>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Milan (0 - 1) Barcelona 18.04.06

Status
Zamknięty.
L 45

laha

Forum VIP
------


Mialn aktulanie u siebie gra wspaniale (WWWW) a Barcelona na wyjeździe nie błyszczy (DDDW) lecz widać ze forma jest zwyszkujaca (po zatym Barcelona napewno oszczędzała najlepszych na mecze LM na którym odpuszczania i odstawiania nogi napewno nie będzie. Milan bedzie grał swoja strategią czyli walka w środku pola i czyszczenie w obronie.W pomocymają Kake a w napadzie Schevchenke i to na nich będą opierać gre.Barca jak Barca jak zwykle atak ???? A gre opierać będą na trio&#39;u Messi , Ronaldinho i (sprzedany do Arabi ????) Eto&#39;o

Moim zdaniem bedzie to ciekawy mecz pełen walki ale dużo bramek to tu nie obejrzycie.

Mój Typ: Under 2,5 ✅

Wynik: 0:1
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Re: Barcelona - Milan 18.04.06
Obrazek------Obrazek

Mialn aktulanie u siebie gra wspaniale (WWWW) a Barcelona na wyjeździe nie błyszczy (DDDW) lecz widać ze forma jest zwyszkujaca (po zatym Barcelona napewno oszczędzała najlepszych na mecze LM na którym odpuszczania i odstawiania nogi napewno nie będzie. Milan bedzie grał swoja strategią czyli walka w środku pola i czyszczenie w obronie.W pomocymają Kake a w napadzie Schevchenke i to na nich będą opierać gre.Barca jak Barca jak zwykle atak ???? A gre opierać będą na trio&#39;u Messi , Ronaldinho i (sprzedany do Arabi ????) Eto&#39;o

Moim zdaniem bedzie to ciekawy mecz pełen walki ale dużo bramek to tu nie obejrzycie.

Mój Typ: Under 2,5


Nie wiem czy przypadkowo czy nie ale herb Milanu zrobiles wiekszy.
Czyzbys swiadomie badz nieswiadomie sugerowal zwyciestwo Milanu ? :mrgreen: :mrgreen:

Nie wiem dlaczego ale wydaje mi sie ze Milan wygra ten mecz.
 
K 0

kapi1

Użytkownik
ja stwiam na under bo mysle ze bedzie zaciet mecz i malo bramek zato kartek moze byc sporo szcegolnie w zespole milanu obrona napewno bedzie miala problemy i ktorys dostanie kartonik :mrgreen:
 
K 0

kanclerz

Użytkownik
ja tez stawiam na under albo na milan
barca jest oslabiona mysle ze bedą chcieli roztrzygnąć awans dopiero w rewanzu w hiszpani
milan - barca 1:0
 
peja 1

peja

Użytkownik
Według mojego skromnego zdania, będzie to bardzo zacięty, ładny mecz ale bez bramek ....

Moje typy : under a dokładny wynik ( 0-0 )
 
el_fenomeno 0

el_fenomeno

Użytkownik
1 połowa (1 z 4 w dwumeczu) będzie połową, tzw. &quot;rozpoznawczą&quot; - gdzie obie druzyny beda nawzajem sie rozpoznawać. Zespoły nie będą podejmować wiekszego ryzyka i moim skromnym zdaniem spokojnie można postawć na X do przerwy.
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Ja na ten mecz wysłałem dwa typy, under i X do przerwy. To bedzie zaciety mecz i mysle ze w drugiej polowie moze pasc bramka przesadzajaca o zwyciestwie Milanu ???? Barca jest powaznie oslabiona i druzynie z Mediolanu bedzie sie gralo ze tak powiem wygodniej ???? Ale w rewanżu jeśli Barca będzie w pełnym składzie,a w Milanie zagra Inzaghi to jedyne co ja przewiduje to over i wygrana Barcelony gdzies tak 2:1.
 
L 45

laha

Forum VIP
No i Barcelona wygrała 1:0 i ma ładną zaliczke na spotkanie rewanżowe na którym Milan bedzie (w miare upływu czasu) musiał zaatakować i to Barcelona napewno wykorzysta ????

[center:34fac56b61]Milan - Barcelona 0:1[/center:34fac56b61]
 
S 0

salvatore33

Użytkownik
Brawo Barca, brawo Ronaldinho, ????
awas wydaje się przesądzony, Barca u siebie zawsze strzela, Milan mam nadzieję, że będize walczył, ale remis jest ich najwyższą szansą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom