>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

MILINER KUPON-STS

A 0

aquarius

Użytkownik
Witam. Są może tu chętni do wspólnego ułożenia kuponu MILIONER w STSach? Czym nas więcej tym lepiej. Niech tu się wykażą najlepsi i ci co mają super wiedzę. A nie typy za 1.45zł. może zrobimy w ciągu tyg.kupon na następny weekend?
Przypominam że obstawiamy 1,x,2 każda podpurka to więcej kombinacji. meczy jest 20 (podam do środy wieczorem) Jestem ciekaw czy są odważni. Z tego weekendu (sobota) weszło mi na 15 meczy 8. czyli połowa :? czy ktoś mi pomorze? główna wygrana jakby ktoś nie wiedział 2.500.000zł. Pomogę również tym co ich wiedza na temat gry jest niewielka albo żadna. NO TO JADZIEM:cool:
AQUARIUS
 
maloey 30

maloey

Użytkownik
Witam,
wiesz... zależy co będą mieli z tego Ci co zapodali dobre typy?;&gt;... heh.
Życzę powodzenia. Jednak chyba lepiej jest zagrać dwa dobre spotkania a za grubo. Niż 20 spotkań. Wiesz, ile jest możliwości... i jakie są szanse na to że to siądzie?
Zapraszam do mnie. Good luck.
Pozdrawiam.
 
A 0

aquarius

Użytkownik
A ilu jest takich co tak mocno zagra za jak wy to mówicie GRUBO co to oznacza? 5zł. Zacznijmy od tego że nie ma gości którzy grają GRUBO chyba że grubo to 200zł to chyle czoła, ale dla mnie grubo to 5000zł i możecie nie wierzyć, znam może 1 który tak z pare razy zagrał. no chyba że 2 razy po 1.45 i (grubo) za 10zł ???? ile mamy na czyso? hm..... ok 18zł no to grubo jak wejdzie.

tu nikt nic nie będzie miał może tylko satysfakcje... przecież co 2gi tu gra za taaaaaką kase (grubą) że może tak dla zabawy coś pokaże? Przecież tu z tego co czytam to sami fenomeni i milinerzy którzy daja typy i sposoby jak zostać milionerem w weekend za jedyne parę złotych na fundacje ???? ojojjjjjj.

Proszę państwa nie chce waszych typów.Chce porozmawiać z osobami które się na piłce znają, bo jak wiecie bez tego można sobie zagrać tylko w strzeli lub nie.
Typy w MILINERZE są ekstramalne i tu jest dreszyk emocji. Nie musi tu wejść cały kupon chodzi o to aby o tym POROZMAWIAĆ za friii anie za 2zł na kupon.
Chyba że spośród tyyyyyylu milionerów nie ma jakiś normalnych typerów a kasa wam już oczy przysłoniła? hm... moge na e-maila wysyłać lizaki- jak są chętni ????
no który z super typerów się zmierzy z meczami: INTER, REAL ZARAG, RACING SAN. EVERTON, BARI?
MOje typy to 1,2,1,x,x kurs 135.42

no i tak: na 20 meczy o średnim kursie 2.30 weszło 10. Myśl że to dość dobry wynik. Szukam kogoś kto jest w posiadaniu wyników z porzednich weekendów w milinerze. No to na ten tydzień starczy. W środę kolejne pary.
 
Do góry Bottom