>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mecze polskich drużyn (III runda kwalifikacji Ligi Europejskiej) 31.07.2014

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Mecze polskich drużyn




Ruch Chorzów - Esbjerg
31. lipca 2014, godz. 18:00

Kursy (Fortuna):




Stjarnan - Lech Poznań
31. lipca 2014, godz. 20:30

Kursy (Fortuna):




Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
trzeci3 54

trzeci3

Użytkownik
Ruch Chorzów - Esbjerg fB (0:0 - ZWROT) ????
Typ: 2DNB
Kurs:1,85

Unibet

Po pierwszym meczu Ruchu z FC Vaduz zakończonym wynikiem 3:2 nie było wcale takie pewne czy ekipa z Chorzowa przejdzie dalej. W Vaduz padł remis 0:0 i było to jedyne spotkanie Ruchu w tym sezonie gdzie nie stracili bramki. Niebiescy sezon rozpoczeli b. słabo. Jedynie przejście do kolejnej fazy eliminacji LE można uznać za plus. W lidze 2 mecze - 2 porażki - W obu tych spotkaniach mieli swoje sytuacje, ale i w obu wyraźnie lepsi byli ich przeciwnicy. Kadra jest wąska i Kocian nie może sobie pozwolić na zbytnią rotacje składem. Braki kadrowe i zmęczenie było już widoczne w pierwszych meczach ligowych! Ostatnim minusem może być fakt że mecz znowu ma być rozegrany w Gliwicach. Esbjerg natomiast w zeszłym sezonie b. dobrze zaprezentował się w LE. Najpierw w eliminacjach pokonał St. Etienne a następnie wyszedł z grupy na 2gim miejscu. Trafili na Fiorentine i odpadli ale przygode w europejskich pucharach można im zapisać na plus. Jeżeli chodzi o ten sezon to początek jest taki sobie. W LE wyeliminowali Kairat Almaty ale w lidze duńskiej na 2 rozegrane dotychczas spotkania ugrali zaledwie 1 pkt. Typuje tutaj 2DNB z racji słabej dyspozycji Ruchu i większego doświadczenia ze strony Esbjerg.
 
themarkos 30

themarkos

Użytkownik
Stjarnan - Lech

Skupie się bardziej na Lechu bo o Stjarnen wiem tylko tyle że grają na sztucznej murawie, są półamatorami i potrafią się cieszyć po bramkach.

W meczu nie zagra Teodorczyk, czyli od 1 minuty wyjdzie Ubiparip który na pewno jest w gazie po zaaplikowaniu hattricka. Lech od początku sezonu wygląda dobrze w ofensywie, nawet w 1 meczu z Nomme miał dużo okazji tylko szczęścia brakowało. Dobrze grający Lovrencics i Hamalainen, do tego przypominający sobie dobrą grę z Lubina Pawłowski. Transfery Lecha też wyglądają nieźle, Keita pokazał że potrafi szarpnąć kiedy trzeba. Ten rok pucharowy to także wydaje mi się ostatnia szansa dla Rumaka żeby w końcu wejść do LE, bo widać że szefowie tracą cierpliwość i ewentualne potknięcie może skończyć się zmianą trenera. Ja tutaj nie widzę możliwości niespodzianki, Lech w tym meczu musi rozstrzygnąć sprawy awansu i wydaje mi się że tak będzie dlatego gram na
Stjarnan-Lech(-1.0) - handicap 1:0
Typ: 2
Kurs: 3.10
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Stjarnan - Lech
Po wczorajszych emocjach, wracamy na ziemię. Dzisiaj na dalekiej Islandii, Lech zawalczy o korzystny wynik w meczu z trzecim zespołem poprzedniego sezonu, islandzkiej ligi. Wszyscy śmiało widzą Lecha w roli faworyta, ja jednak będę bardziej ostrożny. Powiedzmy sobie szczerze, Kolejorz w ostatnich meczach na wyjeździe, nie zachwycił. Do dzisiaj można czuć niesmak po porażce z Nomme Kalju, do tego dochodzi jeszcze remis i dość przeciętna gra w ostatnią niedzielę, kiedy to Poznaniacy ugrali 1:1 z Górnikiem Zabrze. Warto zwrócić uwagę, że piłkarze Stjarnan świetnie radzą sobie w meczach u siebie. Wygrali ostatnie 4 mecze na własnym boisku, ogółem są niepokonani od 9 spotkań. Należy także zwrócić uwagę, że w meczach tego zespołu zawsze pada dużo bramek. Ostatni raz gracze z północy Europy nie strzelili gola 18 czerwca, przegrywając po dogrywce 0:1 w pucharze kraju. W kolejnych 9-ciu meczach ekipa ta strzelała przynajmniej 2 bramki. Ogółem w 8 na 10 ostatnich spotkań Stjarnan, padał over 2,5 gola. Nie oszukujmy się, defensywa Lecha to żaden monolit. Nie bądźmy zaskoczeni jeśli Islandczycy strzelą Poznaniakom gola, nawet jeśli zrobią to jako pierwsi. Jak najbardziej stać ich na to. Dla nieco odważniejszych, proponuję zagrać także wielce prawdopodobny typ - over 2,5 gola. Myślę, że patrząc na statystyki obu zespołów, naprawdę jest na to szansa.

Mój typ:
BTS
1, 75 Betclic⛔
Jak widać moje przypuszczenia co do Stjarnan się sprawdziły. Nie doceniłem jednak Lecha... że mogą być tak słabi...
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Stjarnan (Ice) - Lech Poznań (Pol)


Typ. Stjarnan +0.5 2.01 Pinnacle Sports ✅


Po emocjonującym spotkaniu w Warszawie i znakomitej grze stołecznej drużyny przechodzimy do spotkań LE. Rzadko udzielam się w tym temacie, ale dzisiaj zrobię wyjatek, zwłaszcza, że zobaczymy w akcji drużynę z Polski, a dokładnie z Poznania. O drużynie z Islandii wiele napisać nie mogę, tak jak wspomnieli koledzy, jest to drużyna półamatorska i znana z cieszynek po zdobytych bramkach. Jednak warto wspomnieć, że w ostatnim czasie poziom piłki nożej na tej wyspie poszedł mocno do przodu i drużyny, a w szczególności reprezentacja tego kraju spisuje się bardzo dobrze. Stjarnan, w ostatniej rundzie sprawił sporą niespodziankę i wyeliminował zespół Motherwell ze Szkocji, co na pewno ucieszyło wielu fanów tego zespołu. Teraz przed Islandczykami kolejne wyzwanie, i moim zdaniem jeśli wzniosą się na wyżyny to stać ich dzisiaj na wyrównane spotkanie z Poznaniakami, którzy na wyjazdach na prawdę nie zachwycają. Do tego dochodzi sztuczna murawa na której swoje spotkania rozgrywają zawodnicy Stjarnan, do której są przyzwyczajeni, w przeciwieństwie do Lecha. W poprzedniej rundzie męczyli się strasznie, również z półamatorskim zespołem z Estonii, przegrywając na wyjeździe 1:0 i wygrywając u siebie 3:0. Do Islandii Mariusz Rumak nie zabrał kontuzjowanych Kebby Ceesaya, Karola Linettego, Łukasza Teodorczyka oraz Dawida Kownackiego. Dwóch ostatnich zmaga się z lekkimi urazami i po prostu sztab szkoleniowy dał im odpocząć, żeby obaj byli gotowi na następne spotkanie, a przede wszystkim rewanż w Poznaniu. Większych kłopotów kadrowych nie ma trener gospodarzy i zespół powinien wystąpić w najsilniejszym składzie, niepewny wystepu jest tylko bramkarz, który doznał lekkiego urazu. Niestety dzisiejszej potyczki drużyny polskiej nie będziemy mogli obejrzeć w żadnej telewizji, a nawet w internecie, co jest dla Mnie strasznie niezorozumiałe, zostanie nam tylko relacja tekstowa z wydarzeń na boisku. Tak jak wspomniałem wcześniej nei skreślałbym dzisiaj zawodników z Islandii, może i są półamatorami i z małymi doświadczeniami w takich rozgrywkach, a przypomnę , że na własnym terenie są bardzo groźnym zespołem, grają na sztucznej murawie, co jest na pewno na ich plus, Lech nie zachwyca na wyjazdach, kompromitacja w Estonii, na szczęście na własnych śmieciach zrobili swoje, z Górnikiem w ostatnim spotkaniku również nie zachwycili, sporym osłabieniem jest brak Linnettego, którego zastąpi prawdopodobnie nowy nabytek Jevtic, który jednak preferuje bardziej gre ofensywną, niz defensywną, lub z obrony przesunięty zostanie Wołąkiewicz, który grywał już czasem na tej pozycji. Lech nie będzie miał łatwo na Islandii, jeśli wywiozą remis, najlepiej bramkowy to będzie dobra zaliczka przed rewanżem, nie spodziewam się fajerwerków, jak we wczorajszym spotkaniu Legii i wygranej Poznaniaków. Po takim kursie idę w kierunku Islandczyków, osobiścię myślę, że zobaczymy mało bramek, a mecz zakończy się wynikiem 0:0 lub 1:1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom