>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

mbank e-konto

M 0

marjan

Użytkownik
Ktoś wie ile można maksymalnie wpłacić przez poczte na konto w mbanku e-konto?? wogóle możan zmienić jakieś limity bo możliwe że bede miał dużo wpłat gotówki dziennie a teraz chyba są jakies limity???
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jakie limity wpłaty? Nie ma limitów. Tylko w niektórych punktach (nie wiem czy we wszystkich). Przy wpłacie od jakiegoś pułapu jest % wpłaty. Np. jak wpłacasz w żabce, to do 500zł wpłaty opłata wynosi 1,89zł. Powyżej 500zł jest koszt 0,4% wpłaty. Kiedyś pamiętam wpłacałem w banku wolińskim, to za wpłatę niecałych 900zł też policzyli jakoś procentowo prowizję. Pamiętam, że chyba wtedy zapłaciłem coś 4zł z groszami (standardowo 3zł). Ale to w różnych punktach i bankach jest inaczej, i musisz się wszędzie konkretnie dowiadywać. Co do poczty polskiej sprawdziłem, i wpłata do 1000zł to opłata 2,50zł. Ale już 1001zł, to opłata 5,01zł. Powyżej 1000zł na poczcie jest opłata 5zł bazowo + % wpłaty. http://www.poczta-polska.pl/cennik.htm
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Ktoś wie ile można maksymalnie wpłacić przez poczte na konto w mbanku e-konto?? wogóle możan zmienić jakieś limity bo możliwe że bede miał dużo wpłat gotówki dziennie a teraz chyba są jakies limity???
Mam e-Konto od 7 lat już.
Nie ma tam limitów wpłat, jedynie wypłat. Te ustalane są indywidualnie, i owszem - możesz je zmieniać. Wszystko znajdziesz bezpośrednio w swoim panelu, po zalogowaniu.
Z mojej strony - śmiało polecam.
 
Do góry Bottom