>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Matura 2008

telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Kto w tym roku pisze maturke i z czego? Wpisujcie sie;)
1. j.polski - podstawowy
2. j. angielski - podstawowy
3. matematyka - podstawowy
4. fizyka - rozszerzony
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
j. polski - podstawowy
j. angielski (pisemny) - rozszerzony
j. angielski (ustny) - rozszerzony
wiedza o społeczeństwie - rozszerzony
historia sztuki - podstawowy
A na ustnej z polskiego mam temat &quot;Powieść fantastyczno-naukowa i powieść fantasy. Dwie drogi opisywania współczesności, czy dwa sposoby ucieczki od niej? Na podstawie wybranych [...]&quot;
Co jak co, ale wypadałoby zacząć się uczyć... ;-)
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
j. polski - podstawowy
j. angielski (pisemny) - rozszerzony
j. angielski (ustny) - podstawowy
matematyka - rozszerzony
no jeszcze 2 tygodnie wiec w sumie mozna zaczac sie uczyc ????
znaczy sie tak wogole to wy sie uczycie polaka czy cos?? bo ja to chyba tylko matmy sie poucze a dokladniej to se przypomne bo na nauke to juz chyba troche za pozno ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
na nauke nigdy nie jest za pozno ???? ja naszczescie maturka dopiero za rok ;) Wiem ze juz bede zdawal z matmy ;)

zycze Wam powodzenia maturzysci w tym roku ????
 
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Angielski-rozszerzony
Matematyka-rozszerzony
Fizyka-Rozszerzony

Od czasu, gdy gram u bukmacherów (czyli od stycznia) praktycznie nie otworzyłem książki, ale będzie dobrze na maturze podobnie jak w zakładach najważniejsze jest szczęście a nie wiedza. Dobrze że na matmie i fizyce wszystkie wzory są podane i w tym pokładam swoje nadzieje. Kosmiczne wyniki mi niepotrzebne, bo kierunki techniczne nie są aż tak oblegane.
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Angielski-rozszerzony
Matematyka-rozszerzony
Fizyka-Rozszerzony

Od czasu, gdy gram u bukmacherów (czyli od stycznia) praktycznie nie otworzyłem książki, ale będzie dobrze na maturze podobnie jak w zakładach najważniejsze jest szczęście a nie wiedza. Dobrze że na matmie i fizyce wszystkie wzory są podane i w tym pokładam swoje nadzieje. Kosmiczne wyniki mi niepotrzebne, bo kierunki techniczne nie są aż tak oblegane.
no jak dobrze zdasz te przedmioty, to wszystkie uczelnie Cie przyjmują ;) gdzie sie wybierasz? AGH? jakas Politechnika?
 
nowak 0

nowak

Użytkownik
polski roz
anglik pods
wos podst
gegra roz
W sumie ja zdaje dopiero za rok ale planuje zdawac własnie te same przedmioty co jareks. I mam pytanie - na jakie studia sie mozna załapac z tymi przedmiotami ?? ????
 
Do góry Bottom