>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w PinnacleSport - do 500$ bonusu powitalnego

Status
Zamknięty.
J 0

jedi_2008

Użytkownik
Mam takie pytanie np. stawiam 20 i mam do wygrania 40 czyli do obrotu liczy się 20 czy w przypadku gdy typ jest nie trafiony to 20 liczy się do obrotu czy nie ??? Z góry dzięki za odp.
 
J 0

jedi_2008

Użytkownik
Wielkie dzięki za pomoc. Teraz mam inny problem zauważyłem że na ostatnich 3 kuponach ( wygranych ) źle obliczyli mi wygraną. Podaje przykład z dzisiaj, zagrałem dzisiaj na overek 2.5 w meczu APOP-Rapid Wiedeń ( w regulaminowym czasie gry 2:1 dla cypryjczyków ). Kupon rozliczony zostaje rozliczony jako trafiony ale wypłacają mi mniej niż się należy a dokładnie postawiłem 20 PLN liczony zysk na czysto wynosi 21.80 czyli powinienem otrzymać 41.80 a wypłacili mi 30.90 nie rozumiem tego na jakiej zasadzie ??? Tym bardziej dziwne jest w tym to że na kuponie wyżej widnieje: Risk/to win Amount - 20/21.80 a pod spodem paid amount 30.90. Sprawdziłęm swoje wcześniejsze kupony i dwóch ostatnich jest ten sam błąd a w już starszych jest wszystko normalnie czyli np. 11.50/10 ipod spodem paid amount 21.50. Czyli ewidentnie zostałem oszukany co mam w takim razie zrobić , macie jakieś rady. Prosze o pomoc.
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Pewnie sie rozchodzi o handicapy azjatyckie, a wiec rozliczyli prawidlowo tak mi sie wydaje, nie gram tego wiec nie wiem dokładnie, poczytaj, wydaje mi sie ze jest wszystko ok
 
J 0

jedi_2008

Użytkownik
No rzeczywiście sporo jest tych overków do wyboru i najwidoczniej wybrałem azjatycki. Dzięki za pomoc , jeszcze ostatnie pytanko bo podobno obrót wynosi depozyt + bonus 3 x ale ostatnio na jednym forum jest inna informacja że obrót wynosi 7x. To jak wkońcu jest z tym.

Edit... jednak trzeba 7 razy obrócić proponował bym zmienić info tutaj na stronie głównej bo 7 razy obrócić 100 PLN to już nie jest tak łatwo zwłszcza na samych under over.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom