>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Miniturniej w tysiąca

rts 55

rts

Użytkownik
Ma ktoś ochotę zagrać miniturniej w tysiąca na stołach kurnik.pl? Wejściówka np. 5 zł (wpłacana do jakiegoś moda). Jako, że są wakacje to nie sprawdzi się moim zdaniem formuła długiej ligi lub pucharu, lecz 1-dniowy miniturniej każdy z każdym. Jest ktoś chętny?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
można zrobić 4-6 osoby , każdy z każdym do 3,i decyduję przy równej ilości punktów małe punkty .
ale wejściówke bym podniósł do 50zł
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
można zrobić 4-6 osoby , każdy z każdym do 3,i decyduję przy równej ilości punktów małe punkty .
ale wejściówke bym podniósł do 50zł
Ja bym zagrał ale wątpię czy by aż tylu chętnych się znalazło za 50zł.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
ja bym się pisał na to, tylko problem jest taki, że ja praktycznie czasu nie mam.... Kiedy chcecie zorganizować ten turniej ?
 
rts 55

rts

Użytkownik
Najpierw chciałbym się dowiedzieć ilu graczy byłoby zaklepanych. Minimalnie tak jak pisał Ted 4-6 osób, bo inaczej to nie ma sensu grać w 2-3 graczy. Wejściówka 5 dych nie przejdzie, bo niewielu by chciało tyle zapłacić. Co do terminu i kwoty wejściowej najlepiej, żeby każdy się ustosunkował do tych pytań:
Turniej w dzień roboczy, czy w weekend (1-dniowy), albo wg. terminu np. na rozegranie całej ligi np. 14 dni i każdy podaje screeny ze swojego meczu i sam umawia się z przeciwnikiem(kilkudniowy)?
Wejściówka 5,10,15,20zeta? (każdy wybiera wg. siebie)
Po tych odpowiedziach będzie łatwiej sklecić te rozgrywki.
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
Turniej w dzień roboczy, czy w weekend (1-dniowy), albo wg. terminu np. na rozegranie całej ligi np. 14 dni i każdy podaje screeny ze swojego meczu i sam umawia się z przeciwnikiem(kilkudniowy)?
Wejściówka 5,10,15,20zeta? (każdy wybiera wg. siebie)
14 dni
10 zeta (na początek ???? )
 
rts 55

rts

Użytkownik
Dobra do 28 sierpnia jeszcze można się wypowiadać kto chętny na 100% zagrać oraz zasady.
Na razie jakąś chęć gry wyrazili:
RTS stawka: 10 zł, 1-dniowy
Ted
Matheenn stawka: 10 zł, 1-dniowy
snoopdogg ?
LSC stawka: 10 zł, 14-dniowy
maszot stawka: 10 zł, 1-dniowy
kamil307 ?
Więc, na teraz turniej byłby 1-dniowy i ze stawką 10 zł, ale tak jak mówię niech inni się jeszcze wypowiedzą do 28-go. Potem ustali się konkretny termin na grę, zapisy, regulamin itp.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Ja odpadam 28. Gdyby turniej odbył się w niedzielę 29 w godz wieczornych piszę się na to. Inny termin niestety odpada... pozdro
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Podoba mi się pomysł ze zrobieniem ligi w 1000, gdzie zawsze będzie można oglądać poszczególny, zaplanowany mecz. Wczoraj testowaliśmy ten wariant z Haftusem, Maagikiem i Poznaniakiem. Całkiem fajna sprawa. I publika dopisała. ; D
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
No to najlepiej niech jakiś moderator się za to zabierze , żeby zaufanie było i można grać. Bo wątpię że ktoś zwykłemu użytkownikowi wpłaci :p
 
Do góry Bottom