>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Matelo

Status
Zamknięty.
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Franca L./Antunes T. - Borger K./Buthe B. 11
Birlova E./Ukolova E. - Baquerizo E./Fernandez S. L. 2
Krasilnikov V./Semenov K. - Younousse Ch./Santos Pereira J. 1
@ 2.19 bet365 8j ⛔ ????
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Alison/Bruno + Pavan/Bansley + Bawden/Clancy +1,5 @ 2.60 7j 1xbet (przyjęło tyle, że jestem w lekkim szoku). ✅
Hiszpanie grają dramatycznie słabo, są kompletnie bez formy. Patterson sprezetował im awans do 1/8. Alisony wyjdą jak dziki, u siebie. Alisona ciężko będzie zatrzymać niskim blokiem Hiszpanów, mimo, że wyskakani są, powinno być szybko.
Pavanki świetna forma przygotowana, mocna grupa, a wygrana bez żadnych problemów. Broder cały rok tragedia, tutaj też słabiutko. H2H 6:0 i tyle.
Polki może i grają dobrze, ale robienie im fawor z Australijkami to jakiś śmieszny żart. Australijki umiejętnościami nas przerastają. Dajmy, że Bawden i Kinga to porównywalne zawodniczki, o ile Kinga w top formie. To Clancy jest 3x lepsza od Brzostek. Siła w ataku niesamowita, siła w zagrywce niesamowita. To jest komedia.
Dla mnie warto grać Australijki 8/10.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Semenov/Krasilnikov +1,5 seta + Agata/Barbara @ 1.81 6j 1xbet ✅
Możliwe, że będę jednym którym zagra na Rosjan, choć trochę bojażliwe, uważam, że i tak ten mecz wygrają. Oczywiście Kubańczycy grają świetnie, jednak meczu z Dopplerami nie biorę w ogóle pod uwagę. Z Evandro wykorzystali błędy rywali, gdzie Evandro zmaścił końcowkę, a z Łotyszami mieli furę szczęścia, bo Ci powinni skończyć to w dwóch setach. Oglądałem ich w Hadze, oglądam tu i Kubany mają duży problem z wysokim blokującym, Semenov tutaj powinien ich zatrzymać.
Statystyki bloku Kostka:
7 blk z Polkami, 4 bloki z Grimlatami, 5 bloków z Holendrami, 8 bloków z Katatyczkami.
Forma Rosjan jest wyśmienita, w ataku wysoki %. Kubańczycy nie mieli jeszcze okazji grać o taka stawkę, a Rosjanie już wygrywali złota GS czy medale ME. Przy tej formie Rosjan, świetnej mocnej zagrywce i bloku Semenova set dla Rosjan wydaję się być oczywisty.
FOrma Brazylijek nie ejst najlepsza, ale z Rosjankami na pewno nie przegrają. To co wczoraj Lilliane zrobiła to był kryminał. Tutaj widzę szybkie 2:0, dobra zagrywka + blok Agathy powinna zrobić robotę.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Pavan/Bansley +1,5 + Ross/Walsh + Larrisa/Tallita @ 2.22 6j 1xbet ⛔
???? ????
Bansley 11/33 w ataku ???? W przyjęciu jeszcze gorzej.
Zastanawia mnie skąd ktoś wziął ten kurs na Kanadyjki. To kolejny żart. Kanadyjki są tutaj w formie wyśmienitej. Basnley zachwyca tym co w roku poprzednim czyli swietnym czytanie i skutecznością na kotrze, a Pavan dobrze na bloku. Niemki grają bardzo słabo (nie widziałem 2 seta z Forrer tylko). Gra trzyma tylko i wyłącznie Kira. Laura niewyobrażalna błędów i atak trzymany na jakieś 45% słabiutko. Dochodzi do tego H2H 4:1 dla Pavanek i mamy wszystko przemawaijące za setem. Forma, gra, H2H, ale oczywiście zadecydują detalne.
Ross i Larrisy to pewnie zmierzają do finału marzeń i inny nawet nie wchodzi w grę ;)
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
under 79 Agatha/Barbara 1xbet 1.7 6j ⛔
Moim zdaniem blokiem Agathy i serwisem Brazylijek mecz skończy się w dwóch setach. 1 set wygrają, potem jak nie bedzie przestoju to mecz do 17 i 18.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Agatha/Barbara poza TOP3 @ 2.55 4j 1xbet ⛔
Mały limit, ale nie ma takiej opcji, że przejdą w takiej beznadziejej formie Amerykanki. Droga usłana różami, bo Rosjanki totalnie wydygały. Wcześniej słabe Chinki. Tutaj TOP pary i nawet doping nie pomoże przy tak słabej grze.
 
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Dalhausser/Lucena +1,5 + Brojer/Mowsen +1,5 @ 2.02 6j 1xbet ✅
Amerykanie przygotowali TOP formę, czy wygrają możliwe, kapitalny mecz, ale na pewno nie przegrają 0:2. Alison ma przestoję, atakuję czasami bez głowy, a tutaj ściana Phila. Stawiam że będzie TB, a kto wygra, nie mam pojęcia, więcej szans daję Amerykanom. Na pewno 0:2 się nie skończy.
Brojery dobra forma, Varenhorst bardzo średnio. Ma problemy na wysokim bloku. Semenov go tam zabił. Nawet Prudel. Wydaję mi się, że powinni spokojnie wygrać, ale dla pewności +1,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Ludwig/Walkenhorst +1,5 @ 1.85 6j 1xbet ✅
Niemki w końcu pokazały klase, Kanadyjki oczywiscie pomagały. Prawda jest taka, że Kira gra świetnie, a jak tak jest to jest dobrze. Słabiej Laura, ale ona potrafi poprawić się z gra. Tallita jest wydygana tutaj strasznie, to ze Szwajcarkami tragedia 24/60 w ataku. Do tego FATALNE wystawy. Cudem wygrały, a tutaj kolejny mecz i presja jeszcze większa, moim zdaniem ona jutro będzie bomba. Larrisa tutaj trzyma poziom, ale Niemki są ogólnie lepsza parą tego sezonu. Grają tutaj niezle, a Tallita pokazał się z fatalnej strony. Mecz skończy się w TB i powiem szczerze, ze jutro widzę rozpacz i Niemiecko Amerykański finał ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Alison/Bruno under 2,5 asa @ 2.29 5j 1xbet ✅ 2 asy.
Dlaczego?
Teoretycznie Brazylijczycy mają na razie tak 2,0,4,2,3,3. Czyli 50 na 50.
No, ale jakby nie patrzeć to w przyjęciu mieli kilku drewniaków, więc sobie nabili.
Włosi dali sobie nabić asów:
2,1,1,1,0,0
Czyli jakby nie patrzeć mieli 6 razy under. Oczywiście Bruno zagrywa świetnie, ale problem jest taki, że zagrywać bedą w Lupo, który przyjmuję wszystko dobrze. Jedynie asy to jakiś do linii mocny serwis. Myślę, że Brazylijczycy więcej jak dwóch asów nie wyczarują.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mateo1961 1,2K

mateo1961

Użytkownik
Grasselli/Sciarini under 78,5 @ 1.83 7j bet365 ✅
W tym roku 2x grały ze sobą, oba Gras wygrały łatwo 2:0. Pierwszy bodaj do 9 i 16, drugi 2x do 14. Te pary dzieli przepaść, poprzednio linia na 75,5 więc skąd ten wzrost. Obie pary dzieli bardzo dużo. Jedynie dawno nie grały, ale szansę moim zdaniem duże.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom