>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mecze w dobrej jakosci?

maryo69 132

maryo69

Użytkownik
Witam, zna ktos moze jakas strone gdzie mozna ogladac pilke nozna w dobrej jakosci? Nie chodzi mi o strone typu meczyki, gdzie wysylasz esa, zeby miec dostep do jakosci HD ktora nia i tak nie jest. Raz ogladalem jakis mecz ligi mistrzow na stronce TVP i tam byla super jakosc i wlasnie czegos takiego szukam. Moze byc to platna strona z jakims miesiecznym abonamentem, ale chodzi mi o cos bardziej &quot;legalnego&quot;. Dodam ze nie musi byc to polska strona
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Na IPLA można wykupić sobie pakiet IplaSport, w którym jest Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Eurosport i Eurosport 2. Jakość 720p HD. Na miesiąc kosztuje 19,9, ale jak kupowałem na 3 miesiące to jest taniej i wychodzi chyba niecałe 40 zł. Jeszcze taniej jest dla abonentów Cyfrowego Polsatu. Co prawda nie ma na tych kanałach wiele piłki, bo tutaj przoduje nc+, ale są mecze Ekstraklasy, reprezentacji, Bundesliga, liga holenderska, rosyjska, różne turnieje na Eurosporcie. Ja do tego oglądam dużo innych sportów więc pakiet sobie chwale;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maryo69 132

maryo69

Użytkownik
Pozniej popatrze na ta weeb.tv, bo juz o tym kiedys slyszalem. Z ipla tez dobra opcja, ale mi glownie chodzi o lige angielska, wiec bardziej zalezy mi na Canal + niz Polsacie. Dzieki za odpowiedzi ;)
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Skoro liga angielska , to sprawdź czy nadal jest aktualna oferta stacji Sky Sport dotycząca sprzedaży abonamentu na mecze EPL do oglądania w necie, bo kiedyś taką ofertę widziałem.
 
Do góry Bottom