>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Mecz zakończony w 85min?

W 10

walaone1

Użytkownik
Witam. Otóż przed chwilą postawiłem mecz w którym grały kobiety i był wynik 8:0. Była 83min. i postawiłem 220 ze strzela na 9:0. Za chwile spoglądam, była jakoś 84-85min. a wyświetla mi się KONIEC MECZU.

Co w tej sytuacji mogę zrobić? Jest szansa na odzyskanie pieniędzy? Oczywiście grałem na Bet365.
 
mezoosd 47

mezoosd

Użytkownik
Czy Panie przypadkiem, tak jak reprezentacje mlodziezowe, nie graja 2x40 minut? - chyba nie
Tak czy inaczej kazdy buk ma zapis, ze podawane wyniki i czas sa orientacyjne i w Twoim obowiazku jest sie ,,doinformowac,,. Nic nie mozesz zrobic.
 
B 0

bermut

Użytkownik
Obawiam się, że nic w tej sprawie nie zdziałasz. Tak jak kolega mezoosd napisał wyniki i czas jest orientacyjny. Dodam że statystyki również. Podobna sytuacje miałem w hiszpańskiej Primera Division. Załóżmy że grała barca z realem i posiadanie piłki w tv było 60-40 dla barcy, natomiast na willhillu było 40-60 na korzyść realu. W moment zalogowałem się na czat, żeby to wyjaśnić i miła pani napisała, że dokładają wszelkich starań, żeby statystyki, kartki, rożne itp były jak najbardziej zgodne z rzeczywistością, ale ciągle są to przybliżone dane za które nie biorą odpowiedzialności. Hill to nie bet365 ale podejrzewam, że odpowiedź będziesz miał podobną.
 
M 98

mokatoopl

Użytkownik
Często tak jest, że przy &quot;hokejowych&quot; wynikach sędzia kończy mecz nawet 10 minut przed końcem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom