>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Mati i jego 'ALL IN' !!

matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Siema ! Mój 2 temat ale tym razem poświęcony graniem ALL IN ! Gra będzie polegać na tym, że będę zaczynał od 1.000 PLN i etapami. Kursy będą różne,ale tylko będą to single. Nie zaznaczam sobie celu jak przegram w którymś momencie to zaczynam z nowym tysiakiem, a wypłacam tylko wtedy jak będę miał satysfakconującą kwotę. Każdy etap podsumuję. No to jedziemy:)

Link do mojego 1 tematu w dziale KUPONY gdzie z 10.000 PLN Bóg wie ile mnie zadowoli :grin: =&gt;
http://forum.bukmacherskie.com/f15/mati-typuje-buk-bankrutuje-27370.html

Pozdrawiam i 3majcie kciuki !!
 
A 6

analizytypy

Użytkownik
Witaj all&#39;inowcu ???? widze, ze tez probuejsz.. ja drugi typ i tez na plus, zobaczymy jak długo. Kurcze bałbym się dawać tutaj 1. Róznie moze być. bede odwiedzał temat! Powodznka!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Witaj all&#39;inowcu ???? widze, ze tez probuejsz.. ja drugi typ i tez na plus, zobaczymy jak długo. Kurcze bałbym się dawać tutaj 1. Róznie moze być. bede odwiedzał temat! Powodznka!
Zapraszam do odwiedzania :) no ja tam jakąś nie widzę L w Rumunii .. Steaua przed rewanżem w Wawie coś strzeli a L wiadomo jak na wyjazdach w pucharach .. liczę na wynik w granicach 1:0 / 2:0
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Etap 1 zakończony na 2 kuponie haha ..

ETAP 2 ! Kupon 1.

⚽ Dinamo Tibilisi - Tottenham 1.48 / [0:5]

TYP: Tottenham ✅
KURS: 1.48
STAWKA: 1000 PLN

:cool:
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Banan - każde spotkanie jest ryzykowne :)
Dżoanka - tak realna jak już pisałem na początku mojego tematu w dziale KUPONY :)
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
ETAP 2 ! Kupon 2.

⚽ Udinese - Liberec 1.36 / [1:3]

TYP: Udinese ⛔
KURS: 1.36
STAWKA: 1480 PLN

:-(​

Jak wejdzie tysiączek wypłacam i gramy dalej.​
 
C 10

cyklon

Użytkownik
Jak mozna tak przegrac tysiaka i pisac &#39;nie weszla haha&#39;. Juz nie chodzi nawet o to ile masz tych pieniedzy. Twierdzisz, ze dobrze zarabiasz, moze i tak jest, moze i masz miliony zeby tak sie pobawic w bukmacherke, ale szacunek dla pieniadza? Gdzie? Bo jakos nie widze. Zebys kiedys przypadkiem nie stracil pracy i nie mial problemow finansowych. Wtedy ten tysiak moze byc czyms wielkiem dla Cb. Oczywiscie nie pisze tego zeby Cie ponizyc czy cos tylko przekazuje moje odczucia. Jesli posluchasz, to dobrze, jesli nie to juz twoja sprawa, ale pamietaj jednego dnia mozesz miec caly swiat, a drugiego mozesz nie miec nic.
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Jak mozna tak przegrac tysiaka i pisac &#39;nie weszla haha&#39;. Juz nie chodzi nawet o to ile masz tych pieniedzy. Twierdzisz, ze dobrze zarabiasz, moze i tak jest, moze i masz miliony zeby tak sie pobawic w bukmacherke, ale szacunek dla pieniadza? Gdzie? Bo jakos nie widze. Zebys kiedys przypadkiem nie stracil pracy i nie mial problemow finansowych. Wtedy ten tysiak moze byc czyms wielkiem dla Cb. Oczywiscie nie pisze tego zeby Cie ponizyc czy cos tylko przekazuje moje odczucia. Jesli posluchasz, to dobrze, jesli nie to juz twoja sprawa, ale pamietaj jednego dnia mozesz miec caly swiat, a drugiego mozesz nie miec nic.
Witam. Te &quot;haha&quot; to z złości napisane :) każdy grosz co przegram to jestem nie zadowolony i się wkurzam więc mam szacunek do kasy bo kiedyś zarabiałem z 1200 pln na msc i wiem jak ciężko musiałem na to popracować. Dzięki za wyrażenie zdania - Pozdrawiam :)
P.S i jakby co to PW bo chciałbym aby temat był tylko z typami :)
 
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
ETAP 4 ! Kupon 1.

⚽ Bayer Leverkusen - Borussia M&#39;gladbach 1.7 / [4:2]

TYP: Bayer ✅
KURS: 1.7
STAWKA: 100 PLN

:cool:
 
Do góry Bottom