>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mifinity - limit 10000euro i weryfikacja

U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
Witam,

Mam problem z mifinity.

Nie odpisują na maile, ich call center wiecznie zajete i rozlącza mnie po ok 1.5 minuty.

Przekroczyłem limit 10000euro i na ich koncie ugrzezło ponad 12.000zl. Problem z upgradem do VIP a mianowicie z weryfikacją bank statement- wyslalem im wyciąg z konta gdzie była zaznaczona rowniez transakcja z minifnity, ale odrzucili ten zalącznik jako że niekompletny, więc pomyślałem że chodzi o pieczęć i podpis z banku- pofatygowałem sie i załatwiłem wyciąg z konta potwierdzpny pieczecią z datą i podpisem pracownika banku - zalącznik mifinity odrzucilo bez podania przyczyny a moje pieniądze zostały uwięzione w tym eportfelu. Próby wszelkiego kontaktu bezskuteczne

Czy ktoś miał podobnie? Jakieś rady?
 
M 0

Madziaw

Użytkownik
Witam
Udało Ci się rozwiązać problemy z wypłata z mifinity. Mam identyczny problem???


Witam,

Mam problem z mifinity.

Nie odpisują na maile, ich call center wiecznie zajete i rozlącza mnie po ok 1.5 minuty.

Przekroczyłem limit 10000euro i na ich koncie ugrzezło ponad 12.000zl. Problem z upgradem do VIP a mianowicie z weryfikacją bank statement- wyslalem im wyciąg z konta gdzie była zaznaczona rowniez transakcja z minifnity, ale odrzucili ten zalącznik jako że niekompletny, więc pomyślałem że chodzi o pieczęć i podpis z banku- pofatygowałem sie i załatwiłem wyciąg z konta potwierdzpny pieczecią z datą i podpisem pracownika banku - zalącznik mifinity odrzucilo bez podania przyczyny a moje pieniądze zostały uwięzione w tym eportfelu. Próby wszelkiego kontaktu bezskuteczne

Czy ktoś miał podobnie? Jakieś rady?
Post automatycznie złączony:

Hej rozwiązałeś problem z mifinity?. Bo jestem w identycznej sytuacji.
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
Tak, udało sie. Jako wyciąg z konta zadzialał zrzut ekranu pierwszej strony banku. Dotarlem również do potwierdzenia otrzymania przelewu, wysyłałem co popadnie żeby wkoncu cos z tego zatwierdzili. Ostatecznie zatwierdzili wszystko i zrzuty ekranu i potwierdzenie otrzymania przelewu z ich pośrednika. Więc sie da. Ślij do skutku
 
C 945

celka 40

Użytkownik
Witam 2 dzień probuje wyplacic z mfinity pieniadze w euro i w krypto do tej pory się udawalo.Czy mifinity ma problem z tranzakcjami jaka kwote do wyplaty w euro bym nie wpisala to odrzuca z automatu do niedawna w bitcoin wyplacalam bez problemu Nie wiem onco chodzi ktos pomoże?
 
Do góry Bottom