>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mistrzostwa Świata Dywizji I grupa B - Estonia 2019 - 28.04-04.05

Status
Zamknięty.
alpha 758

alpha

Użytkownik


Dziś Holandia gra już na 4 piątki także przestrzegam przed graniem wysokich handicapów w kierunku Japonii. Owszem Japonia nadal jest zdecydowanym faworytem, ale będą mieli ciężej niż poprzednicy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Ukraina - Rumunia 



Bardzo zdziwiły mnie kursy wystawione na to spotkanie, a jeszcze bardziej wzrosty na Rumunów. Może chodzić jedynie o zmęczenie, ale czysto sportowo Rumunia dużo lepsza i w tej chwili są w najlepszej sytuacji do awansu do dywizji IA. Wystarczy wygrać im to spotkanie i następne z Holendrami, dlatego na pewno nie zabraknie ambicji. Oglądając obie reprezentacje wydaje mi się, że nie opcji na niespodziankę, choć ta przydałaby się Polakom. Ja jednak bez sentymentów liczę, że Rumuni zagrają swoje, a potrafią grać dobrze w defensywie, ale też w ofensywie potrafią się odnaleźć. Ukraińcy wyglądają gorzej w defensywie, lecz swoje też mogą strzelić.



Rumunia @ 1,85✅



Rumunia -1,5 @ 2,45✅



over 5,5 @ 2,07 | Sbobet✅



over 6,5 @ 2,56 | Betsson ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Estonia - Polska



Polska bije tutaj wszystkich na głowę, jeśli chodzi o umiejętności i szybkość jazdy na lodzie. Przeważają do tej pory nad każdym, choć w meczu z Rumunami brakło skuteczności i trochę szczęścia. Dziś gramy z Estończykami, z którymi regularnie wygrywamy, a ostatni raz w 2016 roku 6-2. Nie zdziwię się, jeśli wynik dziś będzie podobny, bo gdyby nie skuteczność, to nie byłoby się czego czepiać w ofensywie. Problemy są w defensywie, ale Estonia nie ma takiej jakości, żebym się obawiam o wynik. Polacy muszą wygrać to spotkanie, jeśli dalej chcą łudzić się o awans.



Polska -2,5 @ 1,99⛔



Polska over 4,5 @ 1,95⛔



over 1,5 w każdej tercji @ 3,3⛔



Polska gol w każdej tercji @ 1,97⛔



Polska over 1,5 w każdej tercji @ 9,2 (duża przesada)⛔
 
alpha 758

alpha

Użytkownik


Mecz z Rumunami to owszem nasza przewaga, ale co z tego skoro nadal kuleje tak ważny element jakim jest PP. Nie wykorzystaliśmy gier w przewadze w meczu z Ukrainą(nie ma znaczenia wysokie prowadzenie), nie wykorzystaliśmy wczoraj. Rumuni wczoraj dwie bramki w PP, dziś to samo z Ukrainą. I to często decyduje o zwycięstwie. Już nawet nie wspominam tego co zrobił Odrobny...Nie można odmawiać woli walki i zaangażowania, bo tego nie brakuje, ale z takiej grupy awans to był mus.



Walkę o awans trzeba więc będzie odłożyć na przyszły rok.



edit. Panowie, jak wrażenia i nastroje po meczu z Estonią?
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Czekamy na mecz z Rumunami, jeśli oni stracą punkty, to wtedy trzeba wjechać konkretnie w Polaków. Jakość jest, są najlepsi w tym turnieju, dlatego będzie to dobra okazja. Jeśli nie, to i tak będą musieli wygrać, bo to byłaby katastrofa inaczej, ale nie będzie takiej motywacji. Trzeba czekać.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik


Rumunia - Holandia



Typ: X2    kurs: 3.15   STS ⛔



A co tam trzeba to spróbować.  Holandia juz w pełnym składzie z myślą walki o utrzymanie wiec liczę tu na pełne serducho. Rumuni w końcu muszą złapać zadyszki dodatkowo z tego co patrze to H2H również na korzysc Holandii tak więc za siadamy w samo południe i kibicujemy panom z kraju tulipanów. 



Wynik: 3:1 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej


Też myślę ze to nie będzie spacer dla Rumunii, jak wyżej koledzy wspomiali Holandia walczy o utrzymanie, mają przeblyski dobrej gry. Wtedy Nasi muszą wygrać przekonująco. Cień szansy na awans jest. Choć tego nie pokazuje tabela jesteśmy najlepsza ekipą na tym turnieju
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
cytat z dnia 4 maja 2019 11:26 przez mark1973


Też myślę ze to nie będzie spacer dla Rumunii, jak wyżej koledzy wspomiali Holandia walczy o utrzymanie, mają przeblyski dobrej gry. Wtedy Nasi muszą wygrać przekonująco. Cień szansy na awans jest. Choć tego nie pokazuje tabela jesteśmy najlepsza ekipą na tym turnieju



Jak Rumunia straci punkty, to każde zwycięstwo w regulaminowym czasie da nam awans i myślę, że są na to szanse.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia May 4, 2019, 11:43 a.m. przez quick.
cytat z dnia 4 maja 2019 11:26 przez mark1973


Też myślę ze to nie będzie spacer dla Rumunii, jak wyżej koledzy wspomiali Holandia walczy o utrzymanie, mają przeblyski dobrej gry. Wtedy Nasi muszą wygrać przekonująco. Cień szansy na awans jest. Choć tego nie pokazuje tabela jesteśmy najlepsza ekipą na tym turnieju



Jak Rumunia straci punkty, to każde zwycięstwo w regulaminowym czasie da nam awans i myślę, że są na to szanse.



Nie pozostaje nam nic innego jak tylko trzymać kciuki za Oranje????
 
alpha 758

alpha

Użytkownik


No to brak awansu stał się faktem.



Z Japonią według mnie overy do grania. Wiadomo, że gra w defensywie obu ekip nie jest najlepsza, za to w ataku wygląda to dużo lepiej.



over 5.5 @1.86



over 6.5 (z dogrywką i decydującym karnym) @2.40 fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis


Niestety, awansu nie będzie na pewno, ale też nie wydaje mi się, by Polacy odpuścili. Naprawdę jesteśmy tutaj najlepsi i brakło nam po prostu szczęścia i skuteczności. Japończycy przegrali z Holendrami, a jak patrzałem na grę Holendrów, nawet na 4 piątki, to nóż w kieszeni się otwierał. Obronę mają zatem naprawdę słabą i powinniśmy to wykorzystać. Swoje problemy w defensywie też mamy, więc overy dobrą opcją.



Polska over 3,5 @ 1,98✅



Polska over 4,5 @ 3,09✅



Polska gol w każdej tercji @ 2,8✅



Polska over 1,5 w każdej tercji @ 20⛔



over 1,5 w każdej tercji @ 5,2✅



1xbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
E 0

elokan

Użytkownik


Ukraina- Estonia  over 7,5 kurs 3,6 Totolotek  .



Mecz o nic obie drużyny już ani nie mogą spaść ani awansować do wyższej dywizji .  Myślę że tu będzie ostre strzelanie bez zbytniej spiny w obronie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom