>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Milenium - stary zbiorczy temat

Status
Zamknięty.
maverik1916 0

maverik1916

Użytkownik
Witam mam takie pytanie przeniosłem się z toto do millenium i nie mogę znaleść np meczy NBA jest oferta na 1.12.08 to niema nba tylko jest na dzień wcześniej i tak za kazdym dniem prawie to tak ma być ?
 
maverik1916 0

maverik1916

Użytkownik
Plusem millenium jest to że na stronce tworzysz w bardzo prosty sposob kupon dajesz utwórz i wyskakuje nr kupony spisujesz na kartke nr dajesz pani w punkcie i w 3 sekudny masz gotowy kupon.
 
djkg6 0

djkg6

Użytkownik
siema, orientuje się ktoś jak jest rozliczany krecz w tym buku?
W przypadku kreczu zawodnika, zdarzenia rozlicza się w następujący sposób:
Jeżeli krecz następuje w pierwszym secie, wówczas:
- zdarzenie „1. set” zostaje unieważnione
- zdarzenie „dokładny wynik” zostaje unieważnione
- w zdarzeniu „wynik meczu” zawodnik kreczujący przegrywa
Jeżeli krecz następuje w drugim secie lub później, wówczas:
- zdarzenie „1. set” pozostaje ważne
- zdarzenie „dokładny wynik” zostaje unieważnione
- w zdarzeniu „wynik meczu” zawodnik kreczujący przegrywa.



Jak to jest teraz z tygodnikiem &quot;Milenium&quot;?? Jest bezpłatny dla wszystkich czy tylko dla tych co mają kartę?
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
wiecie moze czemu nie mozna w milenium obstawiac polskiej ekstraklasy w pilce ???
pisze na glownej stronie:
&quot;Uprzejmie informujemy, że Spółka EKSTRAKLASA S. A., która jest wyłącznym organizatorem polskiej Ekstraklasy w piłce nożnej nie udzieliła dotychczas żadnej ze Spółek organizujących zakłady bukmacherskie zgody na wykorzystanie wyników w/w rozgrywek.

W związku z powyższym W.Z.B. Milenium Sp.z o.o. nie ma możliwości wykorzystywania wyników rozgrywek organizowanych przez EKSTRAKLASĘ S.A.

Informujemy, iż nasza Spółka przyjmuje w dalszym ciągu zakłady bukmacherskie na wyniki rozgrywek organizowanych przez PZPN tj.I ligę, Puchar Polski oraz Reprezentacje Polski



W.Z.B. Milenium Sp.z o.o.&quot;
 
S 9

szczepx

Użytkownik
jak dla mnie dobry buk ze stacjonarnych. ma bardzo dużo zdarzeń np w porównaniu z BetGun (w tym rzadko są polowa/koniec co mnie irytuje bardzo a w Millenium nawet na 2 lige fińską można sobie to obstawiać)
kursy nie wiem bo nie porównywałem
różnorodność zdarzeń w porównaniu do STS (bo w nim bylem ostatnio zobaczyć to nędza zdarzeniowa)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom