>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mega Promocja w Betsson - 100% do 400PLN! Poleca Natalia Siwiec

mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
ja z pytaniem do kogos kto sie serio orientuje, bo jedni pisza tak, drudzy inaczej. 2,25 to kazde zdarzenie musi miec na kuponie czy ako ?
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Przecież jest to napisane w pierwszym poście , no ale kto by tam czytał jak nie ma czasu nawet żeby shifta wcisnąć.

  • Kwota Bonusu musi zostać obrócona 10 razy, na kuponie muszą być min. 2 zdarzenia, każdy po kursie nie mniejszym niż 2.25.
 
blueboy 175

blueboy

Użytkownik
A co w wypadku kiedy wpłacę 400PLN, dodam bonus (400PLN) i przez 60dni nie będę grał ? Przepadnie mi tylko bonus czy cała kwota na koncie?
 
P 8

pepo27

Użytkownik
A co w wypadku kiedy wpłacę 400PLN, dodam bonus (400PLN) i przez 60dni nie będę grał ? Przepadnie mi tylko bonus czy cała kwota na koncie?
Środki na koncie są podzielone na pieniądze możliwe do wypłacenia, zablokowane i bonusowe. Jak wpłacisz 400 zł to będziesz miał 400zł bonusowe i 400zł jako pieniądze zablokowane do czasu uwolnienia bonusu. W tym przypadku jak nie będziesz grał to stracisz 400zł bonusu, i zostanie Ci &quot;uwolnione&quot; drugie 400zł. W każdej chwili można również anulować bonus i tym samym odblokować zablokowane pieniądze.
Tylko jakbyś jednak grał to należy pamiętać kasa na zakłady w najpierw pójdzie ze środków zablokowanych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
blueboy 175

blueboy

Użytkownik
Jeszcze jedno pytanie:
Co w wypadku kiedy przegrał moją wpłatę (400PLN), i zacznę obracać bonusem tak, że wygram np 1000PLN. Nie zdążę jednak obrócić całkowicie bonusu. zostanie mi 600PLN czy wszystko zostanie anulowane?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Tak to logiczne. Bo jak przegrasz najpierw 400zł, tzn. że przegrywasz swoją wpłatę. Późniejsza wygenerowana kwota pochodzi ze środków bonusowych, i do czasu zakończenia obrotu pozostaje bonusem. Jak nie zdążysz obrócić, to całość przepada. Ps. jak dla mnie to ten bonus to porażka, 2 zdarzenia każde minimum 2,25, to prosta droga do bankructwa. I czysty zysk dla betsson :)
 
blueboy 175

blueboy

Użytkownik
Tak to logiczne. Bo jak przegrasz najpierw 400zł, tzn. że przegrywasz swoją wpłatę. Późniejsza wygenerowana kwota pochodzi ze środków bonusowych, i do czasu zakończenia obrotu pozostaje bonusem. Jak nie zdążysz obrócić, to całość przepada. Ps. jak dla mnie to ten bonus to porażka, 2 zdarzenia każde minimum 2,25, to prosta droga do bankructwa. I czysty zysk dla betsson :)
Jeśli ktoś lubi wysokie kursy i ma trochę szczęścia to oczywiście, że jest do wyciągnięcia.. Nie mniej jednak 95% umacza kaskę, co jest oczywistym zyskiem dla buka. Pozdro
 
C 147

cococabana

Użytkownik
Posprawdzacjcie skrzynki. Dostałem maila:
-----------------------------------------------------------------------------
Dokonaj wpłaty już dziś i zgarnij bonus do 400 PLN! Możesz obrócić go w Zakładach, Kasynie, Games i Zdrapkach.
Aktywuj swój bonus 100 procent:
Zaloguj się na swoje konto i wpłać przynajmniej 50 PLN
Bonus będzie dostępny w zakładce “Moje bonusy”
Wybierz kwotę bonusu, którą chcesz aktywować, aż do 400 PLN.
-----------------------------------------------------------------------------
Warunki bardzo przystępne:
Warunki w Zakładach Sportowych:
Bonus musi zostać obrócony 6 razy przy minimalnym kursie 1,5 na pasku zakładów.
Zakłady systemowe nie liczą się do spełnienia warunków obrotu bonusem.
&gt; Betsson &lt;
 
P 8

pepo27

Użytkownik
2 zdarzenia każde minimum 2,25
AKO 2,25 a nie każde zdzarzenie. Bonus jaknajbardziej możliwy do obrócenia.
A i jeszcze ważna informacja to jak wpłacasz 400 i z bonusem masz 800 to masz zrobić obrót 10x400, czyli sam bonus. Czyli nie tak tragicznie bo z tego co pamiętam to w niektóych bukach było 5x ale wpłata plus bonus, więc w sumie wychodzi podobnie, tylko trochę większe ako. Ja tam walczę z obrotem i nie jest źle pewnie dam radę ;)
 
blueboy 175

blueboy

Użytkownik
AKO 2,25 a nie każde zdzarzenie. Bonus jaknajbardziej możliwy do obrócenia.
A i jeszcze ważna informacja to jak wpłacasz 400 i z bonusem masz 800 to masz zrobić obrót 10x400, czyli sam bonus. Czyli nie tak tragicznie bo z tego co pamiętam to w niektóych bukach było 5x ale wpłata plus bonus, więc w sumie wychodzi podobnie, tylko trochę większe ako. Ja tam walczę z obrotem i nie jest źle pewnie dam radę ;)
Każde zdarzenie 2.25 to nie to samo co AKO 2.25. Żeby obrócić bonus należy obrócić 10x400PLN stawiając co najmniej 2 mecze o kursach 2.25 lub wyższych. Sam kończę już bonusik więc polecam, bo można wyciągnąć nie tylko 400PLN, ale i dużo więcej.
 
C 8

crackp

Użytkownik
Każde zdarzenie 2.25 to nie to samo co AKO 2.25. Żeby obrócić bonus należy obrócić 10x400PLN stawiając co najmniej 2 mecze o kursach 2.25 lub wyższych. Sam kończę już bonusik więc polecam, bo można wyciągnąć nie tylko 400PLN, ale i dużo więcej.
Człowieku skończ gadać głupoty i wprowadzać innych w błąd.
Wejdź na strone betsson w warunki promocji i czytaj (cytuje):

Wymogi Zakładów:
- Kwota Bonusu musi zostać obrócona 10 razy, na kuponie musza być min. 2 zdarzenia po kursie łącznym nie mniejszym niż 2.25.

A jeśli nadal masz problemy z interpretacją to napisz maila do supportu i Ci wyjaśnią, że AKO minimum 2.25, a nie jakieś Twoje chore AKO min. 5.06
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
N 0

nocnik

Użytkownik
na papierze promocja może i wygląda OK, ale to, jak traktowani są klienci, zakrawa o skandal. od razu po złożeniu pierwszych zakładów (200-300 zł), zostałem zlimitowany i nie mogłem stawiać więcej niż, powiedzmy, 100 zł na mniej znane ligi/sporty, i do 300 zł na MLB czy Wimbledon. OK, jakoś przeżyłbym. Ale niedawno... zostałem zlimitowany jeszcze bardziej. Zostało mi 3 tysiące obrotu, a Pani na czacie bezczelnie sugeruje, żebym próbował grać stawkami po kilka złotych, wtedy wszystko będzie OK. Przecież to jawna kpina z użytkowników!
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Uwaga na złodzieja ktoś rozsyła fałszywe informacje o promocji w Betsson gdy wchodzisz logujesz się przechwytuja twoje hasła. Mnie tak wyczyscili konta u dwóch buków grając w środku nocy. Zachodziłem w głowe jak to się stało nie przewidziałem że mam takie samo hasło u buków. Teraz mam nauczkę. gdy teraz próbuje wejść na strone z emaila niby Betssona jest komunikat strona zablokowana. na 99% tak mnie podeszli więc uwazajcie.
 
Do góry Bottom