>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mega Promocja w Unibet - odbierz bonus 100% do 200PLN!

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Unibet

SUPER PROMOCJA: BONUS 100% do 200PLN CZEKA NA CIEBIE!!



PROMOCJA:
To bonus depozytowy 100% od wartości depozytu do 200 złotych dla polskich klientów, do wykorzystania w zakładach sportowych przedmeczowych i na żywo, standard


Oto jak w łatwy i szybki sposób skorzystać z promocji:


1. Zarejestruj się w Unibet ze specjalnego linku:
====&gt; SUPER PROMOCJA na Unibet&lt;====
=====&gt;KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ &lt;=====

(Tylko rejestracja z tego linku upoważnia do otrzymania BONUSU!!!)

2. Dokonaj pierwszej wpłaty na Unibet

3. Twój bonus rozpocznie progresję wraz z Twoim pierwszym zakładem.

&lt;script type=&quot;text/javascript&quot; src=&quot;http://adserving.unibet.com/ad.aspx?pid=8325&amp;bid=12048&quot;&gt;&lt;/script&gt;

Zasady i wymogi:

Szczegółowe zasady i warunki promocji
• Bonus wynosi 100% wartości depozytu do 200 PLN
• Bonus jest ważny tylko dla nowych klientów
• Wymagane jest zapisanie się do bonusu w momencie rejestracji i złożenie depozytu minimum 20 PLN, a wówczas klienci otrzymają natychmiast dodatkowo min. 20 PLN
• Maksymalna wartość bonusu to 200 PLN.
• Do tej oferty bonusowej, można zapisać się wyłącznie w momencie rejestracji.
• Wyłącznie jedno konto/użytkownik przypadający na gospodarstwo domowe może zapisać się do tej oferty bonusowej.
• Oferta bonusowa dotyczy wyłącznie rezydentów Rzeczypospolitej Polskiej.
• Bonus przeznaczony jest wyłącznie dla osób pełnoletnich, które ukończyły 18 lat
• Wszystkie bonusy, których wymóg obrotu nie został ukończony w ciągu 60 dni zostaną unieważnione i nie zostaną wypłacone
Unibet rezerwuje sobie prawo do usunięcia lub zmiany bonusu w dowolnym momencie, bez podania przyczyn.
• Standardowe zasady i warunki Unibet są również wiążące dla tej oferty bonusowej.
Wymogi obrotu bonusem depozytowym w zakładach sportowych
• Bonus depozytowy może być obrócony w zakładach przed-meczowych lub live
• Wymagany obrót bonusem i depozytem dla zakładów przedmeczowych wynosi 10 razy
• Wymagany obrót bonusem i depozytem dla zakładów live wynosi 12 razy
Udział kursów w obrocie definiuje się:
• Dla kursów (w tym kombinowanych) jako mniejsze lub równe 1.09: 25%
• Dla kursów (w tym kombinowanych) jako większe lub równe 1.10 i mniejsze niż 1.2: 50%
• Dla kursów większych i równych 1.20 (patrz lista poniżej)
Zakłady przedmeczowe / na żywo (live)
1. Single: 100%/95%
2. Double: 105%/100%
3. Treble: 110%/110%
4. 4 Fold: 115%/120%
5. 5 Fold: 120%/120%
6. 6 Fold: 130%/120%
7. 7 Fold: 140%/120%
8. 8 Fold: 150%/120%
9. 9 Fold: 160%/120%
10. 10 Fold: 170%/120%
11. 11 Fold: 180%/120%
12. 12 Fold: 200%/120%
• Progresja bonusu odbywa się tylko na podstawie rozliczonych zakładów i z uwzględnieniem udziału kursów w obrocie (patrz powyżej), bez względu na to czy wynik zakładu jest wygrany czy przegrany.
Wymogi obrotu bonusem depozytowym w kasynie
• Bonus może być obrócony w Kasynie (Red, Black) lub Live.
• Bonus musi zostać obrócony 25 razy w Kasynie i 35 razy w Kasynie Live
• Udział wszystkich gier stołowych i Video Pokera oraz Ruletki, Bakarata, Blackjacka w obrocie wynosi 10% a udział gier slotowych to 100%
DOWIEDZ SIĘ DLACZEGO – NASZ BONUS JEST WYJĄTKOWY!
NISKIE RYZYKO
Możesz rozpocząć progresję bonusu już od kursów 1.01 i wyższych, żaden inny konkurent rynkowy nie wlicza tak niskich kursów do obrotu bonusem!
SZYBKOŚĆ
Stawiaj zakłady akumulowane (AKO) a na niektórych masz szansę otrzymać bonus nawet do 2 razy szybciej, im dłuższy kupon tym większą wagę jaką przypisuję się takiemu zakładowi w wymaganym obrocie! (patrz udział kursów w obrocie)
WYGODA
Wymagany obrót bonusem zaczyna się już od 5x w zakładach przedmeczowych dając Ci wolność i wygodę progresji bonusem tak szybko jak tylko chcesz!
ELASTYCZNOŚĆ
Nie ma znaczenia czy stawiasz w zakładach sportowych czy grasz w kasynie, teraz możesz korzystać z tych produktów i wciąż wyrabiać warunek obrotu bonusem.
 
K 3

kamilchapula

Użytkownik
nie bardzo rozumiem warunków obrotu, mógłby mi ktoś je wyjaśnić. To znaczy wpłacam 200zł i dostaje 200zł bonusu i po jaki kursie należy to obrócić i po jakim kursie? jak to wogole jest liczone?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Wpłacasz 200 dostajesz 200 masz 400 i musisz teraz postawić zakłady na łączną sumę 4000zł jeśli chodzi o zakłady przedmeczowe, albo 4800zł jeśli chodzi o zakłady live. Single po kursie 1.20 a reszta jak w tabeli.
 
K 3

kamilchapula

Użytkownik
obrót sam mam sobie naliczać, czy jest możliwośc sprawdzenia tego w ustawieniach? jeszcze jedno małe pytanie czy można grać zarówno zakłady przedmeczowe jak i live aby zostały one wliczane do obrotu? czy tylko trzeba sobie wybrać taki lub taki? czyli obrót nie jest wcale taki duży i to jeszcze po takim kursie...
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Nie wiem czy nie jest taki mały ten obrót, jeśli jeszcze wczoraj było promo 100% do 400 zł i obrót 2400 po tym samym kursie. Także sam sobie odpowiedz. Co do łączenia live + przedmeczowe zakłady to pewnie można. Obrót można sprawdzić w &quot;dostępne bonusy&quot; na koncie.
 
G 14

goldengate121

Użytkownik
ja wchodze w ten link rejestracyjny z tego linku i wyskakuje mi bonus 400 zł a nie 200 zł !!!OCB !!?? Dlaczego tak jest ja chce bonus 100% do 200zł a nie ten za 400!!! HELP
 
G 14

goldengate121

Użytkownik
Sylar płacze z sensem bo bonus do 200zł dopisują ci odrazu po depozycie a bonus 400zł musisz obrócić 6 razy i dopiero wtedy dostaniesz bonus. Jest problem ma ktoś jakiś pomysł ??
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Wyłącz przeglądarkę, włącz, wyczyść ciasteczka, wejdź na unibet.pl i tam kliknij zarejestruj się, jeśli wyskoczy Ci logo że dostaniesz 200zł bonusu to rejestruj się i git ;)
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Bonus jest fajny tylko... gdyby nie ten obrót 4000 PLN to strasznie dużo, a kurs 1.2 to mydlenie oczu tylko, przynajmniej takie jest moje zdanie... mogliby dać np. 1.7, a dać o połowę mniejszy obrót...
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
obrót sam mam sobie naliczać, czy jest możliwośc sprawdzenia tego w ustawieniach? jeszcze jedno małe pytanie czy można grać zarówno zakłady przedmeczowe jak i live aby zostały one wliczane do obrotu? czy tylko trzeba sobie wybrać taki lub taki? czyli obrót nie jest wcale taki duży i to jeszcze po takim kursie...
Jest możliwość sprawdzenia w moim koncie/aktywne bonusy.
Bardzo przejrzyście jest postęp obrotu opisany.
Dodam na koniec, że poprzednia oferta była lepsza. Można naprawdę było raz dwa obrócić po niższych kursach i otrzymać te 400 złotych.
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
Wczoraj dzwonilem do biura obslugi klienta i dowiedzialem sie, ze maja problem z liczeniem na bierząco obrotu bonusem. Zaniepokoilo mnie to, poniewaz wczoraj nie dopisalo mi nic do obrotu i bylem troche skolowany. Wy tez macie ten problem? Jeszcze mam takie pytanie, jesli zagralbym remis zwrot i bylbym remis w meczu to jak jest traktowany ten zaklad jesli chodzi o bonus?
 
K 3

kamilchapula

Użytkownik
panowie zarejestrowałem się zaznaczyłem że chce skorzystać z promocji w ofercie bonusowej zaakceptowałem bonus wpłaciłem 200zł i nie dodano mi bonusu... wiecie co moze byc tego przyczyną?
 
L 0

lukash178

Użytkownik
witam ja tez dwa dni temu wplaciłem chodz jestem ich stałym klientem i otrzymałem inną oferte bonusową i tez mi nie dodano bonusu. napisalem do nich maila wczoraj rozmwaiałem na czacie z nimi i tłumacza się ze to bład komputerów a oni nie mogą manualnie dodac bonusu. i czekam od dwoch dni na ich odpowidzi nic. nigdy nie mialem z nimi problemu zawsze były szybko pieniądze na koncie na nic nie mogłem narzekać ale ta sytuacja mnie troche matwi
 
H 14

hitman_4_7

Użytkownik
ja rówież dzisiaj o godz. 19.00 zarejestrowałem się, wykonałem wszystko tak jak należy akceptując bonus podczas rejestracji, następnie dokonałem wpłaty 200 złotych i do chwili obecnej nie został mi dopisany bonus ;/
 
bsk 184

bsk

Użytkownik
Wczoraj dzwonilem do biura obslugi klienta i dowiedzialem sie, ze maja problem z liczeniem na bierząco obrotu bonusem. Zaniepokoilo mnie to, poniewaz wczoraj nie dopisalo mi nic do obrotu i bylem troche skolowany. Wy tez macie ten problem? Jeszcze mam takie pytanie, jesli zagralbym remis zwrot i bylbym remis w meczu to jak jest traktowany ten zaklad jesli chodzi o bonus?
Draw no bet - to jest no bet w Unibecie. Innymi słowy zwrot nie jest liczony do obrotu bonusem. Sprawdzone osobiście.
Co do złego liczenia obrotu - faktycznie przy obrocie 2400 nie policzyli mi jednego zakładu za 10 zł, ale ogółem i tak byłem na plus to się nie awanturowałem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom