>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Juniorów 2011 (DMŚJ + IMŚJ)

Status
Zamknięty.
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów 2011:
Harmonogram finałowych zawodów:
24.07 - 1. finał w Poole (Wielka Brytania)
28.08 - 2. finał w Holsted (Dania)
01.10 - 3. finał w Pardubicach (Czechy)
09.10 - 4. finał w Gnieźnie (Polska)
Lista startowa:
1. Martin Vaculík (Słowacja, lic. polska)
2. Dennis Anderson (Szwecja)
3. Jerran Hart (Wielka Brytania)
4. Patryk Dudek (Polska)
5. Piotr Pawlicki (Polska)
6. Simon Gustafsson (Szwecja)
7. Joshua Auty (Wielka Brytania)
8. Wadim Tarasenko (Rosja)
9. Bartosz Zmarzlik (Polska)
10. Aleskandr Łoktajew (Ukraina)
11. Darcy Ward (Australia)
12. Maciej Janowski (Polska)
13. Michael Jepsen Jensen (Dania)
14. Przemysław Pawlicki (Polska)
15. Dino Kovacic (Chorwacja)
16. Oskar Fajfer (Polska)
17. Joe Haines (Wielka Brytania)
18. Steven Worrall (Wielka Brytania)
W ubiegłym roku o tytule najlepszego młodzieżowca na świecie decydowały trzy turnieje finałowe, w których najlepszy okazał się reprezentant Australii - Darcy Ward. W tym roku najlepszy junior na świecie, aby zostać czempionem będzie musiał zaprezentować równą formę we wszystkich czterech turniejach - co jest na pewno swego rodzaju ewenementem.
Pierwsze zawody już z najbliższą niedzielę w brytyjskim Poole, na stadionie Wimborne Road, gdzie na co dzień ścigają się &quot;Piraci&quot;, których reprezentantem jest dwóch jeźdźców spośród całej stawki - Dennis Andersson oraz Darcy Ward. Na pewno będą oni należeli do faworytów niedzielnej premierowej odsłony batalii o mistrzostwo świata juniorów.
Nie bez szans na pewno są Vaculik, Jepsen Jensen oraz nasi reprezentanci, którzy są bardzo licznie reprezentowani (aż 6 zawodników spośród całej 16!) na czele z Maćkiem Janowskim czy braćmi Pawlickimi.
Czy ktoś powstrzyma Darcy&#39;ego Warda? A może &quot;Darky&quot; po raz trzeci z rzędu sięgnie po tytuł najlepszego juniora globu? Tak oto przedstawiają się notowania firmy bukmacherskiej Unibet:

Wyniki rund kwalifikacyjnych (za portalem sportowefakty.pl)
17.04 - 1. RK w Herxheim (Niemcy) WYNIKI
15.05 - 2. RK w Neustadt Donau (Niemcy) WYNIKI
15.05 - 3. RK w Czerwonogradzie (Ukraina) WYNIKI
21.05 - 4. RK w Malmoe (Szwecja) WYNIKI
21.05 - 5. RK w Gorican (Chorwacja) WYNIKI
04.06 - 1. półfinał w Żarnowicy (Słowacja) WYNIKI
25.06 - 2. półfinał w Gnieźnie (Polska) WYNIKI
Oto lista dotychczasowych triumfatorów i medalistów Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Medali%C5%9Bci_Indywidualnych_Mistrzostw_%C5%9Awiata_Junior%C3%B3w_na_%C5%BBu%C5%BClu

Zapraszam do dyskusji na temat zawodów, typów i zawodników. Powodzenia!
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Już są pierwsze typki do grania. Ofertę ma Bet365.
Darcy Ward - rest of the field - 1 @ 1,7 ✅
Trudno się nie zgodzić z opiniami, że głównym faworytem tegorocznych mistrzostw jest Darcy. Ma naprawdę dobry sezon. Pierwszy finał rozegrany będzie w Poole, a więc domowym torze Australijczyka, który jest najlepszym jeźdźcem Piratów na swoim obiekcie. Żaden z juniorów nie zna tego toru tak dobrze jak Ward. Jeżeli ominą go defekty, upadki i podobne historie to nie widzę innego faworyta do zwycięstwa w Poole.
Przemek Pawlicki - Maciej Janowski - 2 @ 2,3 ✅
Niezwykle wyrównana para. Obaj moim zdaniem mają podobny potencjał. Być może w nieco lepszej formie jest obecnie Przemek, ale doświadczenie przemawia za Janowskim, który w Poole miał przyzwoity występ. Kurs bardzo ciekawy.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Zmarzlik - Auty 2 2,10
Dla Bartka, jeśli dobrze się zastanowić, będzie to pierwszy występ na Wyspach, będzie to również debiut w prestiżowych zawodach, bo za takie nie można raczej uznać BK. Nie ma dwóch zdań, potencjał po stronie naszego reprezentanta, ale ja nadal obstaję za tym, że to Anglicy są silniejsi w swoim kraju. Może inaczej, mają w nim większe szanse, niż gdziekolwiek indziej. Wielki test przed Auty&#39;m i jedyna szansa na większy osiąg.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

Oferta lipna, ale wypadałoby coś wybrać. Kursy na wygraną Warda śmiesznie niskie, niby &quot;Darky&quot; ma &quot;obcykany&quot; ten tor, dobrze się tu czuje itd., ale to junior, któremu może przydarzyć się wpadka - te 1.60 to trochę śmiesznie wygląda. Myślałem o parze Fajfer - Kovavic. Kurs na młodego Polaka całkiem przyjemny. Chorwat mnie jakoś zupełnie nie przekonuje. Fajfer miał sporo szczęścia, że znalazł się w doborowej 16. Krótki, techniczny owal na Wimborne może bardziej leżeć młodemu Polakowi, no ale to takie dywagacje. Odpuściłem.
Simon Gustafsson - Michael Jepsen Jensen Typ: Gustafsson @ 1.90 ▶ Bet365
Młody Henka ma znacznie lepiej &quot;objeżdżone&quot; brytyjskie owale. Na Wimborne tylko w tym sezonie jeździł trzykrotnie (występy całkiem, całkiem). Myślę, że może dzisiaj pozytywnie zaskoczyć reprezentant &quot;Trzech Koron&quot;. Obok Anderssona i Warda to on 299 metrowy tor ma najlepiej rozpracowany. Na przełomie lat 2010-2011 w hrabstwie Dorset jeździł sporo razy, co prawda rewelacji nie było nigdy, ale w większości były to występy poprawne. Jensena na Wyspach jeszcze nie widzieli, bynajmniej w BEL. Może mieć dzisiaj trochę problemów, może ale nie musi - bo wczoraj był trening. Forma mniej więcej podobna, umiejętności zbliżone, znajomość brytyjskich owalów znacznie po stronie Simona, a kurs całkiem niezły.​
 
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
W dzisiejszej realizacji upatrywałbym niespodzianki. wystarczy jeden bieg Warda z defektem, zerem na koncie czy brakiem szczęścia i zwycięstwo uciekła. Pozatm mam nadziej ze nasi juniorzy pokażą kawałek dobrego speedwaya.
darcy - the filed 2,30 6/10⛔
win Pawlicki 6,00 1/10⛔
win Janowski 9,00 1/10⛔
Josh Auty i Wadim Tarasienko nie wystartują w dzisiejszym, pierwszym Finale Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Poole. /SE
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
zagrałem za cały limit pare Piotr Pawlicki-Dennis Andersson a nie zauwazylem ze to na calosc... wie ktos czy po dzisiejszych zawodach beda zaaktualizowane kursy i bedzie szansa to skontrowac czy musze czekac do pazdziernika.... ?
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Oskar Fajfer - Dino Kovacic 2,62 bet365
Fajfer ostatnie tygodnie ma bardzo dobre. W finale brązowego kasku zajął 3 miejsce zdobywając 12 punktów. W pierwszym turnieju finałowym zdobył tylko 3 punkty ale to było miesiąc temu w Poole. Teraz Oskar może stać się czarnym koniem tych zawodów. Znajduje się w bardzo dobrej formie co potwierdził nawet wygrywając wyścig w meczu ligowym na meczu w Gdańsku pokonując Stachyrę, Zetterstroma i Szczepaniaka. W finale Brązowego Kasku miał nawet szansę wygrać te zawody. Dino Kovacic to nadzieja chorwackiego żużla. Zgromadził w Poole 6 punktów. Chorwat prezentuje równą formę w przeciwieństwie do młodego Polaka, któremu forma wyraźnie idzie do góry. Polecam ten typ ;-)
Fajfer 6 - Dino 1 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pierzakrys 178

pierzakrys

Użytkownik
3. Finał Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów w Pardubicach
sobota - godz. 12:30

Lista startowa:
1. Dennis Anderson (Szwecja)
2. Dino Kovacic (Chorwacja)
3. Vaclav Milik (Czechy)
4. Vadim Tarasienko (Rosja)
5. Bartosz Zmarzlik (Polska)
6. Przemyslaw Pawlicki (Polska)
7. Aleksandr Łoktajew (Ukraina)
8. Piotr Pawlicki (Polska)
9. Oskar Fajfer (Polska)
10. Darcy Ward (Australia)
11. Maciej Janowski (Polska)
12. Michael Jepsen Jensen (Dania)
13. Martin Vaculik (Słowacja, lic. polska)
14. Patryk Dudek (Polska)
15. Mikkel B. Jensen (Dania)
16. Simon Gustafsson (Szwecja)
17. Michael Hadek (Czechy)
18. Jan Holub (Czechy)
Zapraszam do typowania
Darcy Ward - Maciek Janowski 3,40✅
Jak dla mnie spore value, Maciek jest liderem klasyfikacji przejsciowej z punktem przewagi nad Denisem. Ostatni mecz w Holsted pokazał ze Warda poza domowymi torami można objechać. Licze na powtórkę z Danii.
Vaculik - Prz. Pawlicki 1,60⛔
Przemek jakos nie potrafi odnaleźć sie w tym turnieju, początek bardzo zazwyczaj bardzo dobry, później już trochę gorzej. Za Vaculikiem przemawia równa forma (9, 11) oraz starty w lidze czeskiej, gdzie na torze w Parubicach przyczynił sie do wygranej swojej druzyny zdobywajac Martin Vaculik - 17+1 (3,1,3,2*,2,3,3). Licza Czeska nie jest najmocniejsza ligą ale znajomość toru jest po stronie Martina,
e: teraz sytuacja się odwróciła jednak, wazne ze główny zakład wszedł
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Finał IMŚJ mam nadzieje że będzie lepszym widowiskiem niz finał GP...
Mam długoterminówki z unibetu o ktore raczej sie nie boje
Ward z Pawlickim✅ i Janowski z Vaculikiem✅ wiec trzeba cos zagrac na dalsze pozycje.
Fajfer-Loktajew 2,30 bet365 ✅
Fajfer niby u siebie ale on w 1 lidze robi max 4 pkt... swiadczy to dobitnie ze tor mu nie lezy mimo ze jezdzie w domu. Loktajew zdecydowanie bardziej znany zawodnik Daugavpils ktory potrafil zrobic 2 razy wiecej punktow w lidze. Forma mysle podobna a wiec kurs marzenie.
Dubel ako 2,53 bet365 ✅
Andersson-Gustafsson 1,57 ✅- w lidze Simon przywiozl 0,0,0 wiec o czyms to swiadczy, Andersson walczy o dobre miejsce a wiec jest na pewno bardziej zmobilizowany. Jak dla mnie dobra para.
Tarasenko-Milik 1,61 ✅ - nie rozumiem kursu... Tarasenko bardzo dobre wystepy w lidze w Gnieznie po 7-8 punktow natomiast Milik to dla mnie anonimowy zawodnik i nie wyobrazam sobie ze ma kogos objechac..

znakomite zawody w przeciwienstwie do wczorajsze gp ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom