>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega promocja w Unibet - odbierz bonus 400PLN !!!!

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Unibet

SUPER PROMOCJA: BONUS 400PLN CZEKA NA CIEBIE!!




PROMOCJA: Odbierz bonus 400zł w gotówce po złożeniu 6-ciokrotnej wartości tego bonusa w zakładach przedmeczowych



Oto jak w łatwy i szybki sposób skorzystać z promocji:


1. Zarejestruj się w Unibet ze specjalnego linku:
====&gt; SUPER PROMOCJA na Unibet&lt;====
=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====

(Tylko rejestracja z tego linku upoważnia do otrzymania BONUSU!!!)

2. Dokonaj pierwszej wpłaty na Unibet

3. Spełnij łatwe i proste warunki promocji:

&gt; warunek obrotu bonusem będzie spełniony tylko w zakładach przedmeczowych
&gt; warunek obrotu bonusem będzie spełniony w zakładach pojedynczych jak i złożonych
&gt; zakłady live i przez telefon komórkowy nie będą wliczane do obrotu bonusem
&gt; do bonusu można się zapisać jedynie podczas rejestracji.
&gt; tylko jedno konto/jeden gracz pod danym adresem uprawnia do odebrania bonusu.
&gt; bonus 400 zł w gotówce będzie dostępny na koncie po złożeniu zakładów na minimalną kwotę 2400 zł (tzw. wymagany minimalny obrót)
&gt; bonus jest przeznaczony wyłącznie dla mieszkańców Polski.
&gt; gotówka zostanie wypłacona na konto gracza po obróceniu wymaganej kwoty.
&gt; wszystkie bonusy z niewypełnionym warunkiem obrotu w ciągu 60 dni stracą ważność i bonus nie zostanie wypłacony.

Warunek obrotu może być spełniony w następujący sposób:
&gt; dla kursów (także złożonych) mniejszych lub równych 1.09: 25%
&gt; dla kursów (także złożonych) większych lub równych 1.10 i mniejszych niż 1.2: 50%
&gt; dla kursów większych lub równych 1.20:

1. Single: 100%
2. Double: 105%
3. Treble: 110%
4. 4 Fold: 115%
5. 5 Fold: 120%
6. 6 Fold: 130%
7. 7 Fold: 140%
8. 8 Fold: 150%
9. 9 Fold: 160%
10. 10 Fold: 170%
11. 11 Fold: 180%
12. 12 Fold: 200%
 
L 72

loozer21

Użytkownik
A jakie są warunki obrotu tych 4stówek? I pytanie drugie: powiedzmy wpłacam 2400 stawiam 1.5 kurs,wchodzi mi ten kupon i czy mogę od razu wypłacić 3600 i grać jedynie za ten bonus w wysokości 400zł który by mi tam przyznali?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A jakie są warunki obrotu tych 4stówek? I pytanie drugie: powiedzmy wpłacam 2400 stawiam 1.5 kurs,wchodzi mi ten kupon i czy mogę od razu wypłacić 3600 i grać jedynie za ten bonus w wysokości 400zł który by mi tam przyznali?
Odpowiedź z Unibet:
&quot; Tak z naszych informacji wynika, że można wypłacić wygraną 3600zł + bonus 400zł, lub zostawić sobie ten uwolniony bonus i nim grać&quot;
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Może być mniejszy, ale wówczas mniejszą masz kwotę obróconą:

&gt; dla kursów (także złożonych) mniejszych lub równych 1.09: 25%
&gt; dla kursów (także złożonych) większych lub równych 1.10 i mniejszych niż 1.2: 50%
&gt; dla kursów większych lub równych 1.20:

1. Single: 100%
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
nie do konca rozumiem obrotu czyli np wplacam 1170zl
gram za calosc po kursie 1.2 czyli 1170 x 1.2 i wygrywam 1404
znowu gram za calosc czyli 1404 x 1.2 i wygrywam 1684,8
W tym momencie zagralem 2 kupony na laczna kwote 2574 czyli wiecej niz 2400 i to juz koniec dostaje te 400zl bonusa ?

Albo jeszcze inaczej wplacam 2400 stawiam za calosc po kursie 1.2 wygrywam 2880 dostaje 400 zlecam wyplate i jestem na + 880 o to chodzi ?
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
nie do konca rozumiem obrotu czyli np wplacam 1170zl
gram za calosc po kursie 1.2 czyli 1170 x 1.2 i wygrywam 1404
znowu gram za calosc czyli 1404 x 1.2 i wygrywam 1684,8
W tym momencie zagralem 2 kupony na laczna kwote 2574 czyli wiecej niz 2400 i to juz koniec dostaje te 400zl bonusa ?

Albo jeszcze inaczej wplacam 2400 stawiam za calosc po kursie 1.2 wygrywam 2880 dostaje 400 zlecam wyplate i jestem na + 880 o to chodzi ?
Dokładnie tak. W obydwóch przypadkach możesz odrazu wypłacać.
 
S 12

sick

Użytkownik
kolejne pytanie : kwota 1 wpłaty nie jest ważna ??
tzn można wpłacić 100 pln zrobić tym obrót 2,4 k i otrzymać bonus ?
 
M 15

maja81szn

Użytkownik
kolejne pytanie : kwota 1 wpłaty nie jest ważna ??
tzn można wpłacić 100 pln zrobić tym obrót 2,4 k i otrzymać bonus ?
Tak mozna tylko 100 i zrobic 10 zakladow za kazdym razem grajac za calosc po kursie 1.2 czyli 100 x 1.2 pozniej 120 x 1.2 pozniej 144 x 1.2 .....
A ja dorzuce jeszcze pytanie odnosnie tych przedzialow kursow
jak zagram za 1000zl po kursie 1.1 to do obrotu wlicza mi sie 500zl ?
 
B 0

blablabla

Użytkownik
Witam mam mały problem. Zarejestrowałem się na unibet z linka na tej stronie i podczas rejestracji zaakceptowałem ten bonus. Wpłacilem 20zl ale ani w aktywnych bonusach ani w ofertach bonusowych nie widnieje ten bonus. Skad bede wiedzial ze dostane potem te pieniadze i ile mi zostalo do obrotu?
 
B 0

blablabla

Użytkownik
Pytałem unibet - milczą, ale Panie Marcin Odra jest Pan winny graczom tego typu wyjaśnien skoro idzie to z Waszego affiliate więc czekam, czekam, czekam, czekam..
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie znam Twojego loginu, więc nie wiem czy faktycznie się zarejestrowałeś z promocyjnego linku.
Podaj dane na priv to się dowiem jak sprawa wygląda.
 
B 0

blablabla

Użytkownik
Otrzymałem już odpowiedź od unibet.
&quot; Witam serdecznie !
Dziękuje za kontakt z Unibet w sprawie bonusu. Uprzejmie informuję, że bonus jest aktywny na Pana koncie. Aby sprawdzić dokonany obrót proszę o kontakt z działem obsługi klienta lub sprawdzic sekcje moje aktywne bonusy. Jest tez mozliwe , że ten typ bonusu przy rejestracji konta nie będzie widoczny w zakładce aktywnych bonusów. Jest on aktywny od dnia dzisiejszego. &quot;
Niestety zauważyłem dość niebezpieczną i nieuczciwą praktykę Unibetu z tym bonusem. Depozytu dokonałem wczoraj (na szczęście tylko 20zl na próbe) i wczoraj tez obstawilem a dzis za to mi napisali tak:
&quot; Witam serdecznie Panie Adamie !
Dziękuje za kontakt z Unibet w sprawie bonusu. Uprzejmie informuję, że dopiero teraz bonus jest aktywny na Pana konie i ważny do dnia 23-09-2012 12:29:29. Proszę pamiętać aby zawsze aktywować bonus w sekcji moje bonusy a dopiero potem dokonywać obstawień. &quot;
Taaaaa ciekawe jak ja miałem ten bonus aktywować jak wyżej napisali ze tego bonusu moze nie byc w dostepnych bonusach. Wynika z tego, ze jak ktos u nich zalozyl konto i od razu wplacil i postawil wysokie zaklady moze miec problemy
 
firer 886

firer

Użytkownik
Taaaaa ciekawe jak ja miałem ten bonus aktywować jak wyżej napisali ze tego bonusu moze nie byc w dostepnych bonusach. Wynika z tego, ze jak ktos u nich zalozyl konto i od razu wplacil i postawil wysokie zaklady moze miec problemy
3 zaklady, obrot zrobiony. bonus dopisany, wyplata w trakcie takze nie ma co narzekać ;)
 
M 3

maruss84

Użytkownik
wtf jest z tym obrotem, mam aktywny bons, postawiłem zakład po kursie 1,2 na 1x a soccera, a w zakładce z bonusami nie mma zadnego obrotu zaliczonego wtf
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
wtf jest z tym obrotem, mam aktywny bons, postawiłem zakład po kursie 1,2 na 1x a soccera, a w zakładce z bonusami nie mma zadnego obrotu zaliczonego wtf
Pewnie dopiero po zakończeniu spotkania i rozstrzygnięciu zakładu będzie widoczny obrót. Zagrałeś all in?
 
S 0

songoku88

Użytkownik
Ja postawiłem kupon z kursem 1,25 -typ wszedł, rozliczono pozytywnie, kasa na koncie, ale w &quot;Aktywne bonusy&quot; zero % postępu...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom