>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - międzynarodowe w 2012

Status
Zamknięty.
david295 80

david295

Użytkownik
Holandia - Niemcy over 2,5 1.60 betclick
Zbliza sie mecz wielkich druzyn, i to ze jest to mecz towarzyski nie znaczy ze druzyny odpuszcza, mysle ze bedzie wrecz przeciwnie. Holendrzy po fatalnym wystepie na euro odbudowali swoja forme wygrywajac wszystkie 4 mecze w eliminacjach MŚ strzelajac w nich 13 bramek. Niemcy rowniez mieli by komplet punktow w eliminacjach gdyby nie ostatnia wpadka i remis 4-4 ze Szwecja prowadzac juz 4-0. Nasi zachodni sasiedzi w ostatnich 4 meczach strzelili 15 bramek co daje srednia prawie 4 bramki na mecz. W ostatnim meczu tych druzyn podczas euro Niemcy wygrali 2-1. We wczesniejszych 3 konfrontacjach takze padaly overy. Jutrzejszy mecz to spotkanie tylko o prestiż i zadna z druzyn nie bedzie murowala bramki, bardziej widzą mi sie tu odwazne poczynania w ofensywie i remis 2-2.
 
E 4

emilb

Użytkownik
Witam serdecznie ????

Co powiecie na taki tripelek ?

Rosja-USA BTS 1&#39;85
Macedonia-Słowenia BTS 1&#39;64
Węgry-Norwegia BTS 1&#39;66

Troszeczke szalony, ale myśle, że spore szanse trafienia

Na Twoim miejscu nie porywałbym się w tych meczach na BTS. Odkąd trenerem Rosji został Capello, zmienili oni swój ofensywny styl i starają się grać przede wszystkim na zero z tyłu. Poza tym ogólnie według mnie wybrałeś mecze drużyn raczej defensywnych. Bo właśnie ze zwykle niskimi wynikami kojarzą mi się reprezentacje Macedonii, Słowenii i Norwegii. Za większą ilością bramek rozglądałbym się w innych meczach, jak na przykład Brazylia - Kolumbia czy Holandia - Niemcy. Co nie znaczy, że Twoje typy nie wejdą, to tylko moje skromne zdanie. Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 5

pablo954

Użytkownik

Szwecja - Anglia
Myśle że warto poszukać dziś zwycięstwa drużyny ze Szwecji.
Dzisiaj nastąpi otwarcie nowo wybudowanego stadionu, na którym swoje mecze będzie rozgrywała drużyna reprezentacyjna. Szwedzi zapowiadają najmocniejszy skład anglicy mocno osłabieni.
Anglia bez:
Walker, Lennon, Defoe, Ashley Cole, Rooney,Shelvey. Hodgson da szansę debiutu Leonowi Osmanowi z Evertonu
Szwecja-Anglia 1 2,5
Szwecja-Anglia DNB 1,75 (dla mniej odważnych)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Malezja - Hongkong 1:1 ⛔ Jak można stracić bramkę w 89 minucie z HongKongiem grając w przewadze i z prowadzeniem????
Kuba* - Surinam 5:0 ✅
bet365 2/10 2,53 Gramy kontrę 4/10 na Kubę (1,66). ✅
Dziś gram dość egzotycznie, ale typy moim zdaniem się wydają pewne. Różnica klas olbrzymia pomiędzy rywalami. Reprezentacja Hongkongu to jest przysłowiowy &quot;nikt&quot;. 16 października przegrali u siebie właśnie z Malezją aż 0:3. Do tego jak patrzę na wyniki u siebie to gospodarze raczej nie przegrywają na własnym stadionie, a tym bardziej w meczach towarzyskich. Malezja moim zdaniem jest o jeden piłkarski poziom wyżej niż goście.
Patrząc na wyniki Kuby, można puknąć się w głowę czemu ją gram? A no temu, że Surinam to piłkarskie podwórko w porównaniu z reprezentacją Kuby. Faworyci tego spotkania przegrali ostatnio bardzo dużo spotkań, ale jakoś nie robi to na mnie większego wrażenia bo grali z reprezentacjami które dawały z siebie wszystko, walczył o punkty czy to do MŚ czy to mistrzostw kontynentu. A Kuba grała z Meksykiem, Kanadą, Hondurasem, Panamą itd. Więc z drużynami o jeden piłkarski poziom wyżej.
Surinam to kelnerzy &quot;dosłownie i w przenośni&quot;, podwórkowa piłka nożna, wygrywają z reprezentacjami o poziomie podobnym do siebie, ale jak już im się przyjdzie zmierzyć z rywalem o kilka klas wyżej to dostają sromotny łomot.
Patrząc na lata wstecz Kuba nie miała większych problemów z nimi by wygrać, tak też sądzę, że będzie i dzisiaj, na turnieju Pucharu Karaibów w Tobago.
Kuba w tych rozgrywkach w poprzednich latach radziła sobie całkiem dobrze, w 2007 wygrała ten turniej, a w 2008 roku odpadli w półfinale.
* Bardziej polecam ten typ niż Malezję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Spotkanie: Tajlandia - Bhutan
Typ: Tajlandia -4,5 -5 (50% wygrana, 50% zwrot)
Kurs: 1,60
Bukmacher:

Bhutan to jedna z trzech reprezentacji na całym świecie, która ma zero punktów w rankingu FIFA. Oprócz niej na końcu klasyfikacji znajdują się Turks i Caicos oraz San Marino (ta drużyna akurat mało egzotyczna, a jej pozycja wynika z faktu, iż swoje mecze gra z zespołami z Europy).
Zacznę od tego, że Bhutan to reprezentacja zupełnie amatorska, która nawet nie rozgrywa regularnie swoich spotkań. Ostatnie miało miejsce ponad 11 miesięcy temu, natomiast ostatni wywalczony punkt przez Bhutan to mecz sprzed 4,5 roku z Afganistanem. Od tego czasu reprezentacja ta odnotowała 16 kolejnych porażek.
Tajlandia to nie żaden słabeusz, regularnie gra swoje mecze, ostatnio nawet z Norwegią i Australią zaprezentowała się bardzo dobrze, bo przegrała oba te pojedynki tylko 0-1. Obie drużyny nigdy wcześniej się nie mierzyły, ale jestem pewny, że na boisku w Bangkoku gospodarze nie będą mieli problemu z rozgromieniem egzotycznego przeciwnika, który potrafił w ostatnim czasie przegrywać z takimi &quot;potęgami&quot;, jak Afganistan (7-0), Indie (5-0), Pakistan (7-0) czy Sri Lanka (6-0).
___
Wynik: 5-0 (50% wygrana, 50% zwrot)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP

Mecz ten uświetni otwarcie stadionu Friends Arena w Sztokholmie. Widzę tu spore szanse na zwycięstwo Szwedów, którzy będą dysponować podstawowym składem. W el. do MŚ dobre wyniki. W ostatnim meczu z Niemcami zaliczyli niesamowity comeback od stanu 0:4 do 4:4, i to na wyjeździe. Jak wspomniałem Szwedzi powinni wyjść w swoim podstawowym ustawieniu, większość z zawodników ma duże doświadczenie w reprezentacji. Nie można tego powiedzieć o składzie Anglików. Nie zagrają Rooney, Walcott, Shelvey, Walker i Lennon. Za nich pojawią się młodzi zawodnicy. Poza tym kilku zawodników będzie miało szansę debiutu, a są to: Forster, Caulker, Shawcross, Jenkinson, Osman, Sterling oraz Zaha. Myślę, że zabierając do Szwecji aż tylu debiutantów, Hodgson da wielu z nich szansę, bo jest to doskonała okazja do debiutu. Oto przewidywane jedenastki:

Szwecja: Isaksson-Lustig, Olsson, Granqvist, Safari-Larsson, Elm, Kallstrom, Kacaniklic-Ibrahimovic, Renegie
Anglia: Hart-Johnson, Cahill, Jagielka, Baines-Osman, Gerrard-Cleverley, Wilshare, Young-Welbeck


Skład Szwedów jest niemal identyczny jak ten w meczu z Niemcami. Natomiast w drużynie Anglii jest kilka zmian. Przede wszystkim w ataku zagra Welbeck, który jest rezerwowym w Man United, nie gra tak często jak w zeszłym sezonie. W pomocy Cleverley, który dobrze spisuje się w Manchesterze, ale w reprezentacji ma zaledwie 5 meczów rozegranych. Zagra również Young, który niedawno powrócił po kontuzji. To samo tyczy się Wilshare&#39;a, który dodatkowo pauzował ostatnio w meczu z Fulham. Dla Gerrarda mecz będzie 100. występem w reprezentacji, ale to już nie ten sam zawodnik co kiedyś. Debiut zaliczy 31-letni Osman, który dobrze spisuje się w Evertonie. Na środku obrony Cahill i Jagielka, który czasem popełnia błędy, co widać w wynikach jego drużyny Evertonu, który często traci bramki.
Myślę, że Szwedzi zagrają tu na maksa. Po pierwsze chcą wygrać na inaugurację nowego stadionu. Po drugie mają na to szansę, bo dysponują podstawowym i doświadczonym składem, czego nie maja Anglicy. Poza tym Szwedzi będą chcieli się zrewanżować za porażkę 2:3 na EURO.

SzwecjaAnglia ✅✅✅
Typ: 1DNB
Kurs: 1,75
Buk: Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
waski1911 8

waski1911

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, mecze towarzyskie
Spotkanie: Szwecja - Anglia
Typ: over 3.5
Kurs: 3.30
Bukmacher- Bwin
Analiza Dziś o godzinie 20:30 na otwarcie nowego stadionu w Sztokholmie Szwecja podejmować będzie Anglię bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie towarzyskie. W meczach Szwecja-Anglia zawsze pada dużo bramek ostatnio te drużyny mierzyły się podczas Euro w Kijowie gdzie po bardzo ładnym spotkaniu Anglicy wygrali 3-2. Oba Zespoły graja bardzo ofensywny futbol. Szwecja w ostatnim meczu Elm. do Mistrzostw świata w Brazylii nieoczekiwanie zremisowała z Niemcami 4-4 a warto podkreślić że przegrywała już 4-0 ale jednak Szwedzi rzutem na taśmę wyrwali Niemcom 1 pkt. Dziś w Anglii zabraknie Waynea Rooneya, Theo Walcotta i Aarona Lennona co daje szanse młodym zawodnikom. Szwedzi zagrają w bardzo silnym zestawieniu, ze Zlatanem Ibrahimovicem na czele. Jest to spotkanie towarzyskie z zespołami które graja bardzo ofensywna piłkę liczę dziś na bardzo dużo bramek
 
Y 4

yankes750

Użytkownik
Powołani w reprezentacji Bośni :
Avdukić, Begović, Šehić, Bešić, Mujdža, E.Spahić, Šunjić, Vranješ, Vršajević, Zukanović, Ibričić, Lulić, Medunjanin, Misimović, Salihović,
Pjanić, Sesar, Stevanović, Svraka, Džeko, Ibišević
&lt;table&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;tab_parz&quot;&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Witam ode mnie taki kuponik.

Arabia Saudyjska - Argentyna 1.16 dałem się nabrać. Dziękuję.
Holandia - Niemcy Czy drużyna 1 strzeli bramkę? TAK 1.17
Polska - Urugwaj Podwójna szansa Typ: Polska lub X 1.48
Panama - Hiszpania@1.17
AKO 2.35 ⛔ jakas masakra

Wiem, ze typy nie powalaja, ale postanowilem zagrac mocniej na ten kupon, mysle, ze ma bardzo duze szanse powodzenia.
Opisujac kazde zdarzenie:
Argentyna w silnym skladzie, przyjechala na zaproszenie szejkow, na pewno bedzie chciala sie pokazac, jak juz dostali te grube miliony, spokojnie mozna tu grac handi -1
Holandia, motywacji na Niemcow na pewno im nie zabraknie, caly stadion plus spore oslabienia rywali, bramka dla oranje musi wpasc i to niejedna
Polska u nas wiadomo, ostatni mecz sezonu, Fornalik caly czas szuka i tworzy nowy zespol, nowa jakosc, pelna ergo arena, wspaanialy doping plus...nowy prezes PZPNu na trybunach na pewno poniesie naszych do rozegrania swietnego spotkania. Polska ostatnio, juz za Smudy zreszta zaczela grac towarzyskie mecze na bardzo powaznie co mi sie podoba, Urugwaj bez swojej najwiekszej gwiazdy, mozna powiedziec jednego z glownych motorow napedowych i motywacyjnych zespolu gosci, kolejny plus dla Polakow niezbyt przychylny klimat dla gosci (pogoda) watpie by im sie chcialo grac dzisiaj na maksa.
Hiszpanie, wiem, ze niespodzianki u nich sie zdarzaja, no ale sorry nie z Panama, musial by sie zdarzyc cud, albo jakis mega przekret gdyby Hiszpanie tego meczu nie wygrali.
powodzenia!
 
bbadii 23,4K

bbadii

Użytkownik
A i ja sobie coś napiszę...
Portugalia -0.5 vs Gabon @ 1.575 Bet365
W składzie Portugalii nie braknie takich nazwisk jak : Cristiano Ronaldo, Nani, Pepe, Joao Mutinho czy Silvestre Varela... Zawodnicy, jak i sam trener na pewno będą chcieli pokazać kibicom, że ostatni ich mecz z Irlandia Północną to wypadek przy pracy. Kto wie, może napastnik Porto dostanie szansę od pierwszej minuty i strzeli jakąś bramkę. Nie widzi mi się tu inny wynik, niż łatwa wygrana zawodników z Portugalii. Co można powiedzieć o przeciwnikach? A no tyle, jak i nic.. Grają, od czasu do czasu wygrywają, ale jak przyjdzie zmierzyć im się z takim silniejszym zespołem, przykładowo RPA to dostają po tyłku 3-0, a co dopiero z Portugalią? Jeszcze klasa wyżej.. Jeśli CR7 i spółka zagrają taki dobry futbol jak na EURO, o wynik jestem spokojny.
Sam to zagrałem, dla odważniejszych - większe HC też dostępne.
 
K 358

koeman66

Użytkownik

Szwecja - Anglia
Myśle że warto poszukać dziś zwycięstwa drużyny ze Szwecji.
Dzisiaj nastąpi otwarcie nowo wybudowanego stadionu, na którym swoje mecze będzie rozgrywała drużyna reprezentacyjna. Szwedzi zapowiadają najmocniejszy skład anglicy mocno osłabieni.
Anglia bez:
Walker, Lennon, Defoe, Ashley Cole, Rooney,Shelvey. Hodgson da szansę debiutu Leonowi Osmanowi z Evertonu
Szwecja-Anglia 1 2,5
Szwecja-Anglia DNB 1,75 (dla mniej odważnych)
rzeczywiscie, szwedzi maja patent na anglikow plus otwarcie nowego stadionu = trzeba ladnie zaczac
anglikom cos sie grac nie chce, a w ostatnim meczu z polakami grali jak skacowani, szwedzi natomiast zachwycili, Ibrahimovic jest w swietnej formie i pewnie dzisiaj doprowadzi do wygranej! patrzac na wysoki kurs draw no bet 1.75, jest to dobra opcja do zagrania, na zwyciestwo anglikow nie licze wcale!!!!!!!!
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
takimi składami powinna wybiec Serbia i Chile:
Chile: Miguel Pinto; José Rojas, Osvaldo González, Gonzalo Jara; Manuel Iturra, Gary Medel, Arturo Vidal, Jean Beausejour, Matías Fernández; Alexis Sánchez, Eduardo Vargas
Serbia: Zeljko Brkic; Branislav Ivanovic, Nikola Maksimovic, Matija Nastasic, Aleksandar Kolarov; Ivan Radovanovic, Radosav Petrovic, Srdjan Mijailovic, Nemanja Tomic; Miralem Sulejmani, Marko Scepovic

BRASIL: Diego Alves; Daniel Alves, David Luiz, Thiago Silva e Leandro Castán; Ramires, Paulinho, Oscar e Kaká; Thiago Neves e Neymar. Técnico: Mano Menezes

COLÔMBIA: David Ospina; Pablo Armero, Mario Yepes, Amaranto Perea e Gilberto García; Edwin Valencia, Aldo Ramírez, James Rodríguez e Macnelly Torres; Falcao García e Teófilo Gutiérrez (Jackson Martínez). Técnico: Jose Pekerman
może komuś się przyda
edit
In the friendly against Saudi Arabia, in Riyadh, on Wednesday 14, 2 pm, Argentina would line up: Romero; Zabaleta, Federico Fernández, Coloccini, Rojo; Salvio, Mascherano, Tino Costa, Di María; Agüero, Messi.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Przypominam, że to temat dotyczący spotkań towarzyskich, a nie polityki. Jeśli macie ochotę pogadać o polityce, to zapraszam do odpowiedniego działu, a poprzednie posty skasowałem.
Brazylia-Kolumbia
Szkoda, że tylko towarzysko ale wobec faktu, że Canarinhos organizują Mundial, to póki co tylko tym się możemy zadowolić. Canarinhos co raz lepiej grają ale moim zdaniem jeszcze nie osiągnęli tego najwyższego poziomu i jeszcze trochę daleko do tego. Dzisiaj w ofensywie Neymar jak zawsze, do tego Oscar, który fajnie gra w Chelsea oraz dwójka, dla których to ogromna szansa czyli Kaka i Thiago Neves, a obaj potrafią wiele. W pomocy Paulinho, który jest niby def. pomocnikiem ale sporo goli strzela jak na tą pozycję. Z drugiej strony mamy Falcao, Jamesa, J.Martineza. Jak dla mnie fajnie wygląda ofensywa ekipy z kraju kokainy. Wprawdzie Kolumbia nie najlepszą ma historię gier z Brazylią ale teraz to inna ekipa. Do tego mecz w USA więc powinno być show i dla mnie bts tutaj pasuje jak ulał, a kurs naprawdę fajny.
BTS @ 1,83 Tobet✅1:1
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecze reprezentacji: mecz towarzyski, godz 1.30
BrazyliaKolumbia
TYP: over 2.5
KURS: 1.70
BUK: William Hill
Analiza:
Jutro o godzinie 1.30 Polskiego czasu rozegra się spotkanie towarzyskie pomiędzy zespołem Brazylii a zespołem Kolumbii. Na dzień czwartek nie było za dużo interesujących ofert dotyczących spotkań piłki nożnej a wpadło mi w oko tylko jedno spotkanie właśnie to co będę analizował. Jak wiadomo mecze towarzyskie ciężko a nawet czasami bardzo ciężko przewidzieć ale cóż zrobić oferta na ten dzień nie jest za interesująca więc muszę przyjąć to na klatę i napisać analizę do meczu towarzyskiego. A powiedzmy sobie szczerze że bardzo ciekawie zapowiada się rywalizacja pomiędzy reprezentacją Brazylii reprezentacją Kolumbii. Ale wszystko od początku. Najpierw zacznę może analizę od Brazylii. Jak wiemy (może nie każdy wie) reprezentacja Brazylii jest gospodarzem Mistrzostw Świata w 2014 roku i właśnie oni rozgrywają jedynie mecze towarzyskie bo gospodarz turnieju ma zapewniony start w tej imprezie. Dla zespołu Brazylii jest to bardzo ważny turniej gdzie chcą znowu wrócić na szczyt i w rankingu przesunąć się nawet na pierwszą lokatę. Łatwo nie będzie bo na Mistrzostwach Świata występują najlepsze reprezentacje na swoich kontynentach. Ale po to rozgrywają te mecze i już nie odpuszczają tylko grają najlepszą 11 aby przygotować się jak najlepiej do tego turnieju. W ostatnich pięciu meczach towarzyskich reprezentacja Brazylii wygrała wszystkie te pojedynki. Grali oni z takimi reprezentacjami jak Republika Południowej Afryki(zwycięstwo 1:0 bramka Hulka), Chiny(zwycięstwo 8:0 bramki: Ramires, Neymar trzy gole, Lucas, Hulk i Oscar oraz jedna samobójcze trafienie), Irak(zwycięstwo 6:0 bramki: Oscar dwie, Kaka, Hulk, Neymar i Lucas), Japonia(zwycięstwo 4:0 bramki: Paulinho, Neymar dwie i Kaka) oraz zwycięstwo nad reprezentacją Argentyny 2:1 gdzie bramki dla Brazylii zdobyli Paulinho i Neymar. A więc jak można zobaczyć w ostatnich pięciu meczach zdobywcy bramek się powtarzają a więc jest to dowód na to że trener reprezentacji Brazylii już szykuje pierwszą 11 na mecz otwarcia chociaż pozostało jeszcze nie całe dwa lata lecz chce aby ci młodzi zawodnicy cały czas się zgrywali aby potem nie dać na takim turnieju plamy. Natomiast Kolumbia musi grać w Kwalifikacjach do Mistrzostw Świata w strefie Ameryki Południowej gdzie po rozegraniu ośmiu meczy znajdują się na trzeciej pozycji. Pierwsza czwórka ma zapewniony awans natomiast piąty zespół musi grać baraże aby do tych mistrzostw się dostać. Zgromadzili oni 16 punktów i nad czwartym zespołem mają przewagę czterech oczek a przecież jeszcze jeden mecz mają w zapasie bo inne reprezentacja rozegrały po 9 meczy. Do lidera reprezentacji Argentyny tracą cztery oczka. Więc jak widać nie powinni mieć problemów z awansem do Mistrzostw Świata. Wygrali oni pięć meczu, jeden mecz zremisowali i dwa przegrali. Przegrali oni z reprezentacją Ekwadoru 1:0 i z Argentyną 2:1. Ostatni mecz rozegrali 17 października z reprezentacją Kamerunu i wygrali ten mecz 3:0. Warto dodać że był to mecz towarzyski. Oba zespoły grały ze sobą ostatnio w 2008 roku i wtedy padł bezbramkowy remis. A więc nie ma co patrzeć na tak odległe czasu bo teraz w tych reprezentacjach grają nowi zawodnicy i uważam że Brazylia wygra ten mecz 3:1 i warto również stawiać over 2.5 bo kursy są bardzo ciekawe ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mecz Towarzyski
Brazylia - Kolumbia bet365 1,60 1:1 ⛔ Kolejny super ofensywny mecz kończy się underem!
Dużo o tym meczu myślałem jak go ugryźć. Przychodziły mi do głowy typy na over 2,5 znając potencjał ofensywny obu drużyn. Jednak z niego zrezygnowałem, a czemu? Wczoraj w super niby ofensywnym meczu Holandia - Niemcy padł wynik 0:0. Wcześniej piekielny silny Bayern z Eintrachtem który dużo strzelał i dużo tracił, padł dość niski wynik 2:0. Dało mi to do myślenia, że dzisiaj może być podobnie i Brazylia może zagrać zachowawczo. Nawet przy prowadzeniu 4:0 z Japonią czy 6:0 z Irakiem nie dali sobie wbić bramki. A defensywa Brazylii jest naprawdę silna.
Brazylia do tego meczu przystąpi w swoim najsilniejszym składzie i zobaczymy na boisku między innymi Neymara czy Hulka. Skład od Kolumbijczyków mają o kilka klas lepszy, tak samo jak i wyniki.
Ciekawą informacją na pewno jest to, że mecz zostanie rozegrany na boisku w New Jersey z okazji 1000 meczu reprezentacji Brazylii! Więc motywacja po stronie faworytów jest ogromna. Kolumbia niby ma ostatnio dobre wyniki, ale Kamerun to inna liga niż Brazylia, Paragwaj ostatnio notuje przeciętne wyniki, tak samo Chile (5 porażek z rzędu), Urugwaj również ostatnio miał bardzo często w meczach problemy ze zwycięstwem.
Dziś widzę pewną wygraną Brazylii!
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, mecz towarzyski
Spotkanie: Brazylia - Kolumbia
Typ: Kolumbia zdobędzie bramkę w obydwu połowach
Kurs: 5,50
Bukmacher: William Hill
Analiza: Mecz będzie rozegrany na neutralnym terenie. Tym bardziej zastanawia mnie dlaczego Brazylia jest aż tak bardzo faworyzowana. Kolumbia naprawdę jest w bardzo dobrej formie. W eliminacjach do MŚ 2014 zajmują oni trzecie miejsce w tabeli i wygrali trzy ostatnie spotkania. W tych trzech wygranych meczach Kolumbia strzeliła aż dziewięć goli, więc są w wysokiej formie. Brazylia jako gospodarz MŚ 2014 nie bierze udziału w eliminacjach. Rozgrywają oni sporo spotkań towarzyskich przez co są w gorszej sytuacji od Kolumbii, która rozgrywa mecze o wysoką stawkę. Mecz Brazylia-Kolumbia jest prestiżowy, obu reprezentacjom na nim zależy i tutaj może wyjść brak spotkań Brazylii o wysoką stawkę. Obie drużyny mają ogromny potencjał ofensywny, więc bardzo możliwe, że zobaczymy tutaj wiele bramek. Mam nadzieję, że będąca w dobrej formie Kolumbia strzeli chociaż po jednej w obu połowach.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Piłka nożna: West Asian Federation Championship
Irak - Syria
Over 2.5 gola
3.10
Bet365


Na dzisiaj wybrałem mecz finałowy turnieju West Asian Federation Championship. Zmierzy się w nim reprezentacja narodowa Iraku i Syrii. Gospodarze w półfinale pokonali Oman 2:0, natomiast goście uporali się po dogrywce z Bahrajnem 1:2. W dzisiejszym finałowym meczu stawiam na over 2.5 gola.
Bardziej overową drużyną w tej parze jest Syria, która w swoich ostatnich 23 meczach międzypaństwowych zaliczyła... 23 razy over 1.5 gola! W tych 23 meczach ekipa z zachodniej Azji miała 15 razy over 2.5 gola czyli około 60% wszystkich meczy. Zaliczyli w ostatnim czasie między innymi takie wyniki jak 2:2, 3:2, 3:1, 3:0, 2:1. Irak z kolei jest mnie overową drużyną niż Syria stąd też tak wysoki kurs na over w tym spotkaniu. Ekipa Iraku na ostatnie 23 mecze międzypaństwowe miała 8 razy over 2.5 gola (między innymi 2:1, 7:1, 3:0, 6:0). Bezpośrednia historia spotkań między Irakiem, a Syrią to 10 meczy spośród, których aż 6 kończyło się wynikiem 3 bramkowym lub wyższym (2:1, 3:1, 2:1, 3:1, 2:1, 2:1).
Moim zdaniem dzisiaj obie drużyny wbrew pozorom zagrają ofensywnie, a co za tym idzie nie powinno zabraknąć bramek. Mój typ na dzisiaj to 2:1 dla Syrii i over 2.5 gola po bardzo dobrym kursie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom