>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Matura to bzdura, a za coś trzeba żyć...

D 6

dukat95

Użytkownik
Cześć, jako że ostatnio mi dobrze szło w typowaniu (50%) zysku w tydzień to postanowiłem się podzielić szczęściem... Oczywiście zdarzy się nie trafić jak np. Napoli z Sassoullo, ale taki jest sport... Wszystkie kursy będą z totomixa chyba że napiszę że jest inaczej. Analizy raczej będą, ale jeszcze się okaże.

1.Hyde - Gateshead
Typ 2 remis - zwrot ✅
Kurs 1.50

Co tu dużo pisać, Hyde są ostatni w tabeli maja 2 remisy i 11 porażek, bilans bramkowy 8-32. Ich dzisiejsi rywale mają 16 punktów w 13 kolejkach ale aż 9 w ostatnich 4 meczach. Wyraźnie są w formie czego nie można powiedzieć o gospodarzach. A kurs niezwykle zachęcający...

2. Alfreton - Chester
Typ 1 remis - zwrot ⛔
Kurs 1.40

Gospodarze mają bilans u siebie 6-1-0 więc naprawdę są faworytem tego spotkania bo Chester na wyjeździe ma 1-0-5. Bez dwóch zdań Alfreton tutaj musi wygrać bo z kim jak nie z 3 drużyną od końca... Kurs zaniżony przez ewentualny remis ale w wolę się już ubezpieczać po tym co robią takie United czy Napoli...

AKO: 2,1
Stawka 50
EW 90

Komentarz:

Alfreton zawalił totalnie sprawę choć ze statystyk na becie mecz był raczej pod ich dyktando... Cóż zdarza się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
lewy10 23

lewy10

Użytkownik
Cześć, jako że ostatnio mi dobrze szło w typowaniu (50%) zysku w tydzień to postanowiłem się podzielić szczęściem... Oczywiście zdarzy się nie trafić jak np. Napoli z Sassoullo, ale taki jest sport... Wszystkie kursy będą z totomixa chyba że napiszę że jest inaczej. Analizy raczej będą, ale jeszcze się okaże.
1.Hyde - Gateshead
Typ 1 remis - zwrot
Kurs 1.50
Co tu dużo pisać, Hyde są ostatni w tabeli maja 2 remisy i 11 porażek, bilans bramkowy 8-32. Ich dzisiejsi rywale mają 16 punktów w 13 kolejkach ale aż 9 w ostatnich 4 meczach. Wyraźnie są w formie czego nie można powiedzieć o gospodarzach. A kurs niezwykle zachęcający...
Piszesz że goście w formie , kurs zachęcający a stawiasz na gospodarzy?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
D 6

dukat95

Użytkownik
No to czas na drugi kupon, oby tym razem szczęśliwy...

1.Ukraina-Polska ⛔
Typ: over 1.5
Kurs: 1.32

Obrona Polaków nadaje się do wymiany, więc Ukraina powinna strzelić 2,3 bramki. Nawet polska jednak w praktycznie każdym meczu strzela bramkę więc over 1,5 daję jakoś 98% szans

2. Niemcy-Irlandia ✅
Typ: over 2.5
Kurs:1.37

W meczach Niemców pada średnio 4.4 bramki w eliminacjach, Irlandii 3.3. Ostatni mecz tych drużyn zakończył się zwycięstwem Niemców 1:6 na wyjeździe. U siebie powinni zdecydowanie wygrać wysoko i zapewnić sobie awans na mistrzostwa.

3. Holandia-Węgry ✅
Typ: over 2.5
Kurs: 1.50

Ostatnie mecze tych drużyn to zwycięstwa Holendrów 6:1,4:0,5:3,4:1 więc można się pokusić o jeszcze wyższy over ale przy dość wysokim kursie naprawdę warto to zagrać.

AKO 2.71
Stawka:50
EW 119.24

PS. Ja zagrałem jeszcze over 1.5 Szwecja vs Austria ✅ ale teraz myślę że to mógł być błąd więc nie polecam. Powodzenia!

PS.2
Polska - Ukraina dramat, naprawdę nie wiem czemu byłem taki pewny tego, za bardzo uwierzyłem, że polacy są tacy słabi, cały dzień jestem na siebie zły.
 
D 6

dukat95

Użytkownik
Tym razem musi wejść...

1. Leyton Orient - Milton Keys ✅
Typ: 1X
Kurs: 1.34

Lider tabeli podejmuje u siebie 7 drużynę. Leyton mają na 10 spotkań 8 zwycięstw i 2 remisy, natomiast mają bilans 4-4-2. Z czego jednak zwyciężają raczej z outsiderami, z samego dołu tabeli. Gospodarzom ostatnio zdarzyły się dwa remisy, więc na pewno będą zmotywowani przed własną publicznością.

2.Lanciano - Ternara ✅
Typ: 1X
Kurs: 1.24

1 drużyna Serie B mierzy się z 20, gospodarze mają 3 zwycięstwa z rzędu, a goście 3 porażki. Lanciano nie przegrało jeszcze meczu i nic nie zapowiada żeby miało przegrać teraz z jedną z najsłabszych drużyn w lidze u siebie...

AKO 1.66
Stawka 100
EW.146.08

no i weszło!
 
D 6

dukat95

Użytkownik
Kupon na dziś:

1.San Marino - Ukraina ✅
Typ: Powyżej 4.5 goli
Kurs: 1.50

2.Rumunia - Estonia ✅
Typ: 1
Kurs: 1.18

3.Litwa - Bośnia i Hercegowina ✅
Typ:2
Kurs: 1.35

4.Szwecja - Niemcy ✅
Typ: Powyżej 1.5 gola
Kurs: 1.15

AKO: 2.75
Stawka 30
EW 72.60

Niemcy i Ukrainę trochę zawaliłem mogłem grać wyższe overy...
 
D 6

dukat95

Użytkownik
Kolejny kuponik i trochę spóźniony bo Zenit, na który dałem już gra ale i tak coś może wygramy...

1.Górnik - Śląsk ✅
Typ: Powyżej 1.5 bramki
Kurs: 1.25

2.Legia - Piast ✅
Typ: 1
Kurs: 1.46

3.Hoffenheim - Leverkusen ✅
Typ: X2
Kurs: 1.26

4.AS Roma - Napoli ✅
Typ: 1X
Kurs: 1.33

5.Cercle Brugge - Zulte W. ✅
Typ: X2
Kurs: 1.20

AKO: 3.67
Stawka: 50
EW: 161 zł

Chyba zacznę częściej overy stawiać w polskiej lidze :grin:
 
D 6

dukat95

Użytkownik
To jedziemy dzisiaj z czymś takim:

1.Marsylia - Napoli ✅
Typ: X2
Kurs: 1.35

2. Schalke - Chelsea ✅
Typ: X2
Kurs: 1.38

3. Arsenal - BVB ⛔ ⛔ ⛔ ????
Typ:1X
Kurs: 1.37

Gol w 82 minucie Lewandowskiego pewnie, szkoda że z Ukrainą nie chciał tak strzelać. Mam wrażenie że ten człowiek mi specjalnie psuje kupony...

AKO: 2.55
Stawka: 30 zł
EW: 67.32
 
D 6

dukat95

Użytkownik
dramat jestem bardzo zły mogłem na 100 razy pewniejsze Atletico dawać

Dzisiaj coś takiego:

1. Bayern - Pilzno ✅
Typ: over 2.5 bramki
Kurs: 1.25

2. Anderlecht - PSG ✅
Typ: 2
Kurs: 1.52

Ako: 1.9
Stawka: 50
EW: 83.6

Coś mnie wczoraj trafiło bo nie zdążyłem tego wysłać...
 
D 6

dukat95

Użytkownik
Liga Europejska to najmniej przewidywalna liga świata... Ale oby nie przegrał

1. Fiorentina - Pandurii ✅
Typ: 1
Kurs: 1.30

2. Tiraspol - Tottenham ✅
Typ: 2
Kurs: 1.30

3. Ferreira - Dnipro ✅
Typ: 2
Kurs: 1.75

AKO: 2.95
Stawka: 30 zł
EW: 78 zł

Teraz sobie myślę że zamiast Tottenhamu powinienem dać Swansea a może nawet że wygra do zera...

Edit: heh Swansea pechowy remis po bezsensownym karnym w 93 minucie... Czyli standard...
 
D 6

dukat95

Użytkownik
kupon na dziś:

1. Leverkusen - Augsburg
Typ: 1
Kurs: 1.60

2. Ural - Zenit
Typ: Zenit wygra co najmniej 2 bramkami
Kurs: 1.82

AKO: 2.91
Stawka: 30 zł
EW: 76
 
Do góry Bottom