>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Expekt - Bonus 100% do 200PLN

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Promocja w Expekt

MEGA PROMOCJA: Bonus 100% do 200zł czeka na Ciebie!!



Jako nowy gracz Expekt możesz odebrać wspaniały bonus powitalny 100% aż do 200 zł!
Wykonaj poniższe polecenia, by otrzymać go już dziś:
1. Załóż konto w Expekt z promocyjnego linku, zaloguj się na nie i zarejestruj się w promocji powitalnej, klikając poniższy link.
2. Po zakończeniu rejestracji, dokonaj pierwszego depozytu za pomocą przelewu bankowego, przelewu24 lub karty debetowej/ kredytowej.
3. Bonus zostanie dopisany do stanu Twojego konta zaraz po tym, gdy dokonasz jednorazowego obrotu depozytem w zakładach o minimalnym kursie 2,00.
&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; Kliknij tutaj aby zarejestrować swoje konto gracza &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;

• Aby uwolnić bonus powitalny, musisz obrócić nim zgodnie z wymaganiami przedstawionymi w regulaminie promocji.
• Status swojego bonusu możesz śledzić w zakładce Moje konto &gt; bonusy na stronie Expekt lub przy pomocy e-mailowych powiadomień.
Przeczytaj regulamin promocji.
Jeśli masz pytania dotyczące oferty, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, klikając tutaj.
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
Nie wiem jak to do końca interpretować więc:
Przykładowo wpłacam 100zł
Daję zakład za 10 zł po tym kursie 2.0 i dostaję kolejne 10 bonusu i tak mogę 10 razy aż dostanę 100 ?
To samo jeśli chodzi o bonus mogę stawiać stopniowo czy trzeba całą kwotę od razu ?
Jeszcze pytanie poza tematem czy bez problemu można usunąć konto na expekt ?
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Wpłacając 100zł, ubiegasz się o taki bonus. Czyli jeśli dokonasz obrotu na kwotę 100zł to otrzymasz bonus. Możesz np. 10 zakładów po 10zł, z kursem 2.0.
Można spokojnie usunąć konto w Expekt.
 
S 150

spasny

Użytkownik
ta oferta bonus 100% to jedna wielka ściema ! wpłaciłem 200 zł, dokonałem wymaganego obrotu po żądanym kursie, a przy statusie nagle wyskoczyło DENIED. Po rozmowie na czacie z jakimś robotem Cezarym, dowiedziałem się, że z tego samego IP korzystano na kilku kontach (nie mam nikogo w sieci oprócz siebie, jedynie kilka zakładów wniosłem przez telefon poprzez oficjalny program expectu na google playu). I tak oto po promocji...
 
P 57

przemekmaty

Użytkownik
haha wielka ściema z tym bonusem wpłaciłem 55 zł na szczęście. dokonałem obrotu i wsskoczyło w statusie bonusu: Denied. I zero kontaktu nikt mi nie odpisuje. Śmieszny ten bonus
 
jakubeq93 261

jakubeq93

Użytkownik
mam pewne pytanie. Czy jeżeli wpłaciłem 200 zł na konto, otrzymałem bonus w wysokości 200 zł, to teraz muszę obrócić 1000 zł w wyznaczonym terminie bo stracę część bonusu? przy moim stawkowaniu jest to niewykonalne, więc chciałem jeszcze spytać czy jeżeli część kwoty zostanie mi odebrana i część wygranych za pieniądze z bonusu również to skąd wiadomo będzie ile pieniędzy odpisać z konta, przecież stawiane zakłady niekoniecznie były za pieniądze z bonusu...
 
0 6

0lson

Użytkownik
Mam pytanie. Obróciłem swój depozyt i na koncie pojawił się bonus. Termin obrócenia bonusu to 2 miesiące od momentu kiedy wpłaciłem pieniądze. Tymczasem na maila przyszła mi wiadomość o przyznaniu bonusu i terminie obrotu 2 miesiące od teraz. I powstaje pytanie który termin jest prawdziwy? ????
 
0 6

0lson

Użytkownik
Wiem, że pisze ale na maila przyszło mi coś takiego:
By wymienić bonus na gotówkę,
  • postaw przynajmniej 1000.00 PLN na dowolnie wybrane wydarzenia sportowe dostępne w ofercie Expekt
  • upewnij się, że kurs Twoich zakładów wynosi nie mniej niż 2.00

Pamiętaj, że powyższe wymagania musisz spełnić przed 2013-01-03, by nie utracić bonusu.
Czyli 60 dni od wczoraj (czyli od momentu dopisania bonusu), a nie od momentu rejestracji w promocji i stąd pytanie.
 
B 0

b0n0v0x

Użytkownik
moje pytanie tyczy fragmentu z regulaminu:

2.3 - Prosze również pamiętać, że nie będzie możliwości wypłacenia srodków z konta gracza, przed dokonaniem w/w obrotu kwotą bonusa.

jesli wplace 1000zł bonus mi przyznaja i powiedzmy po tygodniu bede chcial zrobic wyplate tego swojego tysiace bez bonusu oczywiscie to nie bedzie to mozliwe?!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Nie będzie możliwe. Prawdopodobnie możesz zrezygnować z bonusu (wraz z ugranymi środkami) w trakcie obracania.
 
K 9

kubus223

Użytkownik
same problemy z tym bonusem, skusilem sie na to 100% ale teraz juz zaluje.. mam nadzieje, ze nie wyjde na tym stratny .
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No potwierdzam, że żądają z automatu (pewno dla wszystkich Polaków) zdjęcia twarzy z dowodem. Ja tam się nigdy nie rejestrowałem wcześniej, nic nie kombinowałem z bonusami u żadnego buka co oznacza, że to idzie z automatu. Sami sobie zasłużyliśmy na takie traktowanie - małolaty za kilka groszy robili wałki żeby zarobić na postawienie koleżance cheesbugera w Mcdonaldzie to teraz musimy jak kryminaliści wysyłać zdjęcie dowodu koło buźki. Co do legalności takiego żądania to jesteśmy bez szans, bo trzeba pamiętać, że miejscem zawierania zakładów jest Malta, Cypr albo inny ciekawy kraj i wszystkie regulacje prawne dotyczą tamtych systemów prawnych. Wg polskiego prawa, głównie Ustawy o ochronie danych osobowych takie żądanie jest nielegalne.
Z uwagi na powyższe WSZYSCY, KTÓRYM PRZESZKADZA FAKT, ŻE MUSZĄ IM WYSŁAĆ SWOJĄ FOTOGRAFIĘ Z DOWODEM NIE POWINNI ZAPISYWAĆ SIĘ DO BONUSU.
A przy okazji w ciągu ostatniego miesiąca zapisałem się już do kilku buków i tylko tu tego zażądali.
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Skoro tutaj temat został poruszony to tutaj również się zapytam:co wam robi za różnicę czy wyślecie zdjęcie dowodu samego czy zdjęcie przy twarzy?Ja już wolę takie rozwiązanie niż chore rachunki np.za gaz lub inne media.
 
Do góry Bottom