>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Minimalny depozyt

grajek 24

grajek

Użytkownik
Sory odrazu,ze zakladam tutaj temat,ale trzbe mi jakiegos buka ewentualnie kasyni. Gdzie mozna wplacic od 10zł ew. 5$ chodzi mi o wyplacalną stronke.

Z góry dzieki. Chodzi mi o wplate tylko sposobem neteller.
 
vde 119

vde

Użytkownik
Ty myślisz że napiszesz &quot;sorry&quot; i możesz zakładać temat gdzie chcesz ? Napisz tam gdzie powinieneś czyli w temacie netellera to zastanowie się nad Twym pytaniem ...
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
A ty kim kuzwa tu jestes ze bedziesz mu pisal co ma robic ...
a kim ty kuzwa jestes ze nie czytasz regulaminow, wszystko ma swoje miejsce na forum, jak chcesz szerzyc konspiracje to zaloz swoje forum z inna struktura, poki co rejestrujac sie na tym forum akceptowales okreslone reguly, ktore jak widze nie czytales wiec co za folwark wlasny chcesz robic?....
 
grajek 24

grajek

Użytkownik
Ty myślisz że napiszesz &quot;sorry&quot; i możesz zakładać temat gdzie chcesz ? Napisz tam gdzie powinieneś czyli w temacie netellera to zastanowie się nad Twym pytaniem ...
a Ty nie jestes moderatorem. Wiec Cie olewam. Juz po rak kolejny sie wymądrza. Posapac to sobie mozesz do kolegow.
Nic nie wniosles do tematu wiec na h*** ten Twoj post?
 
vde 119

vde

Użytkownik
a Ty nie jestes moderatorem. Wiec Cie olewam. Juz po rak kolejny sie wymądrza. Posapac to sobie mozesz do kolegow.
Nic nie wniosles do tematu wiec na h*** ten Twoj post?
a Ty baranie nic nie wniosłeś do działu ! Nie widzę tutaj nic o promocji ....

DZIAŁ O NETTELERZE TO ZROBIONO PO C***JA na tym forum nie ? Ktos bedzie chciał sie spytać o to samo ,Tylko że bedzie mądrzejszy od Ciebie i będzie szukał w dziale o netellerze i nie znajdzie...

Myślenie nie boli , uwierz ...
 
M 0

mrozik90k

Użytkownik
Nie ma chyba takiego buka gdzie przez netellera mozna wplacic 5 $. PRzewaznie od 20zł najmniej mozna,albo nawet jesi znajdziesz gdzie mozna wplacic np 10zł to i tak nie bedzie tam dostepnej wplaty przez netka.

A Ty Vde nie rób z forum czatu. Chlopak sie zapytał to mogles normalnie odpowiedziec,ale widze,ze poziom Twojej inteligencji jest równy =0.
 
Do góry Bottom