>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Metoda obstawiania

J 0

jogas

Użytkownik
Na początku skupiam się na jednej drużynie. Dajmy na to Real Madryt. Obstawiam ich mecz na remis : pierwszy mecz zaczynam od 2 zł. Jeżeli nie trafię to kolejny mecz obstawiam znowu na remis tylko, że teraz kwota wynosi 4 zł, potem jak znowu nie trafię to kolejny mecz obstawiam na 8 zł. Jeżeli znowu nie trafię to obstawiam 16 zł, kolejny 32 zł, kolejny 64 zł, kolejny 128 zł, kolejny 256 zł.
Załóżmy że w momencie kiedy już postawię 256 zł uda mi się trafić na remis ! Wygrywam 768 zł a na zakłady od początku obstawiania wydałem : 2+4+8+16+32+64+128+256= 510 zł
Zysk z tej progresji wynosi 258 zł.
Mam pytanie czy jeśli będę używał tej metody na bwin zablokują mi konto lub spotkają mnie problemy z wypłatą pieniędzy ?
 
B 1

bigbuckbunny

Użytkownik
Zadaj sobie pytanie takie. Mam obstawiać na Real progresje, grają raz w tygodniu mamy serie 10x z rzędu brak remisu grasz 10 tygodni stawiając już sporą kasę po to by wygrać 2zł.
Czy się opłaca sam sobie odpowiedz.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Zadaj sobie pytanie takie. Mam obstawiać na Real progresje, grają raz w tygodniu mamy serie 10x z rzędu brak remisu grasz 10 tygodni stawiając już sporą kasę po to by wygrać 2zł.
Czy się opłaca sam sobie odpowiedz.
Przeczytaj pierwszy post, zwróć szczególną uwagę na stawkowanie. Później sprawdź kursy na remisy w meczach Realu. Później wytłumacz jak wyliczyłeś wygraną 2 zł...

Remis faktycznie może im się szybko nie zdarzyć, zwłaszcza na finiszu ligi gdzie nie będzie już kalkulacji... ale to nie zmienia uwagi, że ewentualna wygrana będzie sporo wyższa ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 0

kristof81

Użytkownik
Prawda jest taka że te 500zł można lepiej zagospodarować żeby w przeciągu 8tyg mieć zysk 250zł
Zgadzam sie z Toba calkowicie. Jednak BULDEK swietnie obliczyl ewentualny &quot;zysk&quot; i wedlug niego moze sie to oplacic. Ja jednak juz dawno temu skonczylem 18 lat i dla mnie so to smieszne sumy w przeciagu takiego czasu.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Nigdzie nie napisałem, że może się to opłacić ;) , po prostu napisałem, że stwierdzenie: &quot;Mam obstawiać na Real progresje, grają raz w tygodniu mamy serie 10x z rzędu brak remisu grasz 10 tygodni stawiając już sporą kasę po to by wygrać 2zł.&quot; mocno odbiega od rzeczywistości.

A sam sposób gry taki sobie. Jak każda progresja. Stawki do 256 zł jeszcze da się przełknąć (oraz ewentualną stratę całych 500 zł), ale kolejne kroki będą wymagały już naprawdę dużych pieniędzy, a gwarancji wygranej nadal nie będzie. Z drugiej strony przy trafieniu remisu w 1-5 kroku wygrana wcale nie rzuci na kolana, więc autor tematu podszedł nieco zbyt optymistycznie do sprawy.
 
B 1

bigbuckbunny

Użytkownik
Że optymistycznie to widać odrazu to coś w stylu jak by się napatrzył na linki,, oszukać ruletke&#39;&#39; gdzie typy podaja system progresji na dany kolor np. i link do kasy z opcja programu przyjacielskiego, i pokazuja progresje 5 progowa i za 5 razem to juz musi wejsc prawda jest taka ze progresje to o kat dupy rozbic, no poza nhl ona ma dosc sporo szans na zadzialanie i popieram autora tego tematu bodajze biskupa1 a na pn to progresja na remis na dana druzyne nie ma miejsca bo mozna i 10tyg czekac na zysk 2zl. Sorry za bledy ale dzis jestem po wyplacie wiec wiadomo
 
Do góry Bottom