>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Miran Tepes

Status
Zamknięty.
kylo1910 0

kylo1910

Użytkownik
Po dzisiejszym konkursie Miran Tepes udowodnił, że nie nadaje się do roli osoby, która puszcza skoczków. Nie chodzi mi tylko o Adama Małysza, ale także o innych skoczków. Kuettel, który zajął wczoraj drugie miejsce w konkursie i pierwsze w serii próbnej nie został sklasyfikowany w 30. Z pierwszej &quot;15&quot; PŚ z 13 zawodników pięciu nie było na miejscach punktowanych. To już nie pierwszy taki incydent w wykonaniu Tepesa.
 
W 2

wislak

Forum VIP
Wg mnie to nie on jest winny tylko FIS powinno sie zastanowic nad regulaminem skonczni. POwinni zrobic przeciwwiatrowe &quot;sciany&quot; jakie sa w Kuopio chyba z tego co pamietam. Bo to juz coraz czesciej sie zdarza zeby wiatr decydowal. Oslo, Lillehamer, Vikersund, Harrachov, Zakopane - za duzo tego... a w halach to nie ma szans zeby bylo bo za droga to inwestycja ale te sciany to możliwe...
 
kylo1910 0

kylo1910

Użytkownik
On wogóle dzisiaj tak puszczał, że masakra. W pewnym momencie był wiatr na całej skoczni 1m/s z przodu, a Tepes trzymał zawodnika na belce, a gdy był wiatr 2m/s z przodu na górze, a na dole były zawirowania powietrza nie wahał się puścić skoczków.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
Witam ;-)

Jak dziś oglądalem jak Tepes puszczał zawodników to mnie krew zalewała... Jak był wiatr na całej skoczni pod narty tak po 1,2 m to nie puszczał ;/ a jak był 2 m/s na górze i 0,7m/s na dole w plecy to puszczał :roll: Wogole faworyzował swoich rodaków... Np. Urbanca i Benkowicia ;-) (nie w dzisiejszym konkursie).

Dla mnie zawodników powinni puszczać trenerzy,przecież mają w swoim &quot;gniezdzie sędziowskim&quot; bardzo dokładny podgląd na wiatr...Tepes puszcza tak na prawde kiedy mu sie chce.

Zmieniać te zasady bo na prawde żal na to patrzeć...

pozdro
 
miki1910 0

miki1910

Użytkownik
Muszę się zgodzić z bratem, choć rzadko to robię. Przecież zawodnicy tacy jak Loitzl czy Koch byli przetrzymywani na belce, aż będą mieli wiatr pod narty około 2 m/s na całej skoczni. Czołowa trójka PŚ była puszczona, gdy wiatr był na górze około 1 m/s, a na dole w plecy około 0,5 m/s. Przecież to nie fair. Nawet ci skoczkowie z pierwszymi numerami mieli lepsze warunki, przykładem może być Lazzaroni. Chyba skoczkowie walczący bezpośrednio o Kryształową Kulę powinni mieć lepsze warunki dla stworzenia ciekawego widowiska. Poza tym strzałki w TV są pokazane tylko pod narty i w plecy. W gnieździe trenerskim i tam gdzie siedzi Tepes widać, nawet czy wiatr jest boczny. I w cale bym się nie zdziwił, jeżeli na górze wiatr był boczny, a tylko uśredniony do wiatru pod narty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom