>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mecz

M 10

meec

Użytkownik
Jak zostanie mi rozliczony mecz St Pauli - Schalke 0:2 do 86 min i przerwany. Po kursie ???? czy normalnie jako walkower ?
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Hej ja też to właśnie stawiałem... z tego co wiem to zależy od tego co grałeś ale np overy undery będą rozliczone po kursach 1.00 zapytaj na czacie najlepiej ????
Btw dobre jaja sędzia dostał kubkiem z piwem i się wyłożył jakby dostał co najmniej kamieniem... Hajto na eurosporcie się z niego śmiał &quot;jakiś miękki ten sędzia&quot; :p
 
M 10

meec

Użytkownik
Stawiałem na Schalke bezpośrednio i powinni mi to uznać normalnie albo dać walkower a nie po kursie 1.0
 
sylar 87

sylar

Użytkownik
Ciężka sprawa wg mnie powinni Ci rozliczyć tak jak mówisz ale jeśli mają w regulaminie że mecz nie może skończyć się przed regulaminowymi 90 minutami to rozliczą Ci po 1.00...
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Każdy bukmacher ma swój regulamin, ale większość powinna rozliczyć mecz jako zwrot, choć zapewne wszystkim stawiającym na Schalke się to nie spodoba.

Co do expekt: &#39;Wyniki rozliczane są po upływie pełnego czasu, włączając w to doliczony czas gry dodany przez sędziego, ale wyłączając dogrywkę i rzuty karne chyba, że będzie to przedstawione inaczej.&#39; W tym wypadku mecz zakończył się wcześniej, więc można spodziewać się zwrotów.

Co do zakładów pobocznych. Wielu bukmacherów uznaje zakłady rozstrzygnięte w czasie gry np. zakłady na U/O 1.5 gola, Schalke strzeli, czerwona kartka w meczu itd. powinny być normalnie rozliczone. A zakłady na U/O 2.5 gola, St. Pauli strzeli itd. powinny być zwrócone.

Expekt: Jeżeli mecz został przerwany przed ustalonym czasem dla ważnego spotkania, stawki zostają zwrócone na nie zakończone zakłady. Zakłady które są zakończone w momencie kiedy mecz zostaje przerwany, pozostają ważne. Np. Zakład na Powyżej 2.5 goli jest uznany za wygrany jeżeli spotkanie zostanie przerwane przy wyniku 2-1. Zakład na Poniżej 2.5 goli w tym samym przypadku zostanie uznany za przegrany.

edit:
@M!: Zgodnie z regulaminem powinny być zwroty na zakłady 1X2, obojętnie czy stawiało się na Schalke, czy na remis, czy na St.Pauli. Wg regulaminu ludzie stawiający na St.Pauli mają prawo do swoich pieniędzy, więc czymś naturalnym będzie zrobienie zwrotu za Schalke &#39;2&#39;.

edit2: oczywiście rozliczając typy na Schalke jako wygrane i robiąc zwroty za St.Pauli i X zyskają dobrą opinię wśród graczy. Takie sytuacje nie zdarzają się często, więc może sobie na to pozwolą.
 
Do góry Bottom