>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Miejsce zlotu

Status
Zamknięty.
simons 646

simons

Forum VIP
Na mazury chętnie bym pojechał, ale pewnie mniej chętnych będzie, niż środek PL.
Dobra, ale nie piszcie lepiej tu lepiej tam, tylko konkret :p Macie propozycje miejscówy to link i jakiś opis :p Bo z takiej gadki to nic nie wyniknie
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Jak dla mnie to mogę jechać z talibami przez całą syberię, i 20 dni spędzić w pociągu. Więc gdzie nie będzie zlot, to ja się zjawie ????

A jak mamy fantazjować to zapraszam do siebie ???? wypić piwko gdzie jest, i za 3 tygodnie orlika otwierają ????
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Olo, bardzo ciekawe propozycje, ja sie pod nimi podpisuje.
Do kiedy jest czas na skladanie propozycji co do miejsca i podjecie decyzji?
Marcin moglby sie do tego ustosunkowac. ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Olo wszystko ładnie pięknie, ale uważam, że jednak nie możemy się ograniczać do danej ilości osób. W ubiegłym roku do końca czerwca ludzie się zapisywali i nie było wiadomo ilu nas w końcu będzie. Proponowałbym jednak wybrać miejsce bez ograniczników typu 24 osoby ;)
Dobra miejscówka tomiangelo ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Olo wszystko ładnie pięknie, ale uważam, że jednak nie możemy się ograniczać do danej ilości osób. W ubiegłym roku do końca czerwca ludzie się zapisywali i nie było wiadomo ilu nas w końcu będzie. Proponowałbym jednak wybrać miejsce bez ograniczników typu 24 osoby ;)

Dobra miejscówka tomiangelo ????


2 miejscówa jest bez ograniczeń i chyba nawet lepsza ;)
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Co to miejscówki : tomiangelo to Lubie to!

Edit: Boisko jest, woda jest, bary są, grill jest, domki również, czyli wszystko co do szczęście potrzeba ;P Pewnie też będzie grono under 18 , to z adwokatem ogarniemy ????


Edit2 : Zastanawia mnie tylko dlaczego w barze, piwo Warka z beczki, jest droższe od butelkowego :p

No moje oko powinno być na odwrót ????
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
Wpadłem na taki pomysł, aby wybrać maksymalnie 5 miejscówek, z tego co już zostało podane, i zrobić ankietę. Dla trzech pierwszych z ankiety można będzie próbować organizować Zlot
Myślę, że to dobry pomysł, który zaoszczędzi ewentualnych sporów i zbędnych dywagacji (zwłaszcza wśród osób które nie pojadą a tylko zrobią szum)
Co na to Szanowna Administracja?
E: W porządku Kuba, to tylko pomysł, może dobry, może kiepski... Coś jednak wypadałoby zrobić, bo pomysłów i różnych zdań na temat miejsca będzie sporo, a to nie ułatwi wyboru
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Nie jestem z administracji, ale zauważ, że głosować mogą też ludzie, którzy nie jadą na zlot.
To spowoduje niezłe zamieszanie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom