>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mieszanka Typów Z Forum

K 28

karol10104

Użytkownik
Witam korzystam z Typów różnych osób działających prężnie na forum. Pomyślałem że utworze temat w którym i wy mi pomożecie. Fajnie by było jakby każda osoba czytająca ten temat podzieliła się uwagami. Chciałbym aby każdy wypisał po 3 osoby którymi warto się kierować na forum. Często sprawdzam Typy dnia i się nimi kieruję jednak nie wszyscy dzielą się tam swoimi uwagami i często prowadzą osobny temat w tym dziale. Chciałbym maksymalnie zooptymalizować zysk. Dlatego każdy niech wypisze osoby które poleca a spośrod tych ludzi wybiore 5 i będe się nimi kierował. Zobaczymy jak to wyjdzie.
 
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
Macko18, Jaja, Roger, Macias, Zabek, David500, Redwitz.
Masz 7 najlepszych.

Czaro i Kuba dobrze tez zabijają nożna z ameryki płn oraz najlepszej ligi świata ????
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
Macko18, Jaja, Roger, Macias, Zabek, David500, Redwitz.
Masz 7 najlepszych.

Czaro i Kuba dobrze tez zabijają nożna z ameryki płn oraz najlepszej ligi świata ????
duży jeż zapomniał o najlepszym typerze tenisa

93głowa - Polecam
tylko ze on nie ma zazwyczaj czasu zapierdalac z kazda transmisja :;/:


ej karol a tak serio to wejdz w moj temat
tam masz ludzi ktorym zazwyczaj warto bylo zaufac gdyz przy kazdym typie bylo napisane od kogo to
temat upadl bo dostalem bana - ale ruszy znowu przy nba !
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
duzyesz 366

duzyesz

Użytkownik
duży jeż zapomniał o najlepszym typerze tenisa

93głowa - Polecam
tylko ze on nie ma zazwyczaj czasu zapierdalac z kazda transmisja :;/:
chłopaka na mine chcesz webac ?

do kasacji po przeczytaniu. Nie robmy syfu w temacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 28

karol10104

Użytkownik
Hej dziękuję za ludzi ale prosiłbym o bardziej czytelne posty tak jak to zrobił garrgas również ich śledze oprócz Saltana bo coś znaleźć nie mogłem.
 
morisone 793

morisone

Użytkownik
Również postaram się pomóc poprzez wypisanie najbardziej sprawdzonych według mnie userów:

Piłka nożna:
Vidal (Działy tematyczne + HP + temat w VIPach - liga hiszpańska)
bułeczka (działy + HP, angielska)
Hansa (Działy + temat w KzS + HP, niemiecka)

MMA (zwane dalej &quot;karateki&quot;):
Papież Pudzian Dwudziesty (działy + HP)
B3A (działy + undery rundowe w HP live)
Napoleoni (działy)

Kosz:
Obserwator (M) (temat w KzS)
easy (działy, HP)
karmol2 (działy + temat w VIPach + HP)

Oprócz tego polecam mocno zaglądać jak najczęściej do Dyskusji na tematy bukmacherskie, gdzie prawie każda dyscyplina ma swojego eksperta

rogerfede93 (siatkówka/plażowa/+ temat w VIPach + HP)
Macko18 (ręczna/deble + temat w VIPach + HP)
zabek (żużel/kolarstwo + temat + HP)

Nie wymieniłem zapewne nawet połowy wartych wyróżnienia typerów, jest jeszcze cała masa nazwisk, których przedstawiać nie trzeba (levy, dawid.400, pestka, fox, Kuba86) i wielu dosyć świeżych użytkowników, których jeszcze nie sprawdziłem &quot;na własnej skórze&quot;, więc Twoje założenie, by wybrać 5 czołowych będzie równie trudnym zadaniem, co wybrać 5 najładniej święcących na niebie gwiazd.

Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Do góry Bottom