>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Oddsring - 2 promocje przy pierwszej wpłacie: 600zł + 100zł !!

czoker 117,4K

czoker

Użytkownik
Cześć.
Jeżeli dobrze rozumiem to żeby najlepiej wykorzystać aktualny bonus
a)Zakładam konto z linku + wpisuje kod
b)Wpłacam 300 pln
c)Gram pierwszy zakład za 100 pln, jak przegrywam to mam zwrot
d)Robie obrót na 5000 punktów i wtedy dostaję bonus 600 pln?
Z góry dzięki za odpowiedź
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jak zdobędziesz 5000 oringów, to dostaniesz już całe 600zł (przy wpłacie 300zł) i możesz to od razu wypłacić. Wcześniej nie ma tych pieniędzy. Ale zauważ, że 5000 oringów to jest 15000zł w przegranych zakładach. Wygrane zakłady, to sam zysk z danego zakładu/3= ilość pkt z danego zakładu. Jak dla mnie to się bardzo nie opłaca. Natomiast zakład &quot;bez ryzyka&quot;, jest już nie najgorszy. Tylko obrót zwrotem 6x nie jest taki mały. Od biedy można skorzystać. Najlepiej jak 1-szy zakład wejdzie :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
K 33

kailenaa

Użytkownik
Zalozylem dzis konto i chcialem skorzystac z promocji cashback.
Mam pytanie odnosnie wplaty: Chcialem wplacic przez przelewy24, ale automatycznie musze wplacac przez Skrilla. Problem jest taki, ze na tego samego maila zakladalem skrilla juz dawno temu, zanim mialem 18 lat i podalem fake date urodzin. Ta wplata wiec raczej odpada, mogli by pozniej robic problemy.
Wybralem inna metode wplaty: dotpay. Tam po prostu leci przelew bankowy, od razu przekierowywuje mnie na strone banku. I tu pytanie, moze marcin bedzie wiedzial: Nie beda robic zadnych problemow przy pozniejszej wyplacie? Zadnych powiazan z kontem skrill na ktorym jest fake data urodzin?
 
mark 2,3K

mark

Forum VIP
Jesli wplacasz prosto z banku przez dotpay i wyplacasz pozniej na bankowe to przeciez nie masz nic powiazane ze skrill.Data urodzin na skrillu nie ma wtedy zadnego znaczenia
 
K 33

kailenaa

Użytkownik
Napisalem do supportu, odpisali, ze to zalezy od Marcina, kiedy im przekaze nasze maila. Zaraz po przekazaniu podobno dopisuja zwrot.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Z regulaminu:
- zwrot jest dopisywany do 7 dni roboczych od wysłania maila.
7 dni jeszcze nie minęło od wysłania maili.
Prawdopodobnie jutro zostaną dopisane bonusy.
 
dspk666 5,7K

dspk666

Użytkownik
mam zamiar wplacic 100 zl i co i zagrac pierwszy zaklad za ta &quot;ubezpieczona &quot; stawke.
i jak co jak wygram to co odrazu moge wyplacic czy musze sie bawic w ten obrot z punktamia ?
 
F 26

facepalm

Użytkownik
Niestety ale właściciele raczej mają w tyłku graczy i liczą się tylko dla nich zapisy. Po takiej akcji tego buka powinni zrezygnować z jego reklamowania na tym forum.
 
Do góry Bottom