>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Mifinity.

M 0

moniamonia_

Użytkownik
Witam..
Wczoraj zleciłam wypłatę o 10 z mifinity na konto bankowe. Do tej pory jej nie ma i jest w toku.... Miał ktoś tak może? To normalne? Ile Wam szła? Proszę o odpowiedź.
 
MateuszPlay 920

MateuszPlay

Użytkownik
Wypłata środków za pośrednictwem Mifinity może czasami zająć trochę czasu, zwłaszcza jeśli jest to pierwsza wypłata lub jeśli wypłacasz środki w weekendy lub święta. Mi osobiście proces ten zajął od 24 do 48 godzin. Jeśli pilnie potrzebujesz pieniędzy, zalecałbym skontaktowanie się z obsługą klienta Mifinity, aby mogli przyspieszyć ten proces. Z jakiego banku korzystasz? Niektóre banki przetwarzają te transakcje szybciej niż inne.
 
MateuszPlay 920

MateuszPlay

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Witam, w moim przypadku wypłata z Mifinity również trwała nieco dłużej niż oczekiwano. Zwykle jest to spowodowane procedurami bankowymi i samym systemem Mifinity. Radzę poczekać jeszcze jeden dzień i jeśli sytuacja się nie zmieni, skontaktować się z obsługą klienta. Nie martw się z góry, zazwyczaj takie sytuacje są rozwiązywane pozytywnie. Jak długo czekałeś?
 
C 945

celka 40

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
Witam wygralam sporo chcialam wyplacić z mfinity w krypto ale mam komunikat wybrana metoda jest niedostepna jakieś rady? Dzięki za pomoc
 
lukpol 100,8K

lukpol

Użytkownik
Posiada ktoś może kartę od mifinity.
Bo ciężko mi ogarnac o co z nimi chodzi i jak ja wyrobic
 
D 3,1K

damian09

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+2
lukpol lukpol tam dodajesz swoje karty bankowe lub z portfeli którymi chcesz wpłacać i wypłacać z Mifi. Mifinity nie ma kart i nie wiadomo czy kiedykolwiek będą mieć a szkoda.
 
D 3,1K

damian09

Użytkownik
Mam trzy opcje wypłat na MiFinity: zweryfikowane karty, z tego co pamiętam jak się robiło depo kartą do MiFi to zanim można na nią wypłacić trzeba ją zweryfikować 4 cyfrowym kodem z wyciągu z tej transakcji depozytowej, jeszcze mam Bank Transfer z którego korzystam i Krypto.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom