>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata 2018 [9.09-30.09.2018]

Status
Zamknięty.
kojiro 290

kojiro

Użytkownik
Zacznijcie analizować te mecze pod kątem poszczególnych pozycji na boisku, potencjału zawodników i formy, a nie wiele rzeczy okaże się dla Was zaskoczeniem. 20 stron tematu od początku Mistrzostw a konstruktywnych stwierdzeń jak na palcach jednej ręki. Polecam zagłębić się w szczegółowe statystyki z FIVB I samemu z z kartką sobie analizować podczas oglądania ustawienia i wyprowadzać na tej podstawie wnioski.
 
R 0

rojeq1

Użytkownik
Nie oszukujmy się. Czy oprócz Serbii wejdą Włosi czy Polacy to nie ma żadnego znaczenia. Bo w ewentualnym finale Serbia ogra spokojnie i jednych i drugich. Także wg mnie jutro bez żadnych kombinacji Serbia win bardzo grubo, a Serbia -1.5 seta grubo. Nie mamy żadnych argumentów w tym meczu.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Nie ma co jutro grac na Serbie, to szalenstwo, wygraja seta i po co sie meczyc, jak mozna na luzie odpoczac przed polfinalem. Jutro Polska to bierze.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Nie znam się zbytnio na tym sporcie, więc mam pytanie: czy jeśli USA pokona 3:2 Rosję, to Rosja odpada na 100%?
Taki przykład:
USA wygrywa 3:2 z Rosją, a następnie przegrywa z Brazylią powiedzmy 0:3 lub 1:3. W takiej sytuacji Brazylia wychodzi z pierwszego miejsca, a kto z drugiego? USA będzie miało 2 punkty, Rosja też. Co się wtedy liczy?
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Nie znam się zbytnio na tym sporcie, więc mam pytanie: czy jeśli USA pokona 3:2 Rosję, to Rosja odpada na 100%?
Taki przykład:
USA wygrywa 3:2 z Rosją, a następnie przegrywa z Brazylią powiedzmy 0:3 lub 1:3. W takiej sytuacji Brazylia wychodzi z pierwszego miejsca, a kto z drugiego? USA będzie miało 2 punkty, Rosja też. Co się wtedy liczy?
USA bo liczą sie zwycięstwa, a te USA miałoby 1 przy 2 porażkach Rosji. W poprzedniej rundzie Serbią zajęła drugie miejsce z mniejsza ilością punktów niż Francja dlatego wlasnie że mieli wiecej zwycięstw. Jeśli się mylę proszę poprawić, ale jestem przekonany że jest jak napisałem
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Laik jestem, ale chciałbym poruszyć dwie kwestie. Pierwsza - jesli już ktoś myśli pod kątem kolejnych wałków, o ile w takowe wierzy, to chyba lepiej poczekać na stawianie czegoś w meczu Polska-Serbia na wynik spotkania USA-Rosja. Dlaczego? A no dlatego, że w przypadku zwycięstwa Stanów, Serbom chyba na rękę byłoby wygrać z nami i mieć duże szanse na trafienie Brazylii w 1/2, a nie właśnie gości z Ameryki. Czyż nie tak? Druga kwestia - jak będzie wyglądać tabela w przypadku zwycięstw Rosji z USA oraz USA z Brazylią w stosunku 3-2?
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Ale o jakim odpuszczaniu wy mówicie? Po co Serbowie mają odpuszczać? Żeby wyjść z drugiego miejsca w grupie i grać najprawdopodobniej z najmocniejszym USA? Po czym mają się oszczędzać? Po tych 3 szybkich setach? Skoro ostatni mecz poza wczorajszym grali w sobotę z Argentyną i tak nie na maxa a i tak będą mieli dzień więcej odpoczynku. Mają stać się pośmiewiskiem całego świata po tym jak puścili Polaków najpierw do 6 a teraz do 4? Sami wczoraj pokazali jacy ciency są Włosi i nie widzę najmniejszego sensu, żeby chcieli ich wywalić z turnieju. Jak dla mnie chcą zamazać plamę po pierwszym meczu z nami i dzisiaj spodziewam się podobnego wyniku jak wczoraj. Tak jak w pierwszym meczu było pewne, że odpuszczą, żeby wywalić Francję tak dzisiaj szukacie jakichś wymówek na siłę.
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Polska - Serbia
Dla wszystkich entuzjastów (do których się również zaliczam) teorii o odpuszczaniu Serbów po jednym wygranym secie znakomity zakład oferuje Fortuna. Zwycięstwo Serbów w pierwszym secie i Polaków w meczu. Wszystko zależy od tego czy Polacy po przegranym pierwszym secie będą potrafili nawiązać walkę z rozpędzonymi Serbami. Jeśli tak, uważam, że Serbowie, podobnie jak w ostatnim meczu, nie będą podkręcać tempa i przejdą obok meczu, w końcu to już końcówka turnieju, zostały najważniejsze mecze i nie ma się co przemęczać. Czy trafią na USA czy Rosję czy Brazylię to już nie ma takiego znaczenia, ponieważ wszystkie reprezentacje prezentują podobny poziom, a i tak pozostaje mecz Amerykanów z Brazylijczykami przed którym końcowe lokaty nie będą przesadzone.
Mój typ:
1 set/mecz - Serbia/Polska @ 6.9 Fortuna ⛔
PS na totolotku kurs na to zdarzenie tylko @ 4.5
 
pinio1111 81,6K

pinio1111

Użytkownik
Rosja dziś gra o wszystko i myślę że wygra to spotkanie. Wczoraj grałem przeciwko nim i jak się okazało miałem rację. Powtarza się u nich często ten sam schemat, czyli łatwo wygrane pierwsze dwa sety i nagle przestają grać swoją siatkówkę, popełniają masę niewymuszonych błędów, psują zagrywki. Brazylia oprócz waleczności nie pokazała wczoraj zupełnie nic. Fakt że niektóre obrony były niesamowite, ale zdobywanie punktów przychodziło im z wielkim trudem i w meczu z USA z góry skazuję ich na porażkę. Chwała im jednak za to, że grając kiepsko potrafili odwrócić losy meczu i wygrać.
Jednak chcę skupić się na Rosji. Dwa pierwsze sety pokazały jaka moc i potencjał jest w tej drużynie. Grali sobie swobodnie do około 16 - 18tego punktu, dając nawet prowadzić Brazylii, po czym włączali drugi bieg i odjeżdżali jak lokomotywa. Bardzo podobała mi się gra Volkova, który potrafił świetnie bronić i jeszcze kończyć trudne piłki po własnych obronach. Również Kurkaev zagrał całkiem niezłe spotkanie. W moim odczuciu zawiedli jednak Mikhailov i Muserskiy. Ten pierwszy oprócz pięknych ataków po prostej zawodził jednak w najważniejszych momentach, kiedy Brazylia odjeżdżała. Niestety wtedy popełnił kilka błędów w ataku i dał się zablokować. Niemniej sądzę, że dzisiaj grając z nożem na gardle liderzy Sbornej już nie zawiodą i jeżeli reszta zespołu dołoży taką grę jak w dwóch pierwszych setach z Brazylią to powinni wyjść zwycięsko z dzisiejszej potyczki. Brazylia moim zdaniem i tak nie wyjdzie z grupy, bo z ich grą USA powinni ich ograć różnicą minimum dwóch setów. Dzisiaj gram następująco: Rosja 1,78 i Rosja(-1,5) 2,48.
Pogram również Polaków w meczu z Serbami bo kurs zacny, a różnicy wielkiej nie widzę.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Bazując na statystykach turnieju USA powinno mieć dzisiaj mniej problemów z Rosją niż wczoraj Brazylia.
Brazylijczycy po zmianie rozgrywacza w 3 secie poprawili przyjęcie i zwiększyli skuteczność ataku co przełożyło się na wygraną w 3 secie. Dalej to już były nerwy Rosjan. Łapy się trzęsły strasznie i nawet Volkov przestał miażdżyć zagrywką.
Dziś mecz ostatniej szansy Rosjan, więc uważam, że będzie jeszcze bardziej nerwowo. Do tego USA. W przyjęciu przewodzi w statystykach turnieju, podobnie rozegranie. Uważam, że USA tu bierze ten mecz i żegnamy się z Rosją. Do AKO biorę ten mecz z Handi +1,5 seta dla USA po 1,40 w STS.
Drugi dzisiejszy mecz to Serbia Polska i tu podzielam powyższe opinie, że Serbia wygra seta i odpuści. Do wyboru są tu dwa warianty. Serbia win pierwszy set po 1,65 w STS lub ten mega kurs na 1set/mecz 1/2 obecnie po 6,50 w STS.
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
USA - Rosja 1 1.925 1xbet ✅✅✅
Kurs marzenie. USA wreszcie ma szanse wygrac caly turniej, graja znakomicie, nic nie odpuszczaja, szeroka kadra. Rosja ma duze problemy, wczoraj z Brazylijczykami dali popis, a Brazyla wcale nie jest w najwiekszej formie. Serio, ja nie wiem nad czym sie tutaj zastanawiac. Wczoraj zza firany postawilem na Serbow, dzisiaj jestem wrecz bardziej pewny USA niz czegokolwiek w tym turnieju. Z racji, ze mowiac kolokwialnie USA z Rosja sie nie lubia to tutaj nie bedzie zadnych kalkulacji. Obstawiam pewne zwyciestwo Amerykanow.

Co do meczu Polakow.. ja postawilem za nieco mniejsza kase zwyciestwo Polski. Zasady te same, Serbia potrzebuje seta, chlopaki znaja sie z Polakami z polskich klubow, dodatkowo moga wyrzucic za burte gospodarzy (identyczna sytuacja jak z Francja). Czy pojdzie dzisiaj znowu walek? Nie wiem, ale tak czy inaczej Polacy maja zwyczajnie spore szanse wygrac mecz a kurs wysoki.
 
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
Rosja klasyfikacja końcowa V 20 Fortuna :key::cash:
Pamiętam jak wielu tu się jarało , kiedy na Rosję był kurs 10 na zwycięstwo w turnieju . Według mojej oceny Rosja jest dla mnie nadal głównym faworytem do złota , a wczorajsza porażka z Brazylią tego nie przekreśla i dzisiaj Rosjanie pod ścianą pokażą całą swoją moc. Kurs na ich zwycięstwo w turnieju 20 to ogromny value i żal tego nie wykorzystać.
POZDRO
ELDO
 
R 0

rojeq1

Użytkownik
Witam wszystkich.
Serbowie kalkulowali w pierwszym meczu z nami. Za co oberwali zarówno w prasie międzynarodowej jak i u siebie. Do dzisiejszego meczu podejdą poważnie i nie będzie żadnej niespodzianki.
Po pierwsze nie robi im to już żadnej różnicy kto wejdzie z drugiego miejsca bo kto by nie wszedł to i tak odpadnie w półfinale z kimś z drugiej grupy i nie spotka się z Serbią w ewentualnym finale. Nie muszą kalkulować kogo wyrzucić z turnieju bo i Polska i Włochy są dużo słabsi.
Po drugie zechcą się zrewanżować i uniknąć kolejnej krytyki, że się podstawiają itd.
Po trzecie forma, dyspozycja i kadra (szczególnie ławka) po stronie Serbii.
Jeśli zagrywka i blok będą funkcjonować tak jak wczoraj to skończy się 3:0. Nie mamy czym ich postraszyć. Na siatce przegrywamy zdecydowanie. Wczoraj większość ataków ITA było podbijanych i kontra. Na zagrywce tylko Kochanowski trzyma jako taki poziom, a po stronie Serbii jest Ivovic (wczoraj kosmos), Lisinac, Podrascanin no i Atan. Każdy z nich może dołożyć serię 3-4pkt. Nie można też zapomnieć o Kovacevicu, który w ataku też robi niezłe cuda. Patrząc czysto sportowo nie mamy szans.
Wierzę tym razem w czysty mecz i bez kalkulacji. Serbia win.
Moje typy:
1. Serbia win 1.52 (fortuna) 10j
2. Serbia 3:0 3.75 (fortuna) 5j
Powodzenia wszystkim!
 
D 0

delapena84

Użytkownik
Witam, z tego co widze duzo osob pisze ze Serbia wygra pierwszego seta i odda mecz, to tylko sport i moze byc tak ze pierwszego seta wygra Polska drugiego seta Serbia a dalej jak to sie potoczy ktoz to wie wie wuec moj typ: Wynik po 2 setach 1:1 po kursie 1.95 Millenium
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
USA - Rosja 1 1.925 1xbet
Kurs marzenie. USA wreszcie ma szanse wygrac caly turniej, graja znakomicie, nic nie odpuszczaja, szeroka kadra. Rosja ma duze problemy, wczoraj z Brazylijczykami dali popis, a Brazyla wcale nie jest w najwiekszej formie. Serio, ja nie wiem nad czym sie tutaj zastanawiac. Wczoraj zza firany postawilem na Serbow, dzisiaj jestem wrecz bardziej pewny USA niz czegokolwiek w tym turnieju. Z racji, ze mowiac kolokwialnie USA z Rosja sie nie lubia to tutaj nie bedzie zadnych kalkulacji. Obstawiam pewne zwyciestwo Amerykanow.

Co do meczu Polakow.. ja postawilem za nieco mniejsza kase zwyciestwo Polski. Zasady te same, Serbia potrzebuje seta, chlopaki znaja sie z Polakami z polskich klubow, dodatkowo moga wyrzucic za burte gospodarzy (identyczna sytuacja jak z Francja). Czy pojdzie dzisiaj znowu walek? Nie wiem, ale tak czy inaczej Polacy maja zwyczajnie spore szanse wygrac mecz a kurs wysoki.
A Serbowie nie znają się z Włochami, skoro pół ich kadry gra w Serie A na co dzień? Nie wydaje mi się, żeby Serbowie puścili Polakom kolejny mecz na tych mistrzostwach. Po co mają się narażać włoskim kibicom i kolegom z klubów? Uważam, że zagrają dziś na poważnie i umyją ręce jak piłat ???? niech się Polacy z Włochami biją o awans w meczu bezpośrednim ;)
 
freez. 127

freez.

Użytkownik
Serbia musi wygrać min. 1 seta i wychodzi bez problemu, nie sądzicie,że po wygraniu pierwszego wyjdzie drugi skład żeby pierwszy już odpoczywał na półfinały i wtedy Polska ma swoje szanse albo po prostu nie będą się tak przykładać w zagrywce i walczyć o każdy punkt? Rozważcie też takie wyjście, moim zdaniem Serbia tego meczu nie wygra 3:0 i nie będzie pogromu jak to mówicie. Wczoraj była zupełnie inna mentalność, musieli wygrać 1 mecz, duża motywacja a teraz tej motywacji będzie tyle żeby wygrać 1 seta ????
 
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
Jeżeli Kurek i Kubiak będą w składzie od początku to znowu wygramy z Serbią 3:0 lub 3:1
Zaczyna się robić ciekawie bo Serbia i Polska mogą później wylądować w finale i byłby to 3 mecz z tą samą drużyną na 1 mistrzostwach ????
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
A Serbowie nie znają się z Włochami, skoro pół ich kadry gra w Serie A na co dzień? Nie wydaje mi się, żeby Serbowie puścili Polakom kolejny mecz na tych mistrzostwach. Po co mają się narażać włoskim kibicom i kolegom z klubów? Uważam, że zagrają dziś na poważnie i umyją ręce jak piłat ???? niech się Polacy z Włochami biją o awans w meczu bezpośrednim ;)
Wiesz, to jest Twoje zdanie. Wcale ich tak publika i prasa nie zjechaly za oddanie meczu Polakom, zrobili to poza tym w bardzo dobrym stylu czyli &#39;mamy awans i oszczedzamy sily&#39;. Poza tym w 1 meczu Polakow z Serbami nasi pokazali, ze grac w siatke potrafia. Juz nie robmy z naszych takiej znowu slabej druzyny! My to mozemy rownie dobrze wygrac po zacietej walce. Moje rozumowanie jest proste - na bank nie postawie na Serbow, bo juz raz pokazali jak potrafia zagrac, kiedy maja pewny awans. A Polacy? Nie znam pojedynczego meczu, w ktorym bysmy celowo cos opuscili.
Reasumujac: wysoki kurs, walka Polakow o awans, mozliwosc odpuszczenia przez Serbow po wygraniu seta. Mamy CUDOWNE VALUE.
Ale i tak USA dzisiaj rozbija bank ????
 
C 0

colaluki1991

Użytkownik
Rosja klasyfikacja końcowa V 20 Fortuna :key::cash:
Pamiętam jak wielu tu się jarało , kiedy na Rosję był kurs 10 na zwycięstwo w turnieju . Według mojej oceny Rosja jest dla mnie nadal głównym faworytem do złota , a wczorajsza porażka z Brazylią tego nie przekreśla i dzisiaj Rosjanie pod ścianą pokażą całą swoją moc. Kurs na ich zwycięstwo w turnieju 20 to ogromny value i żal tego nie wykorzystać.
POZDRO
ELDO

Patrzysz na MŚ kobiet. Na mężczyzn jest kurs 6
 
zworek 174

zworek

Użytkownik
A po co mają się meczyć w dwoch setach jak mogą wygrać pierwszy i reszte odpoczywać?
Sprawa prosta - jezeli bedzie znowu ustawka to Serbia bierze 1 set i potem rezerwy. Sluchajcie, ja nie jestem fanem tego typu myslenia, ale kurde.. przeszlosc pokazala, ze takich ustawek w siatkowce bylo dziesiatki! Cos tam prasa i tv stekaly nad tym i po 2 dniach juz nikt nie pamietal.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom