>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Mbank: zlozenie depozytu u buka karta debetowa?

preston 0

preston

Użytkownik
Wydaje mi się że nie da się nią płacić jak kartą kredytową, bo jest to karta debetowa. Nie jest wykluczone, że trzeba coś aktywować żeby wykonywać takie transakcje, ale najlepiej powiedzą Ci na infolinii.
Z mbanku możesz zrobić łatwo zwykły przelew, który idzie kilka dni, w zależności od buka (w BAHu miałem kasę zaksięgowaną po dwóch dniach roboczych).
 
matsta1 0

matsta1

Użytkownik
Aktywacja swoja droga;) Ale czy buki maja takie mozliwosci. A potrzebne mi to do natychmiastowych regulacji rachunku tak aby pominac MB i inne tego typu serwisy. A nie mam zamiaru niepotrzebnie placic za karte kredytowa jesli buki tak jak inne sklepy internetowe bd przyjmowaly karte debetowa.
 
maki1000 0

maki1000

Użytkownik
Oczywiście że można złożyć depozyt taką kartą ! Nie znam buka w którym by nie można było posłóżyć się kartą debetową visa z mbanku. Kasa dochodzi natychmiast ! Najlepsze jest to że jak buk nie ma konta w polskim banku to dzięki depozytowi kartą visa nie zapłacimy nic za przelew międzynarodowy. W przypadku przelewu bankowego skrolili by cię najmniej 30zł.

Inaczej sprawa ma się z wypłaceniem środków z buka na kartę. W takim przypadku kasa idzie przeciętnie 1-3 dni
 
S 11

support75

Użytkownik
karta z delfinkiem mozna placic u bukow.
trzeba zadzownic na mlinie i ustalic limit (obecnie jest na zero)
po rozmowie z mlinia mozna placic. jest to visa wiec wyplaty na karte tez sa mozliwe.

kiedys trzeba bylo kupic taka karte do placenia za 30 zl, teraz juz nie ma takiej potrzeby.
 
Do góry Bottom