>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matelo

Status
Zamknięty.
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Ranghier/Carambula-Gibb/Patterson 1 @ 2.20 Unibet 4j ✅
Lżej bo wiele Włochom do 1 miejsca nie trzeba, a to taki team, że przy TB może lekko się zaczać bawić. No, ale Amerykanie średnio wygladają.
+4,4j
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Binstock J./Schachter S. - Edgars T./Finsters R. 1 ✅
Virgen J./Ontiveros L. - Casebeer J./Olson D. 1 ✅
@ 1,74 betsson 7j ✅
Jak to nie wejdzie to wstyd, dwie najsłabsze pary turnieju. Meksykanie dobrze grają, spokojnie to wygrają, a Kanadyjczycy jak nie będą świrować też, bo rywale słabiutcy. Moim zdaniem powinno być szybko i łatwo.
+4,97j
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Rego E./Santos R. - Barsouk D./Liamin N. 2 @ 5.00 bwin 3j ⛔
Cerutti A./Schmidt B. O. - Nicolai P./Lupo D. 2 @ 3.76 4j Marathon ⛔
Dalej przeciwko Emanuelowi, mam nadzieję, że Ruskie będa zagrywać w Emanuela.
Chyba jako jedyni gram na Włochów, ale ten kurs jest po prostu śmieszny. Po pierwsze, Alisona widziałem już na turniejach w Brazylii przegrywał ze slabymi parami. Dwa tutaj wygląda średnio w ataku, Bruno dużo lepiej. Jedynie lokiem trzyma. Po 3. Jeśli ktoś spojrzy H2H to zobaczy, ze mecze zazwyczaj kończyły się TB i Włosi wcale nie są gorsi. Po 4. Włosi to nie są laczki, para o umiejętnościach wielkich, nawet mogli być najlepszymi Europejczykami. Problem, że są strasznie głupi. Nicolai w bloku mistrza, a Lupo w defensywie znakomicie. Ja wiem, ze Alisony to Alisony, ale mecz grupowy, więc nic im się nie stanie jak przegrają, a Włosi gdy grają bez większej presji
potrafią wygrywać.
-7j
Włosi całkiem niezły mecz, zadecydowały detale, jedno gorsze przyjęcie Lupo.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Wang/Yue (CHN) - Meppelink/Van Iersel (NED) 2 ✅
Menegatti/Orsi Toth (ITA) - Artacho Del Solar/Laird (AUS) 1 ✅
@ 1.85 bwin 6j
+5,1
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Heidrich / N.Zumkehr-Antonelli / L.Maestrini 1 @ 2.83 5j Marathon ⛔
Dla mnie kurs petarda, Szwajcarki grają tu w miarę ok. Dwie wygrane, łatwo ograne Chinki. Powalczyły z Larrisami, nawet urwały seta. Brazylijki kompletnie bez formy, przegrywają jak leci. Przegiecie ostre.
-5j
Szwajcarki to zagrały na poziomie amatorskim, Zumkher ataki to się do działu humor nadawałyby. Szkoda bo na Amerykanki dadzą 1.1, więc już gry przeciwko tej słabej parze nie będzie.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Slukova M. / Hermannova B. - Broder J. L. / Valjas K. 1 @ 1.72 ⛔
P.Nicolai/D.Lupo vs C.Doppler/A.Horst. 1 @ 1,53
@ 2.64 bet365 5j
Czeszki fajnie tutaj grają, a Kanadyjki od dawna dno i metr mułu. Jak Hermanova nie będzie miała benadziejnego dnia to ogarną.
Włosi dobry mecz z Alisonami, Dopplery bez formy. Włosi to akurat psychiczny Lupo i nigdy nie wiadomo co im odwali, ale leko do dubla spoko.
Hermanova w TB za tłusta i sił jej brakło

Do tego stały już zakład
Ricardo/Emanuel vs E.Grimalt/M.Grimalt. 2 @ 3.85 3j Marathon ✅
Dla mnie petarda kurs, Chilijczycy jak zagrają tak jak z Katarczykami. Gdzie atakowali mądrze, kończyli praktycznie każdą swoją akcję to wielkie szansę.
Tyle na 1 rundę, sporo bo sporo fajnych typów i ciężko coś wybrać pewniejszego, a takie value jak na Grimlaty czy Szwajcarki trzeba spróbować. Tak samo jak jest na Matysików, ale ich odpuszczam.
+3,65j
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Fijałek/Prudel (POL) - Virgen/Ontiveros (MEX) 2 @ 3.00 4j bet365 ⛔
Ontiveros/Virgen Fijalek/Prudel 8 21-19, 21-19 0:44
Ontiveros/Virgen Fijalek/Prudel 1 16-21, 21-17, 15-13 0:58
Fijalek/Prudel Ontiveros/Virgen 28, Q9 21-18, 20-22, 15-10
Dwa ostatnie mecze dla Meksykanców, forma podobna, Prudel nic nie gra, Fijałek też srednio. Dla mnie kursy powinny być 1.6 2.20
-4j
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Agatha/Seixas + Fijałek/Prudel + Lucena/Dalhausser @ 1.90 9j bet365 ⛔ ????
Kołosińska/Brzostek @ 2.75 bet365 4j zwrot
Po pierwsze Kanadyjki w słabej formie, po drugie Pavan wczoraj kończyła mecz z kontuzją. Coś z ręką, nie wiem czy będzie sprawna, ale i tak value w Polkach. Oczywiście jeśli tylko się nie obsrają.
Cerutti A./Schmidt B. O. - Brouwer A./Meeuwsen R. 2 @ 3.15 Marathon 6j ✅
Brazole bardzo kiepska forma, szczególnie Bruno który ma problemy z przyjęciem. Wczoraj w 1 secie, bronili setowych, 2 set łatwo przegrany, a TB wyjście z 10:12. Przy 3 autach Saxtona i jednej czapie. Tak Alison na bloku nie miał wiele do powiedzenia, a też byli zespołem gorszym, męczyli z Wlochami, Meksykanami. Holendrzy wszystko po 2:0, łatwo. Jedynie jest pytanie czy Holendrzy nie zabiją się na bloku jak w poprzednim roku, ale jakoś to nie wygląda. Moim zdaniem szansę 60;40, a kurs pokazuję zupełnie inaczej.
+3,9j
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Walsh/Ross - Kołosińska/Brzostek 1 2:0 @ 1.59 Marathon + 1xbet 9j ✅
+5,31j

Grand Slam w Rio zakończony jak zawsze gruba wtopa na Larrisie/Tallitcie na -15j, gdzie kurs 1.14, sprzedany mecz Evandro mimo to turniej w moim wykonaniu na +40j i yield 10,35%, ale oczywiście zarobasy są na moich typach granych odwrotnie ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom