>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze towarzyskie - klubowe w 2014

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Cracovia, jednak wczoraj wygrała, brawo, ale to dopiero początek drogi.
Grasshoppers - Wil over 3,25 teraz 1,83 w pinnacle ✅
Ostatnio w sparingach tych ekip padało sporo bramek, nie ma co tu grać w stronę Grass,
bo już w pierwszym sparingu pokazali, że to nie jest poważne granie dla nich.
Dla mnie będzie hokejowo.
http://www.livesports.pl/mecz/8G6fhLLI/#h2h;overall
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Mamy jutro dzień TOWARZYSKI ???? . Bet365 ma świetną ofertą na jutro
Jagiellonia - Omonia ----&gt; 2 @@ 2.30 ⛔ Jaga mnie zaskoczyła
Dla obu drużyn to pierwsze spotkania towarzyskie, Bliżej wygrane typuję Kaiafas szkoleniowiec gości który od Marca prowadzi drużynę i to głównie dzięki niemu zajęli 5 miejsce, gdyby nie seria ostatnich trzech przegranych spotkań była szansa na czwórkę, Jaga pod wodzą Probierza który przejął zespół w końcówce i nie osiągnął za dobrych rezultatów ma wystąpić eksperymentalnym składem ma być kilku testowanych tutaj upatruję szanse dla gości.
Górnik - GKS TYchy ----&gt; 1 @@ 1.35 ⛔ Górnikowi już dziękujemy będę grał przeciwko nim w sezonie bo już w towarzyskich nawet rady nie dają.
Górnik zagrał ostatnio z Rudą Śląska w meczu z okazji jubileuszu tego zespołu, Zespół z Zabrza wygrał 5:0 jednak grało dużo zawodników rezerwowych oraz wracających z wypożyczenia Górnik buduję tak na prawdę znów zespól od nowa jak co roku, natomiast w Tychach po szczęśliwym utrzymaniu jest sporo kontrowersji czy zostanie trener Żurek jak to będzie z kontraktami itd. Bliżej zwycięstwa wydaje się drużyna z Zabrza.
Lech Poznań - Podbeskidzie -------&gt; 1 @@ 1.65
Kolejorz po poznaniu rywala zaczyna przygotowania do sezonu pierwszy mecz towarzyski natomiast piłkarze Podbeskidzia rozegrają drugi mecz towarzyski w pierwszym ulegli pechowo Cracovii gdzie pierwszą połowę drużyna Podlińskiego mogła zakończyć wysoką wygrana natomiast w drugiej inicjatywę przejęli Górale ale niestety nie zdołali odrobić strat pomimo wielu ciekawych okazji, Lech dokonał kilku transferów i na pewno jutro tych graczy zobaczymy na boisku bądź co bądź ale takie spotkanie przed pucharami Lech powinien wygrywać.
Szachtar - Skenderbeu 1 @@ 1.35 ✅
Plezen - Sokolov 1 @@ 1.35 ✅
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Ja myślę, że Szachtar-2 3,2 (marathonbet) to jest fantastyka.
Szachtar nie gra pełnym składem, sparingi już grał, jeden z nihc widziałem, ten wygrany 2-1,
tam Pyatov miał asystę przy golu, mecz można znaleźć na youtubie.
http://www.livesports.pl/mecz/d2nHKhSO/#zestawienie-kursow;handicap-azjat;koniec-meczu
ROk temu Szachtar wygrał bardzo wysoko, Skenderbeu to nie są piłkarze tylko bandyci i ja myślę,
że jutro będzie podobnie.
 
W 6

wili23

Użytkownik
Co myślicie o dzisiejszym meczu Sparty Praga z Budziejowicami. Ładny kurs 1.65 na Prażan którzy maja za sobą świetny sezon kontra beniaminek Gambrinus Ligi
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Wisła Kraków - Karvina ------&gt; 1 @@ 1.53
Podopiecznych Smudy czeka kolejny sprawdzian w którym wystąpi nowy nabyte Sadlok, Smuda ma do dyspozycji prawie pełny skład oprócz Sarkiego, Guerriera oraz Jovanovica. Reszta jest zdrowa i wystąpi piłkarze mają za sobą już 2 spotkania z Bochnia 2:0 wygrany oraz Ruzomberokiem gdzie zmiażdżyli rywala 5:0. Dzisiejszy mecz powinien być formalnością. Liczę na duet Brożek, Jankowski bo zaczynają dobrze ze sobą współpracować.
Lechia Gdańsk - Olimpia Grudziądz -----&gt; 1 @@ 1.35
Lechia która w tym sezonie kupuje na potęge na testach przebywa Polczak który prawdopodobnie wystąpi dziś w pierwszej połowie pozysali już Bukse,Dźwigałę, Riberio, Borysiuka,Makuszewskiego definitywnie, Łukasika w trakcie załatwiania jest Pawłowski transfery robią wrażenie jednak czy zdążą się zgrać zobaczymy dzisiejszy mecz na pewno nam już coś powie liczę na wysokie zwycięstwo piłkarzy z Gdańska.
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
Typ: X / ⛔ 1:3
Kurs: 3.6

O godzinie 17:00 na Fair Play Arenie w Trzebnicy , gdzie Piast przygotowuję się do nowego sezonu zostanie rozegrany sparing z Śląskiem , który rozegra swój pierwszy sparing , a natomiast zespół z Gliwic rozegra swoje drugie kontrolne spotkanie [Zawisza Bydgoszcz 1:1]. Co można napisać o tym sparingu ? Gracze z Piasta nie dawno wrócili z swoich urlopów , a gracze z Wrocławia grają dziś po raz pierwszy , więc nie wiadomo jak kształtuje się forma obydwu zespołów , a w takim razie nie liczę na jakieś wielkie emocje i uważam , że padnie remis jak w ostatnim meczu drużyny Piasta Gliwice.
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Zawisza Bydgoszcz - Omonia Nikozja
Typ: 1 / 2:0 ✅
Kurs: 2.2

Widać , że ekipa z Cypru lubi grać w Polsce w tym sezonie ogórkowym mecze z polskimi zespołami i jak dotychczas bardzo słabo im to wychodzi , bo porażki z Podbeskidziem 0:2 i Jagiellonią 0:3 ???? To już ich trzeci sparing w ciągu 6 dni , a więc grają co 2 dni to też upatruję , że zmęczenie mają ogromne i w Wielkopolsce znów będą gorsi od polskiego teamu.W Zawiszy dzisiaj mają być 2-3 nowych zawodników testowanych w tym Sandomierski , a co najważniejsze grają dopiero drugi sparing i pewnie mają dużo siły i wszystko leży po ich stronię , by wygrać sobie w sparingu z słabą drużyną z Nikozji.
 
omerta 968

omerta

Użytkownik
Legia Warszawa – Arka Gdynia

Sparing w Gniewinie, gdzie przebywa Legia przygotowująca się do nowego sezonu i spotkań w eliminacjach do Champions League. Rywalem mistrzów Polski będzie Arka – zespół, który w poprzednim sezonie nieudanie walczył o awans do ekstraklasy, a dzisiaj kadrowo wygląda po prostu mizernie. W tym momencie nowy trener Dariusz Dźwigała ma „pewnych” 14 piłkarzy – tych, którzy są związani z klubem umową (natomiast odeszło aż 14). Kilku będzie testowanych, ale nie są to porywające nazwiska, a Aleksander Jagiełło (Legia) ma niebawem podpisać kontrakt. Nie licząc defensywy, która powiedzmy wygląda poprawnie, pozostałych formacji tak naprawdę nie ma – włącznie z atakiem, bowiem problemy zdrowotne ma Marcus da Silva i dzisiaj nie wystąpi. Dla Arki będzie to drugi sparing tego lata (kilka dni temu był remis z Pogonią Szczecin – gol Kamila Juraszka, który odszedł z klubu), zaś Legioniści mają za sobą dwie potyczki – obie wygrane. Kolejno z Atlantasem Kłajpeda (2-0) i wczoraj z Pogonią (4-1). W spotkaniu tym zagrało tylko 12 zawodników – pozostali dostaną szansę w starciu z Arką (m.in. Marek Saganowski, Jakub Kosecki, Igor Lewczuk, czy Bartosz Bereszyński). Na dzień dzisiejszy nie widzę żadnych szans 1-ligowca w konfrontacji z mistrzem kraju. Arka rozbita - nowy szkoleniowiec stara się stworzyć dopiero drużynę, a naprzeciwko Legia – ekipa ułożona pod każdym względem.

Legia @ 1.50 bet365
Ps. Mecz na poziomie 3. ligi z obu stron.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Legia AH-1 - Arka 1,88 bet365

Wczoraj polecałem Legię -0,75 z Pogonią i wygrała 4-1.
Od wczoraj czekałem na inna linię niż -0,5 to kurs był za niski do gry, jak na Wisłę z Karviną ????
Dziś może i dla wielu trochę gorsza linia, bo -1 z Arką, która zremisowała niedawno z Portowcami.
Arka była lepsza w tamtym pojedynku.
Legia niekoniecznie zagra najlepszym składem, ale Arka ma też swoje problemy.
Azja otwiera -1,25 po tym kursie. Dla mnie Legia -1 dziś pewnym jak śmierci
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecze towarzyskie
Godzina: 18:30
Spotkanie: Wacker Innsbruck - Basel
Typ: 2
Kurs: 1.55
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dziś (3 lipca) o godzinie 18:30 zmierzą się ze sobą zespoły Wacker Innsbruck i FC Basel. Choć już na wstępie wydawać by się mogło, że piłka austriacka i szwajcarska prezentują podobny styl gry, to jednak ja dostrzegam tutaj różnicę poziomów. Być może mecz wyrównany by był gdyby przeciwnikiem FC Basel był Red Bull Salzburg, ale nie Wacker. FC Basel zostało w ubiegłym sezonie mistrzem Szwajcarii wyprzedzając na dość dużym luzie Grasshoppers Zurych, aż o 7 punktów. Przy tym wszystkim Bazylea radziła sobie doskonale w rozgrywkach Ligi Europejskiej, dochodząc aż do ćwierćfinału pokonując między innymi Maccabi Tel-Awiw, czy właśnie wcześniej wspomniany Red Bull Salzburg. Oba te zespoły są zdecydowanie lepsze od Wackera Innsbruck. Jednym słowem pisząc o drużynie Wacker Innsbruck, trzeba spojrzeć na wyniki zeszłego sezonu. Wacker Innsbruck odstawało od reszty stawki austriackiej ekstraklasy, kończąc sezon na ostatniej pozycji i spadło do ligi niżej. Wydaje mi się, że chociaż jest to okres przygotowawczy, to różnica klas zdecyduje o zwycięstwie FC Basel choćby jedną bramką, a kurs jest warty spróbowania tego typu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
maite-radar 25,3K

maite-radar

Użytkownik
4.07.2014; 15:00
Bańska Bystrzyca - Ruch Chorzów
Obie strzelą @ 1,60 WH ✅✅✅
Bystrzyca do przerwy @ 3,35 Unibet
✅✅✅

Już za kilkanaście minut w Poradzie chorzowski Ruch zmierzy się z ósmą ekipą słowackiej ekstraklasy,a więc Bańską Bystricą. Od sześciu spotkań formalni gospodarze tego pojedynku ze znakomitą serią - sześciu BTSów. Dzisiaj nie powinno być inaczej. W bramce Ruchu spotkanie rozpocznie Wojciech Skaba, na ławce zasiądzie Krzysztof Kamiński. Który z nich by nie bronił - i tak nie będzie zbyt pewnym punktem swojej drużyny. Skaba powinien skapitulować jednak tuż przed przerwą. A że w wyjściowej jedenastce Ruchu nie ma żadnych zawodników o dużym potencjale ofensywnym - gram na Bystrzycę do przerwy. Po wznowieniu gry powinien wyjść lepszy skład Ruchu i ewentualnie powalczyć o wynik końcowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
CSKA - Torpedo ----&gt; 1 @@ 1.45 ⛔ Porażka chłopaki porażka....
Pierwszy towarzyski mecz ekipy CSKA tak na prawdę to będzie jedno z kluczowych spotkań pod kątem następnego sezonu który zawodnik zostanie a który opuści zespół, na razie na testach mają się pojawić tylko piłkarze z rodzimej ligi mniej znani zobaczymy kto to będzie ale CSKA jest faworytem oby to wykorzystali.
Polonia Bytom - Odra Opole -----&gt; 2 @@ 3.60 ⛔ Niestety Oderka rady nie dała.
Odra Opole ma już za sobą pierwszy test wygrała z Energetykiem ROW Rybnik, natomiast ekipa z Bytomia musi składać &#39;&#39;klocki&#39;&#39; od początku będzie dzisiaj casting i tak na prawdę ciężko wskazać ich atuty, natomiast Odra Opole coraz lepiej poukładana i wydaje mi się że w tym spotkaniu będzie faworytem.
Mons - Anderlecht 2 @@ 1.45 ⛔ 0:0 ?? wTF
Ekipa gospodarzy dopiero rozegra pierwsze spotkanie towarzyskie podczas tych przygotowań, natomiast Anderlecht rozegrał już dwa mecze towarzyskie które wygrał, Wydaje się faworytem.
Wacker - Ajax 2 @@ 1.40 ✅
Ikeston - Derby 2 @@ 1.30 ⛔
Blado.... odpuszczamy ogórkowy sezon towarzyski.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Dynamo Drezno - Neftczi 1,85 bet365
Dynamo pokonało ostatnio Asteras, a goście przegrali 0-3 z Botosani.
Biorę poprawkę na to, że Neftczi grało dzień wcześniej z Dynamem Kijów.
Spodziewam się wygranej ekipy z Drezna, może być po łamańcu jak rok temu

Zadar - Maribor DNB 2 bet365
Dla mnie faworytem powinien być Maribor.
Ruzemberok - Ruch over 2,5 1,65 bah over 3,5 3,5 bwin
W sparingach obu ekip padało sporo bramek, dziś nie spodziewam się zmiany.
Rapid - Celtic over 2,75 1,95 pinnacle
Celtic pokonał 3-1 Krasnodar mimo, że był gorszy w tamtym sparingu.
Dziś mecz grany ma być w Wiedniu, spodziewam się podobnego meczu co ostatnio.
Reszta live.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ruzemeberok - Ruch Chorzów
over 2,5 @ 1,65 Sportingbet⛔
over 3,5 @ 2,80 Sportingbet⛔


Pięć, sześć, cztery i siedem - to liczba bramek jakie padały w dotychczasowych meczach słowackiej drużyny jeśli chodzi o okres przygotowawczy. Po wynikach widać, że nie radzą sobie w obronie i niezmieniony w ataku Ruch może być dla nich bardzo groźny. Niebiescy za sobą też nie mają udanych sparingów, 0:3 z Cracovią, 2:4 z Trenczynem i 2:2 z Bystrica, wyniki te pokazują, że trener Kocian próbuję zrobić coś, by defensywa ekipy z Cichej była lepsza. Gra do przodu wygląd dobrze, gorzej z defensywą, ale to jest tylko argument za moim typem, więc nie ma co narzekać. Moim zdaniem warto !
 
chapi 555

chapi

Użytkownik
Karabakh v Sonnehof @ 1.57 ✅✅
Zespół Azerski, znany szerzej w Krakowie, charakteryzuje się tym, że czasem sprawia niespodzianki w europejskich pucharach solidnym zachodnim drużynom. Tu mamy co prawda sparing, rywal niemiecki ale grający w lidze regionalnej. W Karabachu idzie duża kasa, więc potencjalni członkowie drużyny mają o co grać, nawet w meczach towarzyskich.
Cork v Birmingham @ 1.61 ✅✅
Nie bardzo rozumiem jaki jest sens rozgrywania meczu towarzyskiego w środku sezonu, między kolejkami ligowymi. A taka sytuacja jest właśnie w Cork. Dwa dni temu grali ciężki mecz ligowy ze Sligo, w piątek kolejny, a między tym jeszcze sparing? Jak nic wybiegną rezerwy, lub głębokie rezerwy a więc easy job dla niebiesko-białych.
Forfar v Inverurie Loco Works @ 1.61 ✅✅
Drużyna z League One kontra ekipa amatorska grywająca głównie w pucharach regionalnych. A gdy w nich trafi na ekipę pro lub semi-pro (do 4 dywizji włącznie) z reguły zbiera spore baty.
Sparingi to całkiem prosta zabawa, o ile nie są ustawione ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
T 37

turkucpodjadek

Użytkownik
Cork v Birmingham @ 1x @ 2.75⛔:;/:
Cork w środku sezonu.Dwa dni temu grali mecz wyjazdowy ze Sligo.Trener gospodarzy chwalił graczy za ducha walki w meczu ze
Sligo .W tym meczu też raczej nie będzie chciał przegrać .Traktuje Birgmingham prestiżowo:“You can train all you want, but
a competitive game against a team of Birmingham City’s quality is a great opportunity.”
Goście ledwo uniknęli w zeszłym sezonie spadku z Championship.Dziś pierwszy mecz po wakacjach,myślę że kondycyjnie mogą
odstawać.Z zespołu odeszli najlepsi strzelcy:Macheda,Zigić,Lovekrands ponadto ważny obrońca Chris Burke.
Myślę ,że tutaj kurs na gości powinien oscylować w granicach 2.20 ponieważ nie będzie komu strzelać
na trudnym terenie w Cork i tak słabej drużynie z Anglii
 
W 26

wpotrzasku

Użytkownik
witam
potrzebuje jakiegos info odnosnie rozlozenia pieniedzy na poszczegolne kursy na rynku betfair dotyczace poniedzialkowego meczu Mordovia Saransk (Rus) - Al-Fath (Sau) 1-0. czy mozna to gdzies znalesc albo ktos takie cos posiada ?? bardzo mi to potrzebne. pozdrawiam
 
triceps_ 2

triceps_

Użytkownik
Lechia - Panathinaikos @ 1X (1.65) / STS
Więc tak wybrałem na dzisiaj spotkanie drużyny z mojego miasta , czyli Lechii z drużyną mistrza Grecji , czyli Panathinaikos. Na papierze mogłoby się wydawać , że drużyna z Aten jest lepsza, co pewnie jest prawdą , lecz ja przedstawię kilka argumentów dlaczego akurat gram przeciwko nim , są to argumenty głównie poza sportowe. Po pierwsze powrót na stary sentymentalny stadion przy ulicy Traugutta 29 , po drugie zorganizowany doping kibiców co przy sparingach jest bardzo rzadkie , po trzecie odbędzie się dzisiaj przed meczem prezentacja I drużyny i przedstawienie wszystkich pozyskanych piłkarzy , których akurat w tym roku jest wyjątkowo dużo , naliczyłem 13 nazwisk jeżeli się nie pomyliłem. Ci piłkarze na pewno będą chcieli pokazać się publiczności jak i trenerowi przed ligą , gdyż ich bardzo słaba dyspozycja może poskutkować tym , że będą mieli problem załapać się do kadry na 1 mecz ligowy. Trener ma w czym wybierać. Panathinaikos podejdzie do tego meczu zupełnie na luzie , oni przyjechali przygotowywać się tutaj do sezonu , ale wyniki to sprawa drugorzędna . Ostatni sparing grali w Gdyni z Arką i skromnie go wygrali 0-1 , więc remis w tym meczu uważam za bardzo możliwy. Pozdrawiam
 
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
Wszystko okej tylko :
z drużyną mistrza Grecji
Aktualnym mistrzem Grecji jest Olympiakos , zaś Panathinaikos cieszył się z &quot;majstra&quot; ostatnio w 2010 roku. ????
W bet365 na zakład poniżej 2,5 bramki jest kurs 2.15.Poczekam też i później pewnie pojawi się też zakład poniżej 3,5 bramki - wiadomo kurs będzie malutki ale w moim przekonaniu dość pewny.
Nie widzi mi się w tym meczu grad bramek.Lechia zaczyna zaraz sezon , nie będą chcieli ryzykować ewentualnej kontuzji już na starcie dlatego liczę , że będą grać bezpiecznie i odkładać nogę.
Na drugim biegunie Panathinaikos - pierwszą kolejkę Super League zaczynają pod koniec sierpnia.To dopiero początek prawdziwych przygotowań i myślę , że ich forma nie będzie zachwycająca.
Pozdrawiam.
Dopiszę bo w ogóle zapomniałem.Po czerwonej kartce dla gracza &quot;Panaty&quot; w 63 minucie , nastąpiła egzekucja drużyny z Grecji.Między minutą 67 a 79 stracili 4 bramki :eek:
Pozostaje mi się tylko cieszyć , że zagrałem tylko na handi -2,5 bramki w meczu , na poniżej 3,5 nie wyrobiłem się , całe szczęście - jakkolwiek to brzmi.
Tak czy siak
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom