>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Media

yam 93

yam

Użytkownik
Albo wczesniej nie bylo, albo zle patrzylem.
Ale to nie jest w calej sprawie najwazniejsze.
A za takie teksty powienien dostac w ryj &quot;Piłkarze, jak to mają w zwyczaju, przegrali.&quot;
 
randomizerr 423

randomizerr

Użytkownik
Przeciez to, co nam media podaja to jest paranoja. A wszystko kreci sie wokol pieniadza.
Bardziej oplaca sie klamac itp, niz mowic prawde. Ba, jak mowisz lub piszesz prawde, to Cie od oszolomow wyzywaja. Wnioski wyciagnijcie sami.
 
yam 93

yam

Użytkownik
W miedzynarodowych rankingach wyniki sa bardzo dobre dla Polski (niski poziom) wiec guano wybiorcze musi zrobic po swojemu:
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Wyborcza wchodzi na wyższy poziom ????
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kpiny-z-gazety-wyborczej-po-wywiadzie-z-niezyjacym-ks-tischnerem-o-smolensku-i-pis-ie#
Nie wrzucam linka z gwiazdy śmierci, żeby im nie nabijać odwiedzin:grin:

PS. Tak przy okazji śmieszna może prośba: zna ktoś jakieś portale z wiadomościami w miarę obiektywnie pisanymi? Albo przynajmniej stojącymi na jakimś przyzwoitym poziomie. Do tej pory czytałem onety, wp, niezalezne, wpolityce i inne ale ostatnio tylko przeglądam nagłówki, bo po tym już wiem, co tam napiszą. Interesują mnie też wywiady z inteligentnymi ludźmi na ciekawe tematy, np. gospodarka, historia i inne (coś jak Mazurka z plusa minusa). Zaznaczam inteligentnymi bo na pudelka nie będę zaglądał ???? Szukałem trochę ale przekopać się przez ten śmietnik głupot jest trudno i szybko mnie zniechęca ????
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Wyborcza wchodzi na wyższy poziom ????
http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/kpiny-z-gazety-wyborczej-po-wywiadzie-z-niezyjacym-ks-tischnerem-o-smolensku-i-pis-ie#
Nie wrzucam linka z gwiazdy śmierci, żeby im nie nabijać odwiedzin:grin:

PS. Tak przy okazji śmieszna może prośba: zna ktoś jakieś portale z wiadomościami w miarę obiektywnie pisanymi? Albo przynajmniej stojącymi na jakimś przyzwoitym poziomie. Do tej pory czytałem onety, wp, niezalezne, wpolityce i inne ale ostatnio tylko przeglądam nagłówki, bo po tym już wiem, co tam napiszą. Interesują mnie też wywiady z inteligentnymi ludźmi na ciekawe tematy, np. gospodarka, historia i inne (coś jak Mazurka z plusa minusa). Zaznaczam inteligentnymi bo na pudelka nie będę zaglądał ???? Szukałem trochę ale przekopać się przez ten śmietnik głupot jest trudno i szybko mnie zniechęca ????
Nooo, to teraz czekamy na wywiad z Mieszko I i z Piłsudskim ;).
Co do portali to szczerze Ci powiem, że ja swego czasu szukałem podobnego i doszedłem do wniosku, że trzeba przeglądać wszystko, ale selekcjonować wiadomości, bo wiadomo jedne portale pro PO inne znowu pro PIS i nie ma takiego pośredniego.
Całkiem ciekawa jest ta strona: http://niezalezna.pl/, choć pro PIS, tak jak mówię, trzeba czytać &quot;wszystko&quot; ;)
Choć oczywiście czasem też przesadzają ;).
pzdr!
 
yam 93

yam

Użytkownik
On szukal obiektywnych stron, niezalezna jest w 100% pisowska.
niezalezna, w polityce = 100% pis
wyborcza = 100% lewactwo (partie sie zmieniaja, bylo po, sld, swetru, a teraz sie nastawiaja na komuchow z razem)
onet = 100% proniemiecki alex springer czyli od meza Merkel
tvn = 99,9% prywatny folwark Tusk Vision Network
Z glownych 3 portali:
interia&gt;wp&gt;onet
Interia jeszcze ujdzie w tlumie, wp czasem tez (ale strasznie manipuluja komentarze), a onet to najgorsza gadzinowka.
Z nieco bardziej obiektywnych to masz:
Wykop - gdzie kazdy moze wrzucac co ciekawe lub cos co nie mogloby byc wrzucone na glowne portale (tu ktos zarzuci, ze duzo korwinowcow, ale tam sa wszystkie opcje polityczne)
Wolnemedia.net (tu ktos zarzuci, ze czasami wrzucaja newsy od ruskich - ale jesli zachodnie media milcza to sie wrzuca te, ktore pisza)
Twitter - tu masz mase ludzi, obecnie najszybciej informacje kraza wlasnie tam zanim jakikolwiek portal w ogole wie o sprawie. Trzeba sobie dobrac odpowiednich ludzi/agencje prasowe do sledzenia i mamy aktualne ich wpisy.
Mam mniej czasu wiec sledze glownie wykop i twitter zeby wiedziec co sie dzieje o czym inni moga nie pisac + interia zeby wiedziec w miare poprawnie co sie dowiaduje wiekszosc ludzi + guano wybiorcze zeby widziec jak znow manipuluja i o czym myslec odwrotnie niz pisza haha.
 
Do góry Bottom