>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Meksyk 2017

Status
Zamknięty.
crabro 411

crabro

Użytkownik
witam ????
na rozpoczecie 7 kolejki nareszcie wygrana Tigres 3:0 na wyjezdzie z Veracruz
Tygrysy przesunely sie na 11 miejsce w tabeli ( 2-1-4 ) bramki 7:7.
Mysle ze po powrocie kluczowych graczy zespolu z urlopow ( 9 stycznia ) druzyna rozpocznie marsz w gore tabeli. Nastepny mecz 26 lutego u siebie z Monarcas.
pozdr i powodzenia
ps po poludniu postaram sie podac jakis kuponik ktory zagram dzisiejszej nocy.
 
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
to wczorajszy typ nie celny, zabrakło trochę szczęścia... na dziś:
-

Necaxa - Queretaro (1:4)
za normalną stawkę: 1 - @2,1 ⛔
za połowę stawki: 1 + nobts - @3,4 ⛔
Niby podobne miejsca w tabeli, ale jak by nie było - Necaxa prezentuje się lepiej. Na własnym stadionie w lidze najpierw ulegli Club Leon (17 poz.) (0:1), później wygrali z Pachucą (3 poz.) (1:0) i wreszcie zremisowali z Monterrey (5 poz.) (1:1). Ligowe wyjazdy Queretaro to porażka z Veracruz (9 poz.) (1:0), remis z Pueblą (18 poz.) (0:0), remis z Cruz Azul (15 poz.) (1:1). Necaxę na pewno stać na wygraną, a 3 pkty na pewno im się przydadzą. Mam nadzieje, że dziś zawalczą o komplet pkt.
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
na dzis
1. Cruz Azul : Atlas 1 kurs 1,55 0:1 ⛔
2. Monterrey : Pachuca over 2,5 kurs 1,65 1:0 ⛔:;/:
kupon za 300 zl totomix
1.Cruz Azul miejsce w tabeli 15 ( 1-3-2 ) bramki 6:7. Ostatnio 2 remisy
Atlas miejsce 12 ( 2-1-3 ) bramki 8:9 ostatnio remis i porazka 2-1 z Guadelajara u siebie.Atlas w tym sezonie jeszcze nie wygral meczu na wyjezdzie a Cruz Azul nie przegral u siebie. Moim zdaniem gospodarze powinni sie pokusic o skromne zywciestwo ( mecz moze byc underowy na 2,5 bramki w meczu.
2 Monterrey u siebie 2 zwyciestwa pod rzad. Zajmuje 5 miejsce w tabeli z 10 punktami i nie przegralo meczu ( 2-4-0 ) bramki 10:7 Pachuca natomiast na miejscu 3 (3-2-1 ) bramki 7:4 .Ostatni mecz 1:0 z Tigres po zacietym i ostrym meczu.Spodziewam sie wiec ciekawego meczu miedzy tymi druzynami z czolowki tabeli i licze na wygrana gospodarzy minimum jedna bramka i licze tez na bramki ze strony gosci
pozdr. i powodzenia
 
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
i znowu niespodzianki... przynajmniej można było to jakoś oglądać... na zakończenie kolejki celuję w:

-

UNAM Pumas - Club Tijuana (3:3)
bts - @1,66 ✅
1+bts - @4 ⛔
Pumy na własnym stadionie to mocny klub - w tym sezonie w 3 meczach zdobyli 7 pkt - bramki 5:2. Przed własną publicznością prezentują się przyzwoicie i mam nadzieje dziś na dobre widowisko, zakończone ich wygraną. Goście - to drużyna nie byle jaka - bo aktualnie zajmuje 4 miejsce w tabeli. Mecze wyjazdowe klub z Tijuany gra także dobrze - 3 mecze - 2-0-1, bramki 5:4.
pzdr.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Meksyk, Copa Mexico Clausura
Godzina: 02:00
Spotkanie: Atlas Guadalajara - FC Puebla
Typ: 1
Kurs: 2,03
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Propozycja nie z rozgrywek ligowych w Meksyku a z meczu o puchar Meksyku. Tabela tej grupy prezentuje się następująco:

Stawiam tutaj dziś na gospodarzy. FC Puebla jak widać jest już pewna awansu, natomiast Atlas walczy o 2 miejsce premiowane awansem do kolejnej rundy. W tym spotkaniu proponuję pograć w stronę gospodarzy, którzy dzisiaj zagrają swoim najmocniejszym składem. Puebla bez specjalnej motywacji na to spotkanie, dla nich jest to mecz o pietruszkę i dzisiaj zagrają rezerwowym składem. Trener najważniejszych graczy ma oszczędzać na najbliższe ligowe spotkanie 26 lutego na wyjeździe z Tolucą. W ligowych rozgrywkach po 7 kolejkach Atlas zajmuje 8 miejsce w tabeli, natomiast ich dzisiejszy przeciwnik jest dopiero na 16 miejscu. Kadrowo na to spotkanie dla mnie dużo lepiej na papierze prezentują się gospodarze i na własnym stadionie powinni sobie poradzić z rezerwowym zespołem rywali. Kurs na wygraną Atlasu mocno mnie zdziwił wobec powyższych informacji więc grzechem byłoby tego nie spróbować ;)
✅ 2-1
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
crabro 411

crabro

Użytkownik
dzieki ????
duze prawdopodobienstwo wygranej Atlas a i kurs kuszacy
pozwolisz ze skorzystam i zagram ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
dzieki ????
duze prawdopodobienstwo wygranej Atlas a i kurs kuszacy
pozwolisz ze skorzystam i zagram ????
Czemu miałbym nie pozwolić haha po to podaję żeby też inni skorzystali ;) mam nadzieję że będzie na ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
też pobiorę ten typ... a może akurat się uda... dziś wyniki w pucharze były przewidywalne.. więc może jutro będzie podobnie ???? ... powodzenia.
//edit - jeszcze dodam gole Pumas - Tijuana.... bo jak można w strzałach mając statystyki 15:3 przegrywać 0:3? szkoda że czasu zabrakło... ale gole przedniej urody
https://www.youtube.com/watch?v=dJaBKV0tpeY
pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
-

Toluca - Puebla (1:3)
1 - @1,61 ⛔
Zespół z 2 miejsca gra z 17. Może i liga jest wyrównana, może Toluca będzie grała w osłabieniu.. ale to jej sprzyja stadion. Liczę na gospodarzy - a to w lidze meksykańskiej połowa sukcesu. Kurs bardzo wysoki jak na ten mecz - myślę warto podjąć ryzyko.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
A czy ktoś ma informacje dlaczego w meczu Atlas - Leon jest taki wysoki kurs na zwycięstwo gospodarzy (2,7 betsson). Atlas jest raczej ekipa solidna więc jak dla mnie w meczu z ostanią drużyną ligi kurs jest delikatnie przesadzony no chyba, że czegoś nie wiem ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
Club Leon to groźny i mocny zespół. Ostatnio dobrze się zaprezentowali - przeważali w meczu z Santosem. W meczu z Queretaro też grali pozytywnie. Grają juz i Cano i Pena... więc sporo zespół zyskuje. Dziś z Atlasem może nie być tak całkiem oczywisty mecz.
No i Atlas 2 dni temu grał puchar... nie wiem czy dziś nie będzie jakiejś rotacji w zespole.
 
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
Dziś dwa mecze drużyn overowych.

Monterrey - Queretaro (4:1)
bts - @1,8 ✅
5 w tabeli Monterrey 3-4-1, bramki 11:9 podejmuje 8 Queretaro 3-3-2, bramki 11:8. Obie ekipy ostatnie mecze grały bardzo dobrze. Gospodarze po za dwoma wygranymi w pucharze potrfili ograć UNAM czy Pachucę. Jedyna skaza w ostatnich meczach to porażka 2:0 na wyjeździe z Tijuaną. Goście także mają za sobą dobrą passę. W pucharach przegrali i wygrali, oraz w lidze odnieśli 3 wygrane.. z Club Leon, Necaxą i UNAM.
Chivas - Toluca (2:0)
bts - @1,95 ⛔
Mecz na szczycie ligi - Chivas - 4 miejsce, 4-2-2, bramki 12:10. Toluca - 3 miejsce, 5-1-2, bramki 11:7. W ostatnich 5 meczach btsy w meczach Chivas zdarzyły się 3 razy. W meczach Tolucy - 4 razy. Jak dla mnie oba zespoły stać na strzelenie gola, a ich ostatnie mecze pokazują, że oba zespoły, równie łatwo strzelają co tracą bramki.
 
mch91 261

mch91

Użytkownik
@majekx
Ostatnio zainteresowałem się tą ligą bo widać, że kursy są bardzo ciekawe. Więc chciałbym się Ciebie zapytać skąd takie wysokie kursy na Puebla w meczu z Tigres. Widać, że gospodarze w ostatnich dniach odbili się od dna i znowu zaczynają grać na dość dobrym poziomie a kurs na nich wysoki bo 3.15 (betsson). Może masz jakieś informacje ?
 
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
o składach jeszcze nic nie znalazłem.. ale może to efekt po meczu z Pumas. Niby nie przeważali, ale pewnie wygrali na wyjeździe 3:0. Inna bajka to fakt, że Pumy juz kolejny raz tak tracą zwycięstwo... może faktycznie warto wejść w Pueblę?.. ja bym poczekał na składy. Mecz dopiero jutro
 
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
Na dziś widzę jeden/dwa typy:

UNAM Pumas - Santos Laguna (2:1)
1 - @2,15 ✅
ov2,5+bts - @1,95 ✅
UNAM dość niespodziewanie wypadło ze strefy dającej prawo gry w playoffach. Na pewno zawalczy o powrót. Po drugie na pewno mają piłkarze w pamięci kompromitacje w LM z Tigres - i tutaj mam nadzieje zagrają na 110%, żeby jak najszybciej zapomnieć o tamtym meczu. Z drugiej strony - ich ostatnie 6 meczy to brak zwycięstwa... w tym 3 mecze to zdecydowana przewaga, a mimo to przeciwnicy strzelali gole. Santos to nie byle jaki zespół, liczę tutaj na grad bramek, ale mimo wszystko mam nadzieje na przełamanie fatalnej passy UNAM.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
Składy na dziś
Puebla
Campestrini, Esparza, Pérez, Toledo, DueĂąas, AcuĂąa, Gutiérrez, Herrera, Canelo, Amione y Miguez.
Técnico: José Cardozo
Tigres
Guzán, Advincula, Ayala, Meza, Torres Nilo, Pizarro, DueĂąas, Damm, QuiĂąones, Gignac y Vargas.
Técnico: Ricardo Ferretti
I drugi mecz:
Pumas
Saldívar, Mendoza, Castro, Verón, Van Rankin, Cortés, González, Gallardo, Rabello, Barrera y Castillo.
Técnico: Juan Francisco Palencia
Santos
González, Araujo, Izquierdoz, Sánchez, Sandoval, Martínez, Rivas, Enríquez, Arteaga, Furch y Tavares.
Técnico: José Manuel de la Torre
 
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
informacyjnie... z powodu strajku sędziów aktualna kolejka ligowa została odroczona. Na razie nie wiadomo kiedy odbędą się zaległe mecze
 
majekx 742K

majekx

Znawca A-League
Dziś kolejka rozgrywana zgodnie z planem.. ja mam na oku 2 mecze:
Monterrey - Atlas (2:0)

ov2,5 - @1,72 ⛔

//edit - Monterrey jak przewidywałem.. Atlas zdecydowanie poniżej oczekiwań - czerwona kartka dla Atlasu w 51&#39; popsuła typ i mecz

4 zespół podejmuje 6 zespół ligi. Zatem emocje powinny być. Co więcej w 9 meczach suma bramek gospodarzy to 25, u gości jest niewiele gorzej - 22. Zatem mamy zespół, który w ostatnich 5 meczach aż 4 razy pokonał granicę 3 bramek, oraz zespół, który musi atakować i walczy o miejsce w pierwszej ósemce (wiem jeszcze daleko do końca rozgrywek, ale takie punkty w ostatecznym rozrachunku mogą być bardzo ważne). Jednym słowem - liczę tutaj na bramki.

Chivas - Veracruz (2:0)
1 - @1,4 ✅
Może kurs nie powala, ale do taśmy się nadaje. Zespół nr. 2 (z aspiracjami na lidera) podejmuje zespół z dołu tabeli (nr. 16). Veracruz w 9 meczach zdobył tylko 5 bramek. Nie wierzę tutaj w jakieś ich odrodzenie, zwłaszcza że ostatnie zwycięstwo goście odnieśli 7 spotkań temu. Dla porównania Chivas na własnym stadionie przegrali 9 meczy temu (a w ostatnich 5 meczach na własnym stadionie odnieśli 4 zwycięstwa i 1 remis).
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
crabro 411

crabro

Użytkownik
czesc ????
popieram typy z tym ze zagram jeden mecz ale grubiej
1. Monterrey - Atlas 1 kurs 1,45 2:0 ✅
gram za 500 zl
pozdr i powodzenia
ps mysle nad jutrzejsza Brazylia paulista
typy podam jutro do godz. 11:00 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@crabro, dlaczego Monterrey grasz? Jak możesz kilka słów argumentacji mile widziane, bo rozważę wtedy ten typ także ;)
A co do jutrzejszej Paulisty to mam jeden typ na oku, ale o tym też jutro wspomnę, poczekam na przewidywane składy i dywagacje mediów brazylijskich.
Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom