>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ME grupa A (Polska, Chorwacja, Czechy, Słowenia)

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Zawiódł szczególnie Tłuczyński ,który nawet w sytuacji 1 na 1 nie potrafił pokonać chorwackiego bramkarza.Z doskonałej strony pokazał się Bartek Jurasik,Karol Bielecki z Grzegorzem Tkaczykiem momentami mieli przebłyski.
hehe trochę mnie rozśmieszyłeś tym Bartkiem Jurasikiem (ma być Mariusz) i Tłuczynskim który wogole nie wszedł na boisko w meczu z Chorwatami ????
Polska - Słowenia
dobra ale do rzeczy ???? mecz Polacy muszą wygrać! i bardzo na to liczę. Oczywiście nie możemy lekceważyć Słoweńców ale nie ma co okrywać jest to słabszy zepsuł od nas i wręcz nie wypada z nimi przegrać. Graja podobnie do Chorwatów ale nie maja tego jednego co prowadzi cala grę. Myślę ze dziś będziemy grac spokojniej i wygramy spokojnie.
typ: 1 // 1,30 bwin ✅
zagram rowniez: ile strzeli bramek K. Bielecki wiecej niz 6,5 // 1,60 bwin 9 bramek ✅
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
ehe trochę mnie rozśmieszyłeś tym Bartkiem Jurasikiem (ma być Mariusz) i Tłuczynskim który wogole nie wszedł na boisko w meczu z Chorwatami
No tak mała pomyłka ,powinien byc Jachlewski ???? Zawsze mylą mi sie obydwaj :p
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
ty tu jesteś &quot;ekspertem&quot; w ręcznej ale sądziłem ,że trener Chorwatów będzie oszczędzał najlepszego zawodnika no ale jak to mówią &quot;każdy mądry po szkodzie&quot; więc następnym razem swoje zdanie pisz przed meczem a nie dzień po.
 
Z 0

zuber

Użytkownik
hehe jeśli chcesz to pytaj ???? ale on go oszczedza ???? przecież gra tylko w ataku ???? a ja wchodzi to ma rzucić albo podać na koło ???? nikt narazie większego od niego nie wymaga ???? a że to chyba nie człowiek tylko robot ???? to mu to wychodzi;-) jak chcesz to wcześniej pytaj osobiście ???? ale wczoraj miałem trening przed meczami i nie miałem nawet jak tu wejść ????
 
domel 49

domel

Forum VIP
POLSKA - Czechy
nie ma sie co rozpisywać na temat tego spotkania, myślę ze nasi wygrają go bez problemów i to wysoko. Wenta na pewno da odpocząć podstawowym graczom ale nie na tyle zęby mecz stal sie nerwowy ???? moje typki:
TYPY:
*1 // 1,15 bwin
*handicap -4,5 Polska // 1,85 bwin
*ile bramek strzeli Bielecki mniej niz 7,5 // 1,60 bwin
*ile bramek strzeli Jurasik więcej niż 5,5 // 1,70 bwin
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom