>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Miliony RPA - Gamebookers

E 0

enero

Użytkownik
Miliony RPA
Przewidź idealne Mistrzostwa Świata i zdobądź 100 milionów EUR.
Naszym celem jest sprawienie, aby te Mistrzostwa Świata były najbardziej ekscytującym i rozrywkowym przeżyciem do tej pory. Z tego względu planujemy nagrodzić jednego szczęśliwego gracza 100 milionami EUR, jeśli będzie on w stanie poprawnie przewidzieć, co się wydarzy w Afryce Południej.
Zastosuj się do prostych instrukcji podanych poniżej, aby wziąć udział w promocji dotyczącej mundialowych przewidywań:
1. Przewidź dokładny wynik wszystkich 64 czterech spotkań po czasie regularnym,
2. Złóż swoje przewidywania przed rozpoczęciem meczu,
3. Jeśli zmienisz zdanie, możesz zmienić swój zakład pod warunkiem, że mecz się jeszcze nie rozpoczął.
Jeśli uda Ci się przewidzieć wynik wszystkich 64 meczów, otrzymasz niewiarygodną sumę 100 milionów EUR. Nie wszystkie Twoje przewidywania muszą być poprawne, abyś zdobył wielką nagrodę. Gracz, który postawi najbardziej trafne zakłady zdobędzie gwarantowaną nagrodę gotówkową o wartości 10.000 EUR.
Spraw, aby były to dla Ciebie idealne Mistrzostwa Świata i utoruj sobie przewidywaniami drogę do 100 milionów EUR.



Regulamin:

  • Aby kwalifikować się do tej promocji, musisz już mieć na koncie zakład na prawdziwe pieniądze w witrynie Gamebookers i musi on być rozstrzygnięty przed finałem Mistrzostw Świata 11 lipca 2010r.
  • &quot;Czas regularny&quot; odnosi się do 90 minut trwania meczu plus jakikolwiek czas doliczony za zatrzymywania
  • Przewidywnia dotyczące faz eliminacji muszą być złożone zaraz po ustaleniu uczestników spotkań
  • Warunki dotyczące regularnego czasu będą również obowiązywać w związku z przewidywaniami dokonanymi w trakcie etapów eliminacji
  • Po rozpoczęciu meczu nie będzie już można zmienić przewidywań na ten mecz
  • Nagrody gotówkowe:
    • 100 milionów EUR - 64 poprawne przewidywania
    • 1 milion EUR - 61-63 poprawne przewidywania
    • 500.000 EUR - 55-60 poprawnych przewidywań
    • 250.000 EUR - 49-54 poprawne przewidywania

  • Nagrody w postaci bonusów:
    • 100.000 EUR - 41-48 poprawnych przewidywań
    • 50.000 EUR - 33-40 poprawne przewidywania
    • 35.000 EUR - 26-32 poprawne przewidywnia
    • 25.000 EUR - 21-25 poprawnych przewidywań
    • 20.000 EUR - 16-20 poprawnych przewidywań
    • 15.000 EUR - 10-15 poprawnych przewidywań

  • Jeśli tę samą nagrodę zdobędzie więcej niż jeden gracz, zostanie ona równo między nich podzielona
  • Bonusy i gotówka zostaną wypłacone na konta graczy w ciągu od 48 do 72 godzin po zakończeniu wydarzenia
  • Aby wypłacić bonus, należy postawić zakłady za jego pięciokrotną wartość przy kursie 2.0 lub wyższym
  • Bonus można wykorzystać tylko na zakłady sportowe. Jednemu graczowi w trakcie indywidualnej promocji może zostać przyznany jeden bonus
  • Na spełnienie warunków wypłaty bonusu gracze mają pięć dni


Ostatni punkt mnie zainteresował - czy w jak uda mi sie wygrac bonus to bede mial 5 dni ze cala kwote wydac na zaklady bo inaczej mi przepadnie?
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
predzej czlowiek wyladuje na sloncu niz ktos trafi 64 DW prawdopodobienstwo okolo 10^64 hehe ;d ale probowac zawsze warto ????
 
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
predzej czlowiek wyladuje na sloncu niz ktos trafi 64 DW prawdopodobienstwo okolo 10^64 hehe ;d ale probowac zawsze warto ????
Ale przekroczyć 10 czy 16 jest na pewno szansa, także warto próbować. Nie patrzcie na górne nagrody tylko na te, które są w zasięgu. Z tego co widziałem nie trzeba podawać wszystkich na raz tak jak w konkursie Unibetu, więc 10 DW idzie spokojnie trafić.
 
chaos666 0

chaos666

Użytkownik
5 dni na obrót- super czyli większość kasy im oddasz ???? Trafić przynajmniej 10 wyników??hmm, żadne obliczenia tu raczej nie pomogą tylko czysty fart bo to MŚ i nawet Brazylia może zagrać z najsłabszym na 0-0. Jeśli się komuś uda choć z 12 przewidzieć to Respect!!
 
lukas155 11

lukas155

Użytkownik
Świetna promocja, 10 trafnych typów jak najbardziej w zasięgu. A 60 000 zł piechotą chyba nie chodzi. Obrót powiedziałbym łatwiutki. Wystarczy podzielić tą kwotę na małe części po np. 500zł. I obstawiać na byle jakie zdarzenia po kursie 2,00 - byle jakie bo strasznie dużo typów wyjdzie i analizowanie wszystkiego nie ma sensu, a jak rozłoży się tą kwotę na tyle kuponów to wielkich strat nie będzie, a obrót zrobiony.
 
nasty 12

nasty

Użytkownik
Świetna promocja, 10 trafnych typów jak najbardziej w zasięgu. A 60 000 zł piechotą chyba nie chodzi. Obrót powiedziałbym łatwiutki. Wystarczy podzielić tą kwotę na małe części po np. 500zł. I obstawiać na byle jakie zdarzenia po kursie 2,00 - byle jakie bo strasznie dużo typów wyjdzie i analizowanie wszystkiego nie ma sensu, a jak rozłoży się tą kwotę na tyle kuponów to wielkich strat nie będzie, a obrót zrobiony.
Jeśli tę samą nagrodę zdobędzie więcej niż jeden gracz, zostanie ona równo między nich podzielona
znajac zycie troche ludu trafi 10 wiec tak pieknie to nie jest
 
pokeromaniak 8

pokeromaniak

Użytkownik
Tak, tylko, że ta kwota dzielona jest na ileś osób... A wydaje mi się , że to może być nawet 300 osób i wtedy zostaje nam 50E... Lepszy rydz niż nic.
 
byq86 9

byq86

Użytkownik
ciekawe jak by zaplacili, jakby ktoś trafił wszystkie mecze;p
a te 10 wyników to pewnie setki ludzi trafią.
predzej w totka oni tafia sami 5x pod rzad niz ty trafisz 64 wyniki, nie wiem jaki jest kurs na dokladny wynik najbardziej prawdopodobny ale nawet liczac 5 to sobie policz 5^64
e. szansa ze trafisz te 64 wynikow pod rzad to jakies 5,4210108624275221700372640043497 e+44
wiec oni mogliby nawet obiecywac miliardy euro a i tak to zadne ryzyko
 
D 6

daniel_2b

Użytkownik
Dam 200 milionów, osobie która wytypuje wszystkie poprawne wyniki do konca mundialu.
Proszę o zgłaszanie się na priva albo w tym temacie :]
 
D 2

dar852

Użytkownik
To ciekawe ile osób trafi tą dychę poprawnych wyników dużo spotkań za nami a wynik taki jak widać
Liczba przewidywań 48
Liczba poprawnych przewidywań 5
Liczba przewidywań potrzebna do osiągnięcia kolejnej puli nagród 5
 
shen 408

shen

Użytkownik
To ciekawe ile osób trafi tą dychę poprawnych wyników dużo spotkań za nami a wynik taki jak widać
Liczba przewidywań 48
Liczba poprawnych przewidywań 5
Liczba przewidywań potrzebna do osiągnięcia kolejnej puli nagród 5
jakim cudem złozyłes 48 przewidywań,skoro było 23 mecze do tej pory ? :spokodfhgfh:
e; dobra,rozumiem :p
 
D 2

dar852

Użytkownik
Aktualizacja :
Liczba przewidywań 48
Liczba poprawnych przewidywań 6
Liczba przewidywań potrzebna do osiągnięcia kolejnej puli nagród 4
Czy ktoś dotarł już do 10 pytam z ciekawości....
 
D 2

dar852

Użytkownik
No to jesteśmy na połowie 7 meczów trafionych ...ale kto dziś przewidział wynik 7:0 ? ???? Ktoś jeszcze próbuje ?
 
mefisto88 232

mefisto88

Użytkownik
Ja niestety ominąłem prawie całą pierwszą kolejkę i dlatego do dyspozycji nie miałem 48 spotkań tylko 34 i póki co mam chyba 5 trafionych, także żenada ????
 
hubi88wwy 35

hubi88wwy

Użytkownik
ja tylko 3 trafione a ile bylo juz takich meczy ze zbaraklo jedenj bramki ehhe;Pale gram do konca moze uda sie dojsc do tych 10;P;P
 
D 2

dar852

Użytkownik
No to jakimś fuksem 10 trafionych o następnych sześciu można zapomnieć ...teraz ciekawe czy z 50 EUR dadzą za to ;)
Liczba przewidywań 48
Liczba poprawnych przewidywań 10
Obecna pula nagród € 15,000
Liczba przewidywań potrzebna do osiągnięcia kolejnej puli nagród 6
 
P 0

polko33

Użytkownik
To jest nas dwóch narazie kto jeszcze?
Liczba przewidywań 48
Liczba poprawnych przewidywań 10
Obecna pula nagród € 15,000
Liczba przewidywań potrzebna do osiągnięcia kolejnej puli nagród 6
 
Do góry Bottom