>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Mecze towarzyskie - klubowe

mahony1983 33,2K

mahony1983

Użytkownik
friendly: Snina win vs Michalovce U19
Odd: 1.90 (bet365)
Stake: 2/5

I don't understand this odd, because Snina have better team than the youngsters from Michalovce. Fair odd 1.60 IMO.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
FC Barcelona - Cartagena
poniżej 3.5 gola @ 2.06
poniżej 2.5 gola @ 3.45
Fortuna

Dzisiaj Barcelona rozegra swoje pierwsze spotkanie w pre-sezonie. Rywalem będzie Caratgena zespół z którym mierzyli się również w poprzednim sezonie na koniec swojego pre-sezonu. Wtedy mecz zakończył się zwycięstwem Barcelony 3:1. W składzie Barcelony zobaczyliśmy min. Messiego, Griezmanna, Dembele, De Jonga, Busquetsa, Pedri czy Alba.
Dzisiejszy skład będzie wyglądał o wiele inaczej, bo powołani zostali:

Lista powołanych Barcelony na towarzyski mecz z Nàstic Tarragona:

Bramkarze: Neto, Peña, Arnau Tenas.

Obrońcy: Dest, Piqué, Roberto, Umtiti, Ramos Mingo, Balde, Gomes, Comas, N'diaye.

Pomocnicy: Pjanić, Puig, Gavi, Peque, Mortimer, Pereira.

Napastnicy: Escobar, Demir, Manaj, Abe, Collado.


A według mediów skład ma wyglądać następująco:
Neto; Dest, Piqué, Umtiti, Balde; Nico González, Pjanić, Sergi Roberto; Alex Collado, Yusuf Demir, Riqui Puig.

Jest to mieszanka czterech/pięciu doświadczonych graczy powiązana z młodzieżą, która ma do siebie przekonać trenera. Dlatego też nie spodziewam się fajerwerków po tym spotkaniu. Piłkarze powoli będą wchodzić w rytm meczowy, a więc nie będzie tu zabijania o każdą piłkę żeby uniknąć niepotrzebnych kontuzji. Liczę, że Barcelona nie straci w końcu gola, i skromnie tutaj wygra 1-0 lub 2-0.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Feyenoord - Den Haag over 4 2,15 over 4,5 2,6 Den Hag over 1 2,2 lvbet


myślę, że w ciągu 120 minut kilka bramek wpadnie.


w bezpośrednich spotkaniach między tymi drużynami padało ostatnio sporo goli.
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
4.08.2021 18:00
Wisła Kraków - SSC Napoli
Powyżej 3.5 @ 2,33 Uni
Powyżej 4.5 @ 4,20 Uni
1. drużyna - połowa z większą liczbą goli - 2.POŁOWA @ 3,10 STS
Wisła wygra drugą połowę @ 6,20 Fortuna

Widzę, że w dziale mocno na minus ostatnimi czasy, mam nadzieję że ta seria zostanie przerwana. W Krakowie dzisiaj święto z okazji 115. rocznicy i chciałbym ugryźć ten mecz. Wisła pewnie rozpocznie najsilniejszym zestawieniem, w końcu czy to mecz towarzyski czy nie - każdy grajek z Ekstraklasy chciałby się zmierzyć z zawodnikami z takiego poziomu. Zwłaszcza, że Napoli przynajmniej w teorii rozpoczyna ten mecz całkiem mocnym zestawieniem. Przewidywany wyjściowy skład Napoli (za Corriere dello Sport):
Ospina - Malcuit, Manolas, Koulibaly, Mario Rui - Elmas, Lobotka, Zieliński - Zedadka, Machach, Politano.
Na papierze całkiem silny, zwłaszcza w tyłach. To tylko pozory - wyłączając pierwszą jedenastkę kadra na ten mecz jest naprawdę biedna. W drugiej połowie na placu boju ma się pojawić zaciąg z Primavery i podejrzewam że już w przerwie większość gwiazd opuści plac gry. Nie zmienia to faktu, że mecz raczej pokazowy niż poważny, a więc bramek może być całkiem sporo. Widzę to więc tak, że w pierwszej części gry Napoli spokojnie wyczekuje Wisłę (i pewnie coś strzela), by w drugiej wpuścić młodzież i stracić bramkę.
 
O 1,2K

oleszek

Użytkownik
Na żywo Liverpool-Bologna Włosi nie wychodzą z połowy, jeśli nie będzie kataklizmu to nie ma opcji żeby strzelili gola, grają 2x30 min
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Legia - Dynamo
Typ: dynamo DNB @ pinnacle 1.8
Dzis wieczorem na stadionie legi odbedzie się mecz towarzyski pomiedzy druzyną legi a ukrainskim dynamem. jak wiemy na ukrainie jest wojna i dochód z biletów zostanie przekazany dla ambasady ukrainskiej. Teoretycznie wielkim faworytem powinna byc legia. Bo grają u siebie no i sklad duzo lepszy. Dynamo wypozyczyło wielu graczy. A z podstawowych beda tylko gracze ukrainscy. No ale wedlug mnie gracze legi nie beda sie wysilac i oddadza mecz dla druzyny dynama, aby sprawic radosc ukrainskim kibicom, którzyna pewno stawią sie dzis bardzo licznie na stadionie. A gracze dynama zostawią dzis serce na boisku :) Jesli ten link co wkleiłem jest nieprawda to prosze to napisac, anie kasowac. Zawiera wywiady imateriały dowodowe. Pisowska cenzura kłamstwa działa na tym portalu? flage ukrainy macie i cenzurujecie prawde?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +463
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna/ Mecze Towarzyskie
Godzina: 11:00 / 13:00
Spotkanie: Ruch Chorzów - Podbeskidzie
Typ: Ruch
Kurs: 2.72
Bukmacher: BETFAN
Analiza:

Podałem dwie różne godziny spotkania, bo flashscore pokazuje godzinę 11, natomiast buki 13.
Spróbuje pograć zwycięstwo Ruchu. Ruch w pierwszym spotkaniu towarzyskim rozbił u siebie 3:0 Odrę Opole, aby kilka dni później przegrać 0:3 z GKS Jastrzębie.
Gospodarze to beniaminek w pierwszej lidze, który dokonał kilka ciekawych transferów. Do klubu powrócili Sadlok oraz Moneta. Do tego dołączyli tacy gracze jak: Tomasz Swędrowski (5 goli w Motorze), napastnik Pląskowski (13 goli w Chojniczance), 15- letni Barański z Lecha, obrońca Przemek Szur z trzema golami na koncie. Naprawdę wygląda to ciekawie pod względem statystyk. Ruch z takim składem powinien się utrzymać, a nawet mógłbym powiedzieć, że jest w stanie powalczyć o miejsca 3-6 dające baraże. Odszedł Mokrzycki jeden z liderów Ruchu w poprzednim sezonie, ale myślę, że niema ludzi nie zastąpionych.
Podbeskidzie również nie próżnowało na rynku transferowym, a jednym z hitów jest sprowadzenie Tomka Jodłowca czy Krzysztofa Drzazgi.
Sparingi to przede wszystkim sprawdzanie różnych wariantów/stylu gry, a więc wynik tutaj może być różny. Pogoda jest w porządku bo około 20 stopni, a więc na to nikt nie może narzekać. Ja proponuje wygraną gospodarzy i idę w tym kierunku.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Legia - Celtic over 3 1,98 6/10 over 4 3,6 4/10 fortuna

Pożegnanie Boruca, Celtic w sparingach strzelał sporo bramek. Jest dużo lepszy od Legii obecnie i powinien strzelać gole jak w ostatnich sparingach.
Niby towarzyski mecz , ale Legia pamięta to w jaki sposób odpadła z Celticem w kwalifikacjach do LM kilka lat temu, mimo wyższości w obu meczach.

Dla mnie będzie to otwarty mecz, może karnego będzie strzelał Boruc, można poszukać takiego zakładu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +978
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Liverpool - Strasbourg X2 2,35 dnb 3,8 over 1,5 gola 3 over 2,5 6,8 fortuna.


Liverpool jutro nie zagra podstawowym składem. Nie zagra na pewno Allison, większość a pewnie cała dzisiejsza 11 jutro zacznie na ławce, a może i wcale się nie pojawi..
Goście w sparingach tylko raz nie strzelili więcej niż gola.
Dla mnie te kursy to nieporozumienie.

Liverpool possible starting lineup:
Hughes; Gomez, Konate, Van den Berg, Milner; Jones, Morton, Keita; Carvalho, Nunez, Elliott
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2610
kombajn 163,1K

kombajn

Użytkownik
DUBAI SUPERCUP
8-16/12/2022 | The state-of-the-art Al Maktoum Stadium (poj.:15000)

Będą rozegrane tylko cztery mecze (w wypadku remisu będą wykonywane rzuty karne):
* 8 grudzień - Arsenal vs Lyon
* 11 grudzień - Liverpool vs Lyon
* 13 grudzień - Arsenal vs Milan
* 16 grudzień - Liverpool vs Milan

Drużyna z największą liczbą punktów zdobędzie puchar.
1. 3 punkty za zwycięstwo w regulaminowym czasie dla zwycięzcy
2. 2 punkty za remis w regulaminowym czasie dla obu drużyn
3. 1 punkt za zwycięstwo po rzutach karnych

 
Otrzymane punkty reputacji: +130
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna – Towarzyski
Godzinna: 18:00
Spotkanie: PSG - Al-Hilal & Al-Nassr Stars
Typ: over 6.5 bramki
Kurs: 4.60
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Mecz był już analizowany przez innego użytkownika forum pod kątem overu. Ja też widzę over i to duży.
Jest to spotkanie towarzyskie, dla kasy i dla kibiców. Być może jest to ostatnie spotkanie Ronaldo i Messiego przeciwko sobie.
Takie mecze pod publikę jak ten rządzą się swoimi prawami. Ja sobie nie wyobrażam, że tu się skończy na 2-3 bramkach.
Obrona Al-Hilal jest cienka, samo PSG powinno strzelić 5-6 bramek mając taką pakę jaką mają. Z przodu natomiast mają rywale kim postraszyć choćby talisca u boku Ronaldo i paru innych. Ronaldo myślę, że w tak prestiżowym pojedynku będzie się dwoił i troił co może zaprocentować bramkami klubu arabskiego.
PSG nie będzie tutaj zabijało się w obronie żeby czyste konto zachować .
Ja idę w over .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3516
chamberlain 422,6K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Berliner AK 07 - Hertha Berlin
Over 4.0 bramek @ 2.05 Lvbet
Over 6.5 bramek @ 6.50 Superbet

Mecz charytatywny dla ofiar trzęsień ziemi w Turcji i Syrii, wydaje się więc, że obejrzymy miłe dla oka spotkanie, która obfitować będzie w bramki. Hertha w tym sezonie Bundesligi nie radzi sobie za dobrze, na dobrą sprawę walcząc w tej chwili o utrzymanie, ale ich przeciwnicy to drużyna o kilka poziomów niżej, grająca w lidze regionalnej, która jest jakby czwartą ligą, a i tam Berliner nie radzi sobie jakoś nadzwyczajnie dobrze. Mecz powinna wygrać drużyna gości, jednak jak już pisałem jest to mecz charytatywny, a w takich meczach zazwyczaj sporo się dzieje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +190
Volleyball_Expert 360,1K

Volleyball_Expert

Typer Miesiaca
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk typ Piast Gliwice kurs 1.70 BETFAN

Zacznę od tego, że kibicuje Piastowi od najmłodszych lat. Oglądam mecze ligowe, pucharowe itp. oraz jak widać także sparingi. Ostatnio sparing z drugoligowym zespołem wygrany bardzo pewnie chodź rywal mimo iż z drugiej ligi naprawdę postawił dość ciężkie warunki przede wszystkim przez pierwsze 30 minut, gdzie o kondycyjnie i swoją agresywnością w grze utrudniali grę mojemu zespołowi. W Lechii Gdańsk po spadku z Ekstraklasy sporo zawodników odeszło kilku zasiliło szeregi Lechii, ale według mnie na ten moment Piast zdecydowanie jest zespołem stabilniejszym i widać, że atmosfera w zespole jest naprawdę bardzo dobra, która myślę, że warto w tej sytuacji wspomnieć o trenerze Vukovicu. W ostatnim sparingu Piast dobrze wyglądał jeśli chodzi o motorykę i kondycyjnie także. Trener rotował troszkę składem zobaczymy jak będzie dzisiaj. Lechia rozegrała sparing z Legią Warszawa, gdzie przegrali 3:1. W Lechii jeszcze zostali m.in Kubicki i Nalepa z graczy którzy mogą cokolwiek dać coś w środku pola, ale na Piasta to według mnie zdecydowanie za mało. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +688
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Dunajska Streda - Rapid Wiedeń 1 @ 2.50 Fortuna 16:00


Typowy mecz w trakcie sezonu przygotowawczego rozgrywany na Słowacji. Potencjał obu ekip zbliżony o czym świadczą wyrównane przedmeczowe kursy i trudno się temu dziwić , zwłaszcza że to mecz sparingowy. Jednak mimo wszystko więcej szans na wygraną daje gospodarzom choćby z tego powodu że prawdopodobnie są na nieco innym etapie przygotowań patrzą na liczbę sparingów rozegranych do tej pory. Dunajska Streda od 17.06 rozegrała już 4 spotkania , wygrywając 2 z nich ( Pohronie 1:0 ; MOL Fehervar 5:0) i remisując dwa pozostałe ( Brno 1:1 ; Rapid Bukareszt 1:1). Dzisiejszy rywal przygotowania rozpoczął nieco później i rozegrał jeden oficjalny mecz kilka dni temu pokonując 4:1 totalnie amatorski zespół SCU Kilb występujący w rodzimej lidze regionalnej.

Oczywiście mecze przygotowawcze mają to do siebie że często mocno rotuje się składem co zrozumiałe , wypuszczając czasami dwie różne jedenastki na każdą z połówek lub zmieniając np. 5-6 zawodników w trakcie spotkania . To może w dużym stopniu wpłynąć na losy potyczki i wynik ale tyczy się to obu zespołów i generalnie jest nie do przewidzenia. Z racji większego " ogrania " Słowaków myslę że skład zacznie się w większej mierze krystalizować niż w wypadku Rapidu. Nawet jeśli obydwaj trenerzy zdecydują się na szersze zmiany to mimo wszystko Dunajska Streda rozegrała więcej spotkań co może być ważne.

Stawiam w tym starciu na Słowaków którzy według mnie mają większe szanse na wygraną i jak do tekj pory prezentowali się całkiem nieźle.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1151
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Banik Ostrava - Cracovia
Banik / +1.5 @ 2.80 Superbet



Wyjątkowo szybko wznawia rozgrywki Ekstraklasa w tym sezonie w związku z tym Cracovii do pierwszego meczu o punkty przeciwko Stali Mielec 21.07 pozostało nie wiele ponad 2 tygodnie. Jednym z etapu przygotowań jest dzisiejszy sparing w Opalenicy ,trzeci z kolei. Wcześniej " Pasy" pokonały Wisłę Płock 3:0 i trzecioligowca że Słowacji Spisała Nova Ves 2:0. To ekipy słabsze od dzisiejszego przeciwnika. W kadrze Cracovii po sezonie doszło do kilku zmian. Klub opuścili między innymi Michał Siplak, Karol Niemczycki i Kamil Pestka. Nie zagrzał tez miejsca Ukrainiec Jewhen Konoplanka. Na całe szczęście kontrakt o rok przedłużył dotychczasowy szkoleniowiec Jacek Zieliński. Nowy sezon może być trudnym dla " Pasów" z racji chociażby coraz większego długu który jak przyznał prof. Filipiak wynosi już 72 mln złotych. Tak czy inaczej dzisiejsze starcie nie da odpowiedzi w jakiej formie jest zespół natomiast rywal jest bardziej wymagającym od dwóch poprzednich.

Banki Ostrava poprzedni sezon czeskiej Fortuna Ligi zakończył na 11-stym miejscu wygrywając grupę spadkową. Do nowego sezonu przygotowuje się podobnie jak Cracovia poprzez mecze kontrolne . Rozegrał 3 sparingi ale 2 ostanie to istny poligon strzelecki. Najpierw rotując totalnie składem i wymieniając w 2 - ej połowie wszystkich 10-ciu zawodników z pola , opiekun Banika rozgromił słowackiego drugoligowca Myjavę 8:1 , a kilka dni temu rozbił rumuński Farul Constanta 5:0. W spotkaniu tym z dobrej strony pokazał się nowy nabytek Nigeryjczyk Abdullahi Tanko który ustrzelił hat - trick. Banik to dosyć ciekawy zespół jak na ligę Czeską. Oczywiście nie może równać się z ekipami Slavii, Sparty czy Pilzna ale potrafił nie raz zaskoczyć teoretycznie silniejsze ekipy w swojej lidze.

Myślę że w bezpośrednim starciu z "nową" Cracovią drużyna naszych południowych sąsiadów okaże się lepszą mimo że mecz zostanie rozegrany na neutralnym terenie w Opalenicy.
 
Do góry Bottom