Rosjan utrzyma dyspozycje?, jest duza szansa na to ale głowy trza wyczysic, kto bedzie stał miedzy słupkami tez wazne, moze szanse dostanie Isajeew bo to tez dobry golie. Z kolei amerykanie tam moznej lini bramkowej nie maja, napewno beda liczyc na atak, ale moga zostac zatrzymani. Mlodziezówka Rosyjska nie wygrała z rówiesmikami z USA bodajże od trzech lat, moze dzis bedzie przełamanie, tak naprawde w tym meczu moze sie tyle zdarzyc ze typowanie dzis jest go jest bardzo trudne, na pewno bedzie to zupełnie inny mecz niz wczoraj byc moze to aerykanie beda chcieli prowadzic gre , mam wrazenie ze rosjanie z tyłu sa mocniejsi od ekipz ameryki połnocnej , jezeli miałbym cos postawic to mimo wszystko zwyciestwo i przełamanie Rosjan. kurs 1,88 nie wyglada źle, Rosja RT i over 4,5 po 2,81 jeszcze lepiej. Tak bym to widział. Jezeli amerykanie pojda na wymiane ciosów to polegną, musza zagrac inaczej niz wczoraj Kanada. Z punktujacych wybiram ekipe Rosji ale nie ma typu na gracz Loko , Daniła Misjula bo widziałbym jego punkt, postawie na obronce CSKA Alexandra Romanowa który z powodzeniem wystepuje w pierwszym składzie wojskowych i uzbierał juz kilka punktów, jego punkt to kurs 2,15 a dwa punkty to kurs aż 5,4.
To tyle jezeli chodzi o przemyslenia i kilka typów, choc wynikowo nic pewnego , napewno pokusze sie o typ na punkt Romanowa, zas wynik zagram za mniejsza stawke.
Na jutro maluje mi sie wiecej cekawych typów i po meczu Rosji z USA na spokojnie wszystko sobie przygotuje. 
EDIT:
Znany jest skład ekipy rosyjskiej na to spotkanie:
W bramce zobaczymy Miftakowa( a wiec bez zmian od wczoraj}, główne pary obronców tez bez zmian, natomiast pierwszym atakiem bedzie trio: Denisenko-Chovanow-Sokołow, czyli do tej pory najlepiej punktujaca trójka Rosjan, całosc składu nowminalnie bez zmiany w porównaniu z wczorajszym meczem
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 29 grudnia 2019 20:14 przez bartolini22Pół godziny bez gola, antysport...
A widziałeś jak bramkarze bronili pierwsza tercje?, górna półka, dlatego było po zero.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mało czasu, mecze blisko wiec bedzie krótko i wybaczcie literówki

Niemcy - Kanada
Tak szczerze to juz przed meczem kanady z Rosja pogralem Niemcy i Niemcy z x ,wiec musztarda po obiedzie
Ale w obecnej sytuacji widze dwa dosc skrajne scenariusze. Pierwszy taki, ze Kanada mimo wszystko podniesie sie , bo przeciez to ich sport narodowy, a plama na honorze ogromna , napewno bramkarz i obrona po czesci pokpili sprawe z Rosja, kanadyjczycy po stracie trzeciego gola jakby przestali wierzyc ze mozna odwrocic mecz i nic juz nie szło, wiec dzis moga chciec pokazac na co ich stac i sprawia lanie Niemcom, drugi scenariusz to niestsyy cos sie zacieło w maszynce i Niemcy swoja determinacja i żelazna taktyką wymusza na kanadyjczykach to ze otworza sie za bardzo z czego sami skrzetnie skorzystaja a potrafia strzelac co widzielismy w meczach z USA i Czechami, maja kilku graczy regularnie wystepujacych w dorosłym hokeju i na tych graczy bym mocna stawiał
Osobiscie wybieram kierunek niemiecki, jak juz mówiłem mecz USA-Kanada troche zamazał mi obraz rzeczywistej siły, mentalnosci, Kanada mimo wszystko nie powinna przegrac w tym stylu z Rosja, gdie ich mentalnośc zwycięzców, gdzie ta ofensywa która sie gdzies schowała( moze sie dzis zdzieiwe ale zobaczymy). Natomiast Niecy kojrzystaja z kazdej sytuacji do strzelenia gola tacy gracze jak Peterka, Stutzle, Bokk, Seider, czy nawet lejacy sie Schutz potrafia grac w PP i dobrze panuja nad krazkiem, w bramce chyba sie wykrystalizwoała jedynka wiec jezeli Niemcy bede grac tez do przodu bedziemy mieli fajny mecz

Niemcy z x kurs 7,6    
Niemcy handi plus 3,5 gola kurs 1,86    
Skrajny przypadek jakby co kanada minus 4,5 gola kurs 2,54    
z punktacji kanadyjskiej proponuje takich graczy
Peterka  , Stutzle  , Schutz  , Bokk,   Seider  , to wyrózniajace sie postaci w niemieckiej druzynie i jak cos sie dzieje to z ich udziałem

Inne mecz który mnie ciekawi to mecz Czechów z USA
To ze Czesi potrafia grac w hokeja to wiadoma sprawa, w meczu z Niemcami musili prowadzic gre i atakowac wiecej , brakowało skutecznosci, szczescia bo słupki obite, wiekszosc czechód gra w kanadyjskich młodziezowkach , kultura gry taz na powiomi, mimo ze potencjalem ustepuja to mysle ze dzis maja szanse . Amerykkanie zagrali wczoraj rewelacyjney mecz, na który była odpowiednia spina bo to odwieczny rywal( choc osobiscie uwazam , że byli gorsi od Rosjan ale mieli raz wiecej szczescia, dwa super broniacego Knighta, ) Dzis mozemy zobaczyc nie tak skutecznego bramkarze i byc moze nie tak uwaznych i nakreconych amerykanskich graczy. Czesi to gospodarz i sciany tez beda za nimi ale mysle ze Czechow tez zobaczymy bardziej z zebem i to ich kierunek obieram

Czechy RT kurs 6,4    
Czechy ml kurs 4,9    
Czechy plus 2,5 kurs 1,81    
Czechy over 2,5 gola kurs 2,21    
pozniej postaram sie podrzurzucic zawodnikow do kanadyjki
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
W koniec tego roku jeszcze sprobuje. Dzis ostatnie mecze w grupie

Czechy-Kanada

BArdzo dobry mecz Czechów z USA, wynik mógł isc w dwie strony, amerykanie mieli swoe szanse ale czesi grali madrze i dzis sprobuja pokonac Kanade , mysle ze mozemy spodziewac sie wyrownanego meczu. Wczoraj Kanadyjczycy owszem wygrali z Niemcami ale ten mecz jakos mnie nie przekonał do graczy klonowego liscia, którzy moga nawet zajac pierwsze miejsce  w grupie.
Z racji tego ze na mlodziezowkach zawsze staram sie grac duze kursy a i sa przesłanki ku temu by isc w kierunku Czechów wiec ide, czesi powinni wystrzegac sie kar bo kanadyjczycy potrafia to wykorzystac

Czechy plus 2,5 gola kurs 1,91     
pierwsza tercja remis kurs 3,05    Wszystkie gole stracone przez głupe kary
Czechy z x kurs 3,5    
Z graczy do punktacji kanadyjskiej proponuje czechów
Jenik    , Teply    , Zabransky    

Szwajcaria-Finlandia

Mlodzi Helvevi imponuja , coraz lepsza gra na tych mistrzostwach i dzis moga postawic sie mocnej finlandii, która wg ma bardzo mocny zbilansowany skład z solidna obraona, ide dzie w kierunku Helvetow , dlaczego? bo licze na ich slabszy mecz w tych mistrzostwach, bo do tej poru graja pieknie, Helveci grac potrafia i napsuja dzis krwi finom

Szwajcaria plus 2,5 kurs 1,81    
Szwajcaria z x kurs 3,5    
pierwsza tercja remis kurs 2,89    
do kanadyjki proponuje helvetow
Nussbaumer    , Verboon    , Schmid,     
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Mysle tez że Niemcy zdołają strzelić Rosji bramke, dwie  i tutaj typ na punktacje kanadyjska
Stutzle, Peterka, Schutz, Seider, Bokk.
Jak juz wczesniej pisałem w ataku bez nich nic ie nie dzieje i mysle ze przynajmniej kilku z nich zapunktuje.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Finlandia(-2) - Szwajcaria 1 @ 1,88 | Pinnek  

Finowie są zdecydowanymi faworytami tego meczu z wielu względów. Po pierwsze większa kultura gry, natomiast po drugie są po prostu lepszą drużyną.

Po.ciężkim starcie mistrzostw ze Szwedami przegranym w końcówce dogrywki, pokazali kawał dobrego hokeja. Świetnie organizowali się w defensywie we wszystkich meczach, ale pokazali też moc w ataku. Nie można było też narzekać na skuteczność.

Kolejnym.argumentem przemawiającym za Suomi jest fakt, że Helweci grali swój mecz wczoraj nie będą mieli komfortu dnia przerwy. Poza tym.wyniki za nimi.również nie przemawiają. 

W lipcu tego roku odbył się mecz między tymi ekipami. Składy nieco słabsze w obu przypadkach, ale wygrana Finów 8-1 robi duże wrażenie i przekonuje do powyższego typu jeszcze bardziej.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik


Spotkanie : Finladia U20 - Szwajcaria U20
Typ : powyżej 7,5 gola
Kurs : 3.15
Bukmacher : FORTUNA

Dziś bardzo ciekawie prezentujący się pojedynek pomiędzy młodzieżowy reprezentacjami U20 Finlandi i U20 Szwajcarii. Będzie to starcie sąsiadujących drużyn w tabeli Grupy A. Finlandia zajmuje drugie miejsce z 1 pkt straty do Szwedów. Z kolei na trzecim miejscu jest Szwajcaria ze stratą 2 pkt do Finlandii. Obydwie reprezentacje grały już z liderem grupy i przegrały, dlatego mają raczej małe szanse ich dogonienie. To spotkanie wydaje się być rozstrzygające o tym, kto zajmie drugą lokatę w grupie. Wg bukmacherów oczywistym faworytem tego spotkania są Finowie. Ja bym jednak nie skreślał Szwajcarów, bowiem prezentują się na tych mistrzostwach bardzo dobrze. Są też drużyną, w meczach której pada dużo bramek, w tych MŚ mają średnią 8 bramek/mecz. Finowie też nie przypadkowo są na drugim miejscu, a w meczach z ich udziałem pada średnio 7 bramek/mecz. Spodziewam się zaciętego spotkania z dużą ilością bramek, bowiem obydwie drużyny mają bardzo mocne formacje ofensywne, lecz Szwajcarzy mają niestety bardziej dziurawą defensywę, dlatego nie są faworytem tego spotkania.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Jutro mamy ćwiercfinały a fortuna nieczynna od za godzine do 12 jutro
To tak po krótce
W spotkaniu o utrzymanie ide w kierunku kanadyjki i strzelca
Z repry Kazachstanu wybieram aktywnego i skutecznego w tym turnieju Musorowa , over 0,5 pkt to kurs 1,95
Z kolei z reprezentacji NIemiec nie opłaca sie grac tym razem punktujacych wiec ide w kierunku strzelca
Wybieram zawodnika o ogromnym talencie i wiele potrafiacego, chodzi o Stutzla , jego bramka to kurs 2,4
oraz lidera obrony , który wyjezdza do PP a walnąć z niebieskiej tez potrafi, mam na mysli Seidera, jego gol to kurs 3,2
Z momen kilka przemyslen co do pozostałych meczy
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Najciekawiej jawi mi sie starcie Finaów z amerykanami. Finowie zagrali słabszy sobotni mecz w grupie , mimo lepszej gry i wielu sytuacji nie zdołali dac rady Helvetom, procz tego słabo w bramce Annunen, z kolei bramkarz Szwajcarów miał dzien konia i wyciągnął 36 strzałów w efekcie porazka ale gra duzo lepsza niz wynik , sam szedłem w tym spotkaniu w kierunku Helvetów ale ze swiadomoscia ze jakosc po stronie Finów liczac na gorszy dzien.
Jutro nowe rozdanie
Amerykanie graja dobrze w tym turnieju , wykorzystuja PP i swoja dobra technike , maja kilka indywidualnosci ktore moga rozstrzygnac mecz. Jednak rywal z grnej półki o bardzo dobrze zorganizowanej grze, jutro bedzie zaciety mecz i ja ide w kierunku skandynawów , uwazam ze wyciagneli wnioski z gorszego meczu, który im sie juz nie przytrafi, Finowie to obroncy tytułu i wiedzą jak zagrac w meczu o byc albo nie byc,maja najbardzoej doswiadczoną obrone z pośród wszystkich ekip z kolei amerykanie mysle ze mimo mocnego ataku w obronie nie bedzie juz tyle jakosci by dac rade przejsc dalej

Finlandia z x kurs 2,48    
Finlandia ml kurs 3,45      
Finlandia over 2,5 gola kurs 1,92  
i zaryzykuje Finlandia minus 1,5 gola kurs 6,6  

W pozostałych meczach widze zwyciestwa Szwedów   ( nie wiem co by sie musiało stac by nie awansowali dalej) maja bardzo zbilansowany zespół ze dobra obrona a w ataku mnóstwo talentu, rok temu pokonała ich grypa jelitowa , mysle ze w tym roku daja rade.
Widze tez wygrana Rosjan   i mimo wszystko Kanadyjczyków, moze nie bedzie prosto i mam tu na mysli zespół klonowego liscia , który mnostwo korzysta na gry w przewadze, z Czechami strzelili 5 bramek w PP i to ustawiło im 1 tercje i mecz, jezeli Słowacy beda mądrzejsi i beda unikac kar wowczas widze wyrownane spotkanie
i moze kilka typów w kierunku Słowacji
Słowacja plus 3,5 gola kurs 3,5    
Słowacja plus 4,5 gola kurs 2,4    
Słowacja plus 5,5 gola kurs 1,79    
To sa ćwierfinały i nie spodziewam sie pogromu w sumie w zadnym z meczów
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Etap półfinalow, cztery mocne ekipy.
O 15 mecz Szwedów z Rosją. Szwedzi nie pokonani ale ktoś może powiedzieć że i rywale latwiejsi, ale czy napewno? Gra Szwedów to znakomity atak i utrzymywanie się przy krążku oraz dobra obrona wielu zawodników gra w seniorskich klubach, cały zespół mnóstwo talentu i przyszłe gwiazdy NHL bo zawodnicy wydraftowani w pierwszych rundach. Naprzeciwko Rosjanie którzy też mają mocny zespół, na ławce trenerskiej doświadczony Bragin. Mają charakter Rosjanie, potrafią dostosować taktykę do przeciwnika. W grupie różnie się działo były wzloty i upadki ale to już historia liczy się tylko ten mecz. Bragin ma świadomość że im więcej przy krążku będą Szwedzi tym gorzej dla jego podopiecznych i zapewne to będzie klucz do dobrego rezultatu i również to jak zagra Askarov w bramce. Jednak Szwedzi znaja swoją siłę i myślę że wiedza na co stać Rosjan. Dla mnie Szwecja to bardziej kompletny i zbilansowany zespół z doświadczona obroną 

Szwecja ml kurs 1, 8

Dla mnie Szwedzi to również faworyci całego turnieju, rok temu pokonała ich grypa jelitowa w tym roku są mocni i ja na nich stawiam 

Szwecja mistrz kurs 3,7


W drugim meczu faworytem bukow są Kanadyjczycy, ale czy napewno? Jeżeli już mają za rywala zespół który dobrze panuje nad krążkiem i ma mocną obronę to pojawiają się problemy. Wówczas ich obrona nie jest już tak skuteczna i jeżeli do tego zatnie się atak to nie wygląda to dobrze. Mocną bronią kanadyjskiej ekipy jest grą w PP, mogliśmy to zaobserwować szczególnie w meczu z Czechami gdzie 5 z 7 bramek to gole w przewadze. I to z pewnością wskazówka dla finow, którzy wg mnie dysponują największą siłą w obronia a i Annunen między słupkami też fachowiec. Dla mnie to Finowie maja większą szansę na awans do finału. Solidność w obronie i groźny atak to elementy które mogą przesadzić o awansie 

Finlandia z x kurs 2,24
Finlandia ml kurs 3,05
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom