>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Mecz o 3. miejsce: Brazylia - Holandia [12.07.2014, sobota, godz. 22:00]

calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Tak przegladajac rekreacyjnie oferte Unibet co do meczu Brazylia vs Holandia zauwazylem, ze kursy na over 10,5 booking points obu zespolow wygladaja bardzo przyzwoicie...
Over 10,5 booking points Brazylii @ 2,55 ✅ (zolta karta 10 points, czerwo 25 points)
Brazylia pokryla linie over 10,5 w 4 na 6 spotkan ktore rozegrala...2 w ktorych nie pokryli tej linii to mecz z Kamerunem i Niemcami...w meczu o 3 miejsce beda musieli zagrac o resztki honoru i mysle, ze beda po prostu walczyc, choc 3 miejsce to zadna pociecha, to jednak 2 porazki na wlasnym boisku przed wlasna publicznoscia to byloby bolesne przezycie. W tym meczu spodziewam sie dosyc duzo gry w srodku pola, podan, rozgrywania pilki a co za tym idzie sporej liczby okazji do faulu. Jak dla mnie to ciekawy kurs na 2 kartki dla Brazylijczykow...
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ Match: Brazylia - Holandia
Więcej w posiadaniu piłki - Brazylia |1.60|
unibet !
✅
Brazylia po ostatniej istnej kompromitacji, jaką nabawili się z Niemcami dostając wynik z &#39;&#39;kosmosu&#39;&#39; bo nie potrafili się przez chwilę w pierwszej połowie przemóc, aby napsuć krwi naszym sąsiadom, stawia się na swoim terenie, w meczu o 3 miejsce w całych MŚ. Mecz, w którym wyłoni ekipę, która będzie najlepsza trzecia na tym turnieju. Osobiście uważam, że nie powinna być to Holandia, ostatni mecz z Argentyną grała tak jak by była zmęczona całym turniejem i chyba już powoli czują to w nogach, aby wrócić do domu mimo że jeszcze jest mecz o brąz. Brazylia, z pewnością wyciągnęła wnioski z ostatniego meczu i tu już jak nie dla kibiców, to dla siebie muszą kontrolować to spotkanie z Holandią, która mimo wszystko potrafi być sprytna. Kurs, na większe posiadanie piłki Brazylijczyków, może do jutra być mniejszy, więc atakuje już teraz. Na cały turniej dzisiejsi gospodarze, tylko raz byli gorsi od rywali, jeśli chodzi o procenty, w posiadaniu. Był to rywal również z Ameryki południowej, Chile która również z Holandią miała znaczącą przewagę w posiadaniu. Tu jednak zaufam swojej intuicji i Brazylii, która w tym meczu musi dyktować warunki w meczu by wyjść z twarzą z tego turnieju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Mam przeczucie że to będzie jakiś nudny mecz no ale zobaczymy nawet nie wiem co mam postawić za bardzo więc postawie pare groszy że Holandia zajmie 3 miejsce ja bym jeszcze może coś myślał o rzutach karnych bo obie drużyny mają problemy ze strzelaniem Bramek pozdrawiam.
 
D 33

damianus627

Użytkownik
Jak do dzisiejszego meczu o trzecie miejsce podejdą Brazylijczycy? Dani Alves mówi, że zawsze walczył o pierwsze miejsce, więc ma lepsze rzeczy do roboty niż granie o trzecie. Hulk nazywa spotkanie bezsensownym.
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Troche statystyki dla was moze kogos to naprowadzi ???? .Przejrzalem wszystkie wyniki z Petit Final do roku 1986. Dowiedzialem sie z nich, ze w 90% mecze koncza sie tak, ze obydwie druzyny strzelaja bramki. Sa to bardzo widowiskowe mecze. Nie bylo nigdy karnych(jesli dobrze pamietam), raz padl wynik 2-2, tylko w jednym spotkaniu padl wynik do zera 4-0. Sprawdzilem kurs na bet365 na zaklad brazylia wygra a obydwie strzela 3.75. Bukmacherzy takze uwazaja, ze obydwie strzela, proponujac nam taki kurs. Brazylia w kazdym meczu, oprocz meksyku tracila gola. Holandia mecz o 3 miejsce ma gdzies, jak zawsze. To nie bedzie pierwszy raz ktory byc moze przegraja. Wejdzie troche mlodziezy I zagraja na luzie, podejrzewam ze w drugiej polowie holandia cos ustrzeli, jak wynik dla Brazyli bedzie juz ustalony. Brazylia ma cos do udowodnienia, nie widzialem nigdy zeby przegrali 2 razy z rzedu. Bedzie dobrze wygrac jakby nie patrzec z jeszcze nie pokonana druzyna mechanicznej pomaranczy.
Brazylia I obydwie strzela 3,75
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Czuję, że dziś zobaczymy troche widowiska nie będzie już spinania pośladów &quot;ŻE MUSZĄ WYGRAĆ&quot; i jeden kurs mnie zaciekawił jak dla mnie kurs dość wysoki i warty ryzyka OBIE DRUŻYNY STRZELĄ w I połowie@ 3.40 Bwin
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Ja nie wiem co wy macie z tym olewaniem meczu przez Holandię. W co drugim poście można to przeczytać. Przecież Holendrzy to nie są jakieś polskie kopaczo-celebryty, które odbębniają mecze w kadrze. Zresztą o tym, że mecz o 3. miejsce jest bez sensu i jest on niepotrzebny wypowiadali się piłkarze obu reprezentacji, ale o tym już prawie nikt nie wspomni. Takie słowa są też normalne, po tym jak przegrało się półfinał i jednocześnie szansę na coś więcej. Wiadomo, że w takiej sytuacji mecz o 3. miejsce jest dla obu reprezentacji czymś mniej ważnym niż finał i jest dla nich swego rodzaju karą. Nie sądzę, żeby Holendrzy sobie olali tak po prostu, prędzej wyszłaby tu kwestia zmęczenia.

Ja w tym meczu stawiam na Holendrów, ale poczekam jeszcze na wyjściowe składy. Trenerzy obu reprezentacji zapowiadają zmiany i jeśli te zmiany nie będą jakieś drastyczne w Holandii to na nich postawię. W Brazylii na pewno nie zagra Neymar i tutaj nie będę się rozpisywał jak reprezentacja gra bez niego i jak wiele znaczy on dla drużyny. Każdy to wie i przykład mieliśmy w meczu z Niemcami, w którym gra w ofensywie nie istniała. Drugi mecz z rzędu może opuścić Silva, którego też zabrakło z Niemcami. Nie było go w podstawowym składzie w gierce treningowej. Nie wiem też, czy Brazylijczycy zdołają się pozbierać po łomocie od Niemców. Oni już wcześniej mieli problemy, żeby poradzić sobie z presją i tej presji nie wytrzymywali. Często reagowali płaczem - po wygranym szczęśliwie meczu z Chile, Neymar w trakcie hymnu. W ten sposób dawali upust swoim emocjom. W meczu o 3. miejsce również są pod presją, bo muszą zmazać z siebie plamę po tym co stało się w półfinale i muszą chociaż w pewnym małym stopniu wynagrodzić to swoim kibicom. Poza tym tak wysoka porażka może zachwiać ich pewność siebie, której zresztą i tak nie było widać w praktycznie żadnym meczu na tym turnieju.

Jeśli chodzi o Holendrów, to ich szanse na wygraną upatruję w dobrej taktyce, z której słynie van Gaal. Wiadomo, że Holendrzy grają na tym turnieju z 5 obrońcami - 3 środkowych i dwóch skrzydłowych, którzy grają w obronie, gdy przeciwnik atakuje i w ataku, gdy sami atakują. Takie zagęszczenie plus zagęszczenie środka pola może sprawić, że Brazylijczycy sobie nie pograją. Będzie to o tyle ułatwione, że tak naprawdę Brazylia bez Neymara jest w ataku słaba, chyba że zmiennicy coś nowego wniosą. W meczu z Argentyną van Gaal zagęścił środek pola i tym samym wyeliminował z gry Messiego. Na niewiele się to zdało, bo i tak nie awansowali, ale przynajmniej nie dostali łomotu od rywala, a do sukcesu zabrakło niewiele. Holandia będzie grać z kontrataku i taka gra już na tym turnieju się opłaciła. Dwa razy tak zagrali i dwa razy wygrali. Wygrali z Hiszpanią 5:1 i z Chile 2:0. W obu przypadkach nie byli faworytem. Faworytem również nie będą w meczu z Brazylią. To Brazylia musi ten mecz wygrać i będzie atakować. Holendrzy mają z przodu szybkich graczy stworzonych do kontratakowania. Jeśli Brazylia nic nie strzeli na początku meczu, to spodziewam się, że właśnie tak będzie wyglądał ten mecz.

Na ten mecz mam dwa typy: Holandia DNB (ale poczekam jeszcze na składy i na ruchy kursów, bo prawdopodobnie pójdzie masówka na Brazylię) i posiadanie piłki Holendrów. Jeśli sprawdzi się scenariusz jaki podałem powyżej, to Holendrzy powinni być niewiele czasu przy piłce (w przytoczonych meczach z Hiszpanią i Chile mieli odpowiednio 43% i 36% posiadania piłki).

Brazylia - Holandia ✅ 0:3
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,58
Buk: Marathonbet

Typ: Holandia poniżej 47% posiadania piłki ✅ 42%
Kurs: 1,952
Buk: Marathonbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Typuje dokładny wynik 1-0 , kurs bardzo wysoki i jak po mojemu mający spore szanse powodzenia.
Przytaczacie cały czas wypowiedz Holendrów , że mecz o nic , statystyki z poprzednich mundiali w meczach o trzecie miejsce i fakt jest to niezaprzeczalną prawdą , że były to mecze &quot;wesołe&quot; , mecze pocieszenia , gdzie nie było zbytniego prestiżu i kalkulacji jak to zwykle w turniejach wysokiej rangi a paradoksalnie mecz o brąz powinien być traktowany śmiertelnie poważnie , no ale o tym wszyscy wiedzą.
Spodziewam się , że Scolari pozwoli pokazać się paru zmiennikom dotychczas na mundialu rzadko pojawiający się w składzie Brazylii i oczywiście po nieziemskim , niewyobrażalnym blamażu z Niemcami Canarinhos z klasą spróbują pożegnać się ze swoimi rodakami i sięgając po ten pocieszający brąz , także motywacja będzie po ich stronie w porównaniu do Holendrów , Van Gaal również prawdopodobnie wystawi kilku drugoplanowych graczy w nagrode za przylot w 23 osobowej kadrze - z myślą chyba i też o ograniu się w kadrze i powąchania wielkiego turniej bezpośrednio z boiska.
Zawodnicy holenderscy w tym spotkaniu mogą być troche rozbici i rozkojarzeni , przykładowo przy niekorzystnym rezultacie w trakcie spotkania resztki ambicji będą nadszarpnięte kolejną porażką ale niekoniecznie oznacza to zdobycie przez nich bramki , Brazylijczycy jako jednym z celów bedą mieli zachowanie czystego konta , w sześciu meczach udało im się to tylko raz z Meksykiem i co najciekawsze miano najgorszej defensywy pod względem straconych goli na mundialu przypadnie właśnie im.Brazylijczycy po ewentualnym zdobyciu bramki odetchną i bardziej będą kontrolować przebieg gry, jako że mieliby już te 1-0 ( w zależności która to byłaby minuta) i w poczynaniach ofensywnych wkradnie się większy luz i swoboda co kolejnymi bramkami wcale zakończyć się nie musi , wówczas holendrzy teoretycznie bardziej ruszą do przodu i tym samym gospodarzom zostawiając więcej miejsca do gry.
Wynik 1-0 na betfair &quot;wyceniany&quot; jest aż na kurs 11 dla podpórki zagram jeszcze może dla ubezpieczenia się 1/under 2.5 na bwin po 5.75
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ja nie wiem co wy macie z tym olewaniem meczu przez Holandię. W co drugim poście można to przeczytać. Przecież Holendrzy to nie są jakieś polskie kopaczo-celebryty, które odbębniają mecze w kadrze. Zresztą o tym, że mecz o 3. miejsce jest bez sensu i jest on niepotrzebny wypowiadali się piłkarze obu reprezentacji, ale o tym już prawie nikt nie wspomni.
Ze strony Brazylijczyków osobiście na takie słowa nie wpadłem...Natomiast co do wypowiedzi Holendrów...Nikt,a na pewno nie ja nie pisze, że oni się położą na boisku...Wiadomo, że powalczą, ale jednak mimo wszystko postaw się w roli zawodnika holenderskiego, kiedy główny boss i szef drużyny mówi, że ten mecz jest bezsensu i wolałby go nie grać...Jakiś tam element jednak demotywujący to jest.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Brazylia - Holandia
Te całe gadki o bezsensowności grania meczu o trzecie miejsce, jest niczym innym jak tylko biciem piany. Obie ekipy mają prawo czuć się rozgoryczone a poza tym padło na ten temat dosłownie kilka zdań, które później dziennikarze podchwycili i rozmuchali ponad miarę. Brazylia z pewnością rozbita tym co stało się w półfinale. Holendrzy lekko zmęczeni po rozegraniu dwóch spotkań w wymiarze 120 minut. Nie zdziwię się gdy dziś znów zobaczymy trzecią dogrywkę i na typowanie 1x2 się tu nie skuszę. Silva wraca do gry i powinien wnieść sporo pozytywnej energii w grę. Za niewielką stawkę skuszę się tu na Brazylię. Ciekawe że trenerzy obu ekip przed mistrzostwami słowem nie zająknęli się o bezsensowności rozgrywania spotkania o trzecie miejsce...Mecz z gatunku 50 % na 50 %. Obrót na to spotkanie jak widzę jest w obie strony z przewagą grających na Brazylię. Ja patrząc na całokształt tych mistrzostw, za niewielką stawkę skuszę się tu na gospodarzy
Brazylia zdobywa 3 miejsce kurs 1,62 STS
wynik 0:3

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Ze strony Brazylijczyków osobiście na takie słowa nie wpadłem...Natomiast co do wypowiedzi Holendrów...Nikt,a na pewno nie ja nie pisze, że oni się położą na boisku...Wiadomo, że powalczą, ale jednak mimo wszystko postaw się w roli zawodnika holenderskiego, kiedy główny boss i szef drużyny mówi, że ten mecz jest bezsensu i wolałby go nie grać...Jakiś tam element jednak demotywujący to jest.
No właśnie, jest różnica między &quot;wolałby nie grać&quot;, a nie tak jak niektórzy piszą &quot;nie chce grać&quot;. Zresztą Brazylijczycy też woleliby nie grać tego meczu. Oni mieli tylko jeden cel, którego nie udało się osiągnąć. Sprawili ogromy zawód swoim kibicom, dostając największy łomot w historii. Tym meczem o 3. miejsce mogą więcej stracić niż zyskać. To ewentualne 3. miejsce i tak będzie traktowane jako porażka, a piłkarze zostaną zapamiętani jako wielcy przegrani. Ewentualna przegrana w meczu będzie tak naprawdę podwójną porażką i podwójnym zawodem dla kibiców. Z taką grą jaką prezentowali przez cały turniej i w ostatnim meczu w szczególności, piłkarze Brazylii mogą się tego meczu obawiać. Powiedziałbym nawet, że to właśnie oni bardziej woleliby uniknąć grania w tym meczu.
Ja w wypowiedzi van Gaala nie widzę nic demotywującego. Stwierdził tylko, że bezsensowne jest granie meczu o 3. miejsce, bo przyjeżdża się po to, aby wygrać puchar, a ten który przegra dwa ostatnie mecze wraca do kraju jako przegrany, mimo że we wcześniejszych meczach wygrywał i grał dobry turniej. Oczywiście zaraz zaczęła się nadinterpretacja tych słów, że Holendrzy mają gdzieś ten mecz, bo fajnie to wygląda w nagłówkach gazet i portali. O motywację Holendrów bym się nie bał. Van Gaal wpuści kilku rezerwowych i o motywację tych zawodników w szczególności nie ma się co martwić. Dziś przeczytałem wypowiedź van Gaala na temat tego meczu i mówi on, że ich celem jest nie przegrać z Brazylią, bo dzięki temu zostaną jedyną w historii reprezentacją Holandii, która nie przegrała żadnego meczu na MŚ w regularnym czasie gry (90min+dogrywka, bez karnych).
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Wszyscy opierają swoją &quot;pewność&quot; wygrania finału pocieszenia przez Brazylię na dwóch wypowiedziach: przegranego Van Gaala, który do końca życia będzie odpowiadał na pytanie o zostawienie na ławce Krula, oraz gwiazdy Robbena, który już z Kostaryką nie był w stanie strzelić, MarszczeRano go stłamsił, a jedyne, co mu się w fazie pucharowej udało, to wrzaskiem i machaniem łapami wymusić karnego z Meksykiem.
A co oni innego mieliby powiedzieć? W takich momentach frustracja bierze górę nad wszystkim innym. W Holandii jest mnóstwo młodych, zdolnych chłopaków, którzy niewiele pograli, bo człapać musiał Van Piersi albo podbijać sobie wartość Sznajder. Ja się wręcz cieszę, jeśli zmiany w tym składzie zajdą, i to nie kosmetyczne. Taki Huntelaar sam może rozhulać obronę sambodromu. Zresztą, nawet ci dwaj wymienieni wcześniej - kiedy presja już zniknie - mogą przypomnieć sobie jak się gra w piłkę. To nie jest tak, że po meczu z Hiszpanią zapomnieli jak się kopie.
Łkanie van Gaala mam gdzieś, tak samo jak podejście tych dupków w Holandii, którzy solidaryzują się z jego słowami. Jeśli dobrze zrozumiałem, to już nie wypalony van Gaal a Kluivert ułoży chłopaków na ten mecz. I bardzo dobrze. Kto wie, czy kiedykolwiek jeszcze będzie mu dane znaleźć się na takim levelu. Nie sądzę, żeby nie chciał przejść do historii.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja w wypowiedzi van Gaala nie widzę nic demotywującego. Stwierdził tylko, że bezsensowne jest granie meczu o 3. miejsce, bo przyjeżdża się po to, aby wygrać puchar, a ten który przegra dwa ostatnie mecze wraca do kraju jako przegrany, mimo że we wcześniejszych meczach wygrywał i grał dobry turniej. Oczywiście zaraz zaczęła się nadinterpretacja tych słów, że Holendrzy mają gdzieś ten mecz, bo fajnie to wygląda w nagłówkach gazet i portali. O motywację Holendrów bym się nie bał. Van Gaal wpuści kilku rezerwowych i o motywację tych zawodników w szczególności nie ma się co martwić. Dziś przeczytałem wypowiedź van Gaala na temat tego meczu i mówi on, że ich celem jest nie przegrać z Brazylią, bo dzięki temu zostaną jedyną w historii reprezentacją Holandii, która nie przegrała żadnego meczu na MŚ w regularnym czasie gry (90min+dogrywka, bez karnych).
Tak się składa, że nie tylko Van Gaal tak mówił. Najważniejszy piłkarz Holandii: Arjen Robben na konferencji prasowej powiedział wręcz: &quot;Jak Brazylijczycy chcą niech wezmą sobie ten puchar&quot; (...), bez komentarza.
Co prawda Brazylijczycy też nie bardzo się kwapią, ale jeżeli już to im bardziej zależy. Jak podałem na poprzedniej stronie gram na Brazylię AH:-0,-0,5 ⛔⛔⛔⛔⛔po przyzwoitym kursie 1,925 i to dla mnie najlepsza opcja. Nie przesadzałbym też z underami, niby Brazylia bardziej popracuje defensywnie, ale nikt nie bierze pod uwagę wysokiego zwycięstwa gospodarzy w stylu 5:0 czy 7:1 ???? Jakoś trzeba uspokoić nastroje społeczne i docenić wysiłek gospodarzy, nie wykluczam więc nawet dzisiaj ustawki, wiec bułeczka i inni, żebyście potem nie płakali, że sędzia wypaczył mecz. Pierwszy i ostatni mecz Brazylii na tych mistrzostwach - analogicznie... ?
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
Ze swojej strony mogę polecić typ użytkownika wonderkido na posiadanie piłki w meczu, kto oglądał spotkania tych drużyn może wywnioskować 2 sprawy, Brazylia od samego początku napiera na bramkę rywala i nawet jak ją zdobędzie to z dalszych ataków nie rezygnuje (przynajmniej tak było przed meczem z Niemcami, gdy na boisku był Neymar) a Holandia to drużyna nastawiona na grę z kontry, która na początku meczu jakby przysypiała, tak było w meczu z Meksykiem czy chociażby z Argentyną.
Do typu:
Posiadanie piłki: Brazylia @1.60✅
mogę polecić również:
over 1.5 w pierwszej połowie @2.75✅
2.druzyna (Holandia) zdobedzie bramek over 1.5 @2.55✅
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Tak się składa, że nie tylko Van Gaal tak mówił. Najważniejszy piłkarz Holandii: Arjen Robben na konferencji prasowej powiedział wręcz: &quot;Jak Brazylijczycy chcą niech wezmą sobie ten puchar&quot; (...), bez komentarza.
Co prawda Brazylijczycy też nie bardzo się kwapią, ale jeżeli już to im bardziej zależy. Jak podałem na poprzedniej stronie gram na Brazylię AH:-0,-0,5 po przyzwoitym kursie 1,925 i to dla mnie najlepsza opcja. Nie przesadzałbym też z underami, niby Brazylia bardziej popracuje defensywnie, ale nikt nie bierze pod uwagę wysokiego zwycięstwa gospodarzy w stylu 5:0 czy 7:1 ???? Jakoś trzeba uspokoić nastroje społeczne i docenić wysiłek gospodarzy, nie wykluczam więc nawet dzisiaj ustawki, wiec bułeczka i inni, żebyście potem nie płakali, że sędzia wypaczył mecz. Pierwszy i ostatni mecz Brazylii na tych mistrzostwach - analogicznie... ?
Widzę, że nie wyczułeś ironii w jego wypowiedzi. Dziennikarz zapytał go jak się czuje przed meczem o 3. miejsce z Brazylią. Odpowiedział, że Brazylia może go sobie wygrać i liczy się tylko jedno, czyli mistrzostwo (They can keep it. Only one prize counts and that is becoming world champion.). Niby co miał powiedzieć, że szczytem marzeń jest dla niego gra o 3. miejsce i pełen radości przystąpi do tego meczu. Ludzie, powielacie jakieś durne poglądy z onetów i innych badziewnych portali jakoby Holendrzy mieli ten mecz głęboko gdzieś. Już wcześniej o tym pisałem, więc nie będę drugi raz pisał. Prędzej w tym meczu wyjdzie to, że są przemęczeni (dogrywka z Argentyną i jeden dzień mniej na odpoczynek) niż to że oleją.
Przy typowaniu nie wykluczałem tego, że sędzia może pomóc Brazylijczykom i jeśli tak się stanie to nie zamierzam też płakać i wylewać tutaj żale. Liczę się z tym, że tak może być, ale mimo to myślę, że to Holandia wygra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Van Gaal o meczu z devilpage.pl:
&quot;- To będzie część mojej mowy. To mój ostatni mecz i mam nadzieję, że zawodnicy zrobią mi prezent w postaci wygranej, dzięki czemu pozostaniemy niepokonani na mistrzostwach - komentował Holender na konferencji przedmeczowej.
- Dociera to do nas, że jeszcze nigdy Holandia nie wróciła z mundialu niepokonana, więc teraz jest to naszym celem. Musimy to zrobić. Nadal możemy zapisać się na kartach historii, ponieważ nasza reprezentacja przegrywała mecze w 1974 oraz 1978 roku.
- Mecz z Argentyną był bardzo, bardzo smutny. Nie spełniło się nasze marzenie. Cały czas chodziło o to, aby zostać numerem jeden. Jestem rozczarowany, ponieważ przyjechaliśmy tutaj z jednym celem i byliśmy pewni, że możemy go zrealizować - powiedział Van Gaal.&quot;
Grajcie mocniej na Brazylie to może jeszcze kursy urosną ja próbuje kartek Vlaar(7.00) Robin (6,50), Marcelo (5.00) i Blind (6.50)
 
cock 756

cock

Użytkownik
Mały finał pocieszenia.
Scolari i spółka z analgape po Niemcach.
Tulipany Van Gaala może ciut zwiędłe i zmęczone, może gdybają co by było gdyby Cillessen miał mocniejsze łapki i po rękach nie wpuścił tych dwóch karnych.
Nie gram tego meczu, nie leży mi psychicznie, poprawność nakazuje wskazać Brazylię, rozsądek dać remis i po dogrywce lub karnych... znowu oglądać się na Brazylię, a jakaś tam sympatia dopingować będzie Holendrów. Niestety Van Gaal już myślami jest gdzie indziej, Brazylia jest gospodarzem a Holendrzy osiągneli więcej niż chcieli (rezerwacje w hotelu). Dyplomacja dyplomacją - Oranje są sami - Van Gaal jest jaki jest, nawet głośno o tym było u nas w studio. Odpuści, bo już opuścił. Brazylia this time nie ważne jak ale MUSI.
A ja za 1,60 tego nie zagram... Może live przy 1:0 dla Holendrów...
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Składy:
Oranje: Cillessen; Kuyt, De Vrij, Vlaar, Martins Indi, Blind; Clasie, Wijnaldum, Sneijder; Robben, Van Persie
Canarinhos: Julio Cesar - Maicon, Thiago Silva, David Luiz, Maxwell,Paulinho, Luis Gustavo, Oscar, Ramires, Willian; Jo
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Brak w wyjściowym składzie Hulka i Freda to pozytyw, ponieważ ten pierwszy może i dysponuje szybkością, ale często lubi się poturlać po murawie na czym tylko traci zespół. Postawę Freda przemilczę. Jo może wirtuozem nie jest, ale na pewno więcej może dać tej drużynie grając od początku niż wchodząc z ławki. Holandia bez zmian, więc zmęczenie na pewno musi o sobie dać znać w ostatnich minutach tego spotkania. Typy czysto statystyczne bez większej nadbudowy argumentami. 1. Brazylia win – 2.10 – totomix
2. Brazylia awans – 1.60 – totomix
3. Oscar strzeli bramkę – 4.00 totomix
Gram na Brazylię, ponieważ to gospodarz turnieju i ściany z pewnością pomogą, by nie było całkowitej kompromitacji i wybuchu zamieszek. Poza tym dla mnie zdziwko, że nie gra w tym spotkaniu Krul.
 
M 40

mazda

Użytkownik
tak serio to Brazylia gra to samo co z niemcami... straszne błedy w obronie co akcja poprostu sie gubią...raczej Holandia pewniak(jest 2:0) a wydaje mi sie ze jeszcze ze 2 przynajmniej strzelą... Brazylia moze cos ustrzeli z jednego
 
Do góry Bottom