>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Masters France (Toulouse/FRA) - twarde, hala

Status
Zamknięty.
gusto 695

gusto

Forum VIP
Spotkanie: Gilles Simon (FRA) – Marc Gicquel (FRA)
Typ: 2, 1-2
Kurs: 4,3; 6,5
Bukmacher: unibet, betclick
Analiza: Po wspaniałej końcówce sezonu w wykonaniu Simona, to on jest zdecydowanym faworytem tego spotkania. Także dla buków. Ja jednak upatruję tutaj niespodzianki jaką niewątpliwie będzie zwycieswto tego starszego, bardziej doświadczonego czyli &quot;Żikela&quot;. Wiem, że jest to zawodnik nieobliczalny ale jednak solidny. Jest trochę wyższy od młodszego rodaka co może być atutem na tej twardej nawieżchni. Statystki wzajemnych spotkań także wskazują na zwycięstwo Marc&#39;a. Na twardej nawierzchni, takiej jak ta w Tuluzie teraz, grali ze sobą pięć razy i aż 4 razy wygrał właśnie &quot;Żikel&quot;. Dwa z tych zwycięstw były własnie w stosunku 2-1. Zważywszy na formę Simona, mecz ten będzie zaciety i wyrównany. Tutaj nie ma trzeciego seta i przy stanie po 1 w setach będzie tiebreak i to własnie jest szansa dla Marc&#39;a. Kilka dobrych serwisów i mecz skończy sie 2-1 na jego korzyść. Z tych wzajemnych spotkań na hardzie tylko jedno było w większym turnieju, reszta to challengery. I to spotkanie wygrał właśnie &quot;Żikel&quot; 2-1. A że historia lubi się powtarzać, typuję tataj także zwycięsto Marc&#39;a. Dlatego moim zdaniem wgra &quot;Żikel&quot; 2-1.

Tylko w betclicku można stawiać dokładny wynik tego spotkania.
 
C 0

czajek

Użytkownik
Spotkanie: Llodra M. - Simon G.
Typ: 1
Kurs : 3.50
Buk:bwin


Analiza : Dzisiaj finał mistrzostw Francji w tenisie ziemnym . Tamtejsi kibice pewnie troche inaczje wyobrazali sobie ten finał . Ale zapowiada sie widowiskowy mecz , zreszta kazdy mecz z udziałem Liodry nalezy zapisac do ciekawych . Dlaczego uwazam , zeby stawiac na Liodre ? Kazdy wie ma czym polega jego tenisa . Najlepiej mocny serwis i do siatki. W graniu takiego stylu juz bardzo rzadko uzywanego przez tenisistów pomagaja mm bardzo dobre warunki fizyczne , bo 190cm czyli pewnie zasłania z 2/3 kortu do tego jest bardzo szczupły .Umozliwia mu to szybkie znajdowanie sie przy siatce . Do tego na przeciw siebie ma zawodnika , którego tenis polega na dokładnym graniu z lewej do prawej stronie . Kiedys ścianą do przebijanie nazywano Dawida Ferrera teraz mysle , ze to okresle mozna przepisac Simonowi . Zawodnik ten moze grac mordercze pojedynki i przebijac . Dlatego według mnie na jego gre najlepszą recepturą jest dobry pewny serwis dajacy gemy zagranie mu do behendu i przy siatce ustwic sobe tak gre zeby wygrac , ale kazdac kazdy umie . Chciałbym zwrócic uwage na ich rozegrane mecze miedzy soba .

31.12.07
08:00 1. runda Llodra Michael -Simon Gilles 7-6 6-3 Adelaide betonowa

04.10.05
15:15 1. runda Llodra Michael (Fra.)- Simon Gilles (Fra.) [Q] 6-4 , 6-0 Metz halla


Mysle ,ze ten typ ma szanse powodzenia , bo Simon nie jest w największej formie , natomiast Liodra wrecz przeciwnie .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom