>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Metoda "musisz przegrać aby wygrać" by edi8

Status
Zamknięty.
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Metoda &quot;MUSISZ PRZEGRAĆ ABY WYGRAĆ&quot; by edi8

Aby wyeliminować stały problem większości graczy obstawiających kupony kilkuzdarzeniowe czyli ako i przegrywających przez jedną niemiłą &quot;niespodziankę&quot; - przedstawiam sposób grania nazwany przeze mnie metodą
&quot;MUSISZ PRZEGRAĆ ABY WYGRAĆ!&quot;
Gra polega na wybraniu z oferty 3 zdarzeń z możliwymi 2 opcjami wynikowymi np.typu :
a/ ilość setów w tenisie
b/ kto wygra w tenisie , siatkówce
c/ under/over
d/ parzysta/nieparzysta ilość bramek itd.itp.

Wybieramy 3 zdarzenia o zrównoważonych kursach 1.8-1.8 lub jeszcze lepszych 1.85-1.85 czy 1.9-1.9 jeśli takie znajdziemy i przeprowadzamy najstaranniejszą analizę , w wyniku której wybieramy naszym zdaniem 3 typy o największych wg nas szansach trafienia.

Dla 3 zdarzeń: A,B,C niech będą to te pierwsze w zestawie:

A 1-2 kursy: 1.8-1.8
B 3-4 kursy: 1.8-1.8
C 5-6 kursy: 1.8-1.8

Czyli naszym wyborem są w tym przykładzie te 3 zdarzenia : 1-3-5
ale teraz zgodnie z nazwą tej metody gry i najczęstszą praktyką wynikającą z realnej gry - gdzie przegrywamy przy grze na 3 zdarzenia przez 1 &quot;wybuch&quot; - typujemy 3 kupony , czyli zagrywamy tak aby ten 1 błąd w 3 zdarzeniach dał nam i tak wygraną.
A zatem zamiast układu typów 1-3-5 gramy trzy takie kupony:
1-4-5 ( wygramy przy 1 błędzie w zdarzeniu B , gdy zamiast typu 3 wejdzie 4 )
1-3-6 ( wygramy przy 1 błędzie w zdarzeniu C , gdy zamiast typu 5 wejdzie 6 )
2-3-5 ( wygramy przy 1 błędzie w zdarzeniu A , gdy zamiast typu 1 wejdzie 2 )

Gra na 3 kupony to koszt 3 jednostki a za wygrany 1 kupon mamy:1.8x1.8x1.8=5.832
5.832-3=2.832 jednostki zysk netto
2.832:3x100=94,40% zysk w procentach
Taka gra , wobec ako wygranego kuponu wynoszącego dla:
kursów po 1.8^3= 5.832 , jest równoznaczna z grą singla z kursem 1.944 - ponieważ 5.832:3=1.944.
Możemy tu wygrać tylko 1z3 kuponów a 1/3 z 5.832 to 1.944 , więc 3x1.944=5.832
Dla kursów po 1.85^3=6.332 a 6.332:3=2.111
Dla kursów po 1.9^3=6.859 a 6.859:3=2.287

Ten kurs kuponu jest na tyle wysoki , że umożliwia zbudowanie spokojnej tabelki stawek dla zabezpieczenia zysku w perspektywie trafienia w w/w konfiguracji , czyli popełnienia 1 błędu wśród 3 typowanych zdarzeń.
Średnio ( matematycznie a nie boiskowo ) , wobec tej szansy 3/8 czyli 37,5% , takie trafienie wystąpi co 2.667 gry ponieważ w 3 zakładach pokrywamy 3z8 opcji wynikowych możliwych dla 3 zdarzeń 2-wynikowych:2x2x2=8

Oczywiście można podnieść nasze przedmeczowe matematyczne szanse do 50% , poprzez dodanie 4. kuponu z tym wstępnie w najlepszej intencji typowanym wynikiem 3 zdarzeń - ale odbędzie się to kosztem zmniejszenia zysku z takiej gry , bo kurs ako 5.832:4=1.458 , choć wtedy wygrywamy na 100% zarówno przy:
a/ braku błędu w typowaniu
b/ przy 1 błędzie wśród 3 typów
a przegrywamy przy 2 lub 3 błędach.

Tę metodę gry stanowczo jednak odradzam tak licznym w naszym światku graczy koleżankom i kolegom , którzy NIGDY nie mają problemu z poprawnym wytypowaniem 3 zdarzeń....



Jeśli jednak z analizy Twojej własnej gry na 3 zdarzenia 2-wynikowe wynika , że najczęściej doznajesz porażki poprzez przegrane nie 1z3 a 2z3 typów , to graj tak:

TYPY po analizie:1-3-5

Typy dla &quot;odstrojenia się&quot; od 1-3-5 i grania moją metodą z założeniem 2 porażek w tych 3 meczach:
a/ 1-4-6 ( wygrasz przy 2 błędach: w zdarzeniach B/C )
b/ 2-3-6 ( wygrasz przy 2 błędach: w zdarzeniach A/C )
c/ 2-4-5 ( wygrasz przy 2 błędach: w zdarzeniach A/B )

................................................

Oczywiście można także wybrać do gry inny zestaw spodziewanych wyników a dający 5 zakładów:
a/ opcje 3/3 i 0/3 - to 2 zakłady
oraz jedną z tych opcji:
b/ 1/3 lub 2/3 - to 3 zakłady
Razem: 2+3=5 zakładów , czyli wybieramy obie skrajne opcje wynikowe: trafię wszystko 3/3 i nic nie trafię 0/3 oraz jedną z opcji: zrobię dwa błędy 1/3 lub zrobię jeden błąd 2/3.
Grając na kursy po 1.8 i mając ako wygranego kuponu 1.8^3=5.832 przy tym zagrywaniu na 5 zakładów i mieszcząc się w tych 5 zakładach dla osiągnięcia trafienia , wygramy:
5.832-5=0.832j. zysk w jednostkach
0.832:5x100%=16.64% zysk w procentach .
Przy kursach po 1.85 da to ako 1.85^3=6.331
6.331-5=1.331j. zysk w jednostkach
1.331:5x100%=26.62% zysk w procentach
Przy kursach po 1.9 da to ako 1.9^3=6.859
6.859-5=1.859j. zysk w jednostkach
1.859:5x100%=37.18% zysk w procentach
...........................................................

Dla podsumowania , podam ilościowe i procentowe możliwe rozkłady trafień , występujące przy graniu 3 różnych zdarzeń ( meczy ) z dwoma opcjami wyniku 1-2 ( gry bez remisów ) :
Istnieją tylko 4 kategorie rozstrzygnięć takiej gry:
3/3 gdy trafimy wszystkie 3 typowane mecze , potrzeba zawrzeć 1 zakład - szansa 12,5%
( wygrana średnio co 8 gier )
0/3 gdy nie trafimy ani jednego typowanego meczu , potrzeba zawrzeć 1 zakład - szansa 12,5%
( wygrana średnio co 8 gier )
1/3 gdy trafimy 1z3 typowanych meczy , potrzeba zawrzeć 3 zakłady - szansa 37,5%
( wygrana średnio co 2.667 gry )
i na koniec tu też wygrana średnio co 2.667 gry:
2/3 gdy trafimy 2z3 typowanych meczy , potrzeba zawrzeć 3 zakłady - szansa 37,5%




Czyli &quot;MUSISZ PRZEGRAĆ ABY WYGRAĆ!&quot; ????

P.s: oczywiście można pomyśleć także o równoległej grze progresją na 2 zupełnie oddzielne linie: np. 1z3 czyli na 1 błąd i 2z3 czyli na 2 błędy - bo obie wymagają po 3 zakłady i obie mają identyczne szanse wejścia , bo po 37,5% i wobec tego wygrana będzie występowała średnio co 2.667 gry.
Pzdr.
edi8
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Można w ten sposób grać na parzyste/nieparzyste.... kursy 1.85/1.9
Tylko pod warunkiem , że nie ma możliwości zaistnienie wystąpienia równowagi pomiędzy ilością parzystych /nieparzystych ....bo np.w Multi Multi i Lotto akurat może to mieć miejsce.
 
princeas 11

princeas

Użytkownik
ciekawy system, tez dosc ryzykowny ( przy załozeniu gry 3 kuponów). przy grze 6 kuponów przy kursie 1.9 zysk jest, ale niewielki w stosunku do ilosci granych kuponów. zaczne sobie testować od dzisiaj, póki co w excelu, zobaczymy jak sie spisze w ciagu najblizszego tygodnia. bede czerpał kursy na NBA i NHL z bet365, bo najlepsze kursy 1.90
 
B 0

blantyzwedlem

Użytkownik
Witam
Powiem Ci szczerze, ze te twoje założenie sa zbyt optymistyczne... trafic 2z3 to jest sztuka, nie chce mi sie tego komentowac... Juz samo mnozenie ze soba kursów gdzie bukmacher ma taka duża marże pozbawia ten system szans, ale sprobuj, sam sie przekonasz.
Pozdrawiam
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
blantyzwedlem&gt;&gt;&gt; nie bardzo wiem o jakich to moich założeniach piszesz , że &quot;są zbyt optymistyczne&quot; - bo albo nie przeczytałeś opisu tej metody albo nic z tego nie zrozumiałeś!
Bowiem ja podałem kilka różnych możliwych wariantów gry - obejmujących przecież opcje trafienia 2z3 wyników meczy , ale także i 1z3 wyników , lub nawet obu metod granych naraz w postaci 6 zakładów: na 1z3 i na 2z3 , czyli 6z8 możliwych rozstrzygnięć.
Więc gdzie tu ten mój NIBY nadmierny optymizm???
Kurs ako 3 trafionych zdarzeń to 1.9*1.9*1.9=6.859 będący odpowiednikiem trafienia singla z kursem 2.287 bo 6.859:3=2.287 natomiast trafione 3 single z kursem 1.9 to 1.9+1.9+1.9=5.70 i w obu przypadkach angażujemy przecież po 3 jednostki: na 3 single grane po 1 jednostce i na 3 zakłady z trzema zdarzeniami na każdym , grane po 1 jednostce.
Gra singlowa na 1 zdarzenie z kursem 1.9 ma 1/2 = 50% prawdopodobieństwa powodzenia i da przy stawce 1 jednostka - wygraną 1.9 jednostki , więc tu średnio co 2-ga gra zakończy się sukcesem.
Gra na którąś z opcji po 3 zdarzenia w zakładzie ( 1z3 lub 2z3 ) ma 3/8 = 37,5% szans powodzenia , więc tylko średnio ( w ujęciu matematycznym a nie realnym boiskowym! ) co 2.667 gra zakończy się sukcesem.
Nastawiając się na grę z podnoszeniem stawek aż do jej zakończenia w momencie trafienia którejś z obstawianych opcji - różnica kursu pomiędzy 1.9 a 2.287 jest wtedy dość istotna.
Pzdr.
edi8
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 0

blantyzwedlem

Użytkownik
Masz racje, nie zrozumiałem tego co napisałes, bo przeczytałem to tylko 1 raz... i chyba juz rozumiem ale dla upewnienia sie spytam odnośnie tego cytatu:
&quot;Czyli naszym wyborem są w tym przykładzie te 3 zdarzenia : 1-3-5
ale teraz zgodnie z nazwą tej metody gry i najczęstszą praktyką wynikającą z realnej gry - gdzie przegrywamy przy grze na 3 zdarzenia przez 1 &quot;wybuch&quot; - typujemy 3 kupony , czyli zagrywamy tak aby ten 1 błąd w 3 zdarzeniach dał nam i tak wygraną.
A zatem gramy 3 takie kupony:
1-4-5 ( wygramy przy 1 błędzie w zdarzeniu B )
1-3-6 ( wygramy przy 1 błędzie w zdarzeniu C )
2-3-5 ( wygramy przy 1 błędzie w zdarzeniu A ) &quot;
z tego rozumiem ze jak Ci wejda 3 mecze nie wygrywasz nic ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
blantyzwedlem&gt;&gt;&gt;&gt; Jako odpowiedź proszę abyś zapoznał się z tym co poprzednio już napisałem - teraz jedynie modyfikując do zastosowanego w Twoim wpisie kursu 1.9 :
&quot;Oczywiście można podnieść nasze przedmeczowe matematyczne szanse do 50% , poprzez dodanie 4. kuponu z tym wstępnie w najlepszej intencji typowanym wynikiem 3 zdarzeń - ale odbędzie się to kosztem zmniejszenia zysku z takiej gry poprzez podniesienie jej kosztu z 3 do 4 jednostek, bo kurs ako wygranego kuponu 1.9^3=6.859 jest stały , choć wtedy wygrywamy na 100% zarówno przy:
a/ braku błędu w typowaniu
b/ przy 1 błędzie wśród 3 typów
a przegrywamy przy 2 lub 3 błędach. &quot;

Tak więc to od Ciebie zależy więc czy ew. wolisz zagrać tym wariantem na 4 zakłady - z asekuracją na popełnienie 1 błędu , czyli dającym wygraną zarówno przy tym trafieniu o które mnie się pytasz: 3/3 jak i i 2/3 granych łącznie i dających na 1 z zakładów kurs 6.859.
Co do Twego pytania:&quot;z tego rozumiem ze jak Ci wejdą 3 mecze nie wygrywasz nic ? &quot;
to pragnę Ci zwrócić uwagę , że oczekiwanie wygranej 3/3 to poruszanie się w przestrzeni mającej szansę powodzenia na poziomie 12,5% , czyli co 8 gier - zaś oczekiwanie na 2/3 ma szansę powodzenia na poziomie 37,5% czyli co 2.667 gry.
Pzdr.
edi8
 
B 0

blantyzwedlem

Użytkownik
&quot;Oczywiście można podnieść nasze przedmeczowe matematyczne szanse do 50% , poprzez dodanie 4. kuponu z tym wstępnie w najlepszej intencji typowanym wynikiem 3 zdarzeń - ale odbędzie się to kosztem zmniejszenia zysku z takiej gry poprzez podniesienie jej kosztu z 3 do 4 jednostek, bo kurs ako wygranego kuponu 1.9^3=6.859 jest stały , choć wtedy wygrywamy na 100% zarówno przy:
a/ braku błędu w typowaniu
b/ przy 1 błędzie wśród 3 typów
a przegrywamy przy 2 lub 3 błędach. &quot;
no tak zwiekszasz szanse do 50%(super, ja bym te szanse mogl podnies nawet do 100% ale nie o to w tym chodzi), maksymalnie mozna stworzyc 8 kuponow, Ty z nich wygrywasz 4 czyli te twoje szanse 50%, policz sobie tak ze statystycznie na 8 gier tym systemem weszly Ci 4 a 4 Ci nie weszly masz kurs 6,859 pomoz go przez 4 (czyli ile razy wygrales) a teraz odejmnij stawki tych 4 prób gdzie obstawiles i Ci nie weszlo plus stawke poniesiona na tych kuponach co wygrales czyli 16, a wiec 16 + 16 daje nam 32, albo mozna bylo to obliczyc 4x8 ( ilosc twoich typow razy twoje próby grania tym systemem). Jak juz to obliczysz, to prosze Ci podaj mi wynik ile jednostek straciles, a pozniej oblicz sobie yeld jaki mialbys grajac...teraz juz rozumiesz?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
blantyzwedlem&gt;&gt;&gt; Jeżeli należysz do tej opisanej przeze mnie kategorii graczy:
&quot;Tę metodę gry stanowczo jednak odradzam tak licznym w naszym światku graczy koleżankom i kolegom , którzy NIGDY nie mają problemu z poprawnym wytypowaniem 3 zdarzeń....
&quot;
a tak wynika z Twojego wpisu , to ta metoda gry Ciebie nie powinna zajmować , bo ona jest przeznaczona dla nieco innej , szerszej kategorii graczy - tych którzy jednak częściej przegrywają przez 1 lub 2 błędy niż mają 3/3 lub 0/3 i do nich ją kieruję a już sam wybór którejś z zaprezentowanych technik gry pozostawiam do indywidualnego wyboru konkretnego gracza najlepiej znającego swoje osiągnięcia i historię gry.
Zwracam też Twoją uwagę na to , że ta metoda została zaprezentowana pod kątem konkretnej techniki gry:
&quot;Ten kurs kuponu ( przykładowo wyliczony tu dla jego składowych zdarzeń po 1.80 ) jest na tyle wysoki , że umożliwia zbudowanie spokojnej tabelki stawek dla zabezpieczenia zysku w perspektywie trafienia....&quot; a czego zdajesz się także dotąd nie zauważać!
Pzdr.
edi8
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
blantyzwedlem&gt;&gt;&gt; nie bardzo wiem o czy piszesz....
Grając na 4 zakłady wygrywam przecież ( w zależności od wybranej metody przy wejściu 3/3 lub 2/3 ewentualnie 1/3 ) tylko 1 z 4 kuponów i każdy z tych 4 kuponów ma identyczny kurs ako 1.9^3=6.859
 
B 0

blantyzwedlem

Użytkownik
Jest 8 mozliwosci a Ty obstawiasz 4 z nich... masz szanse na trafienie 50%( to twoje slowa) a wiec jak trafisz 4 razy a 4 razy nie trafisz jestes na minusie, rozumiesz?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
blantyzwedlem&gt;&gt;&gt; ponadto porównanie gry na 1 singla z tym Twoim kursem 1.9 i stawką 3 jednostki ( dla wyrównania 3 jednostek dla gry na 3 zakłady po 1 jednostce np. dla opcji 2/3 czyli z 1 błędem ) z tą grą na 3 kupony i kursem ako 1.9^3=6.859 daje taki oto zysk przy trafieniach:
a/ w singlu i b/ w 2/3 lub 1/3
Ad a/ 1.9-1=0,90j. 0.9/1x100=90% zysku neto szansa 50%
Ad b/ 6.859-3=3.859 3.859/3x100=128.63% zysku netto szansa 37,5%
Pzdr.
edi8
 
B 0

blantyzwedlem

Użytkownik
&quot;a tak wynika z Twojego wpisu , to ta metoda gry Ciebie nie powinna zajmować , bo ona jest przeznaczona dla nieco innej , szerszej kategorii graczy - tych którzy jednak częściej przegrywają przez 1 lub 2 błędy niż mają 3/3 lub 0/3&quot; z twojej rozpiski wynika ze to sie tyczy osob które trafiaja z 2z3 albo 3z3 a wiec jest to polowa mozliwosc bo jest tyle samo mozliwosci na 1z3 plus 0z3 co twoich, mozliwosci jest 8 Ty trafiasz z nich 4 czyli 50% zeby to bylo oplacalne kurs musi wynosic ponad 8... a jezeli tak jak teraz powiedziales po naglej zmianie zdania, ze ten system tyczy sie do graczy co maja 1z3 i 2z3 to istnieje musisz zrobic 6 kombinacji kuponow gdzie znajda sie 3 mecze a kurs jednego z nich wygranego wynosi kolo 7 a wiec stawiasz 6 jednostek zeby wygrac mniej niz 1... czlowieku nie badz uparty jak osiol, ja Ci tylko dobrze radze i podpowiadam, zadne magiczne wyliczanki(ako) przez kursy z marza bukmachera nie dadza Ci przewagi nad bukiem, tracisz tylko swoje szanse, ale jak jestes taki pewny tego systemu to mam pomysl, zróbmy zaklad, jezeli przy 100 probach gry bedziesz na plus to ja Ci daje 1000 zl a Ty mi 100zl co Ty na to?
 
B 0

blantyzwedlem

Użytkownik
&quot;Ad a/ 1.9-1=0,90j. 0.9/1x100=90% zysku neto szansa 50%
Ad b/ 6.859-3=3.859 3.859/3x100=128.63% zysku netto szansa 37,5%&quot;
a wiec to tak samo jakbys stawial na kurs 2,3 przy szansach 38% oplaca Ci sie?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
blantyzwedlem&gt;&gt;&gt; ciągle błądzisz , bo nie czytasz ze zrozumieniem istoty tej gry!
&quot;Ten kurs kuponu ( przykładowo wyliczony tu dla jego składowych zdarzeń po 1.80 ) jest na tyle wysoki , że umożliwia zbudowanie spokojnej tabelki stawek dla zabezpieczenia zysku w perspektywie trafienia....&quot; a czego zdajesz się także dotąd nie zauważać!
Twoje uwagi odnoszą się do modelu gry o jakim ja nie napisałem - bo Ty analizujesz ( i dlatego błądzisz ) grę płaską stawką a ja przedstawiłem tę metodę do grania na stawki podnoszone i dlatego wolę do tej gry poczekać średnio 2.667 gry i trafić kurs ako 6.859/3=2.287 niż czekać średnio 2 losowania na kurs 1.9 z singla...A wolę czekać na ten wyższy kurs , bo średnio nie oznacza że nie wystąpi nieuchronna seria porażek i tu różnica pomiędzy kursem 1.9 a 2.287 jest bardzo istotna!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom