>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Metoda gry na wysokie wygrane?

A 85

aksior

Użytkownik
witam.
Od jakiegoś czasu oprócz zwykłych kuponów gram &quot;abstrakcje&quot; na wysokie wygrane, licząc na to że przy odrobinie szczęścia, odpowiedniego doboru meczów i grup trafię kiedyś minimum tj. minimalną ilość bloków. Testuje rożne metody gry- blokowe jednak błądzę trochę po omacku... i tu pojawia się prośba do was do użytkowników i bywalców forum zwłaszcza do ediego- speca od matematyki i kalkulacji o nakierowanie...Mianowicie staram się grać systemy blokowe x/x gdzie zazwyczaj puszczam 5z8 6z10. Założenia mam tak, że w bloku kurs wynosi minimum 5,0 do ok.10 ( gdzie zazwyczaj chciałbym ustrzelić ako 5,0 lub 8,0 na blok) chodzi mi o to żebyście mi powiedzieli, jaka rozpiska ma najlepszy sens przy takich kursach? 5z8 6z9 czy inne? przy nie dużym wkładzie 4-8 zł. na kupon.
Skłoniło mnie do tej metody trafienie 4 z 8 meczów w hokeja x/faworyt (1tercja/mecz), gdzie kursy w takich zdarzeniach wynoszą 5,0 wzwyż. Niestety na kuponie miałem mecze na podbicie kursów -under/over 1,8-1,9 co dawało realne ako 9,0 na blok) i jeden mecz na podbitkę zawalił- w rezultacie trafiłem trzy zamiast czterech bloków- byłem blisko wygranej ok. trzech tysięcy zł. Od dwóch tygodni (co 2-4 dni) bawię się niewielkimi sumami na bloki. Interesuje mnie duża wygrana. Zdaję sobie sprawę, że to loteria i wiele zależy od doboru meczów, przypadku, i poukładania ich odpowiednio w bloki... lecz mamy w przypadku gry tą metodą lewar bezpieczeństwa w postaci możliwości popełnienia błędów...
Np. dzisiaj trafiłem trzy bloki (bliski byłem trafienia 5 bloków co dawało wygraną od 2600-do 5800. niestety w blokach zaliczyłem po jednym pudle ..) 3355722883535100 - 5940 Fortuna.Uwazam, że 4-8 zł to piwko, dwa piwka mniej w tygodniu można sobie odmówić, a wystarczy że raz na kilka miesięcy wejdzie jeden kupon i stykanie na dobre wakacje ???? A może kiedys uda się trafić większą ilość bloków...
Dlatego chciałbym, żebyście wymienili swoje spostrzeżenia i poglądy na temat takiej metody gry, a także jakie systemy opłaca się grać najbardziej na ako 5,0 na blok i ako 8,0+ na blok? za stawkę 4-8 zł - żeby wygrać minimum kilka tys zł. przy minimalnej ilości pudeł. Chciałbym, żebyście wymieniali swoje refleksje i uwagi na temat lig, drużyn, dyscyplin, i ich specyfik z nastawieniem na duże kursy. np przyglądam się x/faworyt w piłce nożnej- chociaż to też loteria podobna jak w hokeju...lecz kursy w granicy 4-5 są zachęcające. Wszelkie uwagi mile widziane ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@aksior, na forum w wielu moich wpisach , ale także w dziale z przydatnymi linkami w wątku o kalkulatorach bukmacherskich :
http://forum.bukmacherskie.com/f46/zbior-linkow-do-kalkulatorow-bukmacherskich-31678.html
podany jest link do bardzo przydatnego narzędzia w postaci kalkulatora bukmacherskiego
( eurogol.maniak.pl/rozpisy/ ) obecnie dostępnego już pod nowym adresem:
http://www.betcalc.eu/systembets/
Ten kalkulator - po wybraniu ilości zdarzeń ( w Twoim przypadku tych bloków z AKO np. po 5 choć jeśli grasz w Fortunie to od wygranej odejdzie podatek obrotowy 0.88 ) oraz prognozowanej przez Ciebie ilości trafnych typowań dla całej ilości granych bloków, wskaże Ci to, gra którym systemem przy podanych parametrach jest najekonomiczniejsza.

.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 85

aksior

Użytkownik
edi8 - dzięki za statystyki ????
jednak łapie się rożnych kombinacji na bloki...kwestia szczęścia to raz, a dwa trzeba ustrzelić dobre mecze, a najlepiej wysokie kursy...Nie wiem w zasadzie na czym się skupić, żeby uzyskać duże kursy.... czy lepiej hokej 0/1 pierwszej tercji, czy mecze, czy może jak tutaj- mecze po analizie... 3355722934972500 - 4496 fortuna (niestety zabrakło trochę szczęścia- po błędzie w pięciu blokach...) jednak myślę, że tutaj było zdecydowanie za dużo meczów na blok... Na dniach powrócę do hokeja i piłki ht-ft. Myślę, że jak zwiększę trochę skuteczność to zainteresują się jakieś osoby ta grą i może się udzielą ewentualnie co do swoich przemyśleń i metodyki gry... ????
 
A 85

aksior

Użytkownik
3355723036251100 - 2757 Fortuna
Niestety znowu jednym po pudle w 4 blokach co dawało minimalna wygrana ok 3,5 tys w 5 blokach...
jakbym nie analizował to zabraknie zawsze trochę szczęścia...
Ale będę dalej tak grał, bo skuteczność meczów jest dość dobra, duże kursy wchodzą, tylko szczęścia brakuje ???? Myślę że to tylko kwestia czasu kiedy wygram na porządne wakacje albo i grubsza kasę ???? Założenie jak widać ako 6,5-10 na blok..
 
W 2

wildovvsky

Użytkownik
jako ze codziennie puszczam sobie jakies tasiemki i licze na szczescie akurat ten sposob gry bardzo mi odpowiada . Nie gralem nigdy blokowo i tutaj potrzebuje pomocy .
W jakich buku internetowym moge grac systemy blokowo , no i najlepiej zeby byl z najnizszymi stawkami . Fortuna i totomix odpada poniewaz obecnie przebywam za granica , a i nawet nie dam rady wplacic na efortune bo zapomnialem hasla do konta bankowego , a moge odebrac je tylko w Polsce .
Tak wiec zostalo mi doladowywanie sie paysafecard.
 
D 77

dalik

Użytkownik
A ja się dzisiaj zabawiłem i postawiłem na niefaworytów przy wysokich kursach. Zobaczymy co z tego wyjdzie ????
Alejandro Jose Gomez Estrada v Frederico Gil @ 19.00
Wilson Leite v Andre Ghem @ 6.00 ⛔
Annalisa Bona v Ana Belzunce-Crompin @ 15.00 ⛔
Dominik Suc v David Poljak @ 51.00 ⛔
Alexis Musialek v Daniel King-Turner @ 5.00 ⛔
Enrico Becuzzi v Tomislav Brkic @ 101.00 ⛔
Patrick Prader v Edouard Roger-Vasselin @ 29.00 ⛔
Tom Burn v Jamie Baker @ 5.50
Adrian Mannarino v Richard Gabb @ 7.00
Franco Scaravilli v Pedro Sousa @ 8.00 ⛔
Sarah Gronert v Natalie Piquion @ 4.33 zwrot
Vivian Zlatanova v Silvia Njiric @ 5.00 ✅
Iva Mekovec v Andjela Novcic @ 11.00 ⛔
Olaf De Weerdt v Kamil Kaleta @ 7.00 ⛔
wkład: 1.40j
typów: 14
 
bekas 1

bekas

Użytkownik
Ja ostatnio zacząłem z ciekawości grać systemy 2z6 lub 2z7 na typy z większymi kursami.
Na kupon daję jedynie wyniki spotkań do przerwy i na koniec.
Wybieram mecze, które mają nieznacznego faworyta (nie może oczywiście grać bardzo silna drużyna z bardzo słabą bo wtedy kurs jest za mały).
Przykładowo jednym ze spotkań jakie ostatnio obstawiłem to Fulham FC - Everton.
Na jednym kuponie dałem np x/2, na drugi 2/2, a na trzecim 1/2 (kurs 20, prawie weszło ;) ).

Systemy te wysyłam za &quot;grosiki&quot;. Na ten moment wyniki nie są dla mnie zbyt optymistyczne ????
 
D 77

dalik

Użytkownik
Za dużo losowości chyba. Do tego jeszcze dochodzi coś takiego jakbyś mysiał obstawić 2 typy bo
1) do przerwy
2) na koniec
Czyli przy 2/4 musisz wygrać tak jakby zamiast 2 spotkania to 4 :/
Do tego losowość... w jednym wejdzie ci X/2 a 1/1 innego spotkania ci wejdzie w drugim kuponie i masz lipę.
Ja myślałem nad graniem np 2/7 dokładnego wyniku (np. na wszystkich 1:0
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Ja myślałem nad graniem np 2/7 dokładnego wyniku (np. na wszystkich 1:0 )
Tak nie graj , bo to 2z7=21 zakładów , a raczej rozbij to na 2 strefy: 3 i 4 mecze a wtedy zejdziesz do 3*4=12 zakładów , choć oczywiście musisz tu już utrzymać rozkład trafień po 1 w obu tych grupach...
 
A 85

aksior

Użytkownik
3355731323716400 -6284 fortuna
znowu blisko...kurcze niewiele zabrakło..ma ktoś pomysły na wysokie kursy? zazwyczaj szukam i rozbijam na bloki lub puszczam taśmy, jednak zazwyczaj robię na ok 20 meczy 4-5 błędów. Nie mogę tego za cholerę przeskoczyć ????
hokej sie niestety skończył, więc 1t/mecz odpada. gdzie szukacie dużych kursów ?
 
A 85

aksior

Użytkownik
Podbijam temat..
Od czasów pandemii covid sport to totalna loteria. Nie jest łatwo trafić cokolwiek z większym kursem...nawet faworyci z żenująco niskimi kursami zawodzą, wiec czas wrócić po przerwie do gry blokowej...
Macie jakie pomysły na kursy 6-10+ Ako na blok ? (Remisy oraz granie x/1 etc słabo wchodzą).
Szukam stron, koncepcji, ludzi, pomysłów, typów, na wysokie kursy bloków do gry 6z11 6z12
 
Do góry Bottom